cblol-lcs-2022-spring-split-playoff-secimleri,-tahminler,-16-nisan-oranlari

CBLOL-LCS 2022 Spring Split Playoff Seçimleri, Tahminler, 16 Nisan Oranları


Team Liquid vs 100 Thieves Pick

Team Liquid (para hattı)

Team Liquid vs Hırsızlar Tahminleri

Sıvının Takımı Yenmesini Sağlayan Nedir

) Kervan bir yarışmadan diğerine geçiyor. LCS Spring Split’in 2022 zorlu mücadelesi sadece bir meze ise, ana yemek şimdi gelmek üzere. Ve gerçekten etkili bir koşuya sahip olan 2 zirveyi içeriyor. galibiyet ve 4 mağlubiyet, tahtları için herhangi bir rakibi savuşturmak için üç maçlık bir seri. 100 Hırsızlar çok geride değillerdi, bir

ile 3. sırayı tamamladılar. -6 galibiyet-kayıp rekoru. Bölünme boyunca hiçbir aşamada bu 2 taraf playofflara kalamama riskiyle karşı karşıya değildi.

Kendilerini kazananlar grubunda oynamak için geliştirdikten sonra, 3-2 video oyununu en sonunda ele geçirmeden önce Evil Geniuses’ın güçlü rakiplerinden kurtulun. Bir süreliğine, kartlar üzerinde büyük bir altüstlük olacak gibi göründü, ancak ellerinden geldiğince dayanabildiler.

Bu arada, 33 Cloud9’u rahat bir 3-0’lık farkla fetheden hırsızların işi biraz daha kolaylaştı. İstedikleri sonucu elde etmek için kaslarını zar zor bükmeleri gerekiyordu. Bu da bizi kazananlar parantez yarışmasının 2 kazananı arasındaki 2. Raunt çatışmasına getiriyor. Bunu kim kazanırsa, doğrudan sonuncuya kadar geçecek. Kaybeden, kaybedenler grubu 2. tur maçının galibiyle başa çıkacağı için, ödeme için 2. bir şansa sahip olacak.

Bir See-Testere Savaşı

Kırmızı kullanırken Liquid ve EG döndürülmüş kazanır. Her iki taraf da 1-1 yapmak için kendi haritalarını kazanmak için neredeyse benzer 28 dakika sürdü. Sıvı daha sonra 3’ünde haritada tıbbi olarak sıralanır ve 28 dakika içinde süpürülür, 2-1 öne geç. Karşı vuruş yapmak için, EG bir sonraki haritayı biraz fazla almak için karşılık verdi 30 dakika 2-2.

Bahis ne olursa olsun, son video oyunu bir sinir savaşıydı, her iki taraf da kaybetmemek için oynuyordu. tam bir düşmanlık. Liquid en sonunda, Soren “Bjergsen” Berg’in önemli bir işlevi yerine getirdiği video oyununu almak için asıldı. Etkinliği kendisine 3,8 eleme, 2,2 ölüm ve 6 asist kazandıran Steven” Hans sama” tarafından iyi desteklendi; bu, 7 eleme, 1 ölüm ve yaptığı) kesin bir son taramadan oluşuyordu. karar vermede yardım.

Abbedagge’ın 100 Hırsızlar İçin Sıcak ve Soğuk Mevsimi

Abbedagge, aslında bahar yarılması boyunca sıcak ve soğuk esiyor. Bir noktada, tür eksikliği, grubun onu sağlamadığı gerçeğinden dolayı uzun süre getirmesi gerektiğinde argümanlar üretti. Şimdi, tipik bir işlev oyuncusu olmaktan çıkıp video oyununu bir dizi çentik yükseltti.

Bu gelişmenin üzerinde doğrudan bir etkisi olduğu görülüyor.) Hırsızların büyümesi. Çok daha yuvarlak görünüyorlar. Tümü belirtilmiş olsa da, Team Liquid’e karşı önceki kaçışıyla ilgili bazı unutulmaz anıları var, burada ilkinde üç kez öldü 10 yarışma dakikası.

sağlamak için Closer ve Ryze ile senkronize olması gerekecek. Hırsızlar bir çeşit ihtimal. Şu kadarını anlıyoruz: 100 Hırsızlar Liquid’i Evil Geniuses’tan çok daha yakından çalıştıracak. Bir kraker tahmin edin.

Cloud9 vs Evil Geniuses Seçimi

Seçim: Cloud9 (para hattı)

Cloud9 vs Evil Geniuses Tahminleri

The Isles Impact For Cloud9

Cloud9, Altın Muhafızlar’ın 3-0’lık bir yenilgisinin özgüvenini beraberinde getiriyor. Cloud9, video oyunu öncesinde kadrosunda taktiksel bir değişiklik yaptı ve Jonah “Isles” Rosario, Kim “Winsome” Dong-Keon’u değiştirdi. Isles, aslında Cloud9 Akademisi’nde rutin bir işlev olan video oyununu kurma deneyimine sahiptir. Winsome’ın Amerika’ya seyahatindeki sıkıntılardan dolayı bir fırsat doğduğunda, iki eliyle birden yakaladı. takımdaki önemli oyunculara. Isles, Kim “Berserker” Min-cheol ile miks olarak fevkalade iyi bir performans sergileyerek, ana takıma terfi ettikten sonra başarılı oldu. Isles o kadar etkiliydi ki, İbrahim “Fudge” Allami’nin LeBlanc’taki ucube programı olmasaydı Serinin oyuncusunu bile kazanabilirdi.

Kayıt için, Altın Muhafızlara karşı video oyunu, Fudge’ın LCS’deki ilk oyunuydu, aslında bu aşamayı daha önce 2022 Lock’ta deneyimlemişti. -içinde. Video oyunu için biriktirdiği bir avuç eğitim saatine rağmen yaptığı etkiyi yaratabilmesi, onun özverisi ve kibarlığı hakkında size bir şeyler anlattı. Isles, sahip olduğu yöntemi uygularken, aslında Berserker ile bütünleşme yeteneği konusundaki belirsizliği reddetti.

A Shot at Redemption

Hata yapmayın. Evil Geniuses unvan için oldukça çabalıyor. 3-1 serisini FlyQuest’e karşı tasfiye etmeyi başardılar ve sonuç olarak onları unvan yarışından çıkardılar. Sadece skor çizgisine bakmayın, Evil Genuises’in zafer ilan etmek için geliştirdiği video oyununda birçok harika cep vardı. Kacper “Inspired” Słoma ve Joseph “jojopyun” Joon Pyun, birleştirmek için ele aldıkları erken bir liderliği ele geçirmede mükemmel işlevler oynayarak etkili yolculuklar yaptılar.

Evil Geniuses ile getirilen 2022 bahar mevsimi öncesinde en çekici kadrolar arasında yer alma rekoru kırdık ve sezonun tamamlanmasına yaklaşırken Playofflar, bu anlayış aslında verimlilikleri sayesinde daha da güçlendi. Inspired gibi oyuncular erken dönemde zor anlar yaşadılar, ancak aslında erken dönemleri telafi etmekten daha fazlasını yaptılar. İlkbahar mevsimi boyunca Cloud9 tarafından daha önce gerçekten açıklanmış olan, işte kurtuluş şansları.

Playofflar başlamadan önce, ormancı Inspired aslında pişman olmuştu. biçimi, en iyisine işaret etmek, ancak ileriye dönük bir yöntemdi. Beşin en iyisi serisiyle herhangi bir grubu tamamlama ve onlara meydan okuma yeteneğine sahip olmanın özgüvenini ortaya koydu. Grubun son zamanlarda tepki gösterdiği yöntem, BO1 veya BO5’in, kendi günlerinde herhangi birini yenme olasılığının benzer olduğunu açıkça ortaya koyuyor. Yöntem boyunca, EG aslında çeşitli zorluklar yaşadı. Playofflara girmeyi korumak için bahar sezonunun son turunu kazanmaları gerekiyordu. Bu, altında bulundukları baskının türüydü. Önde gelen 6’ya bir girişi korumak için CLG Academy’yi kaldırarak cesaretlerini gösterdiler. Galibiyet aynı şekilde Dignitas’ı da çekişmeden kurtardı.

Red Canids vs rahatsızlık Seçim

Seçim: Rahatsızlık (para hattı)

Red Canids vs rahatsızlık Tahminler

Finale Giden Yol

Red Canids aslında zor yolu sonuna kadar seçti. Kabum’un ellerine saldırarak başladılar! Kazananlar sıralamasının 1. turunda e-sporlar. Kazandıkları takdirde yarı final girişini doğrudan korumak yerine, büyük sona ulaşmak için farklı derecelerdeki 3 zorluğu savuşturmak zorunda olduklarını belirtti.

Bekliyor onlar için, Kabum’u görmeden önce FURIA’ya karşı kazananlarının parantez video oyununu 3-2 kazanan Gaming, eski bela rahatsızlığıdır. Bu şimdi bizi ayakta duran 2 gruba getiriyor. Kim baskın olacak?

Red Canids Süreklilik Üzerine Yemin Ediyor

Çünkü 2 grup Güçlü yönler, kibarlık ve güncel tarih açısından çok dikkatli bir şekilde bir araya getirilmiş, şanslar da aynı şekilde sıkıca yüklenmiştir. Rahatsızlığın küçük bir kenarı vardır, ancak daha büyük bağlamda çok azdır. Red Canids bağlantı ile yemin ediyor. Kazananlar 2021 Split 2 ve Worlds’deki ajanlar 30, aynı oyunculara olan inancını garanti ettiler 30 ‘de başarıyı sağlayan kişidir. Kadrolarındaki 5 oyuncudan 4’ü sözleşmeleri 2021 tarihine kadar uzatmayı seçti.

Pazar günkü BO5 video oyunu, RED’in ön elemelerde KaBuM tarafından mağlup edilen çeşitli yönlerini vurguladı. Aslında derinlere indiler ve aslında uzun zamandır dolduruldukları konulara servisler keşfettiler.

Yeni başlayanlar için harita kontrolleri mükemmeldi, savaşları onlar yürüttü. gruplar arasında çok daha iyi. 3’te arka arkaya toparlanma, Alexandre ‘TitaN” Lima’nın tarafının CbLol unvanı için mücadele edeceğini, şu anda sessizce oturan ve keyifli gelişmeyi gören rahatsız edici video oyunlarıyla mücadele edeceğini gösteriyor.

CBLOL Nasıl İzlenir? -LCS 2022 Bahar Mevsimi

CBLOL-LCS 2015 Bahar Bölünmüş Bilgileri

Takımlar CBLOL: Red Canids vs Pain
LCS: Liquid vs 100 Thieves, Cloud9 vs EG Konum Kuzey Amerika ve Brezilya’da gerçekleştirilen çevrimdışı durum Zaman Mart Nisan Cumartesi
28 . AM EST’den itibaren 2023 Nasıl eğlenilir CBLOL ve LCS ana Twitch kanalı 2022 2023 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.