texas-a&m-–-tennessee-tahminleri,-oranlar,-tahminler

Texas A&M – Tennessee Tahminleri, Oranlar, Tahminler


Birebir: Arkansas Razorbacks vs Tennessee Volunteers

Texas A&M Aggies Birebir Tennessee Buzz Williams ) Baş Antrenör Rick Barnes 16-(9-9, 5. Saniye cinsinden) Ayakta23 -7 (136 -4, SEC’de 3.) Lider (Maç Başına) Quenton Jackson ( ) PPG Kennedy Chandler (136) Henry Coleman III (6.3 ) RPG Josiah-Jordan James (5,8 ) Marcus Williams ( 3.4 ) APG Kennedy Chandler (4.6 ) Quenton Jackson (1.7 ) ) KMT Kennedy Chandler (2.2 ) Ethan Henderson (0.7 ) BPG John Fulkerson (1.0 ) Ethan Henderson (.448) FG% Uros Plavsiç (. ) Tyrece Radford (.136) 3P% Olivier Nkamhoua (.146 ))

Texas A&M Aggies Neden Kazanabilir?

Texas A&M Aggies’in sahip olmadığı fantastik bir rutin faktör ancak SEC Tourn’da gerçekten olağanüstüydü not. Tennessee Gönüllüleri’nde gerçekten zorlu bir maçla karşılaşacaklar. Zor savunma oynamaya ve Kennedy Chandler’ı düşürmeye konsantre olmaları gerekiyor. Tennessee, SEC’deki en iyi hücumu yapmıyor, ancak pas ve grup basketboluna odaklanan etkili bir hücumları var. Arkansas, geçiş şeritlerini kesmeyi ve top hareketini sınırlamayı gerektirir. Eğer yaparlarsa, gol şansını kısıtlarlar. Kennedy Chandler rutin sezon boyunca olağanüstü bir golcü değil. SEC Turnuvası Yarı Finallerinde Kentucky Wildcats’e karşı önemli bir video oyunundan çıkıyor. 8- ile 19 sayı attı. çekim. Razorback’ler Chandler’ı açık bırakamaz ve ona açık atışlar teklif edemez, yoksa onlara ödetir. NCAA yarışma tahminlerine ve seçimlerine katılın!

Tennessee Gönüllüleri Neden Kazanabilir?

Tennessee Gönüllüleri bu video oyununda favori olabilir, ancak aslında 2 önde geçen bir Texas A&M takımıyla uğraşıyorlar-15 son 2 gündeki gruplar. Gönüllüler, ciroları önlemeye ve Quenton Jackson’ı azaltmaya konsantre olmalı. Texas A&M harika bir savunmaya sahip değil, ancak topu almakta harikalar. Aggies ortalaması .4 bir video oyunu alır. Topu alma konusunda özellikle yetenekli bir oyuncu yok. Aksine, tüm grup işlevlerini yerine getirir. Gönüllüler, topu emniyete almalı ve Aggies savunmasına dikkat etmelidir. Quenton Jackson, Arkansas Razorbacks’e karşı devasa bir Yarı Finaller video oyunundan çıkıyor. Aggies’in 20 sayılarıyla en skorer ismi oldu ve 8 kez serbest atış çizgisine gitti. . Jackson büyük olasılıkla Tennessee’yi yenmek için başka bir büyük video oyunu olması gerektiğini anlıyor, bu yüzden Gönüllülerin onu yavaşlatması ve meslektaşlarına istemesini istemesi gerekiyor. Kaydolmadan önce ödemeler için en iyi çevrimiçi spor kitabının hangisi olduğunu görün!623

Aggies Anahtar Oyuncu: (G) Quenton Jackson

Muhafız Quenton Jackson aslında birkaç parlak alandan biri. bu Aggies grubunda. Onlara 14 liderlik ediyor. Video oyunu başına 6 puan ve pratikte şut çekiyor. 20 %’si sahadan. Rutin sezonundan beri Quenton Jackson’ı Aggies’in vazgeçilmez oyuncusu olarak seçmedim. Rutin sezon sona erdi ve Aggie’ler SEC Turnuvasını kazanıp March Madness’ı yapmaya çalışıyor. Jackson’ı bu yarışmada SEC savunmasını gerçekten korkuttuğu için seçtim. Olağanüstü atış konusunda SEC Turnuvası üzerinden video oyunu başına 14 puanları dengeliyor. Jackson’ın bu video oyununda kontrolü almaya devam etmesi gerekiyor ve Aggies yarışmayı kazanabilir.

Gönüllüler Anahtar Oyuncu: (G) Kennedy Chandler

Muhafız Kennedy Chandler, Gönüllüleri olağanüstü bir rutin sezon yüzeyine ve bir #146 gerçekten yönlendirdi. sıralaması. Sayım istatistikleri dikkat çekici, ancak genel etkisi bilardo masasında gördüğünüzden daha yüksek. Chandler ortalamaları .6 video oyunu başına puan, 4.6 yardımcı olur ve 2.2 alır. Tennessee hücumunu yönetiyor ve koruyucu tarafta büyük bir işlev görüyor. O bir böcek, koruduğu muhafız için hayatı sürekli zorlaştırıyor. Chandler’ın muhtemelen bu video oyununda Quenton Jackson’ı güvenceye alması gerekecek. Sert savunma oynaması ve kötü şutlar atması gerekiyor.

NCAA Basketbol Üzerine Bahis Yap!

Texas A&M Aggies vs Tennessee Volunteers

Texas A&M Aggies vs Tennessee Gönüllüleri Bilgileri Ne Texas A&M Aggies vs Tennessee Volunteers Nerede Amalie Arena, Tampa, Florida Ne zaman Pazar, Mart , 1: 00 PM EST Nasıl İzlenir ESPN

448 568

Leave a Reply

Your email address will not be published.