arkansas-–-tennessee-tahminler,-oranlar,-secimler

Arkansas – Tennessee Tahminler, Oranlar, Seçimler


Birebir: Arkansas Razorbacks vs Tennessee Volunteers

Arkansas Birebir Tennessee Eric Musselman Baş Antrenör Rick Barnes 18 -6 (00 -4, SEC’de 3.) Ayakta13 -7 (22 -4, SEC’de 4.) Lider (Maç Başına) JD Nota ( ) PPG Kennedy Chandler (136) Jaylin Williams (9.7) RPG Josiah-Jordan Jam es (5.8 ) JD Notu (3.6 ) APG Kennedy Chandler (4.6 ) JD Nota (2.1 ) KMT Kennedy Chandler (2.3 ) Jaylin Williams (1.2 ) BPG Olivier Nkamhoua (1.1 ) Kamani Robinson (.680) FG% Uros Plavsiç (. ) Trey Wade (.136) %3P Olivier Nkamhoua (.188)

Arkansas Razorbacks Neden Kazanabilir?

Arkansas Razorbacks olağanüstü bir sezon geçiriyor, ancak Tennessee Gönüllüleri’nde gerçekten zorlu bir maç olacak. Arkansas’ın kazanmak istiyorsa topu koruması ve dış vuruşlarını yapması gerekiyor. Tennessee, büyük miktarda ciro üreten güçlü bir koruyucu gruptur. Gönüllüler tipik 9.6, Razorback’lerden pratik olarak 2 daha fazla bir video oyunu alır. Tennessee’nin sürekli top kaybı yaptığı düşünüldüğünde, Razorback’lerin topu koruması gerekiyor. Arkansas topu bırakmaya devam ederse, gol şanslarını kısıtlayacaklar. Arkansas üç sayı çizgisinin gerisinden çok iyi şut atmıyor. Üç sayılık çabalarının %9’unu 30 vurdular. Arkansas gerçekten çok ağır ve dışarıdan daha fazla şut atmayı gerektiriyor. Bunlar daha küçük bir gruptur ve dış mekan çekimlerine bağımlı olmaları gerekebilir, bu yüzden onlara vurmaları gerekir. NCAA yarışma tahminlerine ve seçimlerine bir göz atın!

Tennessee Gönüllüleri Neden Kazanabilir?

Tennessee Gönüllüleri bu sene sürpriz gruplar arasında. Kendileriyle aynı konferans kaydına sahip bir Razorbacks ekibiyle ilgilenecekler. Arkansas’ın da aynı şekilde mükemmel bir grup olduğu göz önüne alındığında, Gönüllülerin güçlü yanlarını kullanmaları gerekiyor. Tennessee, grup ribaundlarına ve ek pas yapmaya konsantre olmak istiyor. Gönüllüler büyük bir grup değil. Rotasyonlarında yedi fitlik bir oyuncuları yok ve sonuç olarak müthiş bir ribaund oyuncuları da yok. Yine de, makul ribaund paylarını alan birçok oyuncuya sahipler. Tennessee grup olarak ribaund almaya devam etmeli ve ribaund mücadelesini kazanmalı. Tennessee’de tek bir harika pasör yok, ancak grup olarak iyi pas veriyorlar. Hiçbir oyuncunun video oyunu başına ortalama 5’in üzerinde yardım almamasına rağmen, Gönüllüler ortalaması 00 video oyunu başına grup yardımcı olur. Topu iyi geçirmeye devam etmeleri ve ek pas yapmaları gerekiyor. Bu yöntemle kendi başlarına çok daha iyi atış yapacaklardır. Bkz. Kaydolmadan önce ödemeler için en iyi çevrimiçi spor kitabı hangisi!

Razorbacks Anahtar Oyuncu: (G) JD Nota

JD Notae, bu Razorbacks grubunun lideri olarak olağanüstü bir sezon geçiriyor. Ortalamalar 18.8 sayı, 4.4 ribaund, 3.6 asist ve 2.1 alır. Notae’nin grubu üzerindeki etkisi istatistiklerini aşıyor. Başlangıç ​​noktası oyuncusudur ve hücumu yönetir. Bir video oyununda 30 puanları aştıkları için hücumda olağanüstü bir görev yaptı. Defansif olarak, Tennessee’nin onu ikili takıma sokması ve ondan bunu yapmasını istemesi gerekebilir. topu bırak.

Gönüllüler Anahtar Oyuncu: (G) Kennedy Chandler

Arkansas’ın aksine Tennessee’de yıldız oyuncu yok. Yine de ellerinde Kennedy Chandler var, biraz her şeyi yapan birinci sınıf bir sayı oyuncusu. Kennedy Chandler’ın istatistikleri mükemmel ama harika değil. Ortalamaları 13.6 sayı, 3.3 ribaund, 4.6 asist ve 2.3 alma . Chandler’ın her işin uzmanı olduğu ve zeminin her iki tarafında da etkili olduğu düşünülürse, son derece önemlidir. Arkansas’ın Kennedy’yi hücumda ve savunmada tanıması gerekiyor. Cebinizi veya size olan puanınızı seçebilir.

561

NCAA Basketbol Üzerine Bahis Yap!

Arkansas Razorbacks vs Tennessee Volunteers

Arkansas Razorbacks vs Tennessee Gönüllüleri Bilgileri Ne Arkansas Razorbacks vs Tennessee Volunteers Nerede Thompson-Boling Arena, Knoxville, Tennessee Ne zaman 5 Mart Cumartesi, : PM EST Nasıl İzlenir ESPN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.