dota-2-weu-secimleri,-12-nisan-tahminleri

Dota 2 WEU Seçimleri, 12 Nisan Tahminleri


Liquid vs Nigma Galaxy Pick

Liquid (para hattı)

Liquid v Nigma Galaksi Tahminleri

Olduğu Gibi

Önceki haftalarda, Dota 2 şampiyonlarının Batı Avrupa 1. Klasmanı’nın 2. gezi aksiyonu orta çizgiyi geçtikten sonra işler aslında çok daha ilginç bir hal aldı. Toplamda 8 taraf gerçekten rekabet ediyor– önceki gezinin 1. bölümünden 6 taraf ve önceki gezinin 2. bölümünden gerçekten bir promo yapmış olan 2 taraf.

Team Liquid’deki beş video oyunu şu anda 3 galibiyet ve 2 mağlubiyetle 3. sırada yer alıyor. Rakipleri 6. olan ve 1. geziden neredeyse konumlarını koruyan Nigma Galaxy, bu sefer 5 video oyununun her birini kaybetmiş olarak aslında ayakta kalmak için mücadele etti. Tür yelpazesinde nerede oldukları açısından, şansların önerdiği gibi Team Liquid tercih edilen sinir bozucudur.

Nigma, her şey olduğu gibi son derece tehlikeli bir bahis olarak görülecektir. , ancak sizi beklenmedik bir duruma sokabileceklerin bir üzüntüyü tetiklemeleri gerekir. Bunun gerçekleşme olasılıkları nelerdir? Gerçekten ince. Ocak ayının ortasında sona eren, Batı Avrupa 1. Lig klasmanındaki 8 gruptan 6’sı dikkatli bir şekilde yüklendi. Grupların diğerinden uzak durmakta zorlanmaları, rakiplerin yakın doğasını güçlendiriyor.

Team Liquid, 7 maçta 6 galibiyet alarak zirveye ulaştı. Bu onları USD 21 ile daha zengin yapmanın yanı sıra Büyük Playofflar alanı yaptı, Yoğun bir ortamda masa mücadelesinde Nigma 4 galibiyet ve 3 mağlubiyetle 6. oldu. USD çaldılar 15,10

En Son Çıkmalarında Nasıl Başarılı Oldukları

Team Liquid, Tundra karşısında 2-1’lik bir galibiyetle çıkıyor. Altın sayımına gelince, Liquid’in çaldığı ilk video oyunu oldukça tek taraflıydı. 103 topladılar. 5 bin altın Tundra’ya .1 k. Hayranlar, altın sayımının neden önemli bir unsur olduğunu sorgulayabilir. Para kazanma prosedürü olduğu için ve Dota-2’de kahramanları, sinsileri veya yapıları ortadan kaldırarak yönetilebilir.

Basınç Altında Sıvı Esnek Kas

Sıvı çalındı ​​27 eler, Tundra’dan 5 fazla ve yakalamaya çalıştıkları Kulelerde rakiplerini neredeyse gölgede bırakmak için ele alır. Video oyunu 2 tam tersiydi ve Tundra, video oyununu ikna edici bir şekilde tasfiye etmek için yarışma üzerindeki yetkilerini işaretledi. Sıvı, uçlar kadar ince olan 1,5 k altın bir kurşunla çentiklenirken, tamamlanana kadar ve boyun. Ancak genel olarak, ele aldıkları 22 elemeleri Tundra’nın 9’una – onların bir işaretidir. şeritler boyunca etkinlik. Sonuç olarak hatırlayamazsınız ve Liquid’in talihli olduğunu belirtirsiniz. Grubun ona en çok ihtiyaç duyduğu anda Zai ve iNsania direnerek bir etki yarattı. Zai 00 ile tamamladı, 2 ölümler ve 00 yardımcı olurken, iNsania 5 kişiyi idare etti. ortadan kaldırır, 4 ölüm ve 27 yardımcı olur. Nigma ise Entity Sports tarafından tek taraflı olarak 2-0 mağlup edildi.

Brame vs OG PIck

OG (para hattı)

Brame vs OG Tahminleri

As Things Stand

Brame, Bahar gezisinden önce çekirdek grubunu yeniledi ve birkaç hafta öncesine kadar işler onlar için oldukça kasvetli görünüyordu. DPC’ye 3 mağlubiyetle başladılar ve hemen sınırdaydılar. Bir geri dönüş başlatmak için önceki video oyunlarında Them Secret’ı çok daha iyi kullandılar. şu anda tur-2’de 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetle 5. oldu. Rakipleri olan OG’nin çok fazla endişesi yok ve Brame’in sahip olduğu 5’ten 4’ünü kazanmış olan Gaimin Gladiators ile ortak liderler olarak belirlendiler. aslında bulundukları yere ulaşmak için transferi engellediler, bu yarışmaya giren oldukça zayıflar olduklarını ima ediyor. Şanslar öyle ki, üzerlerindeki bir doların size 3 kat getiri sağlaması, üzülmelerini gerektirebilir. Yine de, bu, her şeyin mevcut olduğu yöntemi göstermeyebilir.

Tur 1’i Nasıl Bitirdiler

Ligde hırsızlık yapan daha yeni gruplar arasında Brame, EU Division-2 tablosunda 6-1’lik bir rekorla 3. sırada yer aldı ve aslında promo bölgesinin dışında kaldı. Önde gelen 3 takımın her biri 6 galibiyet ve bir mağlubiyetle sonuçlandı, ancak Entity ve Brame ilerleyerek Chicken Fighters’ı geride bıraktı. Daha önce Brame’in Team Secret karşısındaki mükemmel galibiyetinden bahsetmiştik. Hadi biraz daha içine dalalım. Kazanmak için yaratıldılar. Brame, nihai olarak hakimiyet kurmadan önce kazanan bir konuma gelmek için kaynaklarının her bir parçasını kullanmak zorundaydı.

Esasen, parkta yürümek yoktu. İnanılmaz derecede aşırıydı ve uzun, dolambaçlı bir savaşın sonunda boruları boşalttı. Ve onların dönüş şekline hayran olunmalıdır. Stockholm Major için savunma alanları hala açıkken, galibiyet onlar için bir moral artışı olarak geldi ve dördüncü sırayı almak için oldukça uğraşıyorlar.

ThuG ve SsaSpartan, Brame için sürekli süreler boyunca düzenli olarak harika gösterirken, Eleven de grubun etkinliğe yükselmesini istediğinde yönünü keşfetti.

Entity vs Team Secret Pick

Varlık (para hattı)

Varlık vs Takım Gizli Tahminleri

As Things Stand

Kağıt üzerinde göreceğimiz belki de tüm çatışmalar arasında belki de en eşitli yarışma. önümüzdeki günlerde. Brame gibi, Bölüm 2’den çıkmayı başaran Entity, aslında biraz yoldan çıkmış gibi görünüyor ve şu anda 2 galibiyet ve 3 mağlubiyetle 5. sırada.

Ancak evlerini düzene sokma şansı varsa, o zaman bu müthiş bir şans çünkü Team Secret, aynı şekilde 2-3 rekorla mücadele ediyor, aslında kendi içinde bir telaş içinde kaldı. Bir eşleşme açısından, bu, kaybolan özgüveni arayan 2 taraf ile çizgiyi aşabileceğini düşündükleri bir karışım arasındaki bir yarışmadır. Ve 2 vur-kaç grubu çatıştığında, harika bir aksiyon için ideal bir yemektir.

Sizi bilinmeyene götürmeyi garanti eder. Şans Entity’de, ancak biraz cüretkar olmanız için bir fırsat varsa, o da şimdidir. Devam edin, gelirinizi artırmak için Team Secret’a bir şans verin, çünkü aslında o kadar yakın. Dakikada 2 taraf arasında seçilecek fazla bir şey yok.

Turu Nasıl Bitirdiler 1

) Brame gibi, Entity de yukarı doğru yer değiştirmeyi yapmak için EU Division-2’de son derece iyi bir performans sergiledi. 6-1’lik bir rekor küçümsenecek bir şey değil ve görünüşe göre alt sıralarda olduğu iddia edilebilir olsa da, yine de birinci olmak için diğer 2 zirvenin savaşlarını savuşturdular.

Chillax ve Test Bald Reborn’da, kendilerine sürekli meydan okuyan ve çizgiyi geçmek için bu ek ekipmanı keşfetmeleri gereken meydan okuyucuları keşfettiler. Entity, onları bir promosyon yapmanın yanı sıra aynı şekilde USD de çaldı 13 , nakit ödül . Genel olarak, video oyunlarında kazanma-kaybetme rekorları sağlıklıydı 000 -5 2. geziye gidiyorlar

En Son Gezilerinde Nasıl Başarıyorlardı

) İşletme Cumartesi günü oldukça basit bir yolculuk yaptı. Nigma Galaksisini geçmek için ruh aramaya gerçekten ihtiyaçları yoktu. Başarı söz konusu olduğunda, bu basitti, gerçekten uzatmaya ihtiyaç duydukları şu anki diğer galibiyetlerinden birkaçı için çok farklıydı.

Maçı yuvarlarken sadece 2 video oyununda, gerçekten bir tane yapmaya çalışmadan bir tür niyet beyanıydı. Bu, şu anda 5. sırada yer aldıklarını gören ezici bir başlangıçtan sonra, zorlu yöntemi gerçekten gösterdikleri için geri kazanılan özgüvenlerinin bir işaretiydi. Yine de, önde gelen 4’ün savunması iyi ve gerçekten açık ve Varlık aslında diğer grupların ayakta kalmasını ve akılda kalmasını sağladı.

Oyun 1 kombinasyonla ilgili olsaydı , ardından Entity gerçekten başarılı oldu. Karaya çıktılar 85.5 k altın Nigma’ya .8. 13 ile sona erdi, kayıt dışında daha fazlasını eledi 8 Kendilerini gerçekten kurduktan sonra, 2. sırada önemli bir Altın liderliği alarak Nigma’yı boğmaya devam ettiler ve bu da güçlü galibiyetlerinin özünü oluşturdu.

Topladılar .5 bin altın Nigma’ya .9 bin. İndiler 38 Nigma’yı eledi 13 ve 9 kule kaydetti, Nigma’dan 4 kule daha. Stormstormer ve Crystallis indi 00 ve 15, ile tamamlama dışında) sırasıyla ortadan kaldırır. ve 22 yardımcı olur. Verimlilikleri öyleydi ki 2 deneyimledikleri ölümlerin her biri neredeyse minimum düzeydeydi. Katomi’nin yardım fonksiyonu 7 eleme, 5 ölüm ve 12 yardımcı olur ve Tobi’nin 13 yardımları da fark edilmeden gitmemelidir. Nigma toplam grup verimliliği ile karşılaşmışsa, işte bu kadardı.

Dota 2 WEU Bölümü Nasıl İzlenir

Dota 2 WEU Bölüm Bilgileri Takımlar Brame v OG, Entity v Team Secret, Liquid v Nigma Galaxy Konum Batı Avrupa’da yürütüldü Zaman Nisan Salı adresinde . AM EST’den itibaren Nasıl Görülür Resmi Twitch kanalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.