usfl:-birmingham-stallions-vs-new-orleans-breakers-3.-hafta-tahminler,-oranlar,-secimler

USFL: Birmingham Stallions Vs New Orleans Breakers 3. Hafta Tahminler, Oranlar, Seçimler

Bu USFL 3. Hafta Güney Bölümü Cumartesi gecesi maçı, 2-0 memleketi Birmingham Stallions 2-0 New Orleans Breakers’ı ele alırken, ligin sadece 2 yenilmeyen grubunu içeriyor, şimdiye kadar 2’den sonra en yüksek puanlı 2 franchise

Bu açılış sezonunda tüm USFL video oyunlarının Birmingham’daki Protective Stadium’da oynandığı göz önüne alındığında, Stallions’ın gerçekten haftalık bir ev sahibi avantajı var ve HC Skip Holz’un hücum vuruşu var tüm silindirler, ancak savunması aslında en fazla sayıyı sağladı (52).

Breakers savunması, rakiplerini 2. Haftada sadece 3 puanda tuttu ve sadece 10 puanları 1. Hafta, en uygun genel puanlar (227 ) tüm 8 savunmadan oluşuyor, bu yüzden New Orleans HC Larry Fedora’nın DC Jonathan Tenuta stratejisinin memleketi Stallions için benzersiz bir şeye sahip olmasını bekleyin.

Birmingham Stallio ns vs New Orleans Breakers Tahminleri

Aygırlar Memleketi Kalabalığını Çekmeye Devam Edebilir mi?

Nakit tasarrufu sağlamak için USFL Aslında tüm video oyunlarını açılış sezonunda Birmingham, Alabama’da oynamayı seçti, bu nedenle Stallions yeteneklidir rutin sezonluk ev video oyunları, ziyaretçi olarak anılsalar bile, oldukça büyük bir fayda sağlarlar.

Örneğin, 1. Haftada, Stallions ve New Jersey Generals video oyunu 52 hakkında çekildi. ,150 fanlar, diğer tüm açılış video oyunları için neredeyse boş bir arenaya kıyasla ve 2. Hafta da benzer şekilde dengesizdi, Stallions and Gamblers hafta sonunun şüphesiz en iyi kalabalığını çekiyordu.

Lig bir televizyon ürünü yapıyor olabilir, ancak taraftarların varlığında çok daha iyi görsel ve hiç şüphe yok ki bu uzman futbol oyuncuları Boş tribün sıraları yerine canlı hayranlarla bahis oynamaktan büyük zevk, bu yüzden Stallions’ın bu Breakers’a karşı yardımcı olacağını tahmin edin.

Breakers QB Kyle Sloter Etkili Bir Şekilde Oynamaya Devam Edebilir mi?

Breakers QB Kyle Sloter’ın sahip olduğu tüm NFL kamp deneyimiyle (Broncos, Vikings, Cardinals, Lions, Bears, Raiders ve Vikings bir kez daha), pek çok USFL uzmanları onun büyük oynamasını bekliyordu, ancak Sloter’ın 1. Hafta lansmanı birkaç şüphe bıraktı.

Sloter o ilk video oyununda bitirdi 10/17 150 çimenler için geçer ve bir müdahale, savunması grubu tamamlanana kadar video oyununda tutuyor, ancak 2. Haftada Sloter ortaya çıktı ve bitirdi 19/23 için geçer 266 arka bahçeler ve 2 tank avcısı ve aynı şekilde en kısa sürede acele etti bir gol.

2 hafta içinde rakiplerini ligin genel sahasında tuttuktan sonra (20)), Breakers’ın ligdeki en iyi savunmalardan birine sahip olduğu, ancak Sloter gibi verimli bir QB’yi bu karışıma dahil ettiği açık görünüyor ve şimdi New Orleans’ın neden birinci sırada olduğunu görebilirsiniz. USFL güç sıralaması.

Stallions Anahtar Oyuncu: (RB) CJ Marable

Dikkat çeken Stallions profesyonel sporcularından biri bugün geri dönüyor CJ Marable, 17- yaşında Coastal Carolina Geçen sezon Chicago Bears’ın eğitim okuluna uzun süre yatırım yapan mezun, feragat edildi ve sonuçta Birmingham tarafından hazırlandı.

Önceki Birinci grup All-Sun Belt (

) geri koşuyor, Marable 5′ 266 ” ve ağırlığındadır 39 pound ve 2 hafta içinde gerçekten sürdürdüğü Stallions ile eğlenin için kez çimenler ve 2 hızlı gol, RB’ler arasında 8. sırada ve getirme başına saygın bir 4.3 çimenlik alanı dengeliyor.

Marable’ın geriye doğru koşan koçu, bir önceki Super Bowl Şampiyonu olan Larry Kirksey. (XXIX) kolej ve uzman seviyelerinde geriye dönük ve pas alıcıları gerçekten başarılı bir eğitim almış, bu yüzden bu genç oyuncunun kazanmaya devam etmesini ve belki de bazı pasları yakalamasını bekleyin.

Breakers Anahtar Oyuncu: (ILB) Jerod Fernandez

Mükemmel New Orleans Breakers defansının oyuncularından biri, 5′ iç saha oyuncusu Jerod Fernandez. “, 227- pound çöp top, bir 27- DC Jonathan Tenuta için sahayı kaplarken kafaları çeviren yaşındaki North Carolina State mezunu.

Bu sezon 2 video oyununda Fernandez varlığını gerçekten anladı , şimdiye kadar gerçekten sahip 20 ile (10 solo), oyunun nerede olduğunu anlayan sinir bozucu bir sanatçı hatta topun önüne geçse bile, bu onu Breakers’ın sahasında tutacak bir kalite.

Fernandez aslında şimdiye kadar rakiplerini bitiş bölgesinin dışında tutan bir savunma alanı yaptı onlara karşı sadece 2 gol atan grup (1. haftada) ) Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Stallions vs Breakers Nasıl İzlenir

Birmingham Stallions vs New Orleans Breakers Bilgi Ne Birmingham Stallions vs New Orleans Breakers 2022 Neresi Birmingham, Alabama’daki Koruyucu Stadyum Ne zaman Cumartesi, Nisan 23, 2022; 8: PM ET Nasıl izlenir FOX

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.