steyn-city-sampiyonasi-tahminleri,-tahminleri-ve-oranlari

Steyn City Şampiyonası Tahminleri, Tahminleri Ve Oranları

Steyn City Şampiyonası Tahminleri

Güney Afrika aslında şu anki Avrupa/DP Dünya Turu programının temel direkleri arasında yer alıyor, ancak 2. haftadır devam eden bir bilinmeyenimiz var. İspanyol Pablo Larrazabal tarafından kazanılan MyGolfLife Open’ın ardından, Tur, Steyn City Şampiyonası için Johannesburg’a kısa bir atlama yapar.

Steyn City’deki Club, hayal gücüyle adlandırılmış bir yer, ancak güven verici bir şekilde, üzerinde fantastik Jack Nicklaus tarafından geliştirilmiş bir ikonun eli var.

Eğer bu bir deja vu hissi sağlıyorsa, yakın zamanda Pecanwood’un yeri de öyleydi.

Karşılaştırılabilir coğrafi alan göz önüne alındığında (Steyn City’deki Kulüp 30 Pecanwood’dan mil uzakta) ve tamamen aynı kurs tasarımcısı, kesinlikle makul bir Son zamanlarda yüksek performans gösteren oyunculara konsantre olma yöntemi.

Nicklaus kursları karşılaştırılabilir nitelikler– tişört dışında cömert ve tekniklere odaklanmış– bu nedenle tip iyi eşit olmalıdır.

Kulüp, şirket için yeni açılan yepyeni bir kurstur 2015.

DP World Tour sitesinde şöyle yazıyor: 7,115 ilk bakışta çok uzun görünen çimenler. Johannesburg deniz seviyesinden yüksek olduğu için top daha da uçacak. 4 par beşli ile su 7 delikten oyuna girer, bu nedenle çift bogey kapasitesi vardır.

Yap Sakinlerin bir avantajı var mı?

Geçen hafta 2 İspanyol (Larrazabal ve Adri Arnaus) ve bir İngiliz (Jordan Smith) play-off’a itiraz ederken, 2 popüler Güney Afrikalı ( George Coetzee ve Richard Sterne) 4. ve 5. oldu. Güney Afrikalı ikili Jean Hugo ve Hennie du Plessis ödülü yükselttiğinde.

Geri Fisher için galibiyet

MyGolfLife Open kazananı Larrazabal, son zamanlarda girerken bazı iyi sonuçlar elde etti, ancak bir başka belirgin fikir, Güney Afrika’da kazandığı önceki mükemmel tipiydi. Alfred Dunhill Şampiyonası.

Bu yüzden, Ross Fisher’ın + galibiyeti için birkaç satır inanıp destekleyeceğim.

Larrazabal gibi İngiliz oyuncu da bazı güçlü ekranlardan sonra kendine çok güveniyor.

Daha önce Ras al Khaimah Classic 2’de yayınlayarak ikinci olmuştu. önceki haftanın Ras al Khaimah Şampiyonası’nda üçüncü oldu.

Ve son zamanlarda bir ile) açıldı ve MyGolfLife Open’da altıncı sırada tamamladı.

Bu ikinci ekran 2 faktör için gereklidir.

Birincisi, Güney Afrika’da Tshwane Open’da bir galibiyet, ikincilik ve dördüncülük gibi istisnai ekranlarına katkıda bulundu. Nedbank Golf Mücadelesi ve Alfred Dunhill Şampiyonasında 3. ve 4. oldu.

İkincisi, Nicklaus parkurundaydı ve Fisher öncekilerde gerçekten başarılı oldu, böylece dünyalar başlıyor ne zaman sıraya girmek fırsatlarını değerlendiriyoruz.

Son olarak, istatistiklerine bakıldığında entegre elde ettiği görülüyor. .72 vuruş Tee To Green son 2 maçında, Ras al Khaimah Classic’te sıralamada 1. ve yakın zamanda MyGolfLife Open’da 4. sırada yer aldı.

Uzun video oyunu var, yani basitçe Fisher’ın sonuncusuna 2015 bakıldığında, aslında bu birkaç kez gerçekleşti. fırsat.

Fisher + galibiyet için geri döndü Caesars Sportsbook ile.

Play Fantasy Sports Here!

Lawrence Wu’yu geride bırakabilir Bu haftanın maç bahsi büyük ihtimalle 2 oyuncu olarak kült statüsünde sunulabilir dahil nadiren bu pazarda ortaya çıkıyor.

Her ikisi de şu anda kazananlar ancak ben Güney Afrika’nın Thrriston Lawrenc’ini alacağım e Çinli Ashun Wu’yu yenmek için.

Wu, DP World Tour’un daha meraklı karakterleri arasında. Bu seviyede 4 galibiyet elde etti, ancak zamanının çoğunu radardan uzak geçiriyor. Ay başında Kenya Açık, bu prosedürün tekrarlanması sürpriz olmaz.

Son zamanlarda oldukça iyi gidiyordu, ancak son turda düştü ve dışarı çıktı tepe 20 ve belki de bu düşüşün başlangıcıdır.

Lawrence, Joburg Open’ı kazandığında Ekim ayının sonunda büyük gelişme dakikasını yaşadı. Bugün Johannesburg’a döndüğümüz düşünüldüğünde, bunun fayda puanlarını hak etmesi gerekiyor.

Kendi başına küçük bir düşüşten sonra bir kez daha başladı ve son 2 haftadır geçen Pazar günü Kenya’da bölge ikincisi ve MyGolfLife Open’da dokuzuncu sırada görüldü.

Lawrence, son zamanlarda Wu’yu 4 vuruşla yendi ve -115 bir kez daha savaşlarını kazanması için onu destekleyeceğim. DraftKings.

Du Plessis tepeyi bölebilir 10 Tartışıldığı gibi, Hennie du Plessis bir set maçı kazandı birkaç yıl önce bugünün parkurunda, geçen Pazar MyGolfLife Open’ı altıncı sırada bitirdiği akılda tutulduğunda hangi nugget daha parlak parlıyor.

Bu şimdi son 6’sında 4 önde 8’lik. Güney Afrika’da başlar ve bunlardan bir diğeri bir zirveydi 20.

Kısa ve öz bir ders biçimi/mevcut tür argüman, ancak çoğu zaman bu harika Yeterince değil.

Onu çekici bir +21 üst yapmak için .

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Steyn City Şampiyonası Nasıl İzlenir

Steyn City Şampiyonası Turnuva Steyn Şehir Şampiyonası ) Yer Steyn City’deki Kulüp, Johannesburg, Güney Afrika Zaman Mart Perşembe — Mart Pazar 20 Nasıl İzlenir Perşembe-F cuma 6.30 am- ET (Golf Kanalı), Cumartesi 6 2015 am- am (Golf Channel), Pazar 6.20 am – am (Golf Kanalı). Tüm 4 gün Sky Sport’ta 2018 2015 2015 2015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.