atp-marakes-&-&-houston-tahminleri,-oranlar,-tahminler

ATP Marakeş & & Houston Tahminleri, Oranlar, Tahminler


Cristian Garin vs Jack Sock

Garin Houston’daki koruma şampiyonu, ancak başarı 3 yıl önce geldi, son 2 baskı aslında COVID nedeniyle iptal edildi-19 pandemi.

O zamanlar buraya toprak kort tenisinde gerçek bir güç olarak geldi, ancak şu anda oldukça zayıf bir güç.

Omuz yaralanmasıyla ilgili sorun yaşadığını ve bunu itiraf ettiğini itiraf etti. Kurtulamaz, Garin aslında sadece 3’ünü kazandı 2022 ile eşleşir.

Sonuç olarak sıralamalarda düşüyor ve 2015 başarısından aldığı puanlar hala rekorunda, Garin bugün performans sergilemek için baskı altında olacak. bir kez daha biraz hasar vermek için.”

Indian Wells çiftler şampiyonu @JackSock25 olacak 1-2 ana beraberlik şarkı kaydıyla Sunshine Swing’i bulun, ancak yaralanmadan dönüş yolundaki en iyi yolda olduğuna dair özgüveniyle:

— TENİS ( @Tenis) Mart 14, 2018


Sorunları göz önüne alındığında, geçmişte Houston’da sürekli olarak iyi performans gösteren bir oyuncu olan Sock’a karşı tercih edilmesi gerektiğinden emin değilim. .

Son iki kez gitti ve ünvanını kazandı. ve Texas kilindeki başarısı için mükemmel bir faktör var.

Bu, Avrupa’nın durgun kırmızı toprağı değil, aksine çok daha hızlı oynuyor. ve geleneksel olarak daha büyük sunuculara yardımcı oldu– Sock, Andy Roddick ve John Isner ile birlikte onur listesinde.

Kabul etmek gerekir ki, Sock günümüzde daha çok çiftler oyuncusudur– Kısa süre önce Indian Wells’te şampiyonluğu kazandı– ancak sadece r ile eşleşen bazı iyi şarkılar çaldı. son olarak, özellikle de Stefanos Tsitsipas’ı Indian Wells’te final setinde tie-break’e zorluyor. oyuncu hakkında olumlu konuştu tipi.

” kesinlikle en iyi tipimden birkaçına geri döndüm, eğer hiç değilse. Dışarıda daha olgun, daha sabırlı hissediyorum. Bir kez daha biraz hasar vermeye hazırım.”

+ , Sock burada gitmeye değer görünüyor.

Carlos Taberner vs Yannick Hanfmann

Marakeş’te, Hanfmann desteğe değer bir yabancı gibi görünüyor.

Şehirle birlikte Fas bölgesinde bir miktar yükselme var 100 m su seviyesinden.

Bunun, Gstaad ve Kitzbühel’de 2 ATP finalinde önemli bir zirveye ulaşan Hanfmann’ın eline geçmesi gerekiyor.

Alman, kısa süre önce Santiago’daki çeyrek finaller, başka bir olay önemli bir irtifaya daldı, tohum Federico Coria kurbanları arasındaydı. Sezonunda daha önce toprakta bir Challenger kazandı, bu, koşulların eteklerinde keşfedeceğinden çok daha farklı olduğu İtalya sahilindeydi. Atlas Dağları’nın l’leri.

Bu yarışmada ilk çıkışını yapacak ve bence Hanfmann’ın bu koşullarda daha yüksek top kontrolü onun günü kazanmasına yardımcı olabilir.

İkinci Raunt Üzgün ​​mü?

Önde gelen 4 tohum Houston’da 2. tura veda ediyor ve buna yatkın olan John Isner. 100 şampiyonu büyük ihtimalle öndedir. Kendisi burada iki kez 2013 ve 2015)).

En önemlisi, Johnson aslında setin son 5 konferansını kazandı, kendi servisini tutarlı bir şekilde tutarak ve sık sık tie-breaklerde daha iyi bilinen düşmanını seçerek setlerde kaldı.

Johnson muhtemelen bir bu tür bir çatışmada dışarıdan gelenlere hitap ederken, bu kırıcılar da aynı şekilde kartlarda olacak.

Altı ‘çok iyi İlk setler aslında 7-6’lık bir skora sahipken, 8 set eşleşmeler aslında en az bir TB içeriyor. Genel olarak, oynadıkları setler aslında menzili aştı.

Kısacası tie-break piyasalarında izlenmeyi hak edecek.

En İyi Seçimler

Albert Ramos-Vinolas irtifaya dalmaktan hoşlanıyor ve İspanyol’un bugün Marakeş’te antrenman yapması gerekiyor.

Şubat ayında Cordoba’da benzer bir yükseklikte şampiyondu. Oradaki koşusu, şu anda 7 oynadığını gösteriyor. ATP Turu su seviyesinden minimum 28 m yükseklikte final yapar . Diğer 4 kişi arasında Fas’ta mevcuttu– Kazablanka sahilinde düzenlenen bu yarışmada.

La foto #AXIONenergy del día es para @albertramos11 tras su consagración en la cuarta edición del #CordobaOpen ❤ pic.twitter.com/IIZXjscWyJ

— Córdoba Open (@CordobaOpen) 7 Şubat, 2022


Ön koşucu Felix Auger-Aliassime, mevcut haftalarda aynı kil kort nous’a sahip değil ve farklı, Ramos-Vinolas +(‘da yardımı hak ediyor gibi görünüyor.

Amerika Birleşik Devletleri Verilince izleyiciler, aynı şekilde Tommy Paul’u Houston’da faydalı bir yabancı olarak göstermeye değer.

Junior French Open şampiyonu, şu ana kadar gerçekten harika bir tipte kaldı. ve sıralamada yükselmeye devam ediyor.

Geçen sezon Parma’da toprakta yarı finalistti ve yüzeye geri döndüğü için memnun olan bir Amerikalı olmalı. , Paul bugün iyi bir maliyetle dışarı çıkacak.

Tenis Üzerine Bahis Yap !

Nasıl İzlenir ATP Marakeş ve Houston

ATP Marakeş ve Houston Bilgileri Ne ATP Grand Prix II. Hasan; ATP Fayez Sarofim & Co Amerika Birleşik Devletleri Kil Kort Şampiyonası Konum Marakeş, Fas; Houston, TX, ABD Zaman 4 Nisan Pazartesi – Nisan Pazar Nasıl İzlenir Tenis Kanalı 2018 2022 20172015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.