providence-–-kansas-tahminler,-oranlar,-tahminler

Providence – Kansas Tahminler, Oranlar, Tahminler


Providence Friars vs Kansas Jayhawks Predictions and Picks

Providence Friars bu Sweet’de Kansas Jayhawks ile ilgilenecek 17 kibrit. Dikkat çekici bir şekilde, bu 2 grup aslında hiçbir zaman birbirleriyle anlaşmadılar.

Providence Friars, zorlu Büyük Doğu’da müthiş bir sezon geçirdi. Konferans dışı rakiplerini kestiler ve gittiler -3 konferans oyununda.

Providence, Birinci Turda Güney Dakota Eyaleti Jackrabbits’i yendi. Jackrabbits bir 13- kendi alanlarında tohum ancak bir 16- video oyunu galibiyet serisi. Rahipler sıcak çıktı ve bir 27- 15 İlk Yarının sonu. Jackrabbit’ler yöntemlerini geri getirmeye çalıştılar, ancak kaybettiler 66-51 Al Durham

ile harika bir çok yönlü video oyunu oynadı. sayı, 8 ribaund ve 6 yardım.

Friars, İkinci Turda Richmond Spiders’ı eledi. Providence, tüm yöntem boyunca bu video oyununun kontrolüne sahipti. 39- yol açtılar ve ilk yarının sonunda gol attı. 2. yarıda başka bir 30 puan. Kazandılar 79-51 Noah Horchler’ın takım liderinin arkasında 673 puan. Horchler de aynı şekilde ribaundlar.

Providence mükemmel bir sicile sahip olabilir, ancak galibiyetlerinin çoğu tek haneli rakamlarla elde edildi. Bu video oyununu kazanmak için ilk yarıda büyük bir üstünlük kurmaları gerekiyor.

Kansas Jayhawks yıllardır en iyi grupları arasında yer alıyor. Jayhawks, Friars gibi, konferans dışı rakiplerini kesti ve gitti 14 -2. Konferans oyununda biraz daha zorlandılar, ancak çok fazla değil. Gittiler 14 -4 ve Büyüklerden bir pay aldı unvanı.

Kansas, Texas Southern Tigers’ı yendi. Kaplanlar hayal kırıklığına uğramış olabilir; 24 puan gerideydiler. ilk yarının sonu. Tigers 2. yarıyı çok daha iyi geçirdi, ancak yetersizdi, çok geç oldu. Kansas kazandı 83-29 Remy Martin, Kansas’taki tüm golcüleri ile yönetti.) yedek kulübesinden puan alıyor. Sahadan 6-8 gitti.

Jayhawks, Creighton Blue Jays’de çok daha zor bir İkinci Tur maçı geçirdi. Video oyunu son dakikalara kadar yakındı, ancak Kansas birkaç debriyaj vuruşuyla geri çekildi. Kazandılar 79-72 incinmiş Creighton grubuna karşı. Remy Martin, bu video oyununda yedek kulübesinden çok daha büyük bir işleve sahipti. 24 dakika oynadı ve gol attı 14 puan 7- şut.

Kansas hücumda daha güçlü bir gruba ve oldukça tecrübeli bir ekibe sahip. Bu video oyununu yakın bir tarzda kazanmak için onları seçiyorum.

Seçim:

Kansas, Providence’ı yendi 78- Providence kapsar, Üzeri 141.5 puan.

Burada Fantezi Sporları Oyna!

Bire Bir: Providence Friars vs Kansas Jayhawks

Providence Baştanbaşa Kansas Ed cooley Baş Antrenör Bill Self 27 -5 ( -3, Büyük Doğu’da 1.) Ayakta25 -6 ( -4, Büyük 1. ) Lider (Maç Başına) Nate Watson (78 )) PPG Ochai Agbaji (193) Noah Horchler (8.5 ) RPG Jalen Wilson (7.2 ) Jared Bynum (4.1 ) APG Dajuan Harris Jr. (4.2 ) Jared Bynum (1.0 ) KMT Dajuan Harris Jr. (1.4 ) Noah Horchler (0.8 ) BPG David McCormack (0.9 ) Ed Crosswell (.193) FG% Mitch Lightfoot (. ) Noah Horchler (.141 ) 3P Jalen Coleman-Lands (.453)

Providence Friars Neden Kazanabilir?

Providence Friars’ın bu video oyununu kazanmasını pek çok kişi beklemiyor. Top kaybı geliştirip çemberi korurlarsa yapabilirler.

Providence’ın müthiş bir savunması yok. Bıraktılar 66. Video oyunu başına 2 puan ve sadece tipik 5.0 alır. Bu video oyununu hızlandırabilir ve daha güçlü savunma oynayabilirler. Kansas’tan çok fazla top alırlarsa, Jayhawks’ın gol şansını kısıtlama yeteneğine sahip olacaklar.

Providence’ın Nate Watson ve Noah Horchler’da dikkate değer iri yarı erkekleri var. Herkes puan alabileceklerini biliyor, ancak gerçek test savunmaya başlıyor. Kansas’ın dev adamlarını kilitlemeleri ve çemberi korumaları gerekiyor. Eğer yaparlarsa, Friars’a kazanma fırsatı sağlayacaklar.

NCAA yarışma tahminlerinde ve seçimlerinde bir görünün!

Why Might Kansas Jayhawks Kazanır mı?

Kansas Jayhawks kazanmanın en büyük favorisi. Ücretsiz atışlar yapmaları ve ribaund mücadelesini kazanmaları gerekiyor.

Kansas ücretsiz atış çizgisinden oldukça iyi şut çekiyor; 72.ücretsiz atış çabalarının %4’ünü vururlar. Bu video oyununda fauller çekmeleri ve ücretsiz atışlarını dönüştürmeleri gerekiyor. Çizgiden iyi şut çekerek öne geçebilirler.

Kansas ve Providence her video oyununda aşağı yukarı aynı miktarda ribaund alıyor. Jayhawks’ın bazı mükemmel ribauntçuları var, ancak bu video oyununda tahtalarda daha fazla sinerji gerekecek. Grup olarak ribaund alırlarsa ribaund mücadelesini kazanırlar.

Bakın sonuç ne kaydolmadan önce ödemeler için en iyi çevrimiçi spor kitabı !

Friars Anahtar Oyuncu: (F) Noach Horchler

Noah Horchler, March Madness’ta topu etkili bir şekilde vurdu. 6′ 8″ üst düzey forvet bir – Richmond’a karşı puanlı video oyunu. 6- toplam ve derinden 4-6. Durdurulamaz ve Richmond’a ödetebilir. Horchler aynı şekilde panolarda büyük boy gösterdi ve 10 ribaund.

Horchler’ın şutunu ve ribaundunu bulmaya devam etmesi gerekiyor.Aynı şekilde David McCormack’ı korumakla suçlanabilir veya Christian Braun.Kim olursa olsun, onu kilitlemesi gerekiyor.

Jayhawks Anahtar Oyuncu: (G) Remy Martin

Remy Martin kaçırdı Sezonun büyük bölümünde sakatlıklarla geçti ve sağlıklıyken o kadar iyi oynamadı.Aslında Mart ayında bir yıldız oldu ve Kansas’ı Creighton karşısında galibiyete taşıdı.

Martin dengeleniyor .5 puan ve 4.0, son 2 video oyununda yardımcı olur. Gol atmaya ve meslektaşlarını kendine çekmeye devam ederken, Jayhawks müthiş formda kalmalı.

Fantasy Sports Here!

Providence Friars vs Kansas Jayhawks Nasıl İzlenir?

Providence Friars vs Kansas Jayhawks Bilgileri Ne Providence Friars vs Kansas Jayhawks Neresi United Center, Chicago, Illinois Ne zaman Cuma, Mart 23, 7: 29 PM EST Nasıl İzlenir TBS 410

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.