esl-polski-secimleri,-tahminler,-oranlar-6-mayis

ESL Polski Seçimleri, Tahminler, Oranlar 6 Mayıs


Anonymo vs Forsaken Seçimi

Seçim: Anonymo

Anonymo vs Forsaken Predictions

Anonymo, dereceli 46, çeyrek finalde Forsaken sıralamasındaki 158 ile karşılaşacak. ESL Polonya Şampiyonası Baharı 6 Mayıs’ta en iyi 3 maçta.

Bu, 2 taraf arasındaki ilk konferans. Anonymo, bu maça girerken bazı zorlu rakiplere karşı 3 en iyi 2 mağlubiyet yaşadıktan sonra kazanma yöntemlerine geri dönme niyetinde olacak.

Öyle olmadıklarına sevinecekler. Terkedilmişler, CS: GO devresine damgasını vurmak isteyen yepyeni bir taraf olduğundan, bu sefer karşılaştırılabilir düzeyde bir muhalefetle uğraşıyor, aslında bundan önce sadece 2 maçta yer aldı ve mükemmel bir galibiyete karşı 38 sıralaması, Wisla Krakow.

Anonymo Tecrübelerini Kullanmak Zorunda Kalacak

Innocent ve Oskarish’te Anonymo’nun harika deneyime sahip 2 oyuncusu var. Her ikisi de gerçekten temsil etti 00 6 Mayıs’ta rakiplerine karşı mükemmel bir avantaj sağlaması gereken geçmişteki gruplar. Innocent’s 0.65 ortadan kaldırır ve 0.65 tur başına ölüm ona 1’lik faydalı bir K/D oranı sunar. Aynı şekilde KAST’ı da var 65.7%. ile karşılaştırıldığında başarısız olmasına rağmen dereceli, Spirit 2 hafta önce, Anonymo motivasyonu 3 raundun en iyilerini kazanmaktan alacak. Yarı finalde yer alabilmek için pozitifleri kullanmalılar. Devre için yepyeni olmasına rağmen, Terkedilmişler, olağanüstü bir geziden sonra görmezden gelinemeyeceklerini açıkladılar. Wisla Krakow sıralamasında bir aydan fazla bir süre önce. Tarafın son birkaç ayda aslında sadece 2 maç oynadığı düşünüldüğünde, onlar hakkında çok az şey öğreniliyor. Kaybedecek çok az şeyleri var ve daha yetenekli bir gruba karşı bundan faydalanmaları gerekiyor.

Wisla Krakow’a karşı, Mirage haritasında başarıyı keşfettiler, ancak bundan memnun olmayacaklar. Anonymo’nun bu haritada olağanüstü bir kaydı olduğunu öğrenin. Bu, Anonymo’nun tercih ettiği haritadır, çünkü onlar burada 73 %’lik bir kazanma kısmını teybe kaydettiler 10 video oyunları .

Haritalar henüz ortaya çıkmadı, ancak Forsaken, Inferno ve Vertigo’nun 2 olmasa da herhangi biri olmasını umuyor. Anonymo’nun buradaki rekoru, kazanma kısmı ile nispeten kötü 20% Cehennem’de ve 02% Vertigo’da.

Şanslar büyük ölçüde Anonymo’nun lehine, ancak bunlara yatırım yaparak elde edilebilecek çok az şey var. Yeni başlayanlara yatırım yaparak kazanılacak çok şey var, Terkedilmiş. Bebekliklerinde bazı garantiler verdiler.

Honoris vs Pact Pick

Pick: Pact

Honoris vs Pakt Tahminleri

Honoris, dereceli , dereceli 73 ile ilgilenecek, PACT, 6 Mayıs’ta ESL Polonya Şampiyonası Baharı’nın 2022 bir başka çeyrek final turunda, 80 en iyi 3 maçta. PACT ile 5 kez önde başlayan kutlamalar, Honoris iki kez galip geldi. Maçlar arasında da uzatmalara gidildi.

Honoris bu maça peş peşe 2 en iyi 3 mağlubiyet alarak giriyor ve az da olsa mağlubiyetini kırmak isteyecek. zafer. Son maçları bir hafta önce 22 sıralamasındaydı. , Bluejays, burada bir raundu kazandılar, ancak sonunda başarısız oldular. Illuminar’ı, kıyasıya bir çekişme içinde en iyi 3 karşılaştırma içinde sıraladı. Dört maçlık galibiyet serisi nedeniyle, PACT aslında Bluejays’de büyük kafa derisi aldı ve 46 sıralanmış, kandırılmış. Bu koşuyla ilgili çok daha mükemmel olan şey, sekiz maçlık bir kaybetme serisini takip etmesiydi. herhangi bir sporda.

Reiko Honoris’in Yıldız Adamıdır

Olağanüstü bir 0 ile .68 tur başına eleme, 22- yaşındaki Reiko, Honoris’in can alıcı üyesidir. Reiko, kişi başına 0.65 ölüm aldığı için aldığı vuruş sayısı ile ilgilenmek zorundadır. yuvarlak da, ona 1’lik bir K/D oranı sağlıyor. KAST kısmı takımın zirvesinde 69.5%.

Honoris bu maçtan bir şeyler alacaksa, Reiko’nun agresif benliği % olmasını isteyecekler. PACT onu etkisiz hale getirirse, maç yapıldığı kadar mükemmel. PACT kadrosunda gerçekten onunla eşleşecek istatistiklere sahip kimse yok.

Tam tersine, PACT’ın yıldız oyuncusu 0 alan reatz.53 tur başına eleme, 0. Tur başına ölüm, K/D oranı 1. ve KAST kısmı .6. Görünüşe göre gerçek seçim unsuru haritalar olabilir.

PACT Struggle in Dust2

Henüz açıklanmayan haritalarla PACT, Dust2’yi kullanmalarına gerek olmadığını umuyor ve umuyor. Bu harita aslında PACT’ın dipsiz 65 ile kendi taraflarında gerçek bir diken oldu. %- buraya 7 kez itiraz ettikten sonra rekor kazanma.

Honoris’in ise bir var. %- 6 maçta itiraz ettikten sonra rekor burada kazanın. Bu ikisi burada karşı karşıya gelirse yazı duvarda olacak. Honoris’in Vertigo’da kendi Aşil topuğu vardır, burada 00%- burada 6 maçta fiilen itiraz ettikten sonra rekor kazanma. Her iki taraf da aslında Nuke ile Honoris’te 46 mücadele etti. %- burada rekoru kazanın ve PACT Son 3 ayda %

Genel olarak, PACT’ın birçok haritadaki kaydı oldukça uygun. Honoris’in hala gösterecek çok şeyi var. Cehennem’deki 38%- galibiyet rekoru iyi, ancak öyle değil. Aynı haritadaki PACT’ın 73% kadar büyük değil.

İkisi arasında gerçekten çok az şey olmasına rağmen, PACT’ın bu maça girmesini destekleyen daha fazla faktör var gibi görünüyor. Sıralamada çok daha iyiler ve son zamanlarda biraz yalpalamalarına rağmen bu maça iyi bir tiple giriyorlar.

çok sayıda harita çubuğu Dust2, ancak en iyi 3’te bu, seçim öğesi olmayacak. Dikkat çekmemek için, olağanüstü kafa kafaya karşılaşmaları görmezden gelinemeyecek kadar zor.

ESL Polski Nasıl İzlenir

ESL Polski Bilgileri Takımlar Anonim, Terkedilmiş, Honoris, Pact Konum Çevrimiçi fırsat Zaman 6 Mayıs Cuma . AM EST’den itibaren Nasıl izlenir Resmi Twitch kanalı 158 158 80

Leave a Reply

Your email address will not be published.