lfl-2022-bahar-mevsimi-tahminleri,-tahminler,-oranlar-9-mart

LFL 2022 Bahar Mevsimi Tahminleri, Tahminler, Oranlar 9 Mart


Oplon Takımı vs GameWard Seçimi

Seçim: Gameward (para hattı)

Team Oplon vs GameWard Tahminleri

Yay. Oplon Takımı için harika bir haber. Bu Bahar Mevsimi’nde en uzun süre, galibiyetsiz kalma riskiyle karşı karşıya kalacaklar gibi görünüyordu. Bu risk aslında şimdi önlendi. Son olarak sonra işaretin dışındalar. düz kayıplar. Daha büyük görüntü ile ilgili olarak, GameWard gerçekten sinir bozucu bir koşu geçirdi.

Şu anda 7-9 ile yedinci alan için iki yönlü bir yarıştalar. kayıt. Tamamen playoff pozisyonunun dışında değiller. Bununla birlikte, oraya ulaşmak için muhteşem bir müdahaleye ihtiyaçları olacak. Kendi kaderlerini yönetemedikleri gerçeği, aslında geçirdikleri inişli çıkışlı sezon hakkında sizi bilgilendirir.

Bununla birlikte, GameWard’ın favorileri Bu maç için uzun bir yöntem. Geçmiş tarih, şimdiki tür ve dahil olan her şey, daha soylu gruptur. Bu video oyununda size geri dönüş sağlamaları için onları destekleyin.

Oplon Sonunda Doğru Yap

Oplon Takımı’nın galibiyeti en yakın rakipleri Mirage Elyandra’ya karşı geldi. Dokuzuncu sırada yer alan giysi, video oyununa beş galibiyetlik bir avantajla girdi ve 4’ü çıkardı. Oplon, Elyandra’nın düzeltmeye çalışabileceği herhangi bir baskıdan uzak durarak tam bir kazanan oldu. Oplon’un üstünlüğü, var olan her özellik boyunca çivilenmişti. ile sonuçlandılar. .Yeni başlayanlar için 5 bin altın daha fazla.

Karaya çıktılar 12 ortadan kaldırır, ki Elyandra’nın ellediğinden daha fazla ve onlarınkinden 7 kule daha yakaladı. en yakın rakipler Aynı şekilde, Elyandra’nın birçok saygın oyuncusu ve yıldız alt koridor oyuncusu Cody Sun’ı harita boyunca barışçıl tutma yeteneğine sahip olmaktan da cesaret alabilirler. Aynı şekilde, kendi alt koridor oyuncuları Xicor’un (en son finalleri) kutlamaya yükselerek 8 eleme, 0 ölüm ve 5 yardım ve

sürünme derecesi ile son derece mutlu olabilirler. .

Tunus Enternasyonali, ilk olan Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinden LFL’de oynayacak oyuncu, Brusness’te harika bir asistan kadrosu oynayan ve kadar çok oyuncuyu idare eden en iyi müttefiki keşfetti. yaptığı 2 eleme ile birlikte yardımcı olur. Bu 2 oyuncu, bir süre tehdit ettikten sonra aslında olaya yükseldi ve bu, bugün çok fazla grup başarısına eşit olmasa bile, yılın geri kalanı için iyiye işaret ediyor.

GameWard Orta Sıra Yarışmacıları Olmaya Hazır

GameWard son zamanlarda dört maçlık bir mağlubiyet serisini kapattı. Galibiyet, masaya daha fazla koyan bir grubu protesto etti, kayıpları önemli ölçüde daha fazla galibiyete sahip olan bir taraf, kendine güvenlerini büyük bir dünya yaratmalı.

Vitality Bee’yi gören GameWard, neredeyse bir grup olmaktan ciddi orta masa rakiplerine geçmeye hazır olduklarını açıkladı.

Ve zirveye yükselme hala biraz yöntem kapalı, aslında parlaklık zamanı ve bir kez daha uyarıldı. Galibiyet, istediklerinden çok daha yakındı, ancak bir engeli savuşturmuş olmaları, yükselen bir grup için iyiye işaret.

Innaxe tipik performansını geliştirdi kazanmada önemli bir işlev oynayarak sayılar. Ortalama 3.38 olan alt koridor oyuncusu 11 haritalar, indi 7, sürünme derecesi sağlamak için entegre olan 3 yardımcı ile öldürme katılımında çok önemli bir işlevi yerine getirmenin dışında) ortadan kaldırır. Scygenda’nın 4 elemesi Vitality için en iyisiydi. GameWard için gerçekten işe yarayan şey, zaman zaman Innaxe’ninki gibi ışıltılı noktalar. Bu tür bir verimliliği daha rutin bir temelde çoğaltmak isteyeceklerdir.

Misfits Premier vs BDS Academy Pick

Seçim: Misfits Premier (para hattı)

Misfits Premier vs BDS Academy Tahminler

BDS Academy devam ediyor misyonları lider 3’te kalmak. Son zamanlarda, 2 galibiyet aldılar, ancak rakipleri Misfits Premier ve Vitality Bee ile üç yönlü bir yarışta oldukları için baskıcı rakipler onları takip ediyor.

Kağıt üzerinde, Misfits v BDS çekici bir olasılık sunuyor. Her iki grubun şansı aynı kalmaya devam ediyor, bu da 2 grubun birbirine ne kadar yakın olduğunu size bildiriyor.

Evet, küçük farklar olacak, örneğin harita teknikleri, katılımı ortadan kaldırma, şerit hareketleri ve işçilerin deneyimi, ancak şimdiye kadar, her iki taraf da aslında seçilebilecek çok az şey olduğunu ortaya koydu ve ileriye doğru farklı bir ilerleme olmadığını garanti ediyor. Bunu tahmin etmek zor olacak. En iyi dileklerimle.

Misfits– Heavy On Star Power

Misfits Academy onları ayakta tutan 3 önemli galibiyet. En son yolculuklarında, Czajek’in bir iz bırakmasıyla GamersOrigin’i kesinlikle hiçbir şey gizlemeye gönderdiler. İnerken hücum gücü öne çıktı , 500 sürünme derecesi için entegre etmek için 1 ölüm ve 4 yardımcı olur . Yardım işlevi, TynX tarafından fevkalade bir şekilde oynandı ve sonunda 14 yardım eder. Bir grupta Czajek kalibresinde bir oyuncu olduğunda, bu tipik olarak bir gözdağı verebilir. Misfit, Woolite’ta 6 eleme, 1 ölüm ve 8 yardımcı olan ve sürünme derecesini entegre eden başka bir alt koridor oyuncusuna sahip. Misfits’in art arda yıldız gücü varmış gibi. Czajek seni alamazsa, Vander alır. Değilse, TynX. Bunların çoğu, işlevlerin netliğine ve stratejilerin doğru uygulanmasına bağlıdır.

BDS Grooming Young Champs

BDS, Mirage Elyandra’ya karşı bir galibiyet alıyor. Onları playofflar için olağanüstü bir forma sokan iki maçlık bir serileri var. Bu kazanan ivmeyi sürdürmek isteyeceklerdir. Şu anki zamanlarda odak noktasının çoğu aslında bot Lander CrownShot’taydı, ancak BDS’nin Agresivoo’da bir kozu var.

Öndeki koridorun öldürme oranı 3’tür.38, 3 ölüm ve 4.69, 2 KDA’ya ek olarak yardımcı olur.56 ve sürünme derecesi
.31 Görünüşte, bu sayılar en zorlayıcı görünmeyebilir, ancak yetenekli bir kadroda, bir iz bırakmak isteyen oyunculara biraz özgürlük sunulabilir. Çoğu zaman, X faktörlü oyuncular basitçe sayılarla değerlendirilemezler. Desteklenirlerse, verimlilik çok uzak olmayabilir.

Solary vs LDLC OL Seçim

Seçim : LDLC OL (para hattı)

Solary v LDLC OL Tahminler

Bir önceki hafta, LDLC OL aslında bir tane kazandı, birini kaybetti ve bir ile oturuyorlar) -5 rekor Karime Corp ile ortak zirvede. Puan tablosunun yöntemiyle, bir playoff alanı gerçekten mühürlendi. Tabii ki, ligin en iyileri olarak övünme haklarını elde etmek için sonraki 2 video oyununu kazanmayı arzulayacaklar. Solary aslında düştü çünkü verimliliklerini en son geçen hafta değerlendirdik. 8-6’ya kadar olan bir depresyondan gerçekten iyileştikten sonra, istikrarsız bir zemindeler. , 6’da 8-8’lik bir rekorla. Bu, sonraki 2’yi kazanmaları gerektiğini veya gerçekten denemeye ve lider 6’ya girmeyi denedikten sonra kademe atlanabileceklerini gösteriyor. Solary’nin aslında onlara karşı birikmiş şansları var ve kazanmak bir yana, tamamlamak için çok büyük bir eylem gerektiriyor. .

LDLC Kalp Durdurucunun Üstesinden Geliyor

LDLC OL, BDS karşısında kıl payı bir galibiyetle geliyor. Yo-yo’nun bir taraftan diğerine geçtiği, baskının sık sık el değiştirdiği bir video oyununda, BDS’yi basit bir 500 titreşen bir yarışmanın sonunda altın.

LDLC ele alındı ​​13 ortadan kaldırır, basitçe BDS’leri koyar. Haritadaki varlıkları o kadar belirgindi ki, BDS’nin 8’inden daha düşük bir kuleyi kaydetmek hiç de öyle değildi. sonunda maçı bitirmelerini engellemeye yetti.

LDLC’ye tüm takımlarından gelen sağlıklı katkılar yardımcı oldu.

Eika, en fazla eleme (6 ) ile ilk sırayı alırken, Ranger ve Exakick 5’er eleme yaptı. Yike yüksek bir yardım bölümüne sahipti ve sonunda 38 ile video oyununa başladı. yardım eder. BDS’den Erdote tarafından gölgelenirken 21 yardımcı olur, LDLC’nin birleşik sonucu aslında çizginin üstesinden gelmelerine yardımcı oldu. Birkaç şey, bir grubu LDLC’nin zor bir bölgeden çıkma şeklinden daha fazla harekete geçirir. Bu ivmeyi sonraki 2 video oyununda da sürdürecekler. Solary’nin playofflarda kalma fırsatları Asza’ya ve onun bir alt koridor oyuncusu olarak işlevine bağlı olacaktır. Ne kadar güçlü bir rakip gelse de 50% başarı oranı.

4.319 iniyor. ortadan kaldırır, 2.13 ölüm ve 5.21, 4.3 KDA’ya ve 319 sürünme derecesine ek olarak yardımcı olur .15 Asza’nın sayıları, özellikle öldürme oranı, bir başka önemli oyuncu olan Scarlet tarafından bir şekilde gölgeleniyor. 4.56 eler, 2,18 ölüm ve 5.5, 4’lük bir KDA seçmeye yardımcı olur. 43 ve sürünme derecesi 308.50 Orta şeritte güneş enerjisi gereksinimi verimliliği ve ormancıları, onları hayatta tutmak için baskı altında kutlamayı artırmaya ihtiyaç duyuyor.

Karmine Corp vs Vitality Bee

Seçim: Karmine Corp (para hattı)

Karmine Corp vs Vitality Bee Tahminleri

Karmine Corp şu anda ortak liderler. A 11 -5 rekor onları hızla yükseltti, üç maçlık galibiyet serisi özgüvenlerini tavana vurdu.

Vitality Bee bir galibiyet az ve bir mağlubiyet aldı daha fazla, -6 kayıt. Şu anda 3. ortak olmak için sıçramada 2 video oyunu kaybettiler ve bu sefer için uzun bir yöntemle bahis şansları onlara karşı yığılmış durumda.

Karmine’s Domination Like No Other

Karmine Corp, 4 gece önce Solary üzerinde kontrol galibiyetini tamamladı. Başından sonuna kadar üstünlüklerini pekiştiren bir galibiyetti. Saken, sonunda büyük elemelerin karaya çıkmasına yardımcı olmak için yöntemini oluşturmada önemli bir işlev oynadı.

Onun maçın en büyük yardımlarıydı. Alt koridorda Rekkles ve Hantera saygı gördü, aralarında 9 eleme indi. Genel olarak, Karmine 70.4 k altın, neredeyse 12 Solary’ninkinden daha fazla .

Aynı şekilde indiler 17 Solary’ye 274 eler. Gerçek üstünlükleri kuleleri ele geçirmeleriyle gösterilebilir: Solary’nin büyük miktarına kesinlikle hayır. Bu, başka hiçbir şeye benzemeyen türden bir hakimiyetti. ) Vitality Bee, sahip olduğu yöntemle işlerin nasıl ellerinden kayıp gittiğini sorguluyor olmalı. Yakın zamana kadar, sıralamaların zirvesinde mutlu bir şekilde yöntemlerini söylüyorlardı. Masanın ortasındaki yükselişle birleşen kayıplar yığını aslında onlara bir doğruluk kontrolü sağladı. her ölüm video oyununda zorlu hava koşullarıyla karşı karşıya. Bu, hızla fethetmeleri gereken bir şey.

Önceki sürümlerinde bize video oyunu, GameWard onlarla savaştı. Üstünlük için bir it dalaşı olan şeyde, bir aşamada avantaja sahip olmalarına bakılmaksızın sonuçta maçı verdiler. Alt koridor oyuncusu Scygenda barışçıl tutuldu ve bu onun genel sıralamasına yansıdı. Sadece 4 eleme yaptı ve bunun çoğu, önemli bir risk olarak işaretlenmesine bağlıydı. Rakiplerin stratejilerine karşı koymak için güç gereksinimi çok daha iyi ve çok hızlı.

Mirage Elyandra vs GamersOrigin Pick

Seçim: GamersOrigin (para hattı)

Mirage Elyandra vs GamersOrigin Tahminleri

Mirage Elyandra dibi kazıyor , ancak onlar için tek rahatlama, yine de, son 2 video oyunları devam ediyor, sonuncuyu tamamlamayacaklar.

Dokuzunculuklarından daha iyisini yaptılar yüzey ortaya çıkabilir. Bir 5- rekoru onları dokuzuncu sırada ve sıçrama anında 3 kayıp, belki de bu pozisyona kök salacaklarını gösteriyor.

Eğer sonraki 2 maçı kazanabilirlerse , Summer Split’e gitmeden önce biraz özgüvenle sezonu bitirmek için bir yöntem olacak. GamersOrigin’in 7-9 kaydı var. Seviye şartlarında en az sona ermek isteyeceklerdir. Şans doğal olarak Mirage Elyandra’ya karşı. Sizi şansa getirmelerini tercih eden canlı bir tahminde bulunmaya hazır mısınız? ) Mirage Elyandra’nın Oplon’a kaybetmesi aslında bir kutu solucan açtı. Kendilerinden daha düşük bir gruba karşı kaybetmeleri zarar verir.

Bu, rota düzeltmesi sağlamazsa, birkaç şey olur. Elyandra ile tamamlamayı başardı) k altın daha az. Aynı şekilde Oplon’a karşı sadece 3 elemeyi ele aldılar 12 ve Oplon’un 8’ine 1 kule

Tehdit edici bir güç gibi görünmemeleri eğitim personelini strese sokacak bir şey. Şimdi yeniden başlatma zamanı. CodySun ve RangJun’un ezici verimlilikleri yardımcı olmadı. Temel olarak, grupta bir umutsuzluk duygusu var.

Ronaldo, SMILEY Ve Oyuncular İçin Cesaretlendiren İşaretlerOrigin

Ronaldo ve SMILEY’in motive edici akımı, GamersOrigin için bu Bahar Mevsimi burgusunu iyi bir şekilde geri getiriyor.

Her ikisinin de öldürme oranı 4. ve 4.63 Ortalama olarak. Onları endişelendirecek olan, öldürme oranlarının neredeyse yarısı olan ölüm oranlarıdır. Bu muhtemelen, haritada sahip olabilecekleri küçük bir faydayı elde edemediklerinin bir göstergesidir. Yine de set, bu sezona kadar başarılarının çoğunda çok önemliydi ve verimliliklerinde grubun ortadan kaldırması gereken bir şey var.

How to Watch LFL 2022 Bahar Mevsimi

LFL 2022 Bahar Bölünmüş Bilgi Takımlar Karmine Corp, Gameward, Solary, Gamersorigin, LDLC, Team Oplon,

Vitality Bee, Misfits Premier, BDS Academy, Mirage Elyandra Konum Fransa’da yürütüldü Zaman 9 Mart Çarşamba . PM EST’den itibaren Nasıl Görülür LFL ana Twitch kanalı 500 2022 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.