dmitry-bivol-–-saul-alvarez-tahminler,-oranlar,-tahminler

Dmitry Bivol – Saul Alvarez Tahminler, Oranlar, Tahminler

Yenilmeyen hafif ağır siklet dünya şampiyonu Dmitry Bivol, yapmak için çok uğraştığı şampiyon kemerinin en son savunmasını yapıyor.

Kaliforniya merkezli dövüşçü aslında son zamanlarda sıralamalarda yükseldi birkaç yıl, sansasyonel bir nakavt türü koşusunun arkasında ihtişamlı bir yol tutuşturdu. Çok sayıda savaş video oyunu uzmanı tarafından, bir gelenek geliştireceği anlaşılırsa gelecekte yarı ağırlığa kadar yükselebilecek güç ve yeteneklerle bölümün geleceği olacağına inanılıyor.

Bivol’un sahip olduğu Cumartesi günü Las Vegas’taki T-Mobile Arena’da kazanırsa, dünya çapındaki spor muhabirleri tarafından tartışılan bir gece hissi haline gelebilir. Bununla ilgili tek sorun rakibi.

Bivol ile başarı arasında duran, dünyadaki en iyi pound dövüşçüsü Saul Alvarez. Rekor kıran Meksikalı, aslında Meksika’daki saflarda savaşan bir duyguydu. Gelmiş geçmiş en iyi dövüşçülerden birkaçını üretmesiyle tanınan bir ulusta başarıyı keşfetmek hiç de fena bir iş değil, ancak genç yaşta ringe çıkmak. , sporun birçok yıldızının hala acemilerde güvenli bir şekilde saklandığı zaman, onu harika kılıyor. Canelo yaşayan bir efsane ve nesiller boyu boks çevrelerinde tartışılacak.

O, babaların gelecekte çocuklarını ortaya çıkaracağı türden bir dövüşçü. Meksika’dan gelen bu kızıl saçlı dövüşçüyü görün ve endişelenmeden boks hakkında bir şeyler öğrenin. Savunmayı, hücumu, tüm gelenleri ele almayı, en iyilere karşı kendinizi sürekli kontrol etme cesaretini göstermeyi ve Floyd Mayweather’ın onu popüler kılması nedeniyle aslında bir engel olarak görülen değerli bir yenilmemiş rekoru tutmayı takdir etmemeyi öğrenin.

Kısacası büyükler arasında bir göz atalım diyecekler. Şu anda kendi geleneğini üretmiş olan Canelo, işini rahatlattığı ve takdir ettiği için affedilir, ancak bunu yapmayı reddeder. O sürekli daha fazlasını isteyen bir adam.

Dmitry Bivol vs Saul Alvarez Pick

Alvarez 9. turda-12 +12

Boks, her şeyin olabileceği bir spordur ve yıllar boyunca bazı önemli rahatsızlıklar gördük. Şokların en günceli, Anthony Joshua’nın dünya ağır sıklet unvanlarını kazanma umudu olmayan bir erkek olan Andy Ruiz Jnr’a kaptırdığı Madison Square Garden’da geldi.

Bu sporun bu kadar etkili olmasının nedenlerinden biri popüler olması, her şeyin olabileceği ve olacağı gerçeğinden kaynaklanmaktadır. Bir mazlum, bir savaşı kazanmaktan sadece bir atış uzaktadır. Sıradan bir yabancı, ayakları üzerinde olduğu süre boyunca tehdit eder. Bu savaş oyunu, sevdiğimiz video oyunu.

Bivol, Alvarez’i yenebilecek mi? Evet, doğal olarak yapabilir. Burada çok daha iyi bir endişe, Bivol Alvarez’i yenecek mi ve buna verilecek yanıt, bunu ciddi olarak sorguluyoruz.

Burada doğal olarak daha büyük ve daha güçlü bir dövüşçü olan bir şampiyonumuz var. O, hafif ağır siklette gerçekten etkili bir mesleği şekillendirmiş bir adam ve bir departmana sıçrayan doğal bir orta siklet veya süper orta sikletle uğraşıyor. Bivol için sorun şu ki, dünya şampiyonu kemerine ve yenilmez özgeçmişine rağmen, sadece 12 savaşları var, rakibine kıyasla onu bir acemi yapıyor.

Burada Fantezi Sporları Oyna!

Bu aynı şekilde, Bivol için sınıfında büyük bir aksiyon olacak. aslında şimdiye kadar kendisine yapılan her testi geçti, ancak aslında hiçbir zaman Saul ile aynı ligde olmaya yakın bir rakiple birlikte kalmadı.

Nasıl hazırlanırsın Canelo’nun ışıltılı bir savaşçısı için mi? Tasarımını, esnekliğini ve gücünü kopyalayacak fikir tartışması ortaklarını nasıl keşfedersiniz? Basit olmayacak, orası kesin. Bu yüzden bu savaşı kazanması için Alvarez’i seçiyoruz.

Şampiyonun son 6 galibiyetinin her biri aslında puan kartlarını başlatırken, Saul aslında mevcut yarışmalarda zamanını alıyor, maça dönüyor ve Ekipmanları gözden geçirmeden önce rakibine gücünü göstermek ve son zilden önce onu dışarı çıkarmak. Aynısından daha fazlasını destekliyoruz, Tarçınlı’yı savaşın 2. yarısında bloke ederek kazanmasını sağlıyoruz.

Dmitry Bivol vs Saul Alvarez Tahmin

Canelo’nun bir kez daha ağırlık bölümlerinden yukarı çıkmasından çok şey yapıldı, ancak bu onun için kesinlikle yeni bir şey değil. Aslında bunu mesleğinin çoğu için yaptı, kas ve görünüşe göre kendisinden daha güçlü olan meydan okuyucuları kontrol etmek de dahil. Burada olacak olan bu.

Bu savaşın, Alvarez’in son rauntlarda Sergey Kovalev’i yendikten sonra durdurduğu hafif ağır sıkletteki son kaçışına benzer bir şekilde devam etmesini bekliyoruz. Bahis yapmayacak ve girmeyecek. Aksine, akıllıca boks yapacak ve zamanı geldiğinde Bivol’u dışarı çıkaracak.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Dmitry Bivol Nasıl İzlenir? vs Saul Alvarez

Dmitry Bivol vs Saul Alvarez Bilgi Kavga etmek Dmitry Bivol vs Saul Alvarez ) Organizatör Maç Odası Boks Yer T-Mobile Arena, Las Vegas, Nevada 550 Tarih ve saat 7 Mayıs Cumartesi, 20: 00 AVUSTRALYA, BREZİLYA VE KUZEY AMERİKA ÜLKELERİNİN KULLANDIĞI SAAT UYGULAMASI Nasıl görünüm DAZN’de Canlı 15 15 55020

Leave a Reply

Your email address will not be published.