LPL ve LCK 2022 Bahar Mevsimi Tahminleri, Tahminler, Oranlar 5 Mart

LPL ve LCK 2022 Bahar Mevsimi Tahminleri, Tahminler, Oranlar 5 Mart

[ad_1]

LGD Oyun ve Weibo Oyun Seçimi

Seçim: Weibo Gaming (para hattı)

LGD Gaming ve Weibo Gaming Tahminleri

Bu, iki takımı puan yelpazesinin karşıt uçlarına çeken dev bir uyumsuzluktur. Weibo’nun 9-2’lik bir rekoru var ve galibiyet sayısı açısından ortak liderler.

LGD’nin ezici bir 3-8 kaydı var ve dibi kazımaktan iki kayıp uzakta. Bu nedenle, bu iki taraf Cumartesi günü karşı karşıya geldiğinde, mevcut haliyle oldukça tek taraflı bir rekabet olmasını bekleyin.

LGD’nin itici olmadıklarını kanıtlama fırsatı var. Bu uzun bir emir ve bahisçiler bunu oranlarına yansıttı. Kazanırlarsa, bu bir e-spor mucizesi olurdu.

Weibo’nun Sıcak Serisi Sona Eriyor

Weibo’nun sekiz maçlık galibiyet serisi geçen hafta Royal Never Give Up tarafından durdurulmuştu. Bu, neredeyse yedi hafta yenilmeden sonraydı. RNG bu yarışmaya düşük puanlı oyuncular olarak girdi, ancak oyunu 2-0 aldıklarında bu tam bir büyük kayıptı.

Weibo, müthiş hareketlilik ve rakiplerin baskısı ile geride kaldı. LGD de, LPL 2022’nin en hızlı oyununda sadece 19 dakikada bir galibiyet alan V5’in elindeki bir darbeden hala akıllı.

LGD En Hızlı Yenilgiyi Verdi

V5, oyuna dörtlü beraberlikten kurtulmaya çalışırken girdi. 6-1’lik bir rekorla geliyorlardı, bu yüzden playofflar için orta masa mücadelesinde olan LGD için her zaman zorlu bir görev olacaktı.

Birinci oyunun sonunda, her küçük taraf tarafları ayırdı, ancak LGD için ikinci oyunda tempo ve harita avantajı giderek daha belirgin hale geldi. Üçüncüsünde, V5 rekor bir galibiyet elde etmek için rakiplerini yerle bir ettiler.

Weibo İçin Huanfeng Etkisi

LGD, hücum yeterliliği için Eric’e bakıyor olacak. Bot Lander 3.83 öldürme, 2.67 ölüm ve 4.67 asist ile birlikte 3.19 KDA ve 284,9 sürünme puanı alıyor.

Bu rakamlar bir alt koridor oyuncusu için ideal olandan çok uzak olsa da, LGD’nin en iyi takımlara meydan okumak için oyuncularına ihtiyaç duyduğu boşluğa işaret ediyor.

Diğer tüm oyuncularının benzer bir öldürme ve ölüm oranı vardır, bu da kazanabilecekleri herhangi bir küçük avantaja saldıramadıklarını gösterir.

Weibo için, Huan Feng’in en iyi sayıları elinde tuttuğu için büyük öldürmeleri yapması bekleniyor. Bot iniş aracı 4.18 öldürme, 1.57 ölüm ve 4.18 asist ile birlikte 5.32 KDA ve 330.46 sürünme puanı alıyor. Nisan 2021’de şampiyonlara verilen yüzde hasar için LPL rekorunu kırdı. Takımının toplam hasarının %66,2’sini şampiyonlara verdi. LGD dikkatli olup onu kontrol altına almak için planlar yapsa iyi olur.

Herkes Efsane vs Invictus Oyun Seçimi

Seçim: KT Rolster (para hattı)

Herkes Efsane vs Invictus Oyun Tahminleri

LGD gibi, Herkes Efsanesi sadece galibiyetleri artırmak için değil, rekabet etmek ve takımların sınırlarını zorlamak için mücadele ediyordu. Ve sonra, JD Gaming’i aşağı inmeden önce kabloya doğru ittiklerinde her şey değişti. Bir takım kayıplar, masada nerede durduklarını yansıtır.

Üçü son üç maçında olmak üzere üç galibiyet ve sekiz mağlubiyetle 15. sırada yer aldıkları için bir playoff noktası şimdilik uzak bir hayal gibi görünüyor. Invictus Gaming, bir galibiyeti daha fazla çentiklendirerek yalnızca marjinal olarak daha iyidir.

Şu anda 4-7’lik bir rekorla 13. sıradalar ve önceki maçlarında mağlubiyet alıyorlar. Beklediğiniz gibi, oranlar Herkes Efsanesine karşı ve haklı olarak öyle.

Herkesin Efsanesi Dövüşüyor

Herkes Efsanesi, JD Gaming’i 2-1’lik bir yenilgiyle kapattı. Her iki taraf da bir oyuna kapsamlı bir şekilde hakim olduktan sonra, Herkes Efsanesinin dövüştüğü bir karar vericiye dönüştü. Erken avantaja sahip olmalarına rağmen, en önemli anda nakde çeviremediler.

Sonunda JD Gaming’den 6 bin altın daha az düştüler. Öldürmeler açısından da, her iki taraf da boyun ve boyundu, Herkes Efsanesi sonunda rakiplerinden sadece iki az, 14 öldürme ile bitirdi.

Hem engelleyiciler hem de baronlar söz konusu olduğunda son derece rekabetçi olsalar da, kesin sonuç JD’nin Anys Legends’ 1’deki 4 ejderhasıydı.

Kaybettikleri şekilde kaybetmenin de götüreceği pek çok olumlu şey vardı. Örneğin bu üçüncü oyunda ZDZ, ileride ihtiyaç duyacakları türden bir hücum ustalığıyla öncülük etti. 5 ölüm, 2 ölüm ve 5 asist yaparak 318’lik bir sürünme skoru elde etti.

Betty orta koridorda üretkendi ve koridorlardaki çok yönlülüğünü sergilemek için 9 asist yaptı. Bahar döneminden kazanan bir notla ayrılırlarsa, servetlerinin anahtarı bu ikisi olacak.

Invictus Hayatta Kalmak İçin Savaşırken Zika Parlıyor

Invictus, önceki oyunlarında LGD Gaming’e karşı düşmeden önce, potansiyel olarak zorlu bir noktadan nasıl çıktıklarından cesaret alacak. LGD’nin 7’sine 21 öldürme iniş dışında, LGD’den yaklaşık 12k altını cebe indirdikten sonra 1-0 öne geçtiler.

İkinci oyun, LGD ve Invictus’un başa baş gitmesiyle eşitti ve LGD, 4k altın avantajıyla eve sıkışmadan önce üçüncü oyunda hikaye benzer çizgilerde oynadı. Son oyunda, LGD, Invictus’un 2’sine 9 kuleyi ele geçirmek için hücum etti. Zika’nın, toplamda 15 öldürme yaptığı oyundaki hücumdaki ustalığı göze çarpıyordu.

Edward Gaming vs Royal Asla Pes Etme Seçimi

Seçim: Edward Gaming (para hattı)

Edward Gaming v Royal Asla Vazgeçme Tahminleri

Edward Gaming, skor tablosunda 8-3’lük bir rekorla üçüncü sırada yer alıyor. Rakipleri RNG, benzer bir rekorla aynı teknede yelken açıyor. Ve böylece, iki agresif takım karşı karşıya geldiğinde, sürükleyici bir yarışma olacağa benziyor.

Oranlar eşit olarak bölünür, bu da bunu tahmin etmeyi oldukça zorlaştırır. Geçen yılki tablo, RNG ve Edward’ın sırasıyla 1 ve 2’yi bitirdiği bir şeyse.

RNG’den Yo-Yo Ride

RNG’nin tuhaf bir dizi oyunu var. Sinüs dalgası gibi ilerlediler. LNG Esports’u mağlup eden ilk takım olduktan sonra, bir sonraki serilerinde Rare Atom’a hemen 2-0 kaybettiler. Ardından, sekiz maçlık galibiyet serisine sahip bir taraf olan Weibo’yu devirdiler.

Galibiyet, RNG’nin 2 öldürme, 0 ölüm ve 18 asist yaparak ilk maçı 34 dakikada bitirmesine yardımcı olan ormancı Wei’den Hecarim tarafından düzenlendi.

İkinci oyunda, destek Ming, Weibo’nun nefesini kesen bir etki performansı sunmak için fırsat buldukça RNG kadro derinliğini gösterdi. RNG oyunu 27 dakikada aldı ve Ming 2022’de oyunun üçüncü oyuncusu ödülünü almak için 3 öldürme, 2 ölüm ve 18 asistle bitirdi.

Edward Garip Aksaklığa Rağmen Güzel Oturuyor

Aynı takımın her iki rakip tarafa da büyü yapması inanılmaz. Edward Gaming, hüküm süren League of Legends dünya şampiyonlarını süpüren Weibo tarafından ayrılan 2022 LPL Spring’in ilk seri kaybını aldı.

En son maçları, rahat bir şekilde 2-0 yendikleri LGD’ye karşıydı. İlk oyunda Edward, LGD’nin 1’ine 8 kule ele geçirmek dışında, LGD’nin 7’sine 23 öldürme indirdi.

İkincisinde, baskıyı daha da artırdılar ve rakiplerinin 16’sına 25 öldürme indirdiler. LGD’nin daha yüksek öldürme sayısı, Edward’ın tamamen dışarı çıkmasıyla gerçekleşti. Scout özellikle üretkendi, 10 öldürme, 2 ölüm ve 14 asist yaptı, Viper ise 7 öldürme, 5 ölüm ve 10 asist yapmak için sağlıklı bir şekilde parçaladı.

Kwangdong Freecs vs Gen G Seçimi

Seçim: Gen G (para hattı)

Kwangdong Freecs v Gen G Tahminleri

Kwangdong Freecs henüz kesin olmayan bir playoff rıhtımını mühürlemeyi amaçladığından, Kore Ligi’nde playoff yarışı kızışıyor. Kazandıklarından daha fazlasını kaybettiler ve şu anda 6-7’lik bir rekorla beşinci sırada yer alıyorlar.

Rakipleri Gen G, 10-3’lük bir rekora yükselen playoffların eşiğinde oturarak rahat nefes alabilir. Yani kağıt üzerinde, Gen G asları tutar, ancak Kwangdong’u bunun dışında saymayın.

Gen G’nin Üzülmesi

Gen G, 2-0 yenildikleri T1’e karşı önceki maçlarında pas geçme biçimleri konusunda biraz endişe duyacak.

Her iki taraf da en son oynadığında, Gen G’de Doran, Peanut ve Lehends’in kullanılamadığı kapakta bir covid salgını vardı.

Sonuç olarak, aşırı derecede tükenmiş bir kıyafet T1 ile eşleşmedi. Bu sefer çok daha yakın olması bekleniyordu, ancak sonuç T1’in ne kadar uzaklaştığını gösterdi. Sonunda teslim ettiğinden çok daha fazlasını vaat etti. Chovy v Faker, LCK’de en çok beklenen eşleşmeler arasındaydı.

İkinci maç, başlaması biraz yavaş olan ancak oyun ilerledikçe hızlanan Faker’a gitti. Bir işaret koymak için oyun-1’de 46’lık bir sürünme puanı ile birlikte 6 öldürme, 1 ölüm ve 6 asist yaptı. Grubun geri kalanının, Gen G için bir erimeyi tetikleme vesilesiyle yükselmesine yetecek kadar yüksek set barı. Ardından, işin en iyilerinden ikisinin karşı karşıya geldiği alt koridorda bir yarışma vardı.

Tutarlı Keria, her ikisi de aynı yeterlilikte olan üretken Gumayusi ve Cetvel çiftinin yanı sıra. Ayrıca Keria ve Lehends arasındaki eşleşme.

Kwangdong’un Momentumu

Bu arada Kwangdong Freecs, Nongshim RedForce karşısında bir galibiyet elde ediyor. Ve her iki oyun da oldukça tek taraflıydı. Freecs, ilk oyunda NS Redforce’un 6’sına 24 öldürme indirmenin dışında, altın sayısında büyük bir farkla öndeydi.

İkincisinde, altın sayısı farkı, parametrelerin çaresi olarak daha azdı, ancak oyunun başlarında hayati bir avantaj elde ettiler ve sonunda onu kapattılar. Fate ve Ellen, oyunda etkileyici bir etki yaratmak için sırasıyla 10 ve 8 asist yöneterek, her biri 5 öldürme yaptı.

Fredit Brion vs Nongshim Redforce Seçimi

Seçim: Nongshim Redforce (para hattı)

Fredit Brion vs Nongshim Redforce Tahminleri

Fredit Brion, 5-8’lik bir rekorla orta sıralarda altıncı sırada yer alıyor. Rakipleri sekiz, 4 galibiyet ve 9 kaybettiler. Brion, playoff şanslarına büyük bir katkı sağlamak için art arda iki galibiyet için ribaund alırken, Nongshim önceki oyunlarında bir kayıp yaşıyor.

Playoff umutları canlı olmayabilir, ancak bu, bahar sezonunu güçlü bir şekilde bitirmeleri için bir fırsat. Brion, Nongshim’in birkaç büyük galibiyetin ardından meydana gelen son yükselişi temelinde onlara karşı hala yığılmış ihtimallere sahip.

Fredit’in Masa Avantajı

Taraflar en son çatıştığında, Fredit 2-1 kazandı, ancak Nongshim yedek bir orta ve alt koridor oyuncusu çağırırken aynı zamanda Ghost’u (ADC’yi başlatan) bir destek oyuncusu olarak görevlendirdi. Bu sefer, tüm müdavimleri başlarken böyle bir problem yaşamayacaklar. Bu onlara büyük bir dolgu vermeli. Canna yan çizgide kilit rol oynayacak, ancak Nongshim daha iyi ayrılmayı umuyor.

Redforce – Tüm Yoluyla Savaşmak

Brion’un orta koridor oyuncusu Lava, Corki ile birlikte umutlarının anahtarı olacak. Alt koridora gelince, Ghost ve Peter, her ikisi de benzer seviyedeyken üretken performanslar olduklarını kanıtladılar.

Jinx’i kim alırsa o avantaja sahip olabilir ve yarışmanın püf noktası da burada belirlenebilir.

Nongshim masada daha alt sıralarda yer alıyor ancak bu, draftlarında çok fazla esnekliğe sahip olmanın getirdiği özgürlükle oynamalarını sağlayabilir. Son performansları, hepsinin yukarı doğru bir sarmalda olduklarını gösterdi, bu yüzden onları dışlamayın.

LPL ve LCK 2022 Bahar Mevsimi Nasıl İzlenir

LPL ve LCK 2022 Spring Split Bilgileri
Takımlar LPL: Edward Gaming vs RNG, LGD Gaming vs Weibo Gaming
LCK: Fredit Brion vs Nongshim, Kwangdong Freecs vs Gen G
Konum Çin (LPL) ve Kore’de (LCK) gerçekleştirilen çevrimdışı etkinlik
Zaman 5 Mart Cumartesi, 2.00 AM EST’den itibaren
nasıl izlenir LPL resmi Twitch kanalı
LCK resmi Twitch kanalı[ad_2]