carolina-hurricanes-–-boston-bruins-tahminler,-oranlar,-secimler

Carolina Hurricanes – Boston Bruins Tahminler, Oranlar, Seçimler


Carolina Hurricanes vs Boston Bruins Tahminler ve Seçimler

Carolina Hurricanes, Boston Bruins karşısında 3-0 öne geçmeye çalışacak. Kasırgalar, Bruins’i rutin sezon boyunca karşılaştıkları 3 kez de yendi. Carolina, Boston karşısında kolaylıkla kazandı ve gol attı bu 3 video oyunundaki goller.

Carolina Hurricanes sezon boyunca en iyi üçüncü gruptu. Sezona dokuz maçlık bir galibiyet serisiyle başladıktan sonra istisnai bir yıl geçirmeleri kaderinde vardı. Carolina tüm sezon boyunca baskındı ve son sezon boyunca bir çentik attı video oyunları. Son maçlarından 8’ini kazandılar video oyunları ve altı maçlık bir galibiyet serisi sona erdi. Kasırgalar, bu serinin ilk 2 video oyununda Bruins’i gerçekten ezdi. Birinci Oyunu 5-1 geride kazandılar 31 Antti Raanta korur. Hurricanes, İkinci Oyunda bir kez daha 5 gol attı ve 5-2 kazandı. Sebastian Aho, tüm oyuncuları 2 golle yönetti.

Hurricanes, NHL’deki en yetenekli oyunculardan birkaçına merkezde Sebastian Aho, sağ kanat Andrei Svechnikov ve sol kanat oyuncusu var. Teuvo Teravainen. Aho, ayrı ayrı en yetenekli Hurricane oyuncusudur; istediği zaman gol atabilir ve meslektaşlarını kurabilir. Andrei Svechnikov, Aho kadar yetenekli değil ancak yine de sezonu ile bitirdi. amaçlar ve 39 yardımcı olur. Svechnikov sık sık buzu Teuvo Teravainen ile paylaşıyor. Teravainen çok vuruyor ama ölümü daha çok anlaşılır. Onun 39 yardımları grubunda ikinci sırada.

Kasırgaların web’de riskli bir durumu var. Başlangıç ​​kalecisi Frederik Andersen sakatlandı ve vücudunun alt kısmındaki sakatlık nedeniyle Üçüncü Maçı kaçıracak. Kasırgalar muhtemelen Antti Raanta’yı Andersen’ın bulunduğu yerde bir kez daha ağa sokacak. Raanta aslında bu serinin ilk 2 video oyununda oldukça iyi bir performans sergiledi ancak Andersen kadar sabit değil. Raanta bu serinin geri kalanı için yeterince iyi olacak, ancak Hurricanes’in Andersen’ı İkinci Tur için geri alması gerekecek.

Boston Bruins sezonun 2. yarısında güçlü bir performans sergiledi. bu onları ilk Wild Card alanında sıkıştırdı. Bruins aslında bıraktığı için 2. yarı başarıları playofflarda tekrarlanmadı ilk 2 video oyununda Kasırgalara gol attı ve sadece 3 gol attı.

Bruins’in çok fazla şansı yok Kasırgalar gibi yıldız gücü, ancak kanat oyuncuları Brad Marchand ve David Pastrnak’ta bazı mükemmel oyunculara sahipler. Marchand dakika boyunca bir video oyunu oynadı sezon ve 33 hedefler ve ile tamamlandı yardım eder. Marchand, bilgili 00 David Pastrnak ile iyi anlaşmaktadır. yaşında tecrübeli. Pastrnak, Boston’un en çok gol atan oyuncusu ve sonunda 37 gol oldu.

Boston’da Linus Ullmark ve Jeremy Swayman’dan oluşan iyi bir kaleci ikilisi var. Ullmark aslında her iki video oyununu da oynadı ve iyi performans göstermedi, bu yüzden Swayman’ın başlamasını bekliyorum.

Bruins bu video oyununda iç saha avantajına sahip olacak, ancak Kasırgalar hala onları geride bırakıyor. Bu video oyunu Birinci ve İkinci Oyunlardan daha yakın olacak, ancak Kasırgalar başarı ile uzaklaşacak.

Birebir: Carolina Hurricanes vs Boston Bruins

Carolina Hurricanes ) Kafa kafaya Boston Bruins Rod Brind’ Amour Baş Antrenör Bruce Cassidy 57- -8 (Metropolitan Bölümünde 1.) Ayakta51-19 -5 (Atlantik Bölümünde 4.) Liderler Sebastian Aho (80) Puan Brad Marchand (51) Sebastian Aho ( ) Hedefler David Pastrnak (37 ) Sebastian Aho (39) Asist Brad Marchand ( ) Jacob Slavin (31)+/- Charlie McAvoy (31) Andrei Svechnikov (3. ) Şutlar (Maç Başına) David Pastrnak (4. )

Carolina Hurricanes Neden Kazanabilir?

Carolina Hurricanes açık ara favoriler ancak Bruins’i şutlarla alt edip güçlü bir şekilde çıkarlarsa kazanma olasılıklarını artıracaklar.

Bruins’in kalecileri ilk 2 video oyununda gerçekten zor zamanlar geçirdi. Boston’un seçkin kalecileri yok, ancak aslında playofflarda düşük performans gösteriyorlar. Boş net hedefleri ihmal ederseniz, Boston netminders 57 çekimlerinde aslında 8 hedefi bıraktılar. Bruins’in kalecilerinin Üçüncü Oyunda daha iyi oynamasını beklemiyorum, bu yüzden Carolina paka çok fazla şut atmalı.

Bruins büyük ihtimalle Üçüncü Maça 2 geride girerken endişeli -0. Kasırgalar bu endişeden en iyi şekilde yararlanmayı ve güçlü bir şekilde ortaya çıkmayı gerektiriyor. Kasırgalar video oyununa en iyi enerjiyle başlarsa, 2. süreden önce Boston’u video oyunundan çıkarabilirler.

Neden Boston Bruins Kazanabilir?

Boston Bruins kendilerine bir olasılık sunabilmek için bu galibiyete ihtiyaç duyuyor. Sadece hücum edip Sebastian Aho’yu yavaşlatırlarsa kazanacaklar.

Bruins aslında 2 video oyununda 3 gol attı. Ücret çekerek kendilerine çok daha iyi puanlama fırsatları sunmaları gerekiyor. Video oyununu kazanmalarının tek yolu bu olabilir.

Sebastian Aho iki gollü bir İkinci Maçtan çıkıyor. Bruins’in onu yavaşlatması ve onu fotoğraftan çekmesi gerekiyor. Bunu yaparlarsa, Carolina’nın diğer oyunculara bağımlı olmasını isteyeceklerdir.

Hurricanes Ana Oyuncu: (D) Tony DeAngelo

Tony DeAngelo’nun bir hedefi yok playofflarda ise 4 asisti var. DeAngelo’nun Üçüncü Oyunda gol atmasına gerek yok (yardımcı olmasına rağmen); sadece pas vermeye ve zeki hokey oynamaya devam etmesi gerekiyor.

Bruins Anahtar Oyuncu: (RW) David Pastrnak

David Pastrnak gerçekten zor bir 2 geçirdi kesinlikle puansız ve +/- -3 olan video oyunları. Pastrnak’ın Üçüncü Oyunda piste dönmesi gerekiyor. Sezon boyunca, Boston’un en skorer ismiydi ve bu video oyununda internetin arkasına birkaç tane koyması gerekiyor.

8157

Burada NHL Hokey üzerine bahis yapın!

Carolina Hurricanes – Boston Bruins

Nasıl İzlenir? Carolina Hurricanes vs Boston Bruins Bilgi Ne Carolina Hurricanes vs Boston Bruins Nerede TD Garden, Boston, Massachusetts Ne zaman 6 Mayıs Cuma: 57 PM EST Nasıl İzlenir TNT 80

Leave a Reply

Your email address will not be published.