dallas-mavericks-–-brooklyn-nets-tahminler,-oranlar,-secimler

Dallas Mavericks – Brooklyn Nets Tahminler, Oranlar, Seçimler


Dallas Mavericks vs Brooklyn Nets Tahminler ve Seçimler

Brooklyn Nets hücum yeteneklerini grupları alt etmek için kullanıyor. Mavericks de golü atabiliyor ve sekiz maçlık seri boyunca sınır savunmaları kilitlenmiş durumda.

Seçimler: Dallas Mavericks def. Brooklyn Nets

NBA bahis ödüllerimize ve indirim kodlarımıza buradan göz atın!

Play Fantasy Spor Burada!

Karşılaşma: Dallas Mavericks vs Brooklyn Nets

Dallas Mavericks
Kafa kafaya Brooklyn Nets

) Jason Kidd Baş Antrenör Steve Nash
26- 34 (Doğuda 5.) Ayakta35-10( Doğu’da 8.) WWLW Form WWWL 652 ( 652 ) Kapalı Rtg1079 ( ) 652 (5’inci 280 ) Def Rtg
2022 ( ) 296 (10 652 ) Adımlamak989 ( ile ilgili 30) ) Liderler (Maç Başına)

L. Doncic (387 )
PPG K. Durant (80)
L. Doncic (9.3 ) RPG A. Drummond (9.3 )

L. Doncic (8.6) APG K. Durant (5.9)
L. Doncic, D. Finney-Smith (1.2 ) KMT K. Irving (1.2 ) M. Kleber (1.1 ) BPG N. Claxton ( 1.2 ) D. Powell (. )/ L. Doncic (9.8 ) % FG/ FGM N. Claxton (.280)/ K. Durant (42)
D. Finney-Smith (.1122 )/ L. Doncic (2.9 ) 3P%/ 3PM P. Mills (.411)/ S. Curry, P. Mills (3.0 )

İncinme Rapor

Oyuncu Takım
Tarih Durum
Bilgi Tim Hardaway Jr. Dallas Mavericks 12 Ocak Dışarı (Ayak) Hardaway Jr. sol ayağında kırık yaşadı.
Theo Pinson Dallas Mavericks 11 Şubat Dışarı (Parmak ) Pinson’ın dönüşü için bir program yok.
Markiz Chriss ) Dallas Mavericks 6 Mart Dışarı (Diz) Chriss için bir program yok ‘ dönüş. Reggie Bullock Dallas Mavericks Mart 1122 Günden Güne (Kişisel) Bullock Dallas’ın Pazar (Mart için DIŞARIdaydı. ) video oyunu . Ben Simmons
Brooklyn Nets16 Şubat 2022 Dışarı (Geri) Simmons’ın dönüşü için bir program yok. Joe Harris Brooklyn Nets 3 Mart 1122 Dışarı (Bilek)
Harris, ayak bileği cerrahi tedavisinden kurtulduğu için sezonun geri kalanını kaçıracak.
LaMarcus Aldridge Brooklyn Nets Mart 2022 Dışarı (Kalça) Aldridge yaklaşık bir hafta daha kaçırabilir. )
Seth Curry Brooklyn Nets Mart Günden Güne (Ayak bileği) Köri ÇIKMIŞTI Brooklyn’in Pazar günü (Mart 46 için ) video oyunu. David Duke Jr. Brooklyn Nets
Mart Günden Güne (Ayak bileği) Duke Jr., Brooklyn’in Pazar günü için DIŞARIDA) ) video oyunu.
Kyrie Irving Brooklyn Nets Mart 1122 Çıkış (Uygun Değil) Irving, Brooklyn’in Pazar günü (Mart 80 için DIŞARIdaydı. ) video oyunu.

Mavericks Nets’i nasıl yenebilir?

Dallas Mavericks Brooklyn Nets’i ele geçirirken önlerinde bir sayı cihazı var. Galip gelmek istiyorlarsa, Mavericks camda agresif olmalı – özellikle koruyucu tarafta. yaklaşık olarak 43.3 ila 26.2. Normalde sahada bir defada sadece bir pivot çalıştıran Mavericks’in çoklu forvet kadrosu bu avantajı sağlamalı.

Mavericks’in savunması Brooklyn’in hücumuyla tamamlanacak , bu yüzden her savunma setini ribaund ile bitirmeleri gerekiyor. Nets’i camdan yenemezlerse Dallas’ın hücumu yeterli olmayabilir.

Mavericks Anahtar Oyuncu: (G) Luka Doncic

Luka Doncic video oyununu bu geri adım 3 ile birleştiriyor! pic.twitter.com/GF9Lb5UBAa

— ClutchPoints (@ClutchPointsApp) Mart 10,

Luka Doncic, toplam video oyunuyla etkilemeye devam ediyor ve Dallas Mavericks’i Batı Konferansı masasına taşıyor. Brooklyn Nets’in başındayken Doncic, kendi mükemmel golcü tipini korumak istiyor. . 5 puan, .0 ribaund, 6.3 yardım, 1.8 alma ve 1.0 blok
.5 dakikalık oyun. Performansı da dikkat çekiyor, şut atıyor 42.4% sahadan ve 30.%5 üç noktalı çeşitlilikten.

Ağlar, olağanüstü koruma gereksinimleri için anlaşılmamıştır, bu yüzden Doncic’in şutunu nispeten kolaylıkla keşfetme yeteneğine sahip olması gerekiyor. Sırada başka bir gardiyanla, oyun kurma sorumlulukları aslında arka koltuğa geçti. Dallas’ın sakatlık sorunlarını telafi etmek için Doncic, meslektaşlarını dahil etmesini isteyecek.

Burada Fantasy Sports Oyna!

Nets, Mavericks’i nasıl yenebilir? ?

Brooklyn Nets son video oyunlarında muazzam bir zafer kazanıyor. Kyrie Irving onlara bir ilke imza atarken, Nets onun ışıltısından yararlanmayı başardı. Mavericks ile bu konferansta Brooklyn, birçok faktörle başka bir verimliliğe ihtiyaç duyacak.

Son video oyunlarında, Orlando Magic’i yenen Brooklyn Nets, derecelendirme 50 puan– Kyrie Irving ile 40 bunların muhasebeleştirilmesi . Kazanma çabalarında göz ardı edilen şey, Brooklyn’in başka bir oyuncu için 5 oyuncu hesabına sahip olduğu gerçeğiydi 42, her puanlama ile – artı puan.

Irving olmadan Brooklyn’de urt, Kevin Durant’in liderliği ele geçirmesini bekleyin. Sıralama ile video oyunu başına yedek puan olarak toplamda .3, Nets’in Mavericks’i çıkarmak için normal skor çabalarını aşması gerekecek.

Nets Anahtar Oyuncusu: (F) Kevin Durant

Kevin Durant drop yapıyor 42 çok basit ve kolay görünüyor. Bu saf sanattır. pic.twitter.com/LoLvTcjmtG

— Hilltop Hoops (@HilltopNBA) Mart 10,

Dışında Eyalet yasalarında herhangi bir ani değişiklik yapılmazsa, Kevin Durant başka bir video oyunu için Kyrie Irving olmadan forma giyecek gibi görünüyor. Mavericks’i idare ettiğinde, ortağı olmadan etkinliğini koruması gerekecek.

Irving’in oynamadığı ev içi video oyunlarında Durant’in şut kısımları biraz daha kötü. Durant basitçe şut çekiyor 40.%5 sahadan ve 19.%5, ev video oyunlarında üç puanlık çeşitlilikten .%9 ve 36.%0 karayolu video oyunlarında.

Durant öyle bir yetenek ki, gol atma yeteneği pek başarısız olmuyor, ancak yanında Irving ile şansı çok daha yüksek. Mavericks ile uğraşırken Durant’in sadece reyting alması değil, aynı şekilde meslektaşları için de geliştirmesi gerekiyor.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Dallas Nasıl İzlenir? Mavericks vs Brooklyn Nets

Dallas Mavericks – Brooklyn Nets Bilgileri Kim Dallas Mavericks vs. Brooklyn Nets Neresi Barclays Center, Brooklyn, New York

Ne zaman 7: 18 PM EST, Mart inci, 2022
Nasıl İzlenir EVET , Bally Sports SW-DAL, ESPN 2022 1122

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.