toyota-sahipleri-400-tahminler,-tahminler,-oranlar-(kupa-serisi)

Toyota Sahipleri 400 Tahminler, Tahminler, Oranlar (Kupa Serisi)

NASCAR Cup Serisi, bir milden çok daha kısa bir pistte sezonun ilk puan kazandıran etkinliği için Richmond Raceway’e gidiyor.

Pazar günkü Toyota Sahipleri 400 fazla 400 tura itiraz edilecektir. (400 mil) adresinde.2019 – 51 sonrasında düzenlenen faz molaları ile mil hız yolu ve 230 tur. Alex Bowman yarışın koruyucu galibi.

Ryan Blaney Bir Tur için Stellar Oldu. Peki ya 400 Bu Hafta?

Kazanan Ryan Newman’ın emekli olmasıyla 51 mesleği boyunca lider, NASCAR Cup Serisi yepyeni bir “Roket Adam” gerektiriyordu. ” Başka bir Ryan– Blaney– maliyetleri oldukça iyi doldurmuş görünüyor.

Blaney aslında Pazar günkü Toyota Sahiplerinden oluşan 7 Kupa yarışının 3’ünde direği kazandı 400 Richmond Yarış Pisti’nde. Blaney aslında 2 hafta önce Atlanta’da ikinci sırayı onaylayan koşudan oluşan 4 düz ön sıra başlangıcını bir araya getirdi.

Sorun şu ki Blaney başladığı yeri tamamlamadı. Aslında şu ana kadar 6 yarışın hepsinde en az bir tur liderliği aldı– ve genel olarak 206 tur– ve sıralamada 2., Blaney’nin bu sezon aldığı en iyi sonuçlar Daytona ve Phoenix’te dördüncülük oldu.

Blaney’nin 8 meslek direği var, ancak aslında hiçbir zaman lider başlangıç ​​bölgesinden galibiyet alamadı . Ve Richmond’daki son 24 Kupa yarışlarında pole bakıcısı aslında damalı bayrağı sadece 7 aldı.

Yine de, Blaney’nin (+’da ortak favori) olduğu Pazar günü bu sayının “8” olacağına inanıyoruz. DraftKings aracılığıyla) Richmond’da top yuvarlanmaya başlar ve oradaki ilk zaferini derecelendirir. Blaney’nin Richmond’daki tipik 152 yüzeyinin onu en kötüsü yaptığını unutun istatistiksel olarak takip edin. NASCAR’ın yepyeni yarış otomobili aslında her şeyi değiştirdi.

Blaney Cumartesi günkü antrenmanda en hızlı 3. oldu, ancak diğer tüm sürücüleri 5-, 13-, 13-, 13- ve 20- tur tipik hızı. Bu, genellikle Richmond’da bir Kupa yarışını tanımlayan uzun terimler için iyi bir ipucu. Toyota sürücüleri, Richmond Raceway’deki son 7 NASCAR Cup Serisi etkinliğinin 5’ini kazandı, Martin Truex Jr. 3 başarı ilan etti ve Kyle Busch 2.

Busch Cumartesi günkü üçüncülük sertifikasını aldı. denemeler ve Truex altıncı sıra çabasıyla izledi. Joe Gibbs Racing iş arkadaşları Christopher Bell, dokuzuncu sertifika aldı. Geçmişte kendi evinde gerçekten yeterlilik göstermiş olan Denny Hamlin başlayacak th.

Busch (+950 DraftKings aracılığıyla) Richmond’da 6 galibiyet, ancak 7 Nisan’da Bristol’de kazandığı düşünüldüğünde kısa bir pistte başarıyı tatmadı,2019 Truex, Öte yandan, busch Bristol yarışını kazandığı için 6 kısa pist yarışında ödül ilan ederek küçük devrelerde gerçekten sevindi.

Yani Pazar günü Blaney kazanamazsa, biz alacağız Truex (+230, DraftKings aracılığıyla Toyota’ya sezonun ilk başarısını sağlayacak. Toyota, bu hafta sonu hem Xfinity hem de Kupa yarışlarına sponsor oluyor, bu bir kehanet olabilir.

Ross Chastain Podyum Serisini Beş Düzeye Çıkarıyor

Ryan Blaney sertifikalandırma konusunda neredeyse tekele sahip olabilir, ancak Ross Chastain aslında önemli olan yerlerde – yarış yüzeylerinde önemli ölçüde daha fazla başarı elde etti.

Son 4 startında, Chastain aslında 3. oldu , 2. iki kez ve son olarak geçen Pazar günü ilk olarak Circuit of the Americas’ta, Kupa mesleğinin ilk zaferini ve yeni Trackhouse Racing’in ilk zaferini elde etti.

İlk üç sırayı alabilir mi? Richmond Raceway’de sonuçlar devam ediyor mu? İstatistikler bunu çürütecekti. 6 Kupa’da.75- millik parkurda başlar, Chastain aslında tipik bir yüzeyi yayınladı. .8.

Ama bu dikkate alınmaz onun yepyeni grubu ve NASCAR’ın 1 No’lu Chevrolet’in sürücüsüne çok iyi uyduğu görülen yepyeni yarış aracı. Geçmişi unutup, Chastain’in DraftKings üzerinden tekrar +230 ile ilk 3’e girmesini bekliyoruz.

NASCAR’a Burada Bahis Yap!

Toyota Nasıl İzlenir Sahipler 400

Toyota Sahipleri

Bilgi Yarış Toyota Sahipleri 400 NASCAR Cup Serisi yarışı ) Konum 2019 Richmond Yarış Pisti 2019 Zaman2019 3 Nisan Pazar 3: 30 öğleden sonra ET Nasıl İzlenir2019 FOX 2019 400

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.