boston-bruins-–-tampa-bay-lightning-tahminler,-oranlar,-secimler

Boston Bruins – Tampa Bay Lightning Tahminler, Oranlar, Seçimler


Karşılaşma: Boston Bruins vs Tampa Bay Lightning

Boston Bruins Birebir Tampa Bay Yıldırım Bruce Cassidy Baş Antrenör Jon Cooper 44- -5 (Atlantik Bölümünde 3.) Ayakta40- -7 (Atlantik Bölümünde 4. sırada) Liderler David Pastrnak (79 ) Puan Steven Stamkos (48) David Pastrnak (33) Hedefler Steven Stamkos (36 ) Charlie McAvoy (42) Asist Victor Hedman (47) Matt Grelcyk ( )+/- Pierre-Edouard Bellemare (32 ) David Pastrnak (4.36) Şutlar (Maç Başına) Steven Stamkos (2.79 )

Boston Bruins Neden Kazanabilir?

Boston Bruins Kazanamaz Bu video oyununu kazanmayı tercih etti, ancak aslında son zamanlarda çok daha iyi hokey oynuyorlar. Bu video oyununu kazanmak istiyorlarsa, ikinci şans atışları yapmaları ve suçlamaları çekmeleri gerekiyor. Bruins nasıl gol atacağını iyi biliyor ve çok sayıda şut bırakıyor. Muhtemelen Andrei Vasilevskiy’de ligin en iyi kalecilerinden birine karşı oynayacaklar. Vasilevskiy, ağ içinde ve gol atması zor bir tuğla duvardır. Bu doğru olduğu için, Bruin’lerin ağın yakınında oturması ve ikinci şans çekimleri yapması gerekiyor.79 Bruins ligdeki en iyi power-play sistemine sahip değil, ancak çok daha iyileri arasında. Güç oyunu çabalarının %3’ünü 16 dönüştürüyorlar. Bruins’in hücum etmesi ve kendilerine gol şansı vermeleri gerekiyor. Eğer çok fazla erkek avantajına sahiplerse, video oyununu kazanabilirler.

Tampa Bay Lightning Neden Kazanabilir?

79 The Tampa Bay Lightning favoriler, ancak bu basit bir video oyunu olmayacak. Bruins’in şutlarını kısıtlamaya konsantre olmaları ve hücumda çok fazla şut çekmeleri gerekiyor. Bruins paka çok vuruyor. Video oyunu başına olağanüstü 36 vuruşu dengelerler. Bu 36 atışlar 3’e yol açar. video oyunu başına hedefler. Şimşek defansının öne çıkması ve çok fazla şut çekmesine izin vermemesi gerekiyor. Bu, Bruins’in puanlamasını kısıtlamak olacaktır.79 The Bruins harika ama harika olmayan kalecileri var. Güçlü ama çok daha iyi olabilecek, kaleye giden bir orduları var. Bruins’in kalecilerinin mükemmel olmadığı göz önüne alındığında, Lightning’in çok fazla şut çekmesi gerekiyor. Eğer yaparlarsa, Bruins’in kalecileri büyük ihtimalle pes edecek ve golün içeri girmesine izin verecek.

Bruins Anahtar Oyuncu: (LW) Brad Marchand

Kanat oyuncusu Brad Marchand olabilir 23 yaşlarında ve mesleğinin geri kalan yarısında olmasına rağmen, halen ustalıkla icra etmektedir. Bir video oyununun dakikasını oynuyor ve 20 amaçları ve yardım eder.

Marchand gol atabilir ve geçebilir. O hala gerçekten bilgili bir oyuncu ve bu gruptaki çok daha iyi oyuncular arasında. Marchand bir oyun kurucudur ve bu video oyununda son derece aktif olmayı gerektirir. Ya mükemmel şutlar atması gerekiyor ya da büyük gol şansı olan meslektaşlarına güven vermesi gerekiyor.

Şimşek Anahtarı Oyuncu: (G) Andrei Vasilevskiy

Kaleci Andrei Vasilevskiy, Lightning’in bu sezonki başarısına gerçekten katkıda bulundu. Aslında kendisini NHL’deki en iyi ağ bakıcılarından biri olarak gösterdi ve video oyunu başına sadece 2.43 hedefi etkinleştirdi. 79 Bu, Vasilevskiy için daha zor video oyunlarından biri olacak. The Bruins bir video oyunu 36 kez vuruyor ve bir video oyunu için 3 hedefin üzerinde puan veriyor.

79 Vasilevskiy aktif olmayı ve güçlü bir video oyununa sahip olmayı gerektirir. Aslında geçmişte internette bir yıldız olduğunu gördük ve bu video oyununda olmaya devam etmesi gerekiyor. Onun oyunu Tampa Bay’in kazanıp kazanmayacağını belirleyecek.

Burada Fantezi Sporları Oyna!

Nasıl Yapılır? Boston Bruins – Tampa Bay Lightning

izle) Boston Bruins – Tampa Bay Yıldırım Bilgileri Ne Boston Bruins vs Tampa Bay Lightning Nerede Amalie Arena, Tampa , Florida Ne zaman 8 Nisan Cuma: 00 PM EST Nasıl İzlenir NHL Ağı 71 79 87

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.