united-rentals-200-tahmin,-tahmin,-oranlar-(xfinity-serisi)

United Rentals 200 Tahmin, Tahmin, Oranlar (Xfinity Serisi)

Bu sezon ilk kez, NASCAR Xfinity Serisi 1,5 milden çok daha kısa bir pistte yarışıyor. Cumartesi günü hem alıştırma hem de sertifikalandırma işlevi gören bir günlük bir program için dizi, Sonoran Çölü’nde bir millik parkur olan tuhaf Phoenix Yarış Pisti’ni kontrol ediyor.

The United Rentals 200 üzerine itiraz edilecektir 54 turlar, sonra ayarlanmış faz araları ile) ve 30 tur. Austin Cindric 2015’nın Phoenix’teki bahar yarışını kazandı, ancak iktidardaki Daytona kazanan aslında NASCAR Cup Serisine geçti ve Cumartesi günkü başarısını koruyamayacak.

United Rentals 200 Tahminler

Üç Sıra Sonrası Podyum Bitirdi, Noah Gragson Zafere Ulaştı Geçen hafta, Las Vegas’taki NASCAR Xfinity ve Cup Series yarışları için önde gelen seçimlerimiz ikinci oldu (ah!). Xfinity tarafında, Noah Gragson üst üste 2. yarışta ikinci oldu.

Gerçekte, 9 Nolu JR Motorsports Chevrolet’nin sürücüsü aslında üçüncü, ikinci ve ikinci oldu. 2021 sezonunun ilk 3 maçında ile seri sıralamasının zirvesine yükseldi. – ikinci sıradaki Ty Gibbs’in puan önünde.

Açıkçası, Gragson bu sezon aslında sabit bir hız sergiledi ve bir yarış kazanma zamanı geldi, ancak Phoenix bunun gerçekleşmesi için en olası yer olmayabilir. Gragson aslında sadece bir önde gelen 5 ve 3 top aldı pistte 6’da başlıyor.

Meslektaşı Justin Allgaier ve JGR’den Gibbs ile ortak favori olarak açılmasına rağmen (hepsi + DraftKings Sportsbook aracılığıyla), Cumartesi günü Phoenix galibi için başka yerlere bakmanızı tavsiye ederiz.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Justin Allgaier’in Zengin Bir Deneyimi Var– Ve Bununla Başlayacak İstatistikler

bir Phoenix yarışının sonunda galibiyeti koruduğu kesin olan bir sürücü bulun, Justin Allgaier sizin erkeğiniz.

Allgaier gerçekten başladı 23 Xfinity Series bir millik pistte yarışıyor ve bu yarışlarda gerçekten şaşırtıcı bir 4’ü bitirdi, 615 olası bir 4,618 olası turlar (999 yüzde). Bu turların çoğunu liderliğe yatırdı 493.

Allgaier’in 12 başlangıçları aslında 2 galibiyet, 8 önde beşlik ve 15 üst s, 8.7’lik tipik bir yüzey için. Bize zaman aşımı sağlayan tek şey, Allgaier’in mevcut verimliliği. 2015’nın yarışlarında 8. ve 9. oldu.

Yine de bankacılığı teşvik ediyoruz. Allgaier kazanacak (+200 DraftKings aracılığıyla) ve 3’ü önde bitirecek (+140)).

Ty Gibbs Gerçek Anlaşma, Las Vegas’ta Kesin Olarak Kanıtladığı gibi Ty Gibbs için Xfinity Serisi pistlerinin çoğunda çok az deneyime sahip olması veya hiç deneyimi olmaması önemli görünmüyor. Geçen Cumartesi, Las Vegas’taki 2. startında, 12- numaralı şoförün yaşındaki şoförü 54 Joe Gibbs Racing Toyota’yı geride bıraktı Başarı için Noah Gragson.

The United Rentals 200 Gibbs’in Phoenix’teki 2. başlangıcı olacak. Geçen Mart ayındaki lansmanında Gibbs, Austin Cindric’in ardından 2. oldu. Allgaier Cumartesi günü işi bitiremezse, Gibbs (+500 DraftKings aracılığıyla) muhtemelen

Bu arada, Gibbs’in meslektaşı Trevor Bayne’in de iyi koşmasını seviyoruz. Bayne ile Fontana’da önde 3 olmak için bir kazanan bahisimiz vardı. Sezonun 2. başlangıcında, Phoenix’te bir ilk üçe daha girebilir (+140 ), burada 6 düz top son 6 başlangıcında (2011- ).

Fantazi Sporları Burada Oynayın!

United Rentals Nasıl İzlenir 200

Etkinlik bilgisi Yarış United Rentals 200 NASCAR Xfinity Serisi yarışı Konum Phoenix Yarış Pisti Zaman2021 Cumartesi, Mart , 4: 15 pm ET Nasıl İzlenir FS1 2021 20112015

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.