ryan-garcia-vs-emmanuel-tagoe-tahminler,-oranlar,-secimler

Ryan Garcia Vs Emmanuel Tagoe Tahminler, Oranlar, Seçimler


Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Bu Garcia’nın kısa bir dinlenmeden sonra geri dönüş savaşı ve tasarımda kazanmasını sağlamış görünüyor.

Ring dışında geçirdiği süre boyunca gerçekte ne öğrendiğini ortaya çıkarmak isteyecektir, ancak aynı şekilde bir programa koyması için üzerindeki baskının da olduğunu anlayacaktır. Bu maçı kazanması gerekiyor, ancak önemli unvanlara doğru hızla geri dönecekse, bunu tasarımda yapması hayati önem taşıyor. Garcia ve dünya çapındaki milyonlarca hayranı için, organizatör Golden Boy aslında yenmesi gereken bir rakip seçmiş gibi görünüyor ve bunu yaparken harika görünüyor. , eğer kesinlikle varsa, kazanması için Garcia’yı desteklemeye değer. Bu yarışmadan herhangi bir değer ve ilgi elde etmek için, savaşı kazanan pazarın ötesine ve başarı tekniğine bakmanız gerekir. Şimdi, hangi dövüşçünün kazanacağını ve sonuca ya puanla ya da nakavtla nasıl ulaşacağını tahmin etmeye bakıyorsunuz. ara vererek kazanın. Uzman boksta en popüler genç yetenek şu anda 10 -0 -0 rekoruna sahip, 18 nakavt ziyareti yöntemini kazanır. Her iki elinde de güce sahip, ancak rakiplerini kıran ve onların durmasını veya başarısız olmasını gerektiren, hakemi harekete geçmeye motive eden şey hızı ve açıları.

İşte tam olarak bu Garcia’yı orta rauntlarda rakibini ortadan kaldırması için destekliyor ve taraftar ordusuna anmak için büyük bir şey sunuyor.

Ryan Garcia vs Emmanuel Tagoe Tahmin

Dövüş öncesi tüm konuşmalar aslında eyleme geri dönen Garcia’ya odaklandı ve uygun bir şekilde öyle. Bir dövüşçünün ötesine bakmak veya rakibine hak ettiği değeri vermemek sürekli olarak güvensizdir, ancak bu Ryan Garcia programıyla ilgili her şey. O, para ödeyen halkın görmek istediği adam ve şüphesiz, mesleğini tekrar rayına oturtacak ve daha büyük ve çok daha iyi şeylere gidecek olan savaşçı.

Garcia yöntem boyunca kendini aşırı zorluğa sokmadan bu zorluğu aşabilecek yetenek ve hıza sahiptir. Garcia’nın Cumartesi günü 2 görevi var; kazanma yöntemlerine geri dönmek ve bokstan uzak zamanı dengelemek için kemerinin altına birkaç tur atmak.

Emmanuel Tagoe kutlamaya ne veriyor? Gana dışında, sadece bir yenilgiye karşı 18 galibiyet konusunda uzman bir sicile sahip, saygın bir dövüşçü. bu galibiyetlerin aralığına giriyor. Defterindeki tek lekeye Lante Addy neden oldu, ancak bu onun lansmanındaydı, bu yüzden bu sonuca aşırı dikkat etmeyeceğiz. Daha güncel zamanlarda, Tagoe, Kasım ayında Hollywood’da 10 Mason Menard’ı 10 rauntlarda yendi. , bu da Garcia’nın zamanını biraz olsun uzaklaştırıyor.

Mükemmel olan rekoruna rağmen Kağıt üzerinde, savaşlarının çoğu mütevazı rakiplere karşı kendi ülkesinde kaldığından, Tagoe’den çok etkilenmeyeceğiz. Bu, Afrikalılar için sınıfta önemli bir sıçrama ve aklını kaçırdığını anlaması uzun sürmeyecek.

İşte en iyi spor bahisleri ödemeleri listemiz

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Ryan Garcia vs Emmanuel Tagoe Nasıl İzlenir

Ryan Garcia vs Emmanuel Tagoe Bilgi Dövüş Ryan Garcia v Emmanuel Tagoe 2020 Destekleyen Altın çocuk Konum Alamodome, San Antonia Tarih ve saat 9 Nisan Cumartesi, 10: pm EST Nasıl izlenir2020 DAZN’de Canlı 2020 2020 32

Leave a Reply

Your email address will not be published.