usfl:-houston-gamblers-vs-michigan-panthers-1.-hafta-tahminler,-oranlar,-secimler

USFL: Houston Gamblers Vs Michigan Panthers 1. Hafta Tahminler, Oranlar, Seçimler

2022 USFL rutin sezonu kapandı ve 1. Haftanın bu ilk video oyununu üç Pazar günü devam ettiriyor – Michigan Panthers’ı yöneten Houston Gamblers, birlikte pratik yapmak için fazla zamanı olmayan 2 yeni oluşturulmuş kadro ve video oyunu hazırlığı dahil olmak üzere başlık.

Houston Gamblers önceki SEC Yılın Koçu Kevin’i işe aldı. Sumlin onlara liderlik edecek ve QB Clayton Thorson aslında birkaç NFL kampında takıldı, Michigan Panthers’ın Super Bowl Şampiyonu baş antrenörü Jeff Fisher ve önceki Wolverine QB Shea Patterson var.

Bu ikisi denenmemiş USFL grupları ve bölümler arası rakipler, sonunda burada olan bahar futbolu gününe başlamak için öğlen on ikide başlayacak, bu yüzden o bahis kedisini patlatın ve kazanmak için tercih ettiğiniz paraya biraz para koyun, çünkü biz futbol taraftarları yavaş yavaş bu yükseltilmiş ürünlere aşinayız. franchise.

İyi şanslar– büyük kazanın!

Houston Gamblers vs Michigan Panthers Tahminler

Kumarbazlar QB Clayton Thorson’un Hareketliliği ABD Futbol Federasyonu’nda O’na Yardımcı Olabilir mi? zaman en çok kazanan oyun kurucu çünkü okulun geçmişi 36-17 4 sezon boyunca toplam rekor oynadığı, 731 sonuçları ,262 çimenler ve 27 benzer şekilde dikkat çekici goller.

Ancak Gamblers HC Kevin Sumlin’in dikkatini çeken şey Thorson’un hızı ve cebin dışında çalışabilme yeteneğiydi, hareketi profesyonel düzeyde herhangi bir QB için çok önemli bir özellikti. , Thorson’s 108 ile ‘ya karşılık gelen bir Wildcat olarak gelir) genel çimler acele ediyor ve 12 adına daha fazla gol.

Şimdi Thorson önemli ölçüde daha küçük boyutlu bir kadroyla eğlenecek, bu nedenle ikili tehdit yetenekleri Sumlin’in taktik planının çok önemli bir parçası olacak, topu derin alıcılarına alabilen bir QB ile hızlı bir hücum, aksi takdirde bundan faydalanabilir ilk düşüş için hızlı bir çizgi ile bölge koruması.

Panthers QB’ler Shea Patterson ve Paxton Lynch Birlikte İyi Çalışabilir mi?
Ne Zaman Panthers HC Jeff Fisher’ın oyun kurucu setini tartıştığını dinliyorsunuz, Shea Patterson’ın varsayılan başlangıç ​​olması ve Paxton Lynch’in kendi oyun kurucularını kullanan bir go-to-plan olmasıyla, onları birlikte kullanmanın tadını çıkarmak ilginç olabilir gibi görünüyor. hızlı bacaklar.

Bu tür ikili QB hücumu aslında NFL’de New Orleans Saints’in tandemi Drew Brees ve Taysom Hill ile gerçekleşti, bu yüzden Fisher’ın yetenekli Panthers setiyle benzer deneyler yapmasını bekleyin Lynch’in 00 TD’ler için koştuğu göz önüne alındığında QB’ler Memphi için oyun kurucuyken s Tigers.

Fisher aslında hücumunun “hızlı bir video oyunu” oynayacağını ve ona bir “kolej tarzı” sahip olacağını ve 17- 2. oyun saati, hayranların RPO’lar ve yüksek tempolu pacing çalışmasıyla hızlı hareket etmesini bekliyor kaçabilen mobil oyun kurucular tarafından.

Kumarbazlar Ana Oyuncu: (RB) Mark Thompson

HC ile ilgili olduğunda Sumlin’in hücumu, birkaç yöntemde güvenilir olabilen bir arka arkaya istiyor – bir koşucu olarak, açıkça, ancak aynı şekilde geçiş güvenliğine yardımcı olacak bir engelleyici olarak, ekran video oyununda, bir kontrol alıcısı olarak sınırda ve dışarıda. boş bir set.

Tüm bu yetenekler, RB Mark Thompson’ı bu plan için mükemmel yapan şeydir, bir Seminole, 6′ 2 olarak geçirdiği süre boyunca çatışmalardan 5.5 arka bahçeyi dengeleyen önceki Florida çifte tehlike yıldızı ” 108- üstlenilmesi zor olan kiloluk enerji demeti ve, bir engelleyici, zor vigate.

Thomson 27 ve şüphesiz bir uzman seviyesine dalabileceğini ve Kumarbazlarının video oyunları kazanmasına yardım edebileceğini göstermeye can atıyor, gerçekten gol attıktan sonra tamamlama alanına tamamen yabancı olmayan bir arka 10 Florida’da geçirdiği 2 sezonda toplam gol, etkili bir güç size çeşitli şekillerde zarar verebilir.

Panthers Anahtar Oyuncu: (WR) Jeff Badet

Minnesota Vikingleri olanlarınız için hayranları, Jeff Badet’in adı tanıdık gelebilir, Vikingler tarafından tamamen ücretsiz bir temsilci olarak imzalanan önceki Kentucky ve Oklahoma yıldızı 2018 ve sonraki sezon kadroda yer almadan önce antrenman takımlarına uzun süre yatırım yaptı.

USFL, Badet gibi yetenekli profesyonel bir sporcunun performansını sergilemesi için ideal bir yer. yetenekleri, 6′ 36 kiloluk speedster mükemmel bir üniversite profesyonuna sahipti 4 sezonda 1 66 topları topladığı ion,408 çimler ve gol atarken aynı şekilde için 7 kez arka bahçeler. 2020 Washington Futbol Takımı (şimdi Komutanlar) ile sözleşme imzaladı, ancak feragat edildi 2022, kimin QB Shea Patterson için istisnai bir hedef yapması gerektiğini gösterecek çok şeyi olan bir alıcı.

Burada Futbol Bahsi!

Kumarbazlar vs Panterler Nasıl İzlenir

Kumarbazlar vs Panterler Bilgi Ne Houston Gamblers vs Michigan Panthers Neresi Birmingham, Alabama’daki Koruyucu Stadyum Ne zaman Nisan, Pazar 17, 2020; 00: PM ET Nasıl Görülür NBC, Tavuskuşu 2021 2021 2021991

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.