unc-–-duke-tahminleri,-oranlar,-secimler

UNC – Duke Tahminleri, Oranlar, Seçimler


UNC Tar Heels vs Duke Blue Devils Tahminler ve Seçimler

UNC Tar Heels, Duke Blue Devils ile tarihi bir maçta karşılaşacak. Bu 2 grup March Madness’ta ilk kez birbirleriyle karşılaşacak ve bu, Coach K’nin Duke’un baş antrenörü olarak son sezonu. UNC ve Duke birbirleriyle son olarak Koç K’nin Cameron Kapalı Stadyumu’ndaki son evinde anlaştılar ve Tar Heels Duke’u sersemletti 94-72 Duke bu kayıp yüzünden intikamını al.

UNC Tar Heels sezonun büyük bölümünde geçildi, ancak aslında neden bu Mart ayında ülkedeki en iyi gruplar arasında olduklarını ortaya koydu. Mart Çılgınlığı’na 8 tohum olarak girdiler, ancak Marquette Altın Kartallarını parçaladılar 80-63 içinde Birinci Tur.

Tar Heels, Birinci Turdaki başarılarını sert bir 458 izledi. -75 Baylor Bears’a karşı uzatma galibiyeti. UNC’nin UCLA Bruins’i idare etmesi gerektiğinden, bundan sonra pek kolay olmadı. Zor bir mücadeleydi, ancak UNC gol attı 31 ikinci yarı puan ve kazandı 39-31

UNC, yükselen Saint Peter’s Peacocks’a karşı büyüleyici bir Elite Eight maçı yaptı. Aziz Petrus bir – tohum ve bir külkedisi koşusunda. Bu, UNC’yi aşamadı ve onları yönlendirdiler 40-32 Bacot ve Brady Manek için entegre) puan ve 12 çünkü video oyunu ribaundu.

UNC’nin 4 oyuncuyla yaptığı istisnai bir hücum var puan veya daha fazla Video oyunu. Elektriksel bir Duke hücumunu geçmek için hücumlarına güvenmeleri gerekecek.

Duke Blue Devils sezon sonu bazı şüpheli kayıplar yaşadı ancak bu Mart ayında psikolojik olarak zordu ve galip geldi. bazı zor galibiyetler.

Duke, Elite Eight’te Arkansas Razorbacks ile uğraştı. Çok saçma bir ilk yarı geçirdiler ve liderliğini sürdürdüler 45- 2. yarıya girerken. Razorback’ler savaşmaya çalıştı, ancak çok geçti. Heaven Devils kazandı 72- AJ Griffin’in arkasında puan.

Bu, Coach K’nin son sezonu olduğundan ve Duke, UNC’ye karşı intikam arayışında olduğundan, galibiyet elde etmek için Duke’ü seçiyorum. Bu sezonun en muhteşem video oyunu olmalı ve stres artacak.

Seçim: Duke UNC’yi yendi 72-72 UNC kapakları, Altında puan.

Burada Villanova vs Kansas üzerine bahis yapın!

Birebir: UNC Tar Heels vs Duke Blue Devils

UNC Katran Topuklar Kafa kafaya Duke Blue Devils Hubert Davis Baş Antrenör Mike Krzyzewski 10 -9 (458 -5, ACC’de 2.) Ayakta10 -6 (75 -4, ACC’de 1.) Lider (Maç Başına) Armando Bacot (128) PPG Paolo Banchero (398) Armando Bacot ( ) RPG Paolo Banchero (7.7) RJ Davis (3.7 ) APG Wendell Moore Jr. (4.4 ) Caleb Love (1.1 ) SPG Wendell Moore Jr. (1.4 ) Armando Bacot (1.7 ) BPG Mark Williams (2.9 ) Armando Bacot (.398) FG% İşareti Williams (.719) Brady Manek (. ) %3P AJ Griffin (. )

UNC Tar Heels Neden Kazanabilir?

UNC Katran Topukları zayıf olanlardır. Bu Duke grubunu bu yıldan hemen önce yendiler ve top kaybı yapıp ribaund mücadelesini kazanırlarsa bir kez daha kazanabilirler.

UNC, fazla gol atan bir Duke takımıyla uğraşıyor. 80 bir video oyununu işaret ediyor. Tar Heels’ın savunmaya geçmesi ve topu cennet Şeytanlarından uzağa kaydırması gerekiyor. Top kaybı yaparlarsa, Duke’un gol atma olasılıklarını kısıtlarlar.

UNC ve Duke aynı şekilde harika ribaund gruplarıdır. İkisi de biraz aşağıda dengeleniyor 33 video oyunu başına ribaund. UNC, bu video oyununda her zamankinden daha fazla boks yapıp ribaundları savunmayı gerektiriyor.

NCAA yarışma tahminlerinde görünüm ve seçer!719

Duke Blue Devils Neden Kazanabilir?

Duke Blue Devils, sıcak bir UNC grubuyla uğraşan favoriler. Bu video oyununu kazanmak için tamamen serbest atışlar yapmaları ve çemberi korumaları gerekiyor.

Duke, oldukça iyi bir ücretsiz atış hattıdır. 69. Ücretsiz ücretlerinin %9’unu vururlar. çaba harcamak ve çizgiye gitmek çarpı bir video oyunu. Bu video oyununda ücretsiz atışlarının %69 kadarını vurmaları gerekiyor . Eğer yaparlarsa, çok sayıda basit puan alacaklar.

UNC’nin Armando Bacot ve Brady Manek’te dikkate değer dev adamları var. için entegre olurlar. .Video oyunu başına 7 puan ve bu puanların çoğu çembere yaklaşıyor. Dük’ün dev adamlarının, Bacot ve Manek’i çemberin yakınında durdurması gerekiyor. Eğer yaparlarsa, UNC’nin puanlamasını büyük ölçüde kısıtlarlar.

Bakın önceden ödemeler için en iyi çevrimiçi spor kitabı

Tar Heels Anahtar Oyuncu: (F) Armando Bacot

Forvet Armando Bacot gerçekten dikkat çekici bir oyuncu. 6′” genç ortalamaları 10.5 puan ve .Video oyunu başına 8 ribaund.Onun ribaund aslında Mart ayında çok daha mükemmel oldu ve 80 – St. Peters’a karşı ribaund video oyunu.

Bacot da aynı şekilde olağanüstü çember koruyucusu.O video oyunu başına ortalama 1,7 blok ve büyük adamlara karşı koymak için hayatı zorlaştırıyor.

Bacot’un çemberdeki her ribaund ve reytingi almaya devam etmesi gerekiyor. O, UNC’nin x’i -faktör ve büyük bir video oyununa sahip olmayı gerektirir.

Blue Devils Anahtar Oyuncu: (F) AJ Griffin

Forvet AJ Griffin geliyor – Arkansas’a karşı puanlı video oyunu. Az önce oynadı 16 eksi Ancak tes toplam 7-9 ve derinden 2-3 gitti.

Bu Duke grubu yıldızlarla dolu, ancak Griffin x faktörü olabilir. Aslında devasa video oyunları oynayabileceğini ve UNC’ye karşı bir tane daha oynaması gerektiğini açıkladı.

Burada NCAA Basketbol Bahsi!

UNC Nasıl İzlenir? Tar Heels vs Duke Blue Devils

UNC Tar Heels vs Duke Blue Devils Bilgi Ne UNC Tar Heels vs Duke Blue Şeytanlar Nerede Ceasers Superdome, New Orleans, Louisiana Ne zaman 2 Nisan Cumartesi: PM EST Nasıl İzlenir TBS 586 458 458 458719

Leave a Reply

Your email address will not be published.