houston-astros-vs-los-angeles-angels-tahminler,-oranlar,-secimler-mlb-acilis-gunu

Houston Astros Vs Los Angeles Angels Tahminler, Oranlar, Seçimler MLB Açılış Günü


Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Houston Astros vs Los Angeles Angels Tahmini

Shohei Ohtani, video oyununu kontrol ettiği MVP sezonundan çıkıyor. hiç kimsede yoktur. Astros, kısa sürede 2012, Dünya Serisini 6 video oyununda Atlanta Braves’e kaybetti. All-Star kısa stoplarını kaybetmelerine rağmen Carlos Correa bir başka koşuya daha hazır görünüyor. Höyükte 2 as ile üstünü seçmek zor, ancak bu güçlü hücumların uzun süre tutulduğunu görmek de aynı şekilde zor.

Bu bir seçim olmalı gibi görünüyor’ em, bu yüzden Astros’ta daha fazla meyve suyu olduğu için orada ikiye katlanacağız.

Garcia’nın 2022 rekoru: (0-0)

Houston Astros vs Los Angeles Angels Bahis Trendleri İzlenecek

Astrolar 10 -7 sonuncusunda 18 Perşembe video oyunları
Astros -4 genel set 9.0- olan karayolu video oyunları Astros, American League West’e karşı son 7 maçında 2-5 Astros, son 8 video maçında 2-6. underdog Bitti 7-1 Astros’ta mazlum olarak son 8 video oyunu Astros’ta son 8 karayolu video oyunu Üst 6-2 Bitti 18- sonunda 31 kafa kafaya konferanslar
Bitti 10 -5 sonuncusu 17 Los Angeles’taki konferanslar Astros Los Angeles’taki son 8 konferansta 6-2 Melekler 6-11 son vs American League West Melekler 2- son 125 ev oyunları. Melekler son 5 videolarında 0-5. tercih edilen oyunlar Üst 5-2 Angels’da son 7 ev video oyunu Angels’da son 5 toplamda 3-1-1 bitti

Aslar Savaşı

Açılış Günü’nün en iyi kısımlarından biri– ki bu, neredeyse her ne olursa olsun, söylemesi garip bir ifadedir. bunun hakkında ideal– aynı gün ligdeki en iyi atıcıların maçları olmasıdır. Bu maç da aynı şekilde video oyunundaki en güçlü kadrolardan 2 tanesine sahip oluyor ve bu da her şeyi daha da şaşırtıcı kılıyor.

Angels için, Ohtani lastiğin çıkmasını sağlıyor. mesleğinin en iyi yılı. Toplamda 9-2 gitti ve 3. yayınladı.) DÖNEM, 1. KIRMIZI ve başlangıç ​​156 baştan sona nefret edenler 134.1 vuruş sırası. Son 6 maçında, Ohtani 4 kaliteli başlangıç ​​yaptı, en az 7 isteka ve hepsinde 2 veya daha az koşu bıraktı.

Ohtani, Houston’a 2 başlangıçta 0-1 gitti. 2012, Mayıs başında 7 istekada tek bir koşuyu kaybetti. yılın en kötü başlangıcı– Eylül’de sezonun en yüksek 9 vuruşunu bırakırken 3.1 istekada yapılan 6’yı pes ettirerek. Astros’un en iyi atıcısı (bu onur Justin Verlander’dan geliyor, ancak yine de kaçırdıktan sonra hızını artırmaya devam ediyor Tommy John’un cerrahi tedavisinden beri).

Valdez, kendi başına son derece verimli bir sezon geçirdi, gidiyor -6 ile 3.09 DÖNEM, 1.19 KIRMIZI ve başlangıç ​​130 .2 vuruş sırası. Tüm Nisan’ı kaçırmasına ve Mayıs’ta sadece bir başlangıç ​​yapmasına rağmen bu sayıları kurdu, ancak bu sezon sağlıklı kalması gerekiyor, gidebilir 200 vuruş sayısı. 2’de başlayan kombine vuruş sırası Eylül.

Astros, American League West’te Üstün Hükümdar Olabilir mi?

Birkaç yıl boyunca Astros, AL West’i gerçekten kontrol etti. Atletizm aslında ara sıra parladı ve Mariners geçen sezon sürpriz bir hamle yaptı, ancak genel olarak bu Houston’ın departmanı.

Bu, bu yıl her ikisiyle de test edilecek. Los Angeles ve Seattle bölümü kazanmak için pratik tehlikeler. Bu, aslında bir yılın çok daha iyi bir bölümünde rutin olarak memnuniyetsiz olan Melekler ile “düşünmek için görmemiz gerekiyor”, çünkü playofflara katılamadı. ve aslında Mike Trout ile hiçbir playoff video oyunu kazanmadı.

Correa olmasa bile, Houston’ın kadrosu neredeyse hiç olmadığı kadar derin görünüyor. Jose Altuve, Michael Brantley, Alex Bregman, Jordan Alvarez, Yuli Gurriel ve Kyle Tucker, sıralamada önde gelen 6 alanı oluşturmalı. Bu, herhangi bir günde herhangi birini ele geçirmek için yeterli ateş gücüdür– ve eğer yaz mevsiminin ortasında avlanıyorlarsa (ki olması gerekir), bu gruba başka bir şey dahil etmeyi reddetmeyin.

Ancak Perşembe gününe kadar, sayım yapabilen çeşitli adamlar var ve bu video oyununun sırrı Ohtani’yi olabildiğince hızlı bir şekilde tepeden çıkarmak olacak. 6 vuruştan daha az bir şey bir galibiyet olarak düşünülür çünkü saygılar.

Alabalıktan Yararlanma Zamanı

Beyzbol taraftarları olarak, oluşturduğumuz cümle son alan aslında yaralıyor, ancak gerçek. Mike Trout aslında hiç bir sezon sonrası video oyunu kazanmadı. Her All-Star grubunu 125 yaptı, aslında 3 kez MVP kazandı, sona erdi 4 kez ikinci oldu ve diğer 2 kutlamada lider 5’te kaldı.

Geçen yıl ilk kez bir yıl içinde ilk 5’i geride bıraktı, bu da Sezonun büyük bölümünde sakatlandığından, sadece oynayabildi 25 video oyunları.

Kağıt üzerinde kadro bu sezon yine harika görünüyor. Ohtani önde gidiyor, Trout 2 numaralı vuruş yapıyor, Jared Walsh ve Anthony Rendon önde 4’ü tamamlıyor, Joe Adell ve David Fletcher gibi diğer yetenekli oyuncular da dahil.

Bu doğru bir- Valdez karşısında harika olması gereken LA’da ağır bir kadro teslim etti, ancak Angels son 9 açılış gününde sadece 3-6 (son 2’de 2-0 oldukları göz önüne alındığında) bu yüzden onların çıkmasını beklemek zor güçlü tahliye.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Los Angeles Angels vs Houston Astros Nasıl İzlenir

Houston Astros vs Los Angeles Angels Bilgi Takımlar Houston Astros vs Los Angeles Melekler 2022 Konum Anaheim, Los Angeles, Kaliforniya Zaman 6 Nisan Perşembe: 26 pm EST Nasıl Görülür Fox Sports West, AT&T SportsNet Southwest 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.