esl-pro-league-secimleri,-31-mart-tahminleri

ESL Pro League Seçimleri, 31 Mart Tahminleri


Önce vs Karmaşıklık Seçimi

Seçim: Karmaşıklık (para hattı)

Önce ve Karmaşıklık Tahminleri

Kwangdong Ağırlığının Üstünde Yumruk

Muazzam bir eşitsizlik var sayısız cephede bu 2 grup arasında. Yeni başlayanlar için CS:GO sıralamaları önemli bir eşitsizlik olduğunu gösteriyor. Öncesi gezegende 137 sırada yer alırken, Karmaşıklık

değerinden daha yüksek sıradadır. üzerlerindeki alanlar, şu anda No. 137 dünya çapında toplam.

Önce gerçekten özellikle kötü kaldı 4 düz vuruştan oluşan mevcut tür de. Dövüldüler – Eski’de Astralis Talent’in önceki video oyunlarında 1Shot, Finest ve Looking For Org.

Karmaşıklık, diğer yandan ise, Liquid’e karşı galibiyetlerden oluşan 4 ardışık galibiyet içeren inanılmaz akım türünde kaldı – Vertigo’da -4’e karşı Bad News Bears ve 16 -1 Kadim’e karşı Omega. Bu maçta fark yaratabilecek türden bir seri.

Mwlky Etkileyici Formuna Devam Edecek mi? Güçlü bir bahse girer, çünkü aslında güçlü mevcut türde kalmıştır. İstatistik. CS:GO aksiyonunun son 3 ayında aslında 0’ı dengeledi.69 ortadan kaldırır ve tur başına 0.63 ölüm. Bu ölüm oranı yüksek olsa da, suç işleyen tarafta mükemmel bir iş çıkarıyor.

Bu grup, bir çok gruba karşı aslında kötü olduklarından, biraz rahatsız edici ruh gerektirecektir. Bu sezon haritalar boyunca meydan okuyanlar. Mirage, Inferno ve Vertigo’daki son 3 haritada, Ago bu örnek süre içinde sadece kazandı. Kesinlikle yapılacak çok iş var.

Disket ve Junior’a Güvenmeye Devam Edecek Karmaşıklık

Bu oyuncular söz vermese de, bu oyuncular yerine getirmezlerse, bu muhtemelen tellere düşecektir. Hem Floppy hem de Junior, aslında olağanüstü akım tipinde kaldı. Örneğin, disket aslında 0’ı dengeledi.70 0 ile ortadan kaldırdı.68 son 3 ayda raunt başına ölüm.

Junior, 0 ortalama ile çok geride değil.58 ortadan kaldırır ve 0.14 Floppy ile tam olarak aynı analiz süresinde tur başına ölümler. Genel olarak, güçlü kalabilirlerse ve türlerini sürdürebilirlerse Complexity’nin bu video oyununu kontrol edeceğini önermek için yeterli ateş gücü var.

Haritalar açısından, büyüleyici olacak. hangilerinin seçildiğini ve hangilerinin gözden kaçırıldığını görmek için. Aslında Dust 2’de de kazanmadılar 30 son 3 haritasında yüzde. Inferno’da, aslında son 4 haritasından 2’sini kazandılar.

Yine de Vertigo’daki son 4 haritasının hepsini kazandılar. Nuke aslında tam tersi oldu, son 4.

Heroic vs Astralis Seçimi

arasında bile kazanamadılar. Seçim: Kahramanca (para hattı)

Kahramanca vs Astralis Tahminleri

Bu önemli bir hit dünya çapında çok daha iyi gruplardan 2’si arasında maç yapın. Brave, son birkaç ayda dünya çapında hızla 5 numaraya yükselmek için önemli ve mükemmel bir gelişme kaydetti, bu da onları bu maçın favorisi haline getiriyor.

Astralis son birkaç yıllarına göre tamamen yenilenmiş bir kadroya sahipler, ancak şimdi profesyonel devredeki grupların çoğunluğuna karşı rekabet edebilecek ve hatta onları yenebilecek güçlü bir oyuncu çekirdeği geliştiriyorlar. Aslında son birkaç ayda sabit kalmayı başardılar, bu da onları 78 1 numarada tutuyor. artık dünya çapında. Astralis kesinlikle meydan okuyabilecek güce sahip Heroic gibi türden bir grup.

Bu fırsatlara bakıldığında, Astralis’te bankacılık yapmak, tehlike ve fayda almanın çekici bir karışımından dolayı doğru seçim gibi görünüyor. daha büyük ödemeye bir göz atın.

Astralis Stavn’ı Durdurmak İçin Çaresiz Varsa Astralis’in durdurması gereken oyunculardan biri olsaydı, son birkaç ayda gerçekten muhteşem rahatsız edici bir şekilde kalan Stavn olurdu.

Gerçekte, aslında dengeli 0.70 ortadan kaldırır ve basitçe 0. Profesyonel devrede CS: GO aksiyonunun son 3 ayında raunt başına ölümler.

Sjuush, yardımcı olabilecek başka bir oyuncu. nce Stavn’a. Sjuush aslında 0’ı dengeledi.57 eledi ve 0.57 bu tam olarak aynı analiz süresinde tur başına ölüm. Bunlar, Astralis’in etkilerini azaltmak için turların başlarında bakacağı 2 rahatsız edici oyuncu olacak. son 6 video oyununda 5 galibiyet içerir. Aynı şekilde şu anda, hepsi de düz haritalarda, Copenhagen Flames, Ecstatic ve Apeks’e karşı başarıdan oluşan üç maçlık bir galibiyet serisindeler.

Astralis Katı Hücum Çekirdeği İnşa Etme

Bu Astralis grubunda, Device ve Dupreeh’in rahatsız edici ateş gücüyle grupları kontrol ettiği günleri hatırlatan, aslında sürekli olarak kokuşmuş bir derinlik vardır. Şimdi, K0nfig’e ek olarak BlameF ve Farlig’in intro’su ile de iyi bir reytinge sahipler.

BlameF aslında son birkaç ayda iyi bir şekilde kaldı. öldürme oranını tur başına 0.70 yapıyor. Tur başına 0. 58 ölüm oranı ile ve tur başına tipik bir hasar 84.1 aslında grubunu turlar boyunca canlı tuttu , oyun içi ekonomiyi korumaya yardımcı olur.

Astralis şimdi aynı şekilde öldürme oranını gerçekten 0’a kurmuş olan K0nfig’in hizmetlerine de sahip olacak.70 tur başına. Aslında 0’a yükselen ölüm oranını korumak için gerçekten zor zamanlar geçirdi.70 tur başına. Yine de, bu K/D sezon ilerledikçe daha da gelişecek ve grupla biraz deneyim kazandı.

Natus Vincere vs Evil Geniuses Pick

Seçim: Na Vi (para hattı)

Natus Vincere vs Evil Geniuses Tahminler

Dünyanın 1 numaralı grubu Na Vi, dünyanın 1 numaralı EG ile ilgilenecek. 30, Perşembe günkü eylemi tamamlamak için ESL Pro Ligi’nde. Bu gruplar aslında sezonun bu noktasında olduğu kadar çok çeşitli yörüngelere sahipti. EG gerçekten hızla düşerken Na Vi aslında gelişmeye devam etti.

Na Vi aslında istisnai bir tür olarak kaldı, ancak aslında EG ile bir değişimden geçmeleri gerekti. Ukrayna’da ortaya çıkan olaylar. Oyuncularından 3’ü Ukrayna’dan ve diğer 2– Elektronik ve Perfecto– Rusya’dan. Bu, franchise için ilgi çekici bir dinamik geliştiriyor.

Evil Geniuses aslında son birkaç ayda yeterince profesyonel CS: GO oynamadı. Aslında biraz ara verdiler ve şimdi önemli bir CS:GO başlangıcı için geri döndüler. Onları bir sonraki aşamaya getirmek için çekirdek oyuncu grubuna bağlı olacaklar.

Tekrar S1mple’a Dikkat

S1mple şu anda dünya çapında belki de dünyanın en iyi CS: GO oyuncusu olmaya devam ediyor. Aslında son birkaç aydır sadece muhteşem bir şekilde kaldı. İşbirliğini dünya çapında 1 numaraya getirmeye yardımcı olan, kalitesidir.

İstatistiklerine bir göz atalım. Son 3 ayda, aslında 0.80 elemeyi ve 0.’ı dengeliyor. tur başına ölüm. Bunlar dünyanın en iyileri için normal getirilerdir. Aynı şekilde, tur başına 72.8’lik tipik bir hasara sahiptir, bu da turları ne kadar etkilediğini gösterir. ve bu nedenle haritalar.

Haritalarla ilgili olarak, aslında son maçlarını kaybettiler, G2’ye 2-0 yenildiler, ancak aslında önceki 4 maçı kazandılar. o sonuç. Faze, Furia (düz haritalarda), ENCE ve NiP’yi (aynı şekilde düz haritalarda) yendiler. Aslında kendilerini bu sporda dünyanın en iyi grubu etiketini hak ettiklerini gösterdiler.

Harita verimliliği açısından, Nuke’de gerçekten güçlüydüler ve 3 galibiyet aldılar. son 4 haritasından. Mirage’da, 57 bir harita kazanma kısmına sahipler. son 7 maçta. Gelecek haritalarda EG’ye karşı burada tekrarlamak için birkaç başarının peşinde olacaklar.

Bu biraz zaman alacak, ancak bu grup kesinlikle bunu geliştirebilir ve yapmaya devam edebilir. Yepyeni yıl bazı önemli yarışmalarla zemin kazanırken, sıkışmaları gerekiyor. EG, bir ayrım yapmak için çalışanların gücüne ve derinliğine sahiptir. Bu sadece ne kadar hızlı olduğuna bağlıdır.

Autimatic, onların en yetkin saldırı silahlarından biri olacaktır. Aslında 0.70 eleme ve 0.

dengeliyor. Son 3 ayda raunt başına ölüm

.2. Brehze bir başka önemli oyuncu, ancak savaşları grubun sorunlarını daha da kötüleştirdi. Aslında sadece 0’ı ele aldı.58 eledi ve 0 .58 aynı analiz süresinde ölümler.

Mevcut tiple ilgili olarak, grup için daha yapılması gereken çok iş var. Aslında, en üst düzey meydan okuyuculara karşı çok şey keşfetmek için çalışmayı bıraktılar. Bu koşu, BIG, Liquid ve Vitality’ye karşı kayıplardan oluşur ( -3 Inferno’da). EG, bir olasılığa dayanmak için kendilerini hızlı bir şekilde seçmeyi gerektirir.

ESL Pro League Nasıl İzlenir

ESL Pro Lig Bilgileri Takımlar Na Vi, Ago, Astralis, EG, Karmaşıklık, Kahramanca Konum LAN olayı Zaman Perşembe , Mart 10 7’de .10 AM EST itibaren Nasıl izlenir HLTV, Twitch 137 100 100 100

Leave a Reply

Your email address will not be published.