usfl:-pittsburgh-maulers-vs-philadelphia-stars-2.-hafta-tahminler,-oranlar,-secimler

USFL: Pittsburgh Maulers Vs Philadelphia Stars 2. Hafta Tahminler, Oranlar, Seçimler

USFL’nin uzun süredir beklenen bahar futbolunun 1. Haftası gerçekten oynandıktan sonra, South Division 4 grubun tümü ile North Division rakiplerine karşı daha güçlü bir başlangıç ​​yaptı, ancak 8 franchise’ın tümü sadece 3’e sahip olmalarından bağımsız olarak iyi oynadı. hazırlanmak için haftalar.

Tampa Bay Haydutları ile Pazar gecesi video oyunlarının ardından Pazartesi gecesi kullanılan Pittsburgh Maulers, yıldırım düşmesi nedeniyle ertelendi, ancak Maulers video oyunu tabanlı hücum asla kovulmadı yukarı çünkü 3-14 kayıp, rahatsız edici kesme kenarı düzenli olarak üretemiyor delikler.

Philadelphia QB Bryan Scott ilk çeyrekte bir altılı seçim yaptıktan sonra, Stars’ın 0-7’lik bir farkla mücadele etmesi gerekiyordu, ancak sayıyı kaçıran 2 basket oldu. 14- New Orleans Breakers’a mağlubiyet, ST koçu Martin Bayless’ın ihtiyacı olan bir şey o toparla.

Pittsburgh Maulers vs Philadelphia Stars Tahminler

Maulers’ Run Game HC Kirby Wilson’ın Beklediği Yaşamı Bulabilir mi?

Pittsburgh Maulers’ın baş antrenörü Kirby Wilson medyaya, ilk oyun serisi boyunca onun rahatsız edici taktik planını açıkça anlayacaklarını ve şüphesiz bunun “koşu video oyunu” olduğunu söyledi. Başlangıçta’ çağrılan ilk 7 oyun yerde ve doğrudan Haydutlardaydı.

Maulers’ın 2 geri dönüşü, oynayan Garrett Groshek. Wisconsin Badgers ile video oyunları ve

The Spring League Alphas ile anlaşan Madre London , Tampa Bay’in sert cephesine karşı başlamakta zorlanan arka sahadan 2 ikili tehdit.

1. Haftada, Groshek 12 kez için devam etti. arka bahçeler ve gol yok (getirme başına 3.4 çim) ve Londra devam etti ( için çimenler (getirme başına 1,6 çim), Wilson’ın aceleyle bir suç işlemeyi hayal etmesi kabul edilecekse, üretimin önemli ölçüde artması gerekecek.

Kader Savunması Koşuyu Etkili Bir Şekilde Durdurabilir mi? 2. Haftada kazanmak ve ilk USFL başarıları olan Philadelphia’yı tebeşirlemek için Yıldızların koşuyu durdurma konusunda yetkin olmaları gerekecek çünkü Mauler’lar çoğu zaman bunu yapmaya kararlı görünüyorlar, bu da son zamanlarda kader savunmasının Breakers tarafından kullanıldığını gördükten sonra sorun olabilir.

Philly’nin savunması, New Orleans’ın 171 çimler ve 2 hızlı gol için koşmasını sağladı, bu yüzden aceleye karşı savunmasız görünüyorlar. savunma planlayıcısı Brad Miller ve koruyucu hat koçu Brandon Maguire’ın bugünkü antrenman boyunca ilgilenmesi gerekecek bir şey. birinci haftada 16 genel anlaşmaları olan şap ve güvenlik Ahmad ile genel olarak anlaşmaları olan Dixon, 2 koruyucu lider her zaman Maulers’ Groshek’i ve Londra’yı kaldırması gerekecek.

Maulers Anahtar Oyuncu: (WR) Bailey Gaither

Diehard Green Bay Packers taraftarları, ‘da draft edilmemiş bir NFL ücretsiz temsilcisi olan San Jose State mezunu, pas alıcı Bailey Gaither’i akıllarında tutabilirler. ve Packers tarafından Ağustos’ta ’emekliyene’ kadar imzalandı ve sezonun geri kalanı için yedek/emekli listesine alındı.

Gaither emekli olduktan sonra, USFL Draft’ında (14 birinci turda Pittsburgh Maulers tarafından seçildi , QB Josh Love ile hızlı bir bağlantı kurabilecek bir alıcıya ihtiyaç duyan bir ilk grup, birlikte SJS’ye daldıklarında basitçe Gaither’ın QB’si oldular.

Şimdi Görünüşe göre Gaither, Love’a yollarını tanıdığı güvenilir bir hedef sunacak ve 1. Haftada 2, 7 hedeften 3 kez bağlantılı çimler, ancak gol yok ve bağlantıları, ne olursa olsun koşmaya hazır görünen bir grupta biraz can verdi.

Yıldız Anahtar Oyuncu : (WR) Chris Rowland

Philadelphia Stars’ın ölüm hücumunda parlak bir alan, Tennessee State mezunu ve Deacon Jones Trophy kazananı Chris Rowland (

) aslında bir dizi NFL kampına (Atlanta Falcons, Tennessee Titans) uzun süre yatırım yapmış ve bu yüzden birinci lig deneyimi getiriyor.

New Orleans Breakers’a karşı birinci haftada, Rowland 9 kez hedef alındı ​​ve bu paslardan 7’sini ele geçirdi 171 arka bahçeler, en uzun 14- arka bahçe QB Bryan Scott ile bağlantı, bu bağlantının büyük oyunlar üretebileceğinin kanıtıydı. OVC Offensive POY’nin t’si (2019).

birinci hafta sıkı bir sondu 2. çeyreğin bitmesine bir dakikadan az bir süre kala grubuna video oyununda ilk derecelerini sunan kavşak yolunda bir gol yakalayan Bug Howard, birçok NFL kampıyla izlemesi keyifli bir oyuncu güvenebileceğiniz bir deneyim.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Maulers vs Stars Nasıl İzlenir

Maulers vs Yıldız Bilgileri Ne Pittsburgh Maulers vs Philadelphia Stars Neresi Birmingham, Alabama’daki Koruyucu Stadyum Ne zaman Nisan Cumartesi 23, ; 12: PM ET Nasıl izlenir tilki 2019 2022 2019 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.