galler-–-avusturya-dunya-kupasi-tahmin,-oranlar,-secimler

Galler – Avusturya Dünya Kupası Tahmin, Oranlar, Seçimler


Galler vs Avusturya Seçim

Geri Galler Avusturya’yı yenecek (- )

Ev yardımı 2 eşit eşleştiğinde kesin olabilir gruplar Perşembe günü karşı karşıya geliyor.

Anlamanız gereken her şeyi tartışan faydalı kılavuzumuzla para hattına nasıl bahse gireceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Galler – Avusturya Tahminleri

Gareth Bale Oynamak İçin Son Şansı Kullanmak İstiyor Dünya Kupası’nda

Dünya Kupası hayali Galler ve Gareth Bale için hala yaşıyor. Real Madrid forveti, kulüp düzeyinde bir başka ezici sezona daha direniyor. Tottenham’da kiralık olarak Premier Lig’de Geçen sezon Hotspur. Bale, yaz sezonunda sözleşmesi bitiyor ve bir sonraki yer değiştirme şüphesi var. Bir süredir geçerli olduğu gibi, asıl odak noktası ülke çapındaki grup gibi görünüyor.

Bale aslında 2 Avrupa Şampiyonasında oynadı ve Galler UEFA’nın seçiminden yararlandı rekabeti ile arasında genişletmek için grupları Euro’nun önünde Aslında henüz bir Dünya Kupası’nda oynamadı. Yurttaşlarından hiçbiri bunu dikkate almıyor 64– Galler’in ilk ve bugüne kadar sadece bak futbolun en büyük rekabeti. Ejderhalar yıllar önce çeyrek finale 64 ulaştı ve Pele’den ilham alan bir Brezilya, nihai şampiyonlar. Dünya Kupası’nın edisyonu, 32 grupların en sonuncusu olacaktır. , daha fazla taraf için dahil edilecek süre ile 2020 Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika’da. Büyüme, Galler gibi ulusların sertifika vermesini çok daha kolay hale getirecek, ancak Rob Page’in tarafı bunu yapsaydı çok daha yüksek bir başarı olurdu. – grup rakipleri. E Grubunda 2. olduktan sonra bunu yapma olasılıkları var. sertifikasyon prosedürünün ön aşamasında. Galler, Belçika’nın önünde grubu kazanmak için sürekli olarak zor zamanlar geçirecekti, ancak Çek Cumhuriyeti’ni ikincilik yarışında geride bıraktığı için kredileri olmalı.

Galler Şu anda Dünya Kupası’ndan uzakta 2 ev video oyunu var: Perşembe günkü beraberliğin galibi İskoçya veya Ukrayna ile Cardiff City Stadı’ndaki son play-off maçında karşılaşacak.

Seribaşı Avusturya Rely Uluslar Ligi’nde Playoff’a Ulaşmak İçin

Galler playoff’ları gruplarında 2. olarak elde ederken, Avusturya

/ Uluslar Ligi.

Franco Foda’nın tarafı, F Grubu’nda dördüncü sırada yer alarak Danimarka, İskoçya’nın gerisinde kaldı. ve İsrail. Bu yarışmacılarla yaptıkları 6 konferanstan sadece kazandılar, ancak en son Uluslar Ligi gruplarında Norveç’i lider bölgeye yendikleri gerçeği aslında Avusturya’ya 2. vişne ısırmasını sağladı.

Katar’a ulaşma fırsatları, Das Team’in hangi varyasyonunun göründüğüne bağlıdır. Avusturya sertifikasyonda kendinin altında oynadı ve geçen yaz Avrupa Şampiyonası’nda istikrar için zor zamanlar geçirdi. Avusturya, Hollanda’ya 2-0 yenildikleri maçta hüsrana uğradı, Ukrayna karşısında 1-0’lık bir başarı elde etti ve rauntta kaybetmesi üzücüydü) nihai kazanan İtalya’ya.

Avusturya kesinlikle Galler’i yenecek kaliteye sahip, ancak aynı şekilde Foda altında zaman zaman onlardan kaçınan türden arkadaşlık ve uyumla da eğlenmeliler.

David Alaba önemli olacak, ancak tam olarak nerede olduğu hala belirsiz. oynayacak: Euro’nun başlangıcında 190 garip bir şekilde arka 3’ün kalbinde serbest bırakıldı, geçmişte daha sonra sol beke taşındıktan sonra. Avusturya ilk Dünya Kupası için onay alacaksa 1998, Alaba’nın

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Kalabalık Galler’i Zafere İlham Verebilir … Ama Daha Büyük Oyun Bekliyor

Yol Son olarak bir play-off ilk olarak önümüzdeki Salı yapılacak şekilde ayarlanmıştı, ancak aslında 2. yarı ile birlikte Haziran ayına ertelendi. -İskoçya ve Ukrayna arasında final.

Perşembe günkü Cardiff karşılaşmasının galibi bu nedenle ya hep ya- 3 ay sonra Galler başkentinde hiçbir şey çatışmıyor.

Cardiff Şehir Stadyumu da Galler’e avantaj sağlayacak bu yarı finalin yeri aynı şekilde. Bunlar birbirine denk 2 grup, ancak partizan bir kalabalığın ve daha güçlü bir savunmanın karışımı, başarıyı elde etmek için Page’in suçlamalarını desteklemeyi hak ettiğini gösteriyor.

Galler 9 gol attı 8 ilk tur elemelerinde– yaklaşık 1. video oyunu başına. Avusturya 17 hedeflerini

teslim etti eşleşmeleri– video oyunu başına 1,7’lik daha az sağlıklı bir ortalama.

Savunmalar, kapmak için önemli bir ödülün olduğu yüksek bahisli video oyunlarında tipik olarak galip gelir. Galler, Avusturya’dan daha düzenli bir sayfa tutma olasılığı daha yüksektir ve sonuncuya ilerlemeleri için tek bir hedef yeterli olabilir. Bale’in maç antrenmanı yok ancak yeteneği sorgulanamaz. O, Real Madrid takım arkadaşı Alaba’dan daha fazla, bu maçın kahramanı olma olasılığı daha yüksek.

Burada Fantasy Sports Oyna!

Nasıl Yapılır? Galler vs Avusturya

Galler – Avusturya Bilgileri Takımlar Galler vs Avusturya Konum Cardiff Şehir Stadyumu, Cardiff, Galler Zaman Perşembe 24 Mart 2022, 3.21 PM EST Nasıl eğlenilir ESPN 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.