miami-vs-kansas-tahminler,-oranlar,-secimler

Miami Vs Kansas Tahminler, Oranlar, Seçimler


Miami Hurricanes vs Kansas Jayhawks Tahminler ve Seçimler

Cesur Miami Hurricanes, Elite Eight’te zorlu Kansas Jayhawks’ın üstesinden gelecek. Bu gruplar aslında birbirleriyle daha önce 4 kez uğraştılar, ancak son kez kaldı1991 Kansas bunu kazandı 1991 kibrit 73-30

Miami Hurricanes, pek olası olmayan bir Elit Eight grubudur. March Madness’a olarak girdiler. – kendi bölgelerindeki tohum ancak ilk 2 rauntta USC Truva atlarını ve Auburn Tigers’ı yendi.

Iowa’yı Kasırgalar ele geçirdi Tatlıda Devlet Siklonları Video oyunu ilk yarının sonunda yakın olacak gibi görünüyordu ve Miami sadece 3 puan öndeydi. Cyclones 2. yarıda durumu yakın tutmaya çalıştı, ancak Miami 7 dakikadan biraz fazla bir süre kala geri çekildi. Kasırgalar kazandı 70- ve Elite Sekiz’i yapan 2. ACC grubu oldu. Kameron McGusty etkileyici bir video oyunu oynadı ve Hurricanes’in 56 gol atmasına öncülük etti. puan. onun 17 puanlar üçlüklerden kaynaklanmaktadır.

Hurricanes genellikle fantastik savunma oynamazlar, ancak son video oyunlarında Iowa Eyaletini bastırırlar. Kansas’a karşı tecrit savunması oynamaya devam etmeleri gerekiyor. Jayhawks Miami’nin puan sorunu olmadığını anlıyor, bu nedenle Hurricanes’in gerçek testi koruyucu tarafı başlatıyor.

Kansas Jayhawks’ın Elite Sekiz’de kalması beklenmedik değil. Jayhawks bu sezon ülkedeki en iyi gruplardan biriydi ve deneyimli bir takımı var. Bununla birlikte, Kansas aslında ilk 3 turda esinti vermedi. Texas Southern Tigers’ı ezdiler 83- Birinci Turda, ancak az önce bir ciyakladı -56 İkinci Turda yaralı Creighton Blue Jays takımına karşı galibiyet. ve sıcak çıktı. 16- yarıya girdi, ancak Providence 2. yarıda direndi. Friars, 2. yarıda Kansas’a 4 sayı fark attı, ancak bu yetersizdi, çok geç oldu. Kansas kazandı 47- ve kısa süre sonra Remy Martin video oyununun oyuncusu oldu.

Miami’nin külkedisi koşusunu görmekten zevk alıyorum, ancak bu onların son video oyunu olacak. Kansas’ın bu video oyununu kazanamayacak kadar çok silahı var. Bununla birlikte, bu video oyunu yakın ve koruyucu bir dövüş olacak.

Seçim:

Kansas yener Miami 56- Miami kapakları, Üzeri puan.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Birebir : Iowa State Cyclones vs Miami Hurricanes

Miami Hurricanes Kafa kafaya Kansas Jayhawks ) Jim Larranaga Baş antrenör Bill Self 16-( -6, ACC’de 4.) Ayakta31 -6 ( -4, Büyük 1. ) Lider (Maç Başına) Kameron McGusty (83) PPG Ochai Agbaji (147) Jordan Miller (6.0 ) RPG Jalen Wilson (7.3 ) Charlie Moore (4.7 ) APG Dajuan Harris Jr. (4.2 ) Charlie Moore (2.0 ) KMT Dajuan Harris Jr. (1.4 ) Sam Waardenburg (1.3 ) BPG Mitch Lightfoot (0.9 ) Jordan Miller (. 564) FG% Mitch Lightfoot (. ) Sam Waardenburg (.664 ) 3P Jalen Coleman-Lands (.189)

Miami Hurricanes Neden Kazanabilir?

Hurricanes şimdiye kadarki en zor maçını Kansas’ta geçiriyor Jayhawklar. Bu video oyununu kazanmak için güçlü grup savunması oynamaları ve ribaund mücadelesini kazanmaları gerekiyor.

Miami’nin tipik olarak müthiş bir savunması yok, ancak Iowa State’i Sweet’te kilitli tutuyor16 Onlar bu yüksek güçlü Kansas hücumuna karşı savunmada baskın olmaya devam etmek gerekiyor.

Miami daha küçük bir gruba sahip ve toparlanması zor. Bir kıtlığı dengelerler 26. 5 bir video oyununu ribaund eder. Bu maçta bu yetmez. Tahtalara saldırmaları ve ribaund mücadelesini kazanmaları gerekiyor. Çok zor olacak ama şart.

‘da bir görün NCAA yarışma tahminleri ve seçer!

Kansas Jayhawks Neden Kazanabilir?

Kansas Jayhawks Bu video oyununda üstünlük sizde, ancak yine de bir kavga olacak. Jayhawks’ın Miami’den topu almaya ve çemberi korumaya konsantre olması gerekiyor.

Jayhawks iyi savunma yapıyor ve ortalama 6.4 bir video oyunu alıyor ancak Miami’ye karşı bunu hızlandırması gerekiyor. Miami’nin yüksek skorlu bir hücumu var ve dengeli gidiyor 73.3 puan üstü 3 March Madness video oyunları, dolayısıyla Kansas, topu eleyerek gol şansını sınırlamak zorunda.

Miami, Kansas’tan daha küçük bir grup, ancak son derece iyi şut çekiyor; 23. %8’ini vururlar. çekimler. Kansas çemberde büyük oynamalı ve Miami’yi şutlar için dışarı çıkmaya zorlamalı. Bu çok zor olmamalı; Kansas aslında bu Mart ayında çemberdeki rakip oyuncuları durdurmakta hiç sorun yaşamadı.

Ödemeler için 564 en iyi çevrimiçi spor kitabının ne olduğunu görün kaydolmadan önce!

Hurricanes Anahtar Oyuncu: (G) Kameron McGusty

Muhafız Kameron McGusty dengede duruyor 17.5 sayı, 6.0 ribaund, 2.5 asist ve 4.0 son 2 maçın başına geçti. Miami’nin en skorer oyuncusu ve sahada lider.

Cameron, Kansas karşısında hücumda ve savunmada dev gibi görünmeye devam etmeli. Savunmada aktif eller ve hücumda aktif ayaklarla Miami’nin tonunu belirlemesi gerekiyor.

Jayhawks Anahtar Oyuncu: (G) Remy Martin

Muhafız Remy Martin Mart ayında üretildi. Rutin sezonun sakatlığının çoğunu yatırdıktan sonra, son birkaç video oyununda bazı önemli puanlar için yedek kulübesinden çıktı. O dengede 10.Mart Madness’ta video oyunu başına 3 puan.

Martin’in kendisi için gol şansı geliştirmeye devam etmesi gerekiyor. Bu işe yaramazsa, meslektaşlarını araması gerekir. Aynı şekilde Miami’nin çok daha iyi golcüleri arasında güvenliği sağlamakla da görevlendirilecek, bu nedenle kilitlenme savunması oynaması gerekiyor.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Nasıl Yapılır? Miami Hurricanes vs Kansas Jayhawks izle

Miami Hurricanes vs Kansas Jayhawks Bilgi Ne Miami Hurricanes vs Kansas Jayhawks Nerede United Center, Chicago, Illinois ) Ne zaman Mart Pazar 23, 2: 14 PM EST Nasıl İzlenir CBS 564 564 564

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.