boston-bruins-vs-pittsburgh-penguins-tahminler,-oranlar,-secimler

Boston Bruins Vs Pittsburgh Penguins Tahminler, Oranlar, Seçimler

Boston Bruins iki maçlık galibiyet serisine devam ediyor. Boston Bruins iki maçlık galibiyet serisine devam ediyor.

Bruins Penguins karşısında 1-1 bu sezon.

Boston Bruins vs Pittsburgh Penguins Odds

DraftKings Sportsbook’tan alınan oranlar.

Boston Bruins vs Pittsburgh Penguins Tahminler ve Tahminler

Boston Bruins bu sezon Pittsburgh Penguins ile 3. kez karşılaşacak. Bruins ve Penguins bu sezon aslında iki kez birbirleriyle anlaştılar ve en son Cumartesi günü birbirleriyle oynadılar. Penguenler bu video oyununu 2 ilk süre hedefinin arkasında 2-1 kazandı. Bu grupların her ikisi de aslında playoff alanlarını perçinledi ancak tohumlarını geliştirmek veya çimentolamak isterler. Bruin’ler Atlantik Bölümü’nde üçüncü sıradaki alanı korurken, Penguenler Metropolitan Bölümü’ndeki üçüncü sıradaki alanlarını korumaya çalışıyor.

Boston Bruins aslında bu sezon hiçbir noktada en iyi grup olmadı, ancak aslında tehlikeli olacak ve playoff pozisyonunu perçinleyecek kadar denk geldiler. Sadece sıralamalarını geliştirmekle kalmayıp aynı zamanda playofflara girerken ivme kazanmak için birkaç sezon sonu başarısı arıyorlar.

Bruins’in bazı güçlü oyuncuları var ama yıldızları yok. Sol kanat Brad Marchand, sağ kanat David Pastrnak, pivot Patrice Bergeron ve defans oyuncusu Charlie McAvoy bu grubun liderleri. Marchand, tüm kanat oyuncuları ve pivotlar arasında en iyi TOI’ye sahip ve 42 asist yaptı; kıdemli bir oyuncu ve etkili bir pasördür. David Pastrnak bu grupta en çok gol atan oyuncu ve 30 asist yaptı, Patrice Bergeron geç kaldı- ancak yine de meslektaşlarını reytinge sokabilir ve McAvoy bu takımdaki en iyi defans oyuncusu. Neredeyse 30 dakika bir video oyunu oynuyor ve Bruins’i ile yönetiyor) yardımcı olur.80 Bruins’in etkileyici kalecileri yok. Linus Ullmark ve Jeremy Swayman filosunu kullanıyorlar. İkisi de mükemmel değil, ancak aralarında playofflara girmeyi hızlandırmak gerekiyor. Pittsburgh Penguenleri aslında karşılaştırılabilir bir seviyede kaldı Sezonun büyük bir bölümünde Boston Bruins’te. En iyi gruplardan biri değiller, ancak güçlüler ve Stanley Kupası için yarışacaklar. Penguenler’in kayda değer 3 lideri var: tecrübeli pivot Sidney Crosby, sol kanat oyuncusu Jake Guentzel ve kıdemli defans oyuncusu Kris Letang. Crosby mesleğinin geri yarısında kalmaya devam ediyor, ancak yine de bir video oyununda bir sayıyı geçiyor; Crosby Penguenleri 80 puanla önde götürüyor. Jake Guentzel ise mesleğinin ön yarısında yer almakta ve penguenlerin 37 golleri ile gol atmasına öncülük etmektedir. Kris Letang’ımız var. Letang aslında yaşla birlikte azalmadı. Yakında dönecek 35, ancak TOI’de Penguenleri yönetiyor (80 : 37) ve yardımcı olur (80 ).80 Penguenler kaleci vuruşlarıyla kendilerini Bruins’ten ayırıyorlar. Yeni başlayanlar için bir takım kullanmazlar. Penguenler aslında Tristan Jarry’yi video oyunlarının çoğu için internete koydular. Jarry ayağından sakatlandığı için bu gece oynamayacak, ancak muhtemelen playofflar boyunca geri dönecek. İhtiyacım var Bu video oyununu kazanmak için Penguenleri seçmek için. Eve dalıyorlar ve David Pastrnak, Hampus Lindholm, Jesper Froden ve Linus Ullmark’tan yoksun bir Bruins grubuyla uğraşıyorlar.

Seçim:

Pittsburgh Penguins, Boston Bruins’i 3-1 yendi. Pittsburgh Penguins cover, Under 6 gol.

Boston Bruins vs Pittsburgh Penguins burada üzerine bahis yapın!

80

Leave a Reply

Your email address will not be published.