apple-blossom-tahminleri,-tahminler,-oranlar-(oaklawn-park)

Apple Blossom Tahminleri, Tahminler, Oranlar (Oaklawn Park)

Miktar açısından yetersiz, ancak kalite açısından uzun olan Letruska, Cumartesi günü Oaklawn Park’ta 1 milyon $’lık Apple Blossom Handikap için belirlenen beş atlı bir alanda 4 1. Sınıf galiplerinden oluşan bir grupta birinci oldu.

1. Derece yarışının koruma şampiyonu, 18 ‘daki Monomoy Girl’e karşı, şampiyon büyüdükçe Eclipse Ödülü’ne giden yöntemiyle bir gerilim filmi kazandı pis kadın. Bu yılki ilk başlangıcında, Super Saver’ın 6 yaşındaki çocuğu Gulfstream Park’ta 3. Sınıf Kraliyet Deltası’nda olabildiğince basit bir şekilde kazandı.

Ce de aynı şekilde bir şampiyon aldı 18, etkileyici sprint yapan kadın olarak, ancak 1 1’de 2’ye 2’dir/16 Oaklawn Park’ta mil aralığı. Bu 2 bölgesel zafer, Apple Blossom’ın 18 baskısında ve geçen ayki Grade 2 Azeri Stakes’te mevcuttu.

2015 ‘da ülkenin önde gelen 3 yaşındaki kısraklarından biri olan Clairiere, Fitness eğitmeni Steve Asmussen için sezonun 2. başlangıcını yapıyor. Curlin’in 1. Sınıf kazanan çocuğu, Mart’ta Fair Grounds’ta harçlık yarışmacılarını ezdi 15.

Alanda 4. Sınıf 1 birincisi Maracuja’dır. Nitelikleri diğer 3’e eklenmez, ancak geçen yaz Saratoga’daki Koçluk Kulübü American Oaks’ta şampiyon Malathaat ve Clairiere’i yendi. Honor Code kısrağı da aynı şekilde 1 Nisan’daki Oaklawn ödenek yarışında mevcut olan dönüşünü kazandı.

Kazancınızı kullanmak için ücretsiz at yarışı hesaplayıcımızı deneyin!

Elma Çiçeği Tahminleri ve Irk Analizi

Letruska

Sahada 1. Sınıf kazanan 3 kadın daha olmasına rağmen , Geri dönen şampiyonun arkasına bakmanın gerçekten zor olduğunu keşfediyorum. Breeders’ Cup Distaff’daki gürültü yenilgisinin kanıtladığı gibi, onun yenilebilir olduğunu anlıyoruz, ancak bu, saçma erken bölümlerin oranını zorlarken geldi.

Cumartesi günkü durum tam tersi olmalı, çünkü Tıpkı sezonluk lansmanı gibi, Apple Blossom’da ön uçtaki şeyleri belirlemekte zorluk çekmemelidir. Ce ve Clairiere gibi sofistike kısrakların, esnemeden önce ona koşmaya çalışacaklarına inanıyorum, ancak bu onları en iyi video oyunlarından çıkarıyor.

Her zaman sahip olmaya değer. Ağır favorinin yenilip yenilmeyeceğini görmek için bir bakış, ancak çoğu zaman akıllıca para tebeşir üzerindedir. Bu telden tele kazandığına inanıyorum. O önde gelen seçim.

Clairiere Geçen ay New Orleans’ta yaptığı yarışlara geri dönmek gerçekten mükemmeldi. , 2015 şeklinde güçlü bir şekilde yuvarladıktan sonra. Curlin’in çocuğunun koca bir yılı geride bıraktığını ve Cumartesi’nin kendi şampiyon sezonunun başlangıcı olabileceğini düşünmek basit olurdu.

Olabilir, ancak ben onu Letruska’ya tercih etmeye hazır değilim. Başka hiçbir gerçek hız olmadan sahada minimum. Letruska’yı Cumartesi gününe kadar daha erken takip etmeye çalışmak muhtemelen ona veya Ce Ce’ye veya her ikisine bağlı olacaktır, bu da büyük olasılıkla her ikisinin de kazanma fırsatlarını kısıtlıyor.

Bence bu birinin geleceğinde daha fazla 1. Sınıf başarısı var, ancak bunun Letruska’yı yenecek alan olmadığına inanıyorum.

Ce Ce

Ce Ce hakkında sevilecek çok şey var. O bir şampiyon ve 2 milyon doların üzerinde kazanan ve aslında 9’unu kazandığını gören bir meslek. ömür. Aynı şekilde Oaklawn Park’ta 2 mükemmel galibiyetle yenilmedi. Tüm bunları söyledikten sonra, bu yarış düzeninin onun yararına olacağından emin değilim.

Letruska’yı erken aşamalarda takip edecek kadar doğal hızı var, ancak bu onun en iyi video oyunu değil. . En iyi verimliliği, aslında biraz erken gevşeyebileceği ve ondan sonra sırayı alabileceği zaman geldi. Tercih edilenin zorlu erken hızından dolayı burada olacağını tahmin etmiyorum.

Çok erken kullanılırsa, Letruska’nın yanında kalmaya çalışırsa, sanırım ona sahip olmayacaktır. aslında ona birçok büyük yarışı kazandıran güçlü vuruş. Ona minnettarım, ancak bu sefer bana göre değil. Ülkedeki en çok tanınan yarış kısrakları arasında yer alan bu Honor Code çocuğu henüz bu tür bir saygı görmedi. Yine de, Coaching Club American Oaks’ta Malathaat ve Clairiere karşısında aldığı büyük galibiyet, neler yapabileceğini gösteriyor.

Aynı şekilde, büyük galibiyetinin buna benzer kısa bir alanda elde edildiğini akılda tutmakta fayda var. Pistte bir galibiyetle, burada bir şansa değer ve hızdan vazgeçip Ce ve Clairiere’nin Letruska’ya yarışı erken götürmeye çalışmasını izleyebilecek kişi olabilir.

En iyi 4., ancak değer sağlıyor ve kesinlikle Cumartesi günü 4.’den çok daha iyi yapabilir.

Miss Imperial

Alanın uzun görüntüsü , Maclean’s Music’in bu 6 yaşındaki çocuğu, son 2 yılda Assiniboia Downs’ta bir yıldızdı, ancak ne yazık ki Winnipeg ovalindeki 8 bahis galibiyeti aslında ABD’ye eşit değil

mesleğinde gerçekten 14 kez kazanan iyi bir kısrak, ancak bu alana karşı bariz bir yabancı 1. sınıf kazananlar. Muhtemelen taktik hızı onu yarışta erken tutabilir, ancak gerçek koşu başladığında bir tehlike olacağını tahmin edemiyorum.

Elma Çiçeği Nasıl İzlenir

Elma Çiçeği Bilgisi Ne Elma Çiçeği (Sınıf 1) Neresi Oaklawn Parkı Ne zaman Nisan Cumartesi — 3: 18 öğleden sonra Doğu saati

Nasıl İzlenir TVG 2020 El çantası$ 1,, 18 182015

Leave a Reply

Your email address will not be published.