pittsburgh-penguins-vs-minnesota-wild-tahminler,-oranlar,-secimler

Pittsburgh Penguins Vs Minnesota Wild Tahminler, Oranlar, Seçimler

Karşılaşma: Pittsburgh Penguins vs Minnesota Wild

Pittsburgh Penguins Kafa kafaya Minnesota Vahşi Mike Sullivan ) Baş Antrenör Dean Evason 34–(Metropolitan Bölümünde 3.) Ayakta29- -4 (Merkez Ligde 2.) Liderler Sidney Crosby ( ) Puan Kirill Kaprizov (63) Jake Guentzel (19) Goller Kirill Kaprizov ( ) Kris Letang (39) Asist Mats Zuccarello (688 ) Brian Dumoulin (00)+/- Alex Goligoski ( ) Jake Güntzel (4.27 ) Şutlar (Maç Başına) Kirill Kaprizov (3.63)

Pittsburgh Penguenleri Neden Kazanabilir?

Pittsburgh Penguenleri, mazlumlar ve sıcak bir Minnesota Wild grubuyla uğraşıyorlar. Kirill Kaprizov’u yavaşlatırlarsa ve Vahşi’yi şutlarla boğarlarsa bu video oyununu kazanabilirler. Kirill Kaprizov, Vahşi Doğa’nın önde gelen oyuncusu. Gol atabilir, geçebilir ve aslında bu yıl bir video oyununu kaçırdı. Kaprizov’da da aynı şekilde +/-18 Kaprizov Penguenlerin savunucuları için birinci öncelik olmayı gerektirir.688688 Wild reytingi çok ama aynı şekilde birçok hedeften vazgeçiyor. Bu, öncelikle kısmen ortalama gol atmaya yöneliktir. Webcam Talbot, onların ana netleştiricisidir ve sıklıkla zor zamanlar geçirir. 18 galibiyeti var, ancak rahatsız edici bir 2’yi bıraktı.80 video oyunu başına hedefler. Talbot’un sık sık zor zamanlar geçirdiği göz önüne alındığında, Penguenler onu atışlarla bunaltmak zorundadır. Eğer yaparlarsa, büyük olasılıkla hata yapacak ve diskin ağda kaymasına izin verecektir.

Minnesota Wild Neden Kazanabilir?

688 Minnesota Wild bugün durdurulamıyor ancak Penguins’de zor bir maç var. Penguenlerin atışlarını kısıtlamaya ve suçlamaları önlemeye konsantre olmaları gerekiyor.688688 Penguenlerin diske ateş etme eğilimi vardır. Dengeler 34.Video oyunu başına 4 atış ve 3.22 hedefler. Vahşi, atışlarını kısıtlamalı veya kötü atışlar yapmalarını şart koşmalıdır. Vahşi, cezalandırılmakta harikadır. Onlarda 688 PIM, 63 daha fazla Penguenlerden daha. Bu video oyununda daha akıllı olmaları ve suçlamaları önlemeleri gerekiyor. Eğer yaparlarsa, Penguenlere daha az reyting fırsatı sunacaklar.

Penguenler Anahtar Oyuncu: (D) Kris Letang

Savunma oyuncusu Kris Letang pratikte olabilir 31, ancak çok fazla azalmaz. üçüncü tur seçimi, grubunu TOI’de 688 yönetiyor : 34.688688 Letang hala bir başlangıç ​​ve büyük Penguenlerin saldırı ve savunmasının bir parçası. Rakip grupların gol atmasını kısıtlamaya yardımcı olur ve sürekli olarak ideal pası yapar. 39 konusunda Penguenlere yardım ediyor. Wild’ın pas verme şeritlerini kesmesi ve pakı diğer defans oyuncusuna bırakmasını istemesi gerekiyor.688

Wild Key Oyuncusu: (RW) Mats Zuccarello

688 Kanat Mats Zuccarello çok az golcü. Kirill Kaprizov’u oldukça iyi geliştiriyor. Zuccarello 39 yardımcı oldu ve aslında güç oyunlarına başladı. 688 Zuccarello bir puanlama riski değildir (sadece hedefler), ancak o bir oyun kurucu. Tipik olarak Kirill Kaprizov’a ideal pasla vuruyor ve ona reyting şansı sunuyor. Kaprizov normalde şu anda pakı aldığında gol atmak için istisnai bir konumda, bu yüzden Penguenler Zuccarello’nun ona pas vermesini engellemeye çalışmalı.

Burada NHL Hokeyine Bahis Yap!

Pittsburgh Penguins vs Minnesota Wild

Pittsburgh Penguins vs Minnesota Wild Information Ne Pittsburgh Penguins vs Minnesota Wild Nerede Xcel Energy Center, Saint Paul, Minnesota Ne zaman Perşembe, Mart , 8: PM EST w izle ESPN+ 688 688

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.