esl-pro-league-secimleri,-26-mart-tahminleri

ESL Pro League Seçimleri, 26 Mart Tahminleri


Liquid vs Party Astronots Pick

Liquid (Moneyline)

Liquid vs Party Astronots Tahminler

Liquid’in mevcut sıralaması Liquid’in kendisi de son 6 maçta 5 galibiyet alarak çok sert bir şekilde hareket etmekten kaçındı. Cumartesi günü eylemde olan başka bir grup olan biniciler, aslında mevcut geçmişte Godsent olduğuna bahse girdiler ve her iki grup da Godsent’i yendi. Liquid bunu 2-0 yaparken, Godsent Movistar Riders’tan bir harita çıkarmayı başardı, 2-1 kaybetti,

Liquid aslında Dust’ta 2 harita oynadı ve aslında oynamadı herhangi birini kazandı. En iyi verimlilikleri, şüphesiz, 6 haritadan 4’ünü kazandıkları Mirage’da kaldı. Bir sonraki en iyi kanıtlamaları, 2 galibiyet ve 2 harita kaybettikleri Vertigo’da kaldı.

Inferno’da 4 maçta, aslında sadece bir ve 3’te kazandılar. Antik’deki maçlar, aslında benzer şekilde sadece bir tane kazandılar. ) Liquid’in daha alt sıralarda yer almasına ve daha düşük bir sıcak galibiyet serisine sahip olmasına rağmen neden avantajlı şansları var? 658 için bu pozisyonu elinde bulunduran daha önce 1 Numaralı bir gruptular. haftalar. En üst sırada yer aldılar Şubat ayından itibaren 2018 – Temmuz2022 2018 sıralamasından gerçekten tırmanmış olduklarından, levreklerini de restore etme yolundalar. Şubat ayının başında mevcut pozisyonuna 2018 .

Sıvı, Mirage ve Vertigo haritalarında üstünlüğe sahip olacaktır. Aslında Mirage’daki maçlarının üçte ikisini, 6 galibiyetin 4’ünü kazandılar. Liquid, Vertigo’da benzer bir galibiyet 2’ye sahip ve 2 rekor kaybetti, ancak bu hala önemli ölçüde önde.

Naf’ta (K/D oranı 1. ), EliGE (K/D oranı 1. ) ve o Bakın (K/D oranı 1.402 ) hepsi gerçekten mükemmel olan 3 oyuncuya sahip son 3 ay Yararlı bir K/D oranına sahip 3 oyuncu, Liquid’in önemli bir ağırlığını sağlar. EliGE, 128 ile aslında en çok saygı duyulan kişi olmuştur. ortadan kaldırır. 304 Tüfeği olan Tüfeği çok tercih eder. sadece Pistol Kills ile ortadan kaldırır (35) fazla olmak 11 diğer silahlar arasında.

Bireysel debriyaj oyunlarında, son 3 ayda bir galibiyete 2 galibiyetle kalanları kaybettiği yer. Yine de, aynı zaman diliminde bire üç debriyaj oyununda bir başarı elde ediyor. Diğer 2 takımın hiçbiri son 3 ayda bire üç debriyaj oyununda galibiyet alamadı.

Parti Astronotları PwnAlone’a Güvenecek

Dünya sıralaması 32 zirvesinden çok uzakta değil. başardılar, yöntemi Ekim’de geri aldılar2020 Aslında giderek arttılar Haziran’dan 2018 en üste dönmek için ve düzenli olarak orada kalmak .

Küçük bir sorun olabilir, bu maça arka arkaya 3 mağlubiyetle giriyorlar. Bu basitçe ortalamaların yakalanması yasası olabilir, çünkü bu 3 kayıptan önce bir dizi vardı. sadece 2 vuruşla eşleşir, art arda galibiyet. Parti Astronotları aslında oynadıkları haritaların her birinde kazanan bir rekora sahipler. Tek istisna, sadece bir maç oynadıkları ve kaybettikleri Antik. Cehennem’de gerçekten mükemmeldiler (99 kazanır galibiyet kısmı için maçlar 77), Nuke (9 galibiyet 2022 galibiyet kısmı için maçlar 70) ve Üst Geçit ‘nın bir galibiyet kısmı için 8 maçta (6 galibiyet) ), Dust2’de faydalıdan daha fazlası (‘nın kazanma kısmı) 4 maçta) ve Mirage (kazanma kısmı) 30 9 maçta).

Yaşam süresi K/D oranı 1.

olan PwnAlone’a dikkat edin. aslında inanılmaz bir şekilde 1’e yükseldi.32 son 3 ayda, 2018 ortadan kaldırıyor ölümler. Sniper’ın ile elenmesini tercih ederken) başka bir yerde de önemli sayılar 123 Tüfek ortadan kaldırır ve 123 Tabanca ortadan kaldırır. 3 bire 2 debriyaj maçı kazandı ve bireysel debriyaj maçlarında 9 galibiyet ve 7 vuruş aldı.

Mevcut türü gerçekten sıcak olan bir diğeri gün. Tüm zamanların K/D oranı sadece 0.61 ancak son 3 ayda 1.2018 , önemli bir gelişme. Son 3 ayda da Party Astronots için olağanüstü bir debriyaj oyuncusu oldu. Bire iki debriyaj oyunlarında en az 8 galibiyet, bireysel debriyaj oyunlarında ise kazandı kaybetmeye karşı sadece 6.

BIG vs Movistar Riders Pick

BIG (Moneyline)

BIG vs Movistar Riders Tahminleri

Movistar Riders, beş maçlık bir galibiyet serisinde sıcak olarak bulunabilir. Aslında aynı şekilde son 7 maçın 6’sını da kazandılar ve sıralandılar21 Movistar Riders, Cehennem’de açık bir avantaja sahip gibi görünüyor. 5 maç oynadı ve kazandı, 69. Aslında aynı şekilde Antik’de çok daha iyisini yaptılar ve 4 haritadan 2’sini kazandılar. Aslında Nuke’de 7 harita oynayarak 4’ünü kazandılar, Overpass’ta ise sadece 3 harita arasında kazandılar.

Movistar Binicileri Bakacak SunPayus Öncülük Edecek

Movistar Riders aslında birkaç aydır düzenli olarak yüksek performans gösteren bir grup.

Sıralamalarının en son düştüğü zaman 29 ağustosta kaldı Şubat ayı 846 göz önüne alındığında, Movistar Riders aslında sadece hızlı darbeler yaşadı tepenin dışındayken32 Tek sorunları, gerçekten yüksek bir sıralamadan çıktıkları küçük bir mevcut düşüş olabilir. Ekim ayında 2018 biraz zemin kaybetmek

Movistar Riders, Inferno ve Nuke ma’da fayda sağlayacak not. Cehennem’deki galibiyet kısımları (80 % ) Liquid’in 267 gölgesinde kalıyor % % kolayca ve

onların kazanma kısmı iken Nuke’de % Olağanüstü yüksek görünüyorlar, Nuke’de aslında 7 harita oynadılar, Liquid hiç oynamadı.

Movistar Riders’ta SunPayus’a dikkat edin. Başlangıcı göz önüne alındığında harika biriydi ve aslında onun için herhangi bir azalma olmadı. Tüm zamanların K/D oranı en yüksek 1.13 ve sadece son 3 ay için görüldüğünde, pratik olarak kalır. tam olarak aynı 1.10

İlk öldürmeyi yaptığında, onun grubu kazanır 39.%1 oranında. O bir Sniper erkeği, 99 eler. o silahı kullanmak. Sıradaki Tüfek elemeleri 77.

Son 3 ayda 7 galibiyet aldı ve sadece 4 bire bir debriyaj maçı kaybetti. Aynı şekilde bire iki debriyaj oyunlarında 2 galibiyeti var. Mesleğinde şimdiye kadar, bireysel debriyaj rekoru kontrolleri kazandı 40 ve sadece kaybetti O da aynı şekilde dikkat çekici bire iki debriyaj oyunlarında kazanır. ) Çekirdek oyuncularıyla Big, aslında son 6 maçın 5’ini kazandı ve sadece Liquid’e kaybetti. haritalar da. Gerçekte oynadıkları en fazla miktar Dust2’de kalıyor ve sağlıklı bir galibiyet oranına sahipler 40% itibaren maçlar, yani Dust2’de 9 galibiyet ve sadece 4 maç kaybettiler. Vertigo’da 3 maçın 3’ünü kazanarak kayda değer bir rekora sahipler. Hatta Nuke’de 7 maçta 4 galibiyet ve 3 mağlubiyetle 2022 galibiyet kısmı için iyi bir performans sergilediler. %. Üst Geçit’te aslında 4 kazandılar ve 4 maç kaybettiler.

Big’in temel oyuncusu büyük olasılıkla, aslında mükemmel bir şekilde kalan syrsoN. Tüm zamanların K/D oranı şu anda en yüksek 1.467 iken , son 3 ayda bu rakam aslında 1’e yükseldi.22 ile karşılaştırıldığında ortadan kaldırır 267 ölümler, onu hücumda duygusuz ve savunmada gürültü olarak işaretleme. SyrsoN ilk öldürmeyi yaptığında, Big gerçekten kazanmaya devam etti 61.%3 maç.

Seçenek yaklaşımı Sniper’ın elemesi, aslında inanılmaz bir galibiyet elde etmesi. 304 Tabanca da ortadan kaldırır, ancak gerçekte sahip olduğu bir keskin nişancıdır. en ölümcül oldu. Onun debriyaj oynamaları aslında aynı şekilde olağanüstüydü. Son 3 ayda, bireysel debriyaj maçlarında kazandı ve sadece 6 kaybetti, o sırada aynı şekilde bire iki debriyaj oyunlarında 6 galibiyeti var.

Big için oldukça başarılı olan bir diğer oyuncu da K/D oranı 1 olan Krimbo. . son 3 ayda, tüm zamanların rakamı olan 1.

ile temelde sabit Muazzam ortadan kaldırır ve bunlardan 467 Tüfek fiilen ortadan kaldırılmıştır. Aynı şekilde son 3 ayda bire üç debriyaj maçlarında 3 başarı elde etti.

ESL Pro League Nasıl İzlenir

ESL Pro Lig Bilgileri Takımlar Liquid vs Parti Astronotları, BIG vs Movistar Riders Konum LAN olayı Zaman Cumartesi, Mart 17 7’de.26 AM EST’den itibaren ) Nasıl izlenir HLTV, Twitch 2020 2022 20192018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.