LCS 2022 Bahar Mevsimi Seçimleri, Tahminler, Oranlar 5 Mart

LCS 2022 Bahar Mevsimi Seçimleri, Tahminler, Oranlar 5 Mart

[ad_1]

Ölümsüzler vs Evil Geniuses Seçimi

Seçim: Evil Geniuses (para hattı)

Ölümsüzler vs Evil Geniuses Tahminler

2022 LCS Bahar Mevsimi’nin yarısına doğru saptık ve skor tablosunda belirli trendleri ve konumları seçmek her zamankinden daha zor oldu. Bazı takımlar beklentileri aştı, bazıları ise kendi standartlarının altına düştü.

Tüm bunlar, beşinci haftaya giren puan tablosunun öngörülemezliğini ve oynaklığını artırdı.

Çok daha fazlasını vaat etmesine rağmen şu ana kadar biraz hayal kırıklığı yaşayanlar arasında Ölümsüzler ve Evil Geniuses var.

Her iki tarafın da 4-5 rekoru var ve altıncı için üçlü bir yarıştalar. Playoff pozisyonları söz konusu ve burada kazanan, çok önemli olmasa bile küçük bir avantaj elde etme fırsatına sahip olacak.

Gerçeklik Kontrolü Verilen Ölümsüzler

Altın Muhafızlara karşı mücadeleleri büyük ölçüde dengedeydi, ancak Muhafızlar sonunda yarışmayı bitirmek için kaslarını esnettiler. Ancak ölümsüzler, mücadelelerinden yürek alabilirler. Ölümsüzler yedi kuleyi ele geçirdi ve Muhafızlardan sadece bir tane eksik bitirdi. Guardians’ın 69,5k’sına kıyasla gösterebilecekleri 63.1k altınları da vardı.

Genel olarak, Ölümsüzler rakiplerinin 15’ine 9 öldürme indirdi.

Hem engelleyiciler hem de baronlar açısından seviyeliydiler, ancak Muhafızlar, Ölümsüzlerin sahip olduğu ejderhaların iki katına sahipti. Yenilgide bile, Xerxe ve Revenge’in formu çok büyük kazanımlardı. Xerxe, 3 ölüm ve 5 asist dışında en fazla öldürme sayısını 3’e çıkardı.

İntikam ormancı olarak müthişti, 341’lik sürünme puanıyla birlikte beş asistlik bir borç verdi. PowerOfEvil de, sürünme puanını 323’te sabitleyen 2/3/6’lık K/D/A sayılarıyla mükemmel bir çıkış yaptı. personele sahip. Biraz şans ve daha iyi harita hareketleri ile üst taraflara da meydan okuyabilirler.

Kötü Dahiler Yenilgiye Rağmen Güçleniyor

Evil Geniuses hayatta kalmak için bir savaşta. Özellikle de ikinciliği bitirdikleri kilitli turnuvada takdire şayan bir gösteriden sonra, şimdiye kadar başarısız olduklarını kabul eden ilk kişiler onlar olacak.

Ölümsüzler gibi, sıkı bir yarışmada Counter Logic Gaming’e yenildiler. EG, CLG’nin 72.1’ine 69.4k altın, CLG’nin 20’sine 18 ve CLG’nin 9’una altı öldürme yaptı.

Impact 7 öldürme, 3 ölüm ve 4 asistle oyuna damgasını vurdu, Inspired ise Vulcan’ın 15 asistiyle birlikte 13 asistle destek rolünde müthişti.

Heyecanlanmadıkları ve çoğu için rekabet içinde oldukları gerçeğinden cesaret alabilirler. Bu nedenle, kağıt üzerinde daha soylu takımlar, bu yüzden bu takımda asları tutmalarını bekleyin.

TSM vs FlyQuest Seçimi

Seçim: FlyQuest (para hattı)

Team SoloMid – FlyQuest Tahminleri

TSM, yığının dibine kök salmış durumda, dokuzuncu sıradaki CLG’ye eşit iki galibiyet uzakta, ancak beşinci haftaya girerken gösterecekleri sadece bir galibiyetleri var.

Arka arkaya dört yenilginin ardından üçüncü sıradaki Fly Quest’e karşı oyuna girecekler. TSM’nin onlara karşı büyük oranda yığılmış ihtimallere sahip olmasına şaşmamalı.

Yeniden Oluşturma Modunda TSM

Kendilerini toparlamaya çalıştıkları yerden utanç verici bir konuma düşen TSM, oynamaktan gurur duyuyor.

Spring Split’e giden kilitlenme öncesinde bir dizi personel değişikliği bile cesaret verici sonuçlar elde edilmesine yardımcı olmadı.

Spica, Tactical ve Shenyi, uzun denemeler, keşif ve finansal güçlerinin esnetilmesiyle kadroya alındı.

CEO’ları Andy Reginald, ekibin üç yıllık bir süre içinde yeniden inşa etme planıyla League of Legends kadrosuna 5 milyon ABD dolarından fazla harcadığını söyledi. Açıkça, istikrar umutları gerçekleşmekten çok uzak ve şimdi uzun vadeli vizyonlarının gerçek bir testi.

FlyQuest En İyilerinden Uzakta

FlyQuest, Cloud9 tarafından kaybettiklerinde köprü kurmak zorunda kalacakları sınıfta ve kalitede uçurumu gördü. FlyQuest, haritanın kontrolünü ele geçirme mücadelesi hızla tek yönlü trafiğe dönüştüğü için ilk 10 dakika içinde kendilerinden uzaklaşan yarışmada bile yoktu. Cloud9, FlyQuest’in yedi tanesinin hepsini yönetmesine rağmen 18’e kadar öldürme gerçekleştirdi.

Tüm oyuncuları, Cloud9’un Zirvesi’nin etkilediği kadar yedi öldürme başardı.

100 Hırsıza Karşı Liquid Pick

Seçim: Sıvı (para hattı)

100 Hırsıza Karşı Sıvı Tahminleri

100 Hırsız oldukça rahat bir şekilde yerleştirilmiştir, ancak erken defnelerine dayanmak istemezler. Daha şimdiden rahat nefes almanın sonucu hissedilmiş olabilir.

Sıçramada iki oyun kaybettiler ve şu anda üçüncü sırada yer alıyorlar ve bir logjam’ın ortasındalar. Team Liquid’in iki galibiyet avantajı var ve oraya varmadan önce kat etmeleri gereken bir mesafe olsa bile, kaçak liderler olarak bitirmekte zorlanıyorlar.

Her iki taraf da geçen yıl liderlik tablosunun üst yarısını bitirdi ve bunu tekrar yapmaya hazır, ancak gönül rahatlığı nedeniyle kemerin daha da sıkılaşmasını istemedikleri bir aşamadalar.

100 Hırsız, burada zafer kazanırlarsa paranızın karşılığını daha iyi verecek ve bunun nedeni, bahisçilerin mevcut formda Team Liquid’i tercih etmesidir.

100 Hırsız Cesur Oyna

2022 kilitlenmesi, 100 Hırsıza neden 2021 LCS’nin hüküm süren şampiyonları olduklarını kanıtlama fırsatı vermedi. Ancak, 2022 Bahar Mevsimi’ndeki ilk maçlarında, şampiyonluğu kazandıkları takım olan Team Liquid’i yendiklerinde bir çeşit işaret koydular. Onların hesaba katılması gereken bir güç olduklarına şüphe yok.

CoreJJ’in yeşil kart onayı, onları kağıt üzerinde daha güçlü bir birim haline getirdi ve katılımı konusundaki gizem bir konuşma noktası haline gelmesine rağmen, sezon ortasında onları gençleştirdi. Sonuç olarak daha keskin ve daha tehditkar görünüyorlar. 100 Hırsıza da yardımcı olan şey, daha cesur olma ve rekabetin ortasında daha geleneksel takım kompozisyonlarından hareket etme kararlarıdır. Geçen hafta Team Dignitas’a verilen kaybın bir sapma olduğuna inanmak istiyorlar.

Liquid’in Kadro Derinliği Parlıyor

Sıvılar, ilk oyunda temizleyicilere götürüldükleri destansı bir rahatsızlıktan geliyor. İkinci oyunun 13. dakikasında, haritanın kontrolünü tamamen ele geçirerek maçları dengelerken onları neyin mücadele etmesi gereken bir güç haline getirdiğini gösterdiler. Ancak oyun orta aşamaya geçerken Liquid tekrar geride kaldı.

Lost’tan Jinx, GG’nin oyunun o noktasında dört kulesi ve üç ejderhası olduğu için 18. dakikada 4/0/0 puan çizgisine sahipti. O andan itibaren Liquid, sonunda aşağı inen oyunun kontrolünü kaybetti.

Geçen hafta CoreJJ sadece iki maçtan sonra başlangıç ​​kadrosunda bir kez daha yoktu. Ancak Eyla’nın öne çıkmasıyla Altın Muhafızlara yenilmesine rağmen zorlu bir muhalefeti bir araya getirmeyi başardılar. Hans Sama alt koridorda yetenekli bir oyuncu olduğunu kanıtladı. Dördüncü haftada, Eyla ve Hans alt koridoru toplam 5.4 KDA oluştururken, her ikisi de ortalama yüzde 66,7 öldürme katılımı sağladı.

Tüm güçleriyle oynamasalar bile sürü lideri olarak kalabilecek yeterli kaynağa ve derinliğe sahip bir taraf olduklarını kanıtladılar. Takımlar, güçlerine meydan okumak için ağırlıklarının üzerine çıkmak zorunda kalacaklar.

LCS 2022 Bahar Mevsimi Nasıl İzlenir

LCS 2022 Bahar Ayı Bilgileri
Takımlar Liquid, 100 Thieves, Cloud9, Golden Guardians, Dignitas, Immortals, TSM, EG, CLG, Fly Quest
Konum Kuzey Amerika’da gerçekleştirilen etkinlikler (LCS)
Zaman 5 Mart Cumartesi 16:30 EST’den itibaren
nasıl izlenir LCS resmi Twitch kanalı[ad_2]