lpl-ve-lck-bahar-mevsimi-tahminleri,-tahminler,-oranlar-mart-10

LPL Ve LCK Bahar Mevsimi Tahminleri, Tahminler, Oranlar Mart 10


Invictus Gaming vs Team WE Seçimi

Seçim: Gameward (para hattı)

Invictus Gaming v Team WE Tahminleri

Bu, masanın başındaki bir çarpışma ile tam olarak aynı türden keyfi yaratacak bir yarışma değil. Darbeleri yarıştırmayacak. Her yer değiştirmesini nefes nefese görmek zirveleri ziyaret etmek değil. Bu, playoff çekişmesinden kaçan ve sezonu kazanan bir notla bitirmeye çalışan 2 mücadeleci arasında bir çatışma olduğu için.

Invictus Gaming şu anda 00 inci, aslında iki kez kaybetmiş olmak kazandıkları video oyunları (4). Daha da kötüsü, hemen hemen 2 video oyununu kaybettiler. Aslında çok daha kötü durumda olan WE Takımı ile yüzleşmek zor değil. Spring Split’in son 2 haftasında drenaj boruları ne oldu. Kazanmaları için ilham, kendilerini minimum düzeyde yığının altından kaldırma olasılığından kaynaklanmaktadır. Birbirini takip eden 5 mağlubiyetle video oyununa giriyorlar. Kazanmak, söylenenden daha basittir. Mevcut tip ve sezonun performans geçmişi, Invictus’u bunun için rahat favoriler olarak gösteriyor. Onlar kesin bir şey olacak. ) FunPlus Phoenix’e 2-1’lik kayıp, onların 00 Bahar Mevsimi, BİZ’in playofflara kalması için sahip olabileceği tüm matematiksel olasılıkları başarıyla ortadan kaldırdı. Bu, yaşadıkları sezonun türünü gün ışığına çıkardı. 30 7 özel video oyunu zaferinin hepsini ele aldılar. ve bunları bir galibiyete dönüştürmek için uğraştıkları tek zaman, LGD Gaming’i 2-1 yendikleri zamandı.

Royal Never Give Up, ThunderTalk Gaming’e karşı video oyunlarımız var ve Herkesin Efsanesi bundan sonra ortaya çıkıyor. Bu, Summer Split’e giden o ideal karışımı aramak, gurur duymak, keşfetmek ve aramakla ilgili her şey. Group WE, zor zamanlar yaşayan tek geleneksel organizasyon değil. LCS unvanlarının çoğuna sahip olan TSM, aynı şekilde şu anda LCS Bahar Mevsimi’nde son sırada yer alıyor. Invictus Gaming, Rogue Warriors tarafından rahatça 2-0 yenildi. Orada kazanmaya yakın görünmedikleri için alarm zilleri çalıyor. İlk video oyununda, Ahri’nin şeritleri kusursuz bir şekilde sıralayarak haritanın kontrolünü ele geçirmesine izin verdiler, iniş 9 eleme, 3 ölüm ve 7 yardımcı oldu. Böylesine üstün bir verimliliğin kesinlikle ikinci en iyi olması, Zeri’nin çarpıcı oyunu, 7 eleme, 1 ölüm ve akıllara durgunluk veren 367 sayesindeydi. yardımcı olur, bu da toplamda
sürünme derecesine ulaşır. 2. video oyununda, Kennen ve Jinx, Invictus’un hiçbir fırsatı olmadığı için inanılmaz takım derinliğini göstermek için kutlamaya katıldılar.

ilk video oyunu, Invictus sona erdi 00-19 ile ilgili olarak eler ve bunu 8-14 ile takip etti video oyunu 2. Sadece önceki video oyunlarının kanıtını geçen Invictus’un yapacak çok işi var. Biraz daha basit bir meydan okuyucuyu oynamak onlara yardımcı olabilir.

FunPlus Phoenix vs OMG Seçimi

Seçim: FunPlus Phoenix (para hattı )

FunPlus Phoenix vs OMG Tahminleri

Sadece onlardan kaçan rıhtımı keşfetmek için playoff peşindeler. lider olun 6. FunPlus 6-7 galibiyet rekoru ile. Ancak, onları zirveye yakın tutan 2 galibiyet için çok daha kötü olabilirdi .

OMG benzer şekilde 6-7’lik bir rekorla yer alıyor ve yukarıdaki alan inci. Mevcut tiple ilgili olarak, 2 taraf arasında seçilecek çok az şey var. Bununla birlikte, şanslar, bunun için OMG’yi protesto ediyor.

FunPlus Phoenix, BİZ Takımının playofflara kalması için ihtiyaç duyabileceği tüm umut kırıntılarından kurtuldu.

Şimdi, hem sıralama hem de takım yapısı ve güncel tarih açısından kendileriyle aynı seviyede olan bir grupla karşılaşıyorlar. Birçok yöntemde bu, şuna eşit bir yarışmadır.

FunPlus Phoenix’in Ele Alması Gereken Sorunlar

League of Legends’da alt koridor, optimum elemelerin yapılabileceği yerdir.

FunPlus Phoenix için Lwx olmazsa olmaz oyuncular arasında olacak. Toplam rekoru size gerçekte olduğu oyuncunun gerçek bir görüntüsünü sağlamıyor ve muhtemelen bunu düzeltmenin zamanı geldi.

Şimdiye kadar, aslında 3’e döndü.19 ortadan kaldırır, 2.30 ölüm ve 5.
3 KDA ile yardımcı olur.33 ve sürünme derecesi 54.33 Orta şeritte, gori ve Beichuan kalıcı olarak bir görevdeler.

Endişe verici bir şekilde, elenenlerle aynı ölüm çeşitliliğine sahip olmak, şimdiye kadarki performans geçmişlerinden pek bahsetmiyor. Başa çıkmaları gereken sorunlar var ve bunu çok daha iyi hale getirmek için işleri farklı bir şekilde denemek ve yapmak için bir avuç video oyunları var. Vici’ye karşı bir galibiyet elde etmek için rezervler. Maçtan 2 maç sonra bile, OMG A video oyununu karar vericide öne çıkardı.

Neredeyse ile sonuçlandılar) erken bir liderliğe yükseldikten sonra sonunda k daha fazla altın tutulmuş. Bunun yan ürünü 11 indiklerini ortadan kaldırır, ki bu 00 daha fazla Han Vici. Aynı şekilde yakalandılar Vici’nin büyük miktarına kesinlikle hayır. 6 kadar sayı, bir öldürmeyi etkilemenin yanı sıra yardımcı olur.

OMG, önyükleme yapmak için zorlu rekorlara sahip şut çeken oyunculara sahip değil, ancak şimdiye kadar üstesinden gelmek için yeterli derinliği keşfetti. düzenli olarak yapmasalar bile zor senaryolardan gelen satır. Son birkaç video oyunu, Summer Split öncesinde bunu yapma şansı sunuyor.

KT Rolster vs Hanwha Life Esports Pick

Seçim: KT Rolster (para hattı)

KT Rolster v Hanwha Life Esports Tahminleri

Hanwha Life Esports aslında puan tablosunun dibine düştü. Bir umut ışığı var. Hayır, inanılmaz playoff potansiyel müşterilerini tanımlamıyoruz, ancak yığının altından ayrılma olasılığı.

Yakındaki rakipleri Nongshim Redforce’un bir galibiyeti daha var, bu yüzden Hanwha olabilir makul bir şekilde seviyeyi yukarı çekmek istiyor ve bu girişimden sonra bir dizi başka olumlu sonuç elde etmek için girişimde bulunmak ve bunların en azının bu Bahar Mevsimi’nde sona ermemesini sağlamak.

Yine de bunu söylemek yapmaktan daha basit, tabii ki art arda 4 mağlubiyetle video oyununa girecekler.

KT Rolster yedinci, ancak onlar da aslında kaybettiler. kazandıklarından daha fazla. 4- kayıtlar, yıllar boyunca desteklemeye çalıştıkları beceri türünün hakkını vermiyor, ancak gruplar nihai olarak sonuçlara ve gerçekten kazandıkları şampiyonlara göre değerlendiriliyor.

Bu sayımda, KT Rolster, sezonlarını gerçekten tamamen detaylandıran 6 ardışık kayıptan, 6 video oyunu kala sertifikasyon bölgesinin dışında olsalar bile play-off’ların imkansız göründüğü bir seviyeye geliyor. Perşembe günü, kaybetme serileri arasında bir bitiş söz konusu olacak. Kimin olacak? Bahisçiler, KT Rolster’ın uçan renkleri ortaya çıkaracağını belirtiyor. Birkaç hafta önce kamplarında çok sayıda olumlu covid vakası olduğu için, Hanwha aslında kararsız binalardaydı, momentum, stratejiler ve bunları T’ye uygularken özgüven için zor zamanlar yaşıyordu. Aniden daha fazla görünüyorlar. her zamankinden daha hassas.

Her ne kadar işler yokuş aşağı gidiyor gibi görünse de daha önce bu tür bir umutsuzluk yoktu. Şimdi daha da kötüsü için gerçekten sapmış gibi görünüyor. Bir araya getirmeye çalıştıkları karmaşık bir yapbozun parçalarını elde etmeye çalışmakla ilgili. Burada hızlı onarım yok.

SamD, şu anki zamanlarda onların bayrak taşıyıcısıydı ve öldürme oranı 3’tü33, ek olarak 1.
ölüm ve 3.52 yardımcı olur.

Rekorunu bir derece yükseltebilirse, Hanwha bundan büyük kazanç sağlayacaktır. Orta şeritteki ve ormancı pozisyonundaki deneyleri şu ana kadar istenen başarıyı sağlamadı. Bahar Mevsimi’nin hemen sonunda kazanan bir karışımı deneyip keşfedebilecekler mi?

Ray Of Hope For KT Rolster

KT Rolster için, orta koridor oyuncusu VicLa, şimdiye kadarki 4 mağlubiyetlerinin her birinde çok daha iyi eğlenceleri arasında yer alan bir umut ışığı sağlıyor. Öldürme oranı 4 15, ancak bunun çoğu, 3.5’lik yüksek ölüm oranı tarafından geçersiz kılınmış olsa da, yine de, yeteneği gösteren öldürme kısmını geliştirmek isteyeceklerdir.

Alt koridorda nişan almak aslında bir süredir bir tür lider oldu. Öldürme oranı 3.54 2. ölüm oranı ile birlikte en iyi 2.

ve 3.54 yardım eder. Bu ikili aralarındaki sihri düzeltebilirse, grup için muazzam bir artış olacak.

Liiv Sandbox vs Fredit Brion Pick

Seçim: Liiv Sandbox (para hattı)

Liiv SANDBOX vs Fredit BRION Tahminleri

Spring Split’in büyük bölümünde orta sıralarda yer alan iki rakip, Liiv SANDBOX playoff paketinden uzaklaşmaya devam ediyor. Liiv şu anda 4 galibiyet ve ile 8. sırada yer alıyor. mağlubiyet, 3 tanesi son 3 maçında mevcuttu.

Fredit 6 galibiyet ve 8 galibiyet ile biraz daha iyi durumda. kayıplar. Beşinci sıradalar ve ön yarıya yükselme, arka arkaya 3 galibiyetin ardından gerçekleşti.

Yani bu bir taraf arasındaki bir kontrast. bu, yukarı doğru salınanla karşılaştırıldığında aslında ivme kaybetti. Liiv SANDBOX’ın Perşembe günkü bileşene girmesine karşı şansın biraz olması şaşırtıcı değil.

Liiv SANDBOX’s Gaping Holes

Bu çarpışmadan sonra, Liiv SANDBOX, bölünmenin son 2 haftasında KT, Fredit ve Kwangdong Freecs’e sahip. Doğrudan rakiplerine karşı bu maçlardan faydalanabilirlerse, playoff olasılıkları önemli ölçüde artabilir.

Liiv SANDBOX, takımlarının sahip olduğu kötü sayıların gösterdiği gibi, bahsetmek için ezici bir sicile sahip. aslında düzenli olarak üretiliyor.

Şunu hayal edin: şu anda kendi saflarındaki en yüksek öldürme oranı, 2.’ya hitap eden Ice’tır. Şimdi bunu ölüm oranı olan 2. ile birlikte düşünün. ve zor zamanlar geçiren bir oyuncunun gerçekten yıprandığını bildirir.

Bu sezona kadar tüm oyuncularıyla kendini kopyalamış bir hikaye bu. Verimliliğin olmaması birkaç faktörden kaynaklanmaktadır. Bunlara katılma zamanı. Nongshim Redforce’a karşı zorlu senaryolarda seğirdikleri yöntemden kendilerine güvenlerini çekin.

Bir noktada, video oyunu 1-1’de kilitlendiğinde, sanki menfaatin kaymasına izin vermişlerdi. Yönlerini keşfettiler ve sonunda 2-1 video oyununu almak için kaslarını büktüler. Gerektiğinde, erken bir altın liderliğine yükseldikten sonra, neredeyse ile tamamladılar. k daha fazla altın, 8 daha fazla eleme ve 6 kule daha.

UmTi 3 eleme ve

ile bir ilke imza attı. orta koridorda yardımcı olurken, Lava ve Morgan’ın her ikisinin de benzer sayıları vardı: 4 eleme, 3 ölüm ve 10 yardım eder.

Zeri öne çıktı, 8 eleme ve 7 asist yaptı. Toplam dönem verimliliği için bir örnek olması gerekiyorsa, bu buydu.

T1 vs Kwangdong Freecs Tahminleri

Seçim: T1 (moneyline)

T1 vs Kwangdong Freecs Seçimleri

T1 yenilmezdi 7. hafta ve şimdiye kadar prosedürleri kontrol ettikleri yöntemi sağladıklarında, büyük olasılıkla ilk yenilmeyen LCK sezonunu geçirebilirler.

Kwangdong Freecs şu anda 6 galibiyet ve 8 mağlubiyetle 6. sırada yer alıyor. Onlarla alt 4 arasındaki boşluk o kadar büyük ki, Kwangdong bu kalite farkı nedeniyle hala playofflara kalabilir.

Ancak şimdilik, bahisçiler açıkça T1’i tercih ediyor.

T1’in Season of Plenty

Onların en zor eşleşmeler onları geride bırakır, ancak bu 3 video oyununun 2’sinde Covid-367 nedeniyle muazzam bir fayda sağladılar. Gen G, bazı yeni başlayanların COVID- kapması nedeniyle 3 alt oyuncu ile eğleniyordu. Ve en kısa sürede tekrar 2. birbirleriyle çatıştı, Gen G’nin yıldız alt koridor oyuncusu Cetvel görevden alındı. Bu, Gen G’nin bir alt koridor oyuncusu tarafından bırakılan bir boşluğu doldurmak için orta şeritli bir yardımcı görevlendirmesi ile T1’in yıkım görevini daha da basitleştirdi. kendilerine meydan okunan oyuncular sağlandı ve ellerinden gelenin en iyisini yaptılar. beceri ve ekip derinliği ve rakipleri tam güç olduğunda bile neler yapabilecekleri. Yenilmeme rekorlarının önerdiği kadar mükemmel olup olmadığını zaman gösterecek. aşağıda sıralanan 4 grubun aslında şaşırtıcı derecede düzenli olduğu gerçeği.

LPL ve LCK Nasıl İzlenir
Bahar Mevsimi

LPL Ve LCK 2022 Bahar Bölünmüş Bilgi Takımlar
LPL: Invictus Gaming vs Team WE , FunPlus Phoenix vs OMG

LCK: Fredit Brion vs Liiv Sandbox, KT Rolster vs Hanwha Life Esports Konum Çevrimdışı etkinlik, Çin (LPL) ve Kore’de (LCK)

gerçekleştirildi Zaman Perşembe, Mart 2’de.00 AM EST’den itibaren Nasıl Görülür LPL ana Twitch kanalı

LCK yetkilileri Twitch kanalı 367 83 97 83

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.