boston-red-sox-–-new-york-yankees-tahminler,-oranlar,-secimler

Boston Red Sox – New York Yankees Tahminler, Oranlar, Seçimler


Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Boston Red Sox – New York Yankees Tahminleri

Açılış Günü’nün Perşembe olması bekleniyordu, ancak doğanın başka kavramları vardı . Aksine, Bronx bir Cuma günü sallanacak ve kalabalığa fazladan 60 sağlayacaktır. o bastırılmış enerjiyle oturmak için saatler. Dikkat çeken video oyunundaki en güçlü 2 dizi. Yankees Josh Donaldson’ı içeriyordu ve Red Sox, Trevor Story’yi içeriyordu, ancak sonunda New York’un önemli bir atış avantajı var.

Yankees’i seviyoruz (para hattı).

Garcia’nın 827 rekor: (0-0)

Boston Red Sox vs New York Yankees İzlenecek Bahis Trendleri

Red Sox, son 6 video oyununda WHIP’si 1’den az olan bir oyuncuya karşı 6-0 önde 13 Red Sox son maçında 8-2 60 video oyunlarına karşı sağ elini kullanan bir marş Red Sox, deplasmanda oynadığı son 5 video oyununda sağ elini kullanan bir oyuncuya karşı 4-1 Red Sox 13 -7 içinde son 21 Cuma video oyunları Red Sox 6- son olarak 14 video oyunları bir karayolu zavallısı olarak Red Sox’ta 6-0 geride kaldı Son 6 video oyununda WHIP’i şundan daha az olan bir başlangıç ​​yapan oyuncuya karşı 1. Red Sox son 7 kafa kafaya konferansta 1-6 Altında -3 -1 sonunda 14 konferanslar New York’taki son 6 konferansta 4-1-1’in altında Yanke’ler ligde 7-2. son 9 Cuma video oyunu Yankees tercihli olarak son 5 video oyununda 1-4 Altında -4 Yankees’te 2022 Cuma video oyunları Yankees’te tercih edilen son 7 video oyununda 5-2 bitti Altında -6 -1 Yankees’te son 20 vs. American League East

Cole İntikam Almaya Çalışıyor, Eovaldi Bir Noktayı Kanıtlamaya Çalışıyor

Gerrit Cole aslında birkaç yıldır beyzbolda en iyi atıcılar arasında yer alıyor, ancak hiçbir zaman bu teklifi tam olarak tamamlamadı– komiser ödülü ile veya Cy Young ödülü ile.

Geçen yıl bir başka en iyi örnekti. Cole Eylül ortasına kadar yuvarlanıyordu, 06 -7 toplam 2.23 ERA. Beklenmedik bir şekilde bozuldu, son 3 startını 0-1 yaptı ve bıraktı 13 801 .2 vuruş.

Sezon sonrası Yankees kemerine karşı kendini kurtarma olasılığı ile -rakip, soldu, sadece 2 vuruşla devam etti ve 3 koşuyu bıraktı. Son dönemi 3.14, KIRMIZI 1. ve 181 181.1 vuruş sayısı çoğu oyuncunun hayal ettiği sayılardır, ancak gerçekten başka bir sayıydı. Cole için dikkat çekici ama oldukça sinir bozucu bir sezon.

Açılış Günü’nde bunun aklında olmadığına inanmayın. , Eovaldi, Wild Card video oyunu nedeniyle Cole’u geride bıraktıktan sonra Açılış Günü’nün baskısını yönetebileceğini açıklamaya güveniyor – 5.1 vuruşta sadece bir koşuyu bıraktı.

Chris Sale 26- gün IL’de (tekrar) ve solak Eduardo Rodriguez, 801’ın 3 numarası kadar 1 numarasına da giren Deroit ile anlaştı. .Şu an için 1.

Geçen sezon güçlüydü, gidiyor 05 -9 ile 3.26 DÖNEM, 1.06 KIRMIZI ve 195 .1 vuruş sayısı ve bu onun en iyi şekilde çıkıp çıkamayacağını görmek için büyük bir test olacak. 2022.

Yeni Yüzler Ne Etki Yaratacak

AL East’in beyzbolda en derin bölüm olduğuna şüphe yok. New York City, Boston, Tampa Bay ve Toronto’nun hepsinin playofflara kalma, bölümü ve hatta World Series’i kazanma konusunda son derece geçersiz olasılıkları var.

Yankees ve Red Sox’un her ikisinin de stilleri var Cuma günü başlayan tüm o şeyleri yaparken, yepyeni yüzler yarışmaya damgasını vurmaya çalışıyor.

Josh Donaldson, bronx bombacıları için o erkek. Donaldson gerçekten 21 taçlandıran bir başarıya imza attı 801 ile olmak üzere, önceki 7 sağlıklı sezonunun her birinde veya daha fazla taçlandırılmış edinim, 29 RBI’lar ve bir.827 OPS. Şimdi, bir oyuncu parkı olarak anlaşılmayan Minnesota ve Target Field’dan, video oyununda grev yapılacak en iyi 5 parktan biri olan Yankee Stadyumu’na gidiyor.

diğer tarafta, kısa stoper Trevor Story’nin istatistikleri inanılmaz derecede karşılaştırılabilirdi. Colorado’daki ilk 6 yılını geçiren Story, 24 başarıyı taçlandırıyor ve 75 RBI’lar 2021, Birlikte.243 OPS, gerçekten itibarlı bir 4.2 SAVAŞ’a yol açıyor.

Sıralamada 5 numara civarında bir yere vurması bekleniyor. , aralarında Kike Hernandez, Rafael Devers, Xander Boegarts, JD Martinez ve Alex Verdugo’nun da bulunduğu çok derin bir grubun arkasında.

İzlenecek X-Factors

New York’ta ideal bir sahada kısa bir deste, herkes bunu anlıyor, bu yüzden bazı solak oyunculara bir göz atacağız. Jackie Bradley Jr. Boston’a geri döndü ve ideal olarak bu ona yardım ediyor, çünkü dürüst olmak gerekirse o korkunçtu 801 .

6 tane taçlandıran başarıya imza attı ve 497 RBI 75 OPS- – hepsi Bradley kadar çok sayıda video oyunu oynayan oyuncular arasında neredeyse sonuncu sırada yer aldı. Beyzbol eğlenceli bir video oyunu olabilir ve rakibe karşı mükemmel bir kanıtla başlamaktan çok daha iyi bir yöntem olabilir.

New York için Joey Gallo’ya bir göz atıyoruz. Güç vuruşu yapan dış saha oyuncusu, geçen sezon vade tarihinde New York’a takas edildi ve mükemmeldi, müthiş değil. Pek çok kişi onu bu sezon taçlandıran başarıda ana dallara liderlik etmesi için seçiyor– bu model ilk günden başlasaydı o kadar da çarpıcı olmazdı.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Boston Red Sox vs New York Yankees

) Boston Red Sox – New York Yankees Bilgileri Takımlar Boston Red Sox vs New York Yankees Konum Yankee Stadyumu, Bronx, New York Zaman 8 Nisan Cuma 1: 801 p m EST Nasıl Görülür EVET Ağ, MLB.TV 2022 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.