vegas-altin-sovalyeleri-vs-edmonton-oilers-tahminler,-oranlar,-secimler

Vegas Altın Şövalyeleri Vs Edmonton Oilers Tahminler, Oranlar, Seçimler


Teke Tek: Vegas Golden Knights vs Edmonton Oilers

Vegas Altın Şövalyeleri Birebir ) Edmonton Oilers Peter DeBoer Baş Antrenör Jay Woodcroft 41-20 -5 (Pasifik Bölümünde 4. sırada) Ayakta43-16 -6 (Pasifik Bölümünde 2.) Liderler Jonathan Marchessault (60) Puan Connor McDavid ( ) Jonathan Marchessault (29) Goller Leon Draisaitl (41) Chandler Stephenson ( ) Asist Connor McDavid (68) Zach Whitecloud (60 )+/- Leon Draisaitl (16) Jonathan Marchessault (3. ) Şutlar (Maç Başına) Connor McDavid (4. )

Vegas Altın Şövalyeleri Neden Kazanabilir?

Vegas Altın Şövalyeleri zayıf, ancak çok fazla şut atıp Leon Draisaitl’i düşürürlerse kazanabilirler. Altın Şövalyeler bir Oilers takımıyla uğraşıyor. güçlü golcülük var. Her iki Oilers’ın da kalecileri sık sık zor anlar yaşıyor, bu nedenle Altın Şövalyeler çok sayıda şansa sahip olacak. Altın Şövalyeler, Oilers’ın kalecilerini şutlarla boğmak zorunda. Eğer yaparlarsa, çok sayıda gol şansları olacak.68 Altın Şövalyelerin bu video oyununda gol atmak için sayısız fırsatı olabilir, ancak aynı şekilde Leon Draisaitl’ı düşürmeleri gerekecek. Draisaitl’in 41 hedefleri ve 41 vardır. yardım eder. Pakı elektrikle kullanıyor ve pakı eline aldığında her ne pahasına olursa olsun durdurulması gerekiyor. Draisaitl, çok sayıda şansı ve % üzerinde reytingi kaçırmaz. atışlar.

Edmonton Oilers Neden Kazanabilir?

Edmonton Oilers favoriler ancak hücum edip Altın Şövalyelerin atışlarını kısıtlarlarsa kazanacaklar.68 Oilers baskın bir güç oyunu sistemine sahip ve dönüşüyor Güç oyunlarının % %’si, ligin üçüncü en iyisi. Oilers suçlamaları çekmeli ve bir adama fayda sağlamalı. Bu video oyunu yüksek puanlı olabilir ve Oilers’ın olabildiğince çok puan alması gerekiyor. Altın Şövalyeler, video oyunu ve ortalama 26 atış başına 3,2 gol attı . Yüksek güçlü bir hücumları var ve azaltılmaları gerekiyor. Çok fazla çekim yapmazlarsa azaltılabilirler. Oilers, defans oyuncularının şutlarını kısıtlamasını ve reyting almasını zorlaştırmasını şart koşuyor.

Golden Knights Anahtar Oyuncu: (C) Chandler Stephenson

Merkez Chandler Stephenson aslında bu Altın Şövalyeler grubunun lideri oldu. Çok gol atmıyor, ancak meslektaşları için oyunlar geliştiriyor.68 Stephenson’ın sadece hedefleri var, ancak 40 yardım eder. İdeal geçişi yapar ve buzdaki en iyi meslektaşları keşfeder. Bu video oyununda en iyi meslektaşları bulmaya çalışmaya devam etmesi gerekiyor. Defansif olarak, Oilers’ın Stephenson’ın skoru konusunda endişelenmesine gerek yok (aslında bu sezon 110 şutları yeni attı). Onun pas yollarını kesmeleri ve pakı çevirmesini istemeleri gerekiyor.

Oilers Anahtar Oyuncu: (C) Connor McDavid

68 Bu zorlayıcı bir seçenek değildi. Connor McDavid yetenekli bir oyuncu ve masaya birçok yetenek getiriyor.68 McDavid geçebilir ve gol atabilir, bu yüzden en iyi olanı seçmesi gerekir. En iyi alternatif olduğu zaman geçmeli, ancak aynı şekilde en iyi alternatif olduğu zaman şut atması gerekiyor. Bu onun için çok zor olmamalı; bir faktör için ligdeki en iyi oyunculardan biri.68

NHL Hokey Burada Bahis!

Vegas Golden Knights – Edmonton Oilers

Nasıl İzlenir? Vegas Golden Knights vs Edmonton Oilers Bilgi Ne Vegas Golden Knights vs Edmonton Oilers Neresi Rogers Place, Edmonton, Alberta Ne zaman Nisan Cumartesi 16, 9: PM EST Nasıl İzlenir ESPN+ 68

Leave a Reply

Your email address will not be published.