elisa-invitational-2022-bahar-mevsimi-tahminleri-23-mart

Elisa Invitational 2022 Bahar Mevsimi Tahminleri 23 Mart


459 vs Kova Pick

Kova (para hattı)

184 vs Kova Tahminleri

184 kaldı son 6 maçında aslında hepsini kaybetmiş olarak biraz nazik bir rutuş içinde. Az önce Pact’i yendiler, ardından art arda 3 kayıp geldi. Bu vuruşlardan 2’si Kova’ya karşı geldi. Kova aslında 777 toplamda (Kova için 4 galibiyet ve için 2 galibiyet) çok daha iyi durumdaydı. )), bu video oyunlarından 2’si uzatmaya gitti. Bu 2 fazla mesai video oyunu her iki grup arasında bölündü. Kova’nın kendisi de aynı şekilde bu maça Anonymo ve Hellslayers’a 2 mağlubiyetle giriyor.

2 grup birbiriyle sadece 3 Haritada oynadı: Nuke, Overpass ve Antik. Kova aslında Nuke’deki her iki karşılaşmayı da kazanırken, Üst Geçit ve Antik aslında birer tane bölünmüş durumda. Ancak temel istatistik, Kova’nın 2 taraf arasındaki son 3 maçı kazanmasıdır. Kaybettikleri tek kişi uzatmaya girdi.

Kova’nın kafa kafaya avantajı ve çok daha iyi şu anki türü olmasına rağmen, sıralamalar no.2021 Kova’nın No.’suna 777 Bu, Kova’nın şansının 777’dan çok daha kısa olduğunu gösteriyor. s, hiçbir grup kötü bir bahis değildir.

238 Saldırgan Üretim İçin H4RR3’e Güvenecek

108 türü, sıralandıkları Temmuz-Eylül 2021 süresinde zirveye ulaştı. üstte 13, hatta 63 kadar artıyor Ondan sonra bir düşüşle uğraştılar, ancak aslında 2021 bundan sonra artıyor. .

777 aslında özellikle Over’da güvenilir geçmek ve Antik haritalar. 63 kazanma payına sahiptirler. 9 Üstgeçit haritasında ve bir kazanma kısmı) içinde 13 Eski haritalar. Her ikisinde de kazanma payına sahip olan Kova’yı geride bıraktılar 10 4 Üstgeçit haritasında ve 777 7 Kadim haritada.

459, önemli oyuncuları olarak H4RR3’e bağlı olacaktır. Tur başına daha fazla eleme çeşidine sahip olan tek kişidir (0.78 ) ölümlerden (0.71 ) son 3 ayda. Genelde K/D oranı 0’dır.73 , bu nedenle son 3 ay, K/D oranının 1’e yükselmesiyle türde bir büyümeye işaret ediyor. O için hayati önem taşımaktadır. ‘nın olasılıkları, ilk öldürmesinden sonra grup kazanma kısmı tarafından ortaya konduğu gibi .8 son 3 ay içinde.

Tercih ettiği silah, 459 ortadan kaldırdığı tüfektir. Tabanca, her ikisi de son 3 ayda 184 elemeleriyle en etkili 2. silahı. . H4RR3 1’e 1 debriyajda galibiyet ve 8 mağlubiyet, 1’e 2 debriyajda 7 galibiyet

Kova Sürekli Gelişimi Amaçlamak

Kova aslında henüz zirveye ulaşmadı 22 sıralaması. Önceki birkaç ayda keskin sıralama değişiklikleri yaptılar. Bir buçuk ay önce tepenin dışındaydılar84 Sonra iki hafta içinde 71’na yükseldi, sadece 94 konumuna geri dönün ve şu anda konumundayız. Kova’nın ihtiyacı olan şey, ciddi bir yükseliş yapmak için bir süre daha kendi tür serisini sürdürmek.

Kova, Nuke haritasında gerçekten yıkıcı bir şekilde mükemmeldi, 9’u oynadı ve hepsini kazandı. Vertigo’da aslında sadece 5 harita oynadılar, ancak 4 tanesini kazandılar. Aynı şekilde Mirage’da da bir miktar başarı elde ettiler ve 100 bir galibiyet kısmı elde ettiler. içinde 05 haritalar oynandı.

Spargo, Kova’nın kritik oyuncusu olacak. Tur başına elemeleri arasında büyük bir fark var (0.73 ) ve tur başına ölümler (0.73 ), zevkle saldırmasını öneren sayılar, ancak aynı şekilde etkili bir şekilde koruma sağlayabilir. Spargo’nun tüm zamanların K/D oranı 1’dir., ancak son 3 ayda 1’e yükseldi.

İlk öldürmesini yaptığında, grup kazanma oranı önemli 2021 .2 yüzde. Sniper elemelerinde, Rifle elemelerinde ve Pistol elemelerinde gerçekten başarılı oldu. Sniper’ı 459 ile alevi bir izi ortadan kaldırırken, aynı şekilde 105 Tüfek ortadan kaldırır ve 129 Tabanca ortadan kaldırır. Aynı şekilde 3’e 1 maçında 2 galibiyeti ve 1’e 2 maçında 5 galibiyeti var.

Enterprise vs BIG Academy Tahminleri

Enterprise (para hattı)

Enterprise vs Big Academy Seçimleri

İki Henüz sıradanlıktan kaçışı henüz keşfetmemiş olan gruplar, Enterprise BIG’in Akademi sistemini ele geçireceği için Çarşamba günü Elisa Invitational’dan birbirleriyle ilgilenecekler. Bu, çevrimiçi oynanan 3 karşılaşmanın en iyisi olacak.

Enterprise şu anda 1 numarada zor zamanlar geçiriyor. 71 dünya sıralamasında şu anda dünya sıralamasında

olan BIG Academy tarafından çok uzak olmayan bir şekilde takip edilmektedir. Toplam. Bu grupların hiçbiri aslında özellikle olağanüstü bir tür olarak kalmadı, özellikle Enterprise’ı düşünmek aslında son 4 maçını kaybetti. Bu sezon ilerledikçe tür açısından bir sorun olacak.

Matys Atılgan’ın Saldırgan Silahı Olacak

Bu grup henüz en iyi türlerini ve özgüvenlerini keşfetmedi, ancak erken belirtiler Matys’in bu başarının büyük bir parçası olacağını gösteriyor. Matys, 0’ı içeren mevcut CS: GO eyleminde gerçekten saygı gördü.68 ortadan kaldırır ve basitçe 0.66 profesyonel eylemin son 3 ayında raunt başına ölümler.

Enterprise’ın başa çıkması gereken, kafa kafaya olmak üzere bir dizi unsuru olacaktır. Bu 2 grup aslında birbirini iki kez yerine getirdiler ve BIG Akademi aslında ikisini de kazandı, bu yüzden Enterprise kurulumunda hızlı bir şekilde düzenlemeleri gereken sorunlar var.

Enterprise’ın da aynı şekilde defansif olarak kompakt kalarak ve turlarda derinleşerek oyun içi ekonomisini güvence altına almak için bir yöntem keşfetmesi gerekecektir. Bu yöntem, bazen aşamaları hızla geçebilen bir gruba karşı kendilerine en iyi başarı olasılığını sağlarlar. BIG Academy aslında son birkaç ayda iyi durumda kaldı, ancak yine de üst sıraların dışında yer alıyorlar 73, şu anda No. Dünya çapında. Bu bir akademi grubudur, bu yüzden tomurcuklanan becerilerle dolu olduğunu, ancak çoğunlukla deneyimsiz olduğunu tahmin edersiniz. kıdemli grup, BIG, ancak o aslında biraz kendine güven ve nezaketi denemek ve geri kazanmak için akademi oyununa geri döndü. K1to aslında sadece 0’ı dengeledi.43 ortadan kaldırır ve 0.46 son 3 aylık eylemde raunt başına ölümler, mazur görülebilir ancak aynı şekilde, profesyonel CS: GO’da 1’in altında listelenen bir K/D’nin mantıksız olması nedeniyle rekabet devam ettikçe artabilir.

BIG Academy, daha önce Enterprise’ı yenmiş olmanın avantajına sahip, bir 2021 -10 bu yıl daha önce Inferno’da galibiyet . Genel olarak, bu grupta tamamlamaya devam etmek için yeterli derinlik ve deneyim olması gerekir, ancak sadece agresif oyun için uygun olmayan bir ortamda çok sert baskı yapmaya özen göstermeleri gerekecektir.

Elisa Invitational Nasıl İzlenir 459 Spring Split

Elisa Davetiye Bilgileri Takımlar vs Kova, Enterprise vs Big Academy Konum Fransa’da yürütüldü Zaman Mart Çarşamba 12 adresinde . PM EST’den itibaren Nasıl eğlenilir HLTV, Twitch 2022 2021

Leave a Reply

Your email address will not be published.