pgl-major-anvers-secimleri,-9-mayis-tahminleri

PGL Major Anvers Seçimleri, 9 Mayıs Tahminleri

PGL Major Antwerp 2022: Meydan Okuyanlar Aşaması 9 Mayıs’tan itibaren oynanacak şekilde ayarlandı-10 Tüm Bölgesel Büyük Elemeleri fiilen tamamlamış ve 15 CS: GO’nun yarışmaya katılacak kıyafetleri fiilen belirlendi.

Şimdiye kadar gelen partiden 8 tanesi şu anda Efsaneler aşamasına geçti, bu da 2. tur maçlarından hemen sonra tamamlanacakları anlamına geliyor. Kalan 16 grupları– 8 Meydan Okuyan ve 8 Yarışmacı oluşturan– Antwerp Major’a başlayın.

Yerel gösterim daha çok olduğundan dolayı manipüle edilecektir. Aslında bu noktaya kadar gelen Avrupa tarafları. Diğer 8 kişiden 6’sı Amerika’dan (Kuzey ve Güney) ve 2’si Asya Pasifik’ten.

Formata gelince, sadece çıkarma ve geliştirme maçları en iyi şekilde oynanacak. 3 biçimi. Diğer tüm maçlar bir tanesinin en iyisidir.

Astralis vs IHC Pick

Astralis

Astralis vs IHC Tahmini

A Avrupa vs Asya-Pasifik Temsilciliği

Bu yarışma 9 Mayıs’ta bizim için yarışmayı başlatacak. Avrupa kıyafetlerinin güçlü favoriler olarak başlaması size sürpriz oldu mu? Bir IHC galibiyeti mi yoksa buna üzgün mü diyeceğiz?– potunuzda neredeyse 5X getiri sağlayacaktır. Bu, onlara körü körüne bahis yaptığınız anlamına gelmez. Her iki tarafa da biraz daha incelikle bakalım.

Battle-Hardened Astralis Strong Favorileri

Hata yapma– Astralis kağıt üzerinde daha güçlü gruptur. Öyle basitçe ortaya çıkıp kazanmayı bekleyecekleri gibi değil. Şu anki rekorları harika değil, ancak nesnel olarak, aslında daha zor tarafları tamamlamaları nedeniyle aslında aynı şekilde katı bir mücadele içinde olduklarını söyleyebilirsiniz.

Yakın zamanda sonuçlanan ESL’de Pro League-10, Natus ile birlikte zor bir grupta kaldılar Vincere, Kahramanlık, AGO, Karmaşıklık ve Kötü Dahiler. Astralis, yüzme havuzunda 3 galibiyet ve 2 mağlubiyetle üçüncü oldu ve ardından bir tur 24 anlamına geliyordu. playofflarda Entropiq ile çatıştı.

Orada evi 2-1 farkla iterken, projeleri çeyrek finallerde ezici bir duruşla ilgiliydi ve burada ortaya çıktılar. ilham veren Brezilya kıyafetleri FURIA Esports tarafından kapı. FURIA yarı finali nihai şampiyon FaZe klanına kaptırmaya devam edecek.

Tarih yazanlar IHC Zorlukların Üstünde Kaldı

Rakipleri IHC, aslında Asya Pasifik RMR’sinden geldi. Bir Moğol kıyafeti olan IHC’nin korunması gereken bir tür geçmişi var, çünkü bu, ülkeden beş kişilik bir ekibin bir CS: Go Major’daki ilk temsili olacak.

IHC’nin Tyloo’ya karşı yenilmesi ve Renegades bu kadar ileri gitmek için. Buraya gelmek için sadece Asya Pasifik bölgesinden 2 zirveyi geçmekle kalmadılar, aynı şekilde LAN Elemelerinde de yenilmediler. Kazandılar ve çabalarından dolayı USD 5000 ile daha zengin oldular.

Tüm belirtilenler, deneyim Aslında var olan ve yapılmış bir Avrupa kıyafetine karşı Binbaşı oynamak oldukça özel ve karmaşık olacaktır. IHC korkusuzca oynamayı ve sahip olabilecekleri kısıtlamaları ortadan kaldırmayı başaracaktı. Tamamlanma sonucu hakkında endişelenmeden onları oynamak kadar serbest bırakabilir. Bu aynı şekilde tamamlamak için en iyi olasılığı da sağlayabilir.

Üç IHC oyuncusu– Tengis “sk0R” Batjargal, Byambasuren “bLitz” Garidmagnai ve Munkhbold “Techno4k” Sodbayar aslında listeye girmeyi başardı. Asya Pasifik Bölge Elemeleri’nde önde gelen 5 CS: GO oyuncusu arasında. HLTV sıralaması 1.34, 1.34 ve 1.11 sırasıyla yeteneklerinin bir işaretidir. Yaklaşan Challenger, kazanımlarını birleştirmek için başka bir harika fırsat.

ENCE vs 9z Pick

ENCE

ENCE vs 9z Tahmini

ENCE– Yabancılardan Yarışmacılara

ESL Pro League’de ikinciler 12, ESL aslında burada en son Anonymo Esports’u 2-0 yenerek Avrupa RMR’sinde bir galibiyet aldı. Ve onlar, Amerikan RMR’sini ateşe veren, sadece fayda sağlamak için burada olan Güney Amerika kıyafetleri 9z’ye karşı muazzam favoriler. – buraya gelmek için – birazdan ele alacağız– daha fazla fantazi taraf üzerinde büyük kazançlar kaydedin. ENCE’de büyük bir şans var ve onların favori olmalarının bir nedeni var.

En son Avrupa RMR’sindeki münakaşaları zorlu bir mücadeleydi çünkü Anonymo daha önce 2 muhteşem yenilgiyi yönetmeyi başarmıştı. G2 Esports ve Entropiq. Ve ipucu olarak, ENCE’ye karşı da iyi bir savaş kurdular.

Mevcut verimlilikleri sayesinde, ENCE aslında CS: GO’nun lider katmanı için bir rakip olduğunu gösterdi. İkincilik yüzeyleri onları USD 90, yaptı 0, ESL Pro League’de FaZe Clan’a son olarak rekabetçi bir 1-3 mağlubiyet sonrasında. Bir süredir radarın altında uçuyorlar. Bu, küçük adımlar atmaktan büyük bir sıçramaya geçmeleri için ideal bir şans sağlar.

ENCE’nin Yükselişi Kaza Yok

2018 ile arasındaki bir aşamada , yapılan grup 00 podyum majörlerde sona eriyor ve çok sayıda şampiyon isimlerini üstleniyor. Oyuncuların kaybı, kadroların yeniden düzenlenmesine yol açması, sıfırlamaları gerektiğini gösterdi. Tarafın çekirdeği, pandemi göz önüne alındığında büyük durumlarda gerçekten zor zamanlar geçirdi. 31 ESL Pro League’de beşinci oldular. Bu onların şimdiye kadarki en iyi yüzeyiydi.

Bu yıl, bunu geliştirerek, aslında önceki 2 yılda yaptıkları geliştirmelerin türünü ortaya çıkardılar. Kusura bakmayın, bu ani yükseliş bir gecelik başarının sonucu değil. Aslında zamanla gelişen, tasarım şablonları yırtılıp yeniden çizilen, metotlar üzerinde çalışılan ve baştan sona hazırlanan bir prosedür oldu. Bunu yaparak ortaya koyalım: şu anda elde ettikleri başarı bir aksilik değil.

ESL Pro League’e mazlum olarak girdikten sonra, nihai şampiyonlar FaZe Clan 2’yi yenerek hızla bir iz bıraktılar. 1.

Dev öldürme eylemi burada bitmedi, ardından Vitality ve Virtue pro’ya karşı büyük galibiyetler aldılar. ENCE daha sonra Fnatic ve Ninjas in Pyjamas karşısında büyük galibiyetler elde ederek playoff yarışına başladı. 2. konferans bariz FaZe Clan’da sihirlerini çoğaltamasalar da, büyük finalde, sonuçta sonuncusu yapmak için ele aldıkları bir başarıydı.

Tamamen– Fin kıyafetleri, şu anda kadrolarında bir İsrailli, bir Danimarkalı, bir Karadağlı ve Polonya’dan 2 oyuncu var. Koç gördü, aktif kadrolarındaki tek Finli. Hâlâ Finlandiya’dalar. , 9z aslında şu anda tarih yazdı. PGL Antwerp Major, Amerika kıtası elemelerinde hazır bulunan son alanı gerçekten perçinleyerek, ilk kez Brezilyalı olmayan bir Güney Amerika kıyafeti içerecek.

Bu, harika bir karışımı olan bir gruptur. Arjantinliler, Uruguaylılar ve Şili, Amerika Kıtası RMR’sinde harika bir dönüş yaptılar. Rakiplerin açılış gününde 2-0 geride kaldıktan sonra üst üste 5 seri kazanarak buraya geldiler. Yöntem boyunca, Kötü Haber Ayıları benzerliğini kaldırdılar, Ulus. Sao Caetano, Evil Geniuses ve rahatsızlık Yöntem boyunca oyun.

forZe vs Renegades Pick

Forze

forZe vs Renegades Tahmin

forZe– Favoriler ve Dövüşçüler Benzer

Bir yarışma söz konusu olduğunda, bu ilk 2’den çok daha fazlasını garanti eder. Sertifikasyon zamanı)– Heroic ve BIG’den sonra– PGL Antwerp CS: GO Major’da bölgelerini mühürlemek için.

Testere karşı daha iyi olma yeteneğine sahip olmak için dikkate değer bir kararlılığa sahip olmaları gerekir. Avrupa Binbaşı RMR, sonuçta buraya gelmek için video oyununu 2-1 alıyor. Daha soylu bir kıyafet olmasına rağmen bunu yapmaları, aslında bu yöntemin getirdikleri büyük adımlar hakkında sizi bilgilendirir. Buna karşılık, forZe çok daha genç bir ekibe sahip ve göreceli deneyim eksikliklerini bölgede çok az sayıda genç tarafın sahip olduğu ateş gücüyle gerçekten dengeledi.

gördü son derece sevilmeyen T-tarafı. Her iki grup da taraf değiştirdikten sonra, testere tabanca turunda zafer için çalışmayı bıraktı ve yarışma Ze’nin yöntemi için dönmeye başladı. Bunun nasıl da bırakmayan bir grup olduğunu size bildirir. ‘Bitmeden bitmez’ sözünün özetidir. Dönekler için çiğnenecek bir şey.

Dönekler– Aşağı, Tamamen Dışarı Değil

Şubat ayında, Dönekler önemli bir sorunu sürdürmüştür. Ya da onların dediği gibi en az bir yol bloğu. Renegades, Entropiq’e daha düşük bir puan kaybının ardından IEM Katowice’den 2022 elendi.

In bir yöntem, geçirdikleri yılın simgesiydi– gerçekten inişli çıkışlı ve aslında pandemi tarafından felç edilmiş bir yöntem. Herhangi bir momentum veya birikime sahip değiller. Garip parlaklık çizgilerini, aslında hareketsizliğin kısır aşamaları izledi.

Tam bir köşeyi döndüklerine inanılırken, Döneklerin içinde ESL Pro League’i kaçırmaları istendi. pandemi nedeniyle.

Ondan önce OG’yi 2-0 mağlup ettikleri IEM Köln ön eleme maçında kayda değer bir şey oldu. Şimdi zorlu tepeyi geri alma yöntemlerinde, Renegades bahse girecek her şeye sahip, özellikle de kadrolarını aynı şekilde karıştırdıkları için.

Aralık ayından beri 2021, en üst sıradaki Avustralyalı CS; GO giyim, uzun süredir kurulumun bir üyesi olan Liam “Malta” Schembri’nin sezon sonunda piyasaya sürüldüğü düşünüldüğünde bir oyuncuydu. Şimdi, IEM Katowice’de vekil olan Liar için kapı gerçekten açıldı, ancak henüz kendisini büyük aşamada göstermedi. Bu, 14-yaşındaki değişiklikler için herhangi bir olasılık kadar mükemmel bir ihtimal.

G2 ve Liquid Pick

G2

G2 vs Sıvı Tahmini

G2 Uyum Eksikliğini Kanıtlıyor Sadece Bir Algı

G2’ye geçen ay saygısız bir uyanış teklif edildi. Avrupa Bölgesel RMR’sinin açılış video oyununda Anonymo Esports tarafından yenildi. Kazanarak 14-12 serap üzerine, Polonya kıyafetleri bir niyet beyanı veriyor. Aleksib’de iyi bir finali bitirmiş olan G2, şimdi Challenger’a iyi bir not vermek için kendilerini yeniden toparladı.

m0NSESY de aynı şekilde oyuna iyi uyum sağlayan bir başka genç oyuncu. kurulmuş. Her iki oyuncu da kadroda Niko ile muhteşem bir şekilde eşleşiyor. huNter, güçlü bir çapa ve güvenilir bir oyuncu, başka herhangi bir taraf için çok hızlı bir şekilde arka plana kaymış olabilir.

G2 için bir pivot haline geldiği gerçeği, kadrolarının ve gerçekte nasıl olduklarının kanıtıdır. grup içinde kimya eksikliğinin bir vakası olduğunu düşünenlerin sayısı ne olursa olsun, işleri tıkırdattı. Şimdi G2, favori Liquid’e karşı aksini gösteriyor.

Liquid– Ston North American Force

Like G2 , Liquid de Americas RMR’nin açılış video oyununu kaybetti) Nation, kesin ve agresif oynanışları bir 31 ele alırken diğerlerinden ayrılan Güney Amerikalı bir grup. Dust-II’de -8 başarı. Önemli olanın başladığınız yöntem değil, bitirdiğiniz yöntem olduğunu ortaya koydular.

Ve işte şimdi buradalar, favorilerden biri olarak rekabete giriyorlar. Rakipler arasında hızla Kuzey Amerika’nın en iyi kıyafetleri arasında yer alıyorlar.

Kötü Haber Eagles vs Eternal Fire Pick

Ebedi Ateş

Kötü Haber Kartallar ve Ebedi Ateş Tahmini

Türkiye

FaceIt Londra’daki Space Soldiers’ın Türkiye’nin çok grubu Eternal Fire ilk Türk giyimi oldu. Binbaşı almak için. yan vardır OG’yi son 5 turda Avrupa RMR’de yenerek bu yarışmayı onayladılar.

Yani birçok yöntemle bu yarışmaya girerek tarihi yeniden yazdılar. Geçen Ağustos ayında HellRaisers ile geçirdiği süre boyunca woxic’e eşlik eden ISSAA ile en popüler 4 CS:GO oyuncusuna katıldıklarında gelişimleri için önemli bir adım atıldı.

Buzz’ı geliştirmek Özgür “woxic” Eker’in yepyeni CS: GO işi, önceki mousesports ve Cloud9 AWPer’in İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş, Buğra “Calyx” Arkın, Issa “ISSAA” Murad ve Ömer “imoRR ile güçlerine katıldığı geçen Ağustos ayında ortaya çıktı. ” Karataş Ebedi Ateşte. Neredeyse aylar sonra aralarında konuşuluyor en gelişmiş gruplar, gerçekte attıkları adımlar hakkında sizi bilgilendirir.

Ancak biraz daha bilgili bir grup olan Bad News Eagles’a kıyasla, bu parkta bir yürüyüş olmayacak. Şansınız Eagles’ta, ancak bunun sizi Ebedi Ateş’te kumar oynamaktan caydırmasına izin vermeyin. Bu her iki durumda da gidebilir.

Kötü Kartallar Bir Sonraki Büyük Hedefi

Kötü Haber Kartallar yarışmaya hazır hayatlarının en önemli rekabetinde, çeşitli yılların çabasının bir sonucu. Kosova merkezli kıyafet, onları temsil edecek bir organizasyona sahip olmadan Major lige ilk kaydolan kişidir. Bu aşamadaki asıl amaçları, efsaneler aşamasında Binbaşı’nın bir sonraki aşamasına geçmek ve bu da bir sonraki Binbaşı’ya davet edilmelerine yardımcı olmaktır.

Bu başarıdan sonra hedefleri, bir sonraki Binbaşı’ya ulaşmaktır. Efsaneler Aşamasında Binbaşı’nın bir sonraki önemli aşaması için davetler sağlayabilecekleri bir sonraki aşaması.

PGL Binbaşı Antwerp

Nasıl İzlenir?

PGL Major Antwerp

Bilgi 2022 Takımlar Astralis, G2, Sıvı, Kötü Haber Kartallar, Ebedi Ateş, IHC Konum2022 Antwerp, Belçika Zaman 9 Mayıs Pazartesi saat 5. AM EST itibaren Nasıl Görülür Resmi Twitch kanalı 2019 2022

Leave a Reply

Your email address will not be published.