blast-premier-bahar-hesaplasmasi-avrupa-secimleri,-tahminler,-oranlar,-27-nisan

Blast Premier Bahar Hesaplaşması Avrupa Seçimleri, Tahminler, Oranlar, 27 Nisan

Blast Premier Spring Showdown Europe’da 2020 nakavt zamanı ve 8 taraf bir Çarşamba günkü çeyrek finallerle başlayan üçün en iyisi format.

Geçen yılın finalistleri– G2 Esports ve Gambit– bu sefer ortalarda görünmüyor, ancak hata yapmayın, 8 ilgi çekici grup–hepsi hak ediyor– gerçekten buraya kadar geldi.

Yarışma için toplam ödül yüzme havuzu USD ,500 ve yarışma Nisan 15 ile 1 Mayıs arasında değişecektir. Buradaki en büyük ödül, gelen tarafa verilecek olan Blast Premier Bahar Finali . Avrupa’dan gelen 1. kademe kıyafetlere ek olarak, devasa koridorda dövüşün ilk tadına varacak birkaç Asya tarafı var.

İlginç, muhteşem, ilgi çekici, şaşırtıcı olacak. , tırnak yeme ve her şey.

ENCE vs Kopenhag Flames Pick

ENCE

ENCE vs Kopenhag Alevleri Tahminleri

Alevler– Her Zaman İyileşiyor Öncelikle, seçmesi zor olabilecek inanılmaz derecede yakın bir yarışmamız var. Şanslar o kadar yakın ki, öncelikle bunun bir eşitlikler çatışması olduğu gerçeğinden dolayı. Mükemmel performans geçmişine ve mevcut sonuçlara sahip 2 etkileşimli grup, yarı final rıhtımını mühürleme niyetinde olacak.

Her iki taraf da Pistol’s raundunda gerçekten başarılı oldu, bu yüzden orada durumu değiştirmelerini bekleyin. Cebimde nakit para bulundururdum. Kağıt üzerinde, ENCE sınırlı favoriler olarak başlıyor, ancak bu, Flames’in mazlum olduğunu göstermez.

Üç gün önce, Flames, Ninjaları yenerek büyük bir üzüntüyü tetiklediğinde kolundan önemli bir vuruş yaptı. PGL Binbaşı Antwerp’i alacak pijama2022 İşten atılmaları gerçek bir sportif anlamda üzücüydü. video oyunundan önce bile. Sevilen bir tarafa karşı kazanma şanslarından gerçekten kurtulmuş olmaları, karakterlerini ortaya çıkardı.

Bu üzüntü de Alevler’in yaklaşan önemli karşılaşmada kendilerine bir Efsaneler alanı sağlamasının sebepleri arasında aynı şekilde. . Bu, rakiplerin Meydan Okuyanlar aşamasını atlayacaklarını gösteriyor. Bir dakikalığına Heroic, BIG, FURIA Esports, her şeye hakim FaZe Clan, Natus Vincere ve Players’a kaydoluyorlar ve bunların hepsi de aslında Legends Statüsüne sahip. Bu Alevler, zirvede kalmamasına rağmen aslında Efsane statüsüne layık görüldü HLTV Sıralamalarının , yöntem boyunca gerçekte ne kadar iyileştirme yaptıklarını göstermeye gider.

Şu anda

idi. Intel Extreme Masters’daki verimlilikleri sayesinde ihtişama yükseldiler. Beklentilerini önemli ölçüde aştılar, sadece seçim playofflarında NiP’ye karşı yürek parçalayıcı bir şekilde düştüler.

Aslında küçük bir eşitsizlik ve kadro değişikliklerini ele almaları gerekiyordu, ancak bu aşama onların gerisinde görünüyor. İyiler ve gerçekten geri döndüler, bu yüzden onlara dikkat edin. ) ENCE türlerinde hayatlarını sürdürürler. ESL Pro League sezonunun yardımcı şampiyonunu kazanmak 15 aslında büyük bir özgüven artırıcı.

Dünyanın önde gelen gruplarından birkaçını yenmiş olmaları ve şimdi Majors’a girmeleri, yeni bir şans. Evet, Efsaneler aşamasında değiller– 3 galibiyet ve bir mağlubiyetle sertifika aldılar– ancak yine de geldikleri kadar rekabetçiler.

Üçüncülük elemelerinde 2 harita bire bir anlaşmazlık bir tür problemdir, ancak bunun sadece bir sapma olduğunu göstermeleri onlar içindir. Her halükarda, bu, tasarım v bileşiminin büyük bir hit çarpışması olmayı garanti eder. Tutmaya izin verilmeyen bir yöntemle her iki grubun da eğleneceğini tahmin edin.

Heroic vs NKT Pick

Heroic

Heroic vs NKT Tahminleri

Heroic, Blast Premier Europe’un yarı finallerine cesurca gitti 2015, ikinci Gambit’e karşı mücadeleyi 2-1’lik bir farkla düşürmeden önce. Tam olarak bir yıl sonra numaralandırmaya geri dönmek için gerçekten harika bir şekilde kanalize ettikleri şampiyonluk kazanma şansını gerçekten acı verici bir şekilde kaybetmenin bu kadar zararı var.

Daha hazır, daha olumlu ve kendinden emin -Güvenleri altında, çeyrek finalde NKT ile karşı karşıya geldiklerinde koşarak yere vurmak isteyecekler. Favorilerin kimi tükettiği konusunda çok az şüphe var– Heroic her özellikte kilometrelerce ileride, ancak yine de çizginin üstesinden gelme yeteneğine sahip olmak gibi temel bir mesele var. yeşil, çünkü ilk başta daha basit bir yarışmacı talep edemezlerdi. Diplomasi bir yana, NKT’nin bu sefer Heroic’e nasıl para kazandırabileceğini görmekte zorlanacaksınız. Karşılaşma o kadar dengesiz.

Şu anda HLTV sıralamasında 5., ‘dan bir kornerin Kahramanca dönüşü onları şımarık bir koşu yapmak için harika bir konuma getiriyor. ESL Cologne Europe’u kazandıklarından beri çok iyi durumdalar2020 ESL Pro League’de birinci oldular. 13, geçen yılki Blast Premier Güz Finalinde dördüncü oldu. Kopenhag.

Stockholm Major’da 2021 ve IEM’de 3-4. oldular. Katowice2022 Yıllarca uğraşıp çalışmayı bıraktıktan sonra gerçekleşen tutarlılık oldu. Aslında şimdi şapkalarına başka bir tüy eklediler. Immortals Gaming’in Üye Takım yuvalarını sunmayı seçmesiyle Heroic, bir dizi önde gelen grupla gerçekleştirilen kapsamlı bir ihale prosedürünün ardından bunu gerçekten elde etti.

NKT’s Rise No Şans. Eşit Derecede Hak Ediyorlar

NKT’nin aslında burada bir aksilik sonucu yapmış olduğu söylenemez. Evet, şans onlara karşı çok büyük olabilir. Hatta bazıları buna David v Goliath adını verecek, ancak MESA Göçebe Ustalar Baharı’nın galibi oldular.

Bu onları, elemelerde bölgesel taraflarını geride bıraktıkları Blast Premier Spring Showdown Europe’a girmelerini sağladı. buraya gelmek için. D ve IHC, en yüksek 2 sıradaki giysi tek eleme yarı final maçında dört takım karşı karşıya geldi, D15 2-0 kazandı.

Diğer yarı finalde NKT, The Shine’a karşı karşıya geldi ve NKT 2-0 kazandı ve kesinlikle bu. Büyük finalde, ImpressioN liderliğindeki grup muhteşem bir mükemmellik ile üç maçlık seriyi 2-1 aldı 11- puan tablosu NKT için.

Onları vasıfsız olarak adlandırın, ancak burada konumlar için kıyasıya rekabet edenlerden faydalanmak için buradalar. Son sertifika alanını bu kadar ileri götürmeleri bir tesadüf. Önümüzdeki bir veya iki hafta, ilerlemelerinde başka bir bölüme işaret edecek.

Astralis vs Moviestar Riders Pick

Astralis

Astralis vs Moviestar Riders Tahminler

Astralis Kenarı Tutar

Astralis bunun için favori, tamam, ancak onların geç türleri aslında en iyi ihtimalle düzensiz. Çok sayıda değişiklik ve yeniden karıştırmadan beri mi? Bu, ele almayı başaracakları bir şey. Gerçek şu ki, yaptıkları yükseklikleri 2020 veya belki pandemi öncesi. Bu kadar büyük bir ayrım yapan çevrimiçi ortama geçiş mi? Bilgi verecek olan o. Son zamanlarda destekleyecek verimlilikleri yok. ESL Pro League Sezonundaki programları-15 en iyi ihtimalle normaldi . AGO, Complexity, EG ve Entropic gibi yenmeleri beklenen tarafları yendiler, ancak NaVI, Heroic, FURIA gibi daha zorlu yarışmalar sağlayan taraflara yenildiler.

Sonuç, 5 arasında bir yüzeydi. -8. Bunun onları IEM Katowice’de 2022 çok daha iyi bir verimliliğe teşvik etmesi bekleniyorsa, orada da bunaldılar ve sonunda 7-8. sıra, ENCE ve Fnatic’in biraz üzerinde galibiyetlerle.

Yani bir zirve olmaktan çok uzak olduklarına dair yeterli kanıt var-10 Avrupa kıyafetleri. Moviestar Riders, onlarla her seviyede ivme kazandı ve Astralis, başından sonuna kadar gardını düşürmeyi başaramıyor. Hata marjları o kadar incedir. aslında kademeli olarak sayısız yıl boyunca çiş katmanlarından mezuniyet belirtileri ortaya çıkardı. İspanyol kıyafetleri nihayet yepyeni bir bölüm oluşturmaya hazır. ESL Pro League Sezonunda 15, tek bir kayıp olmadan playofflar.

Ancak, ilk playoff bileşenlerinde ENCE tarafından bir manevra şoku sağlandı. 2 açık elemeye dahil olmalarına rağmen, PGL Major Antwerp 2020 Avrupa RMR yarışmasına girmek için çalışmayı bıraktılar, bu yüzden hiç kimse şampiyon ürün oldukları izlenimine kapılmamalı.

Grupların haritadaki yüzme havuzundaki istatistikler hemen hemen benzer ve büyük olasılıkla Danimarka kıyafetleri nükleer silahları seçecek, Movistar ise cehennemi veya serapı seçin. Genel olarak, sadece deneyim ve özel oyun tasarımı için paranızı Astralis’e yatırın.

NIP vs Bad News Eagles Pick

NIP

NIP vs Bad News Eagles Tahminleri

Neden NIP Ezici Favoriler mi

Yöntemden gerçekleri çıkaralım. NIP, daha iyi sıralanan kıyafetlerdir. HLTV sıralamasına göre şu anda yedinci sıradalar. Problem Kartallar 15 inci. NIP aslında son 5 video oyununun 4’ünü kazandı ve şansı ceplerinde güçlü olan türden bir grup.

2 taraf en son bir ay önce PGL Major Antwerp’ten memnun kaldı 2022 NIP ile Avrupa RMR’si oldukça rahat bir şekilde kazanır. – marjı. Problem Eagles’ın da aslında bir miktar kazanma ivmesi var– mevcut 5 video oyununda 3 galibiyet– ancak bu galibiyetler aslında merdivenin ortasında veya altında kalan gruplara karşı geldi.

Ve Devasa bir video oyununa ivme kazandırmak için kesinlikle kazanmak gibi bir şey yokken, koşma baskısı güçlü bir şekilde NIP’de olduğu için hiçbir baskı altında olmayacaklar.

Kötü Haber Kartallar– Kosova’nın Sevgilileri

Çarşamba günü sonuç ne olursa olsun, Kötü haber Kartallar yaptıklarından memnun olabilir. Kosovalı giysilerin PGL’ye ulaştığı Nisan’da 24 tarih yazdılar. Antwerp Major, Avrupa Bölgesel Major Sıralamasında Günahkarları 2-1 yenerek.

Sonuç, sosyal ağlarda dalgalar yaratsa da büyük bir üzüntü olarak onaylanacak. Öyle ki, ülkenin başbakanı Albin Kurti bile grubu görevlerinden dolayı övdü. Tüm oyuncular Kosova’dan geliyor ve başarılarını daha da iyi hale getiriyor. Aynı şekilde dikkat çekici olan şey, tüm kadronun 3 aydan daha kısa bir süre önce oluşturulmuş olmasıdır. Galibiyetler gelecek, ancak şimdiye kadar gelişim yelpazesindeki her kutuyu işaretlediler.

Aslında Entropiq, ASG ve SINNERS gibi takımları yenerek Majors’a ulaştılar. Yarışmanın muhalefetler bölümüne 9 Mayıs’ta başlayacaklar. Aslında Blast Premier Spring Showdown’da yer almaktan daha iyi bir birikim isteyemezlerdi. .

Blast Premier Spring Showdown Europe

Blast Premier Spring Showdown Avrupa Bilgileri Takımlar NiP, Bad News Eagles, Movistar Riders, Astralis, ENCE, NKT, Heroic Konum Avrupa’da gerçekleştirilen çevrimiçi etkinlik Zaman Çarşamba, Nisan 15 .

AM EST’den itibaren Nasıl eğlenmek için Resmi Twitch kanalı 2022 2021

Leave a Reply

Your email address will not be published.