new-york-city-red-bulls-–-minnesota-united-tahmin,-oranlar,-secim

New York City Red Bulls – Minnesota United Tahmin, Oranlar, Seçim


New York Red Bulls vs Minnesota United Seçimi

New York Red Bulls sezona galibiyetle başlamaya devam edecek.

New York Red Bulls’a Bahis Yap!

New York Red Bulls – Minnesota United Tahmini

) New York Red Bulls aslında iyi başladı ve bu sezon yenilecek grup olabilir. Pazar günü, hala sezonun ilk galibiyetini arayan bir takım olan Minnesota United ile karşı karşıyalar.

2 takım aslında MLS’de üç kez karşı karşıya geldi. tarih ve New Yorklular kafa kafaya avantaja sahipler. Red Bulls, iki taraf arasındaki ilk 2 konferansı her ikisi de 3-0’lık bir skorla kazandı, ancak 2-1 kaybetti. Red Bull Arena’da.

2 tarafın türü göz önüne alındığında, ev sahibi taraf kazanmanın favorisi. Deplasman ekibi arkada gerçekten güçlü olduğu için sıkı bir çatışma olacak– ilk 2 video oyununda sadece iki kez pes etti– ve tartışacak.

2. oyun haftasında Haftanın Oyuncusu olan Lewis Morgan ve Patryk Klimala’nın temel işlevleri yerine getirmesi bekleniyorken, kasa tarafının az farkla galibiyet alması bekleniyor.

New York Red Bulls Galibiyetlerini Devam Ettirmeye Çalışıyor önde gelen ekipmana istediğiniz zaman hızlı bir şekilde girin. Son kulüp hazırlık maçında LAFC tarafından kırbaçlandılar ve 6 maçın 3’ünü kaybettiler. MLS sezonu başladı ve New York Red Bulls yüksekten uçuyor. Omir Fernandez ve Tom Barlow. Sezonun ilk ev video oyununda işler düzeldi.

Lewis Morgan ilk yarıda hat-trick yaptı ve Red Bulls kazanırken Aaron Long bir hat-trick daha yaptı. 4-1 Toronto FC’ye karşı. Patryk Klimala aslında 2 video oyununda en iyi oyuncuları oldu, sezonun açılış gollerini attı ve Morgan’ın hat-trick boyunca tüm hedeflerine yardımcı oldu.

New York Red Bulls Pazar günü mülkiyeti kontrol etmesi beklenmiyor, ancak objektif olarak daha fazla çekim yapması gerekiyor. İlk 2 maçta, sahip oldukları fark etmeksizin, aslında basitçe 32% eşyalarını dengelediler. çekim.

Minnesota United’ın Güven Artırıcıya İhtiyacı Var

Minnesota United harika bir sezon öncesi maçından zevk almadı ve oynadığı 5 maçta sadece bir galibiyet aldı. Basitçe kaybettiğinde de kaybettiler, ancak objektif karşısında harika değildiler. Philadelphia Union ve Nashville SC’ye karşı ilk 2 video oyunu. Minnesota’nın her iki video oyununu da kazanması beklenmese de, paketteki soğukkanlılıkları büyük bir soruna dönüşüyor.

2 MLS video oyununun üzerinde, onlar gerçekten şutları ele aldı, ancak sadece 8 tanesi gerçekten hedefe ulaştı. Öte yandan, amaçlarına yönelik olarak gerçekten boyun eğdiler 13, ancak bazı güçlü korumalar aslında rakiplerinin dış paketten veya sert açılardan çekim yapın.

Minnesota United dengeli 51 Açılış 2 video oyununda sahiplik yüzdesi ve Pazar günü topun çoğunu görebilir. New York Red Bulls tipik olarak tezgahta puan aldığı için dikkatli olmaları gerekiyor. York Red Bulls vs Minnesota United

New York Red Bulls Minnesota United’a karşı Takımlar51 New York Red Bulls – Minnesota United Konum Red Bull Arena Zaman Mart Pazar saat 19:00 EST Nasıl eğlenilir MLS LIVE ESPN+, MSG, Bally Sports North EXTRA 2019 32 32 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.