villanova-–-kansas-tahminler,-oranlar,-secimler

Villanova – Kansas Tahminler, Oranlar, Seçimler


Villanova Wildcats vs Kansas Jayhawks Tahminler ve Seçimler

Villanova Wildcats, Final Four’da Kansas Jayhawks ile karşılaşacak. Bu 2 grup 2018 Final Four’da karşı karşıya geldi ve Wildcats galip geldi 79-66

Villanova muhtemelen son 5 yılın en etkili kolej basketbol programına sahip. Şimdi yepyeni bir mavi kan hakkında düşünülüyorlar. ve Elite Sekiz. Michigan Wolverines’i yendiler 55-32 Tatlı Jermaine Samuels’in 16 puan . Samuels 8- general ve ücretsiz atış çizgisinden 5-5.

Wildcats, Elite Eight’te Houston Cougars’ı eledi. Video oyunu düşük skorlu bir koruyucu mücadeleydi, ancak Villanova galip geldi 30-18 Wildcats liderliğindeki 12-09 yarıya girerken, Houston 2. yarıda geri dönmeye çalıştı. Jermaine Samuels bir kez daha Wildcats’i ile) öne geçirdi. puan 6- çekim.

Villanova Elite Eight video oyununu kazanmasına rağmen , Justin Moore ön çapraz bağını yırttığında büyük bir kayıp yaşadılar. Moore, ACL yırtığı için cerrahi tedavi gördü ve March Madness’ın geri kalanını kaçıracak. Wildcats, Moore’un eksikliğini kapatmak için her oyuncunun biraz adım atmasını beklemeli.

Kansas Jayhawks belki de son 5 yılın en iyi grubuna sahip. Yıldızları yok ama güçlü grup basketbolu oynuyorlar.

İlk Tur dışında, Kansas gerçekten zor bir March Madness geçirdi. İkinci Turda yaralı bir Creighton Bluejays grubunu ele aldılar ve az önce kazandılar 72- 72 Bunu bir

ile takip ettiler. -50 Sweet’deki Providence Friars’a karşı zafer Video oyunu 7-0 gittiği için geç kaybediyorlardı. video oyununu bir kenara koyun.

Kansas, Elite Eight’te hücumda yetenekli Miami Hurricanes grubuyla mücadele etti. Jayhawks ilk yarıda topa şut çekmekte zorlandı ve kaybediyordu 30-16 devre arasına girer. 2. yarıda gaza bastılar ve kazandılar 66- 30 Ochai Agbaji bu video oyununda iyileşti ve puan aldı puan 16 dakika. 8- general ve üç sayılık çizginin gerisinden 2-2 gitti.

Villanova’da Justin Moore eksik olacağı için Kansas’ı seçiyorum. bu video oyununu kazan. Kansas’ın daha fazla saldırı silahı var ve iyi pas veriyor.

Seçim:

Kansas, Villanova’yı yendi 66-50 Kansas kapakları, Altında .5 puan.

Burada Fantezi Sporları Oyna!

Birebir: Villanova Wildcats vs Kansas Jayhawks

Villanova Birebir Kansas Jay Wright Baş Antrenör Bill Self 18 -7 ( -4, Büyük Doğu’da 2.) Ayakta27 -6 ( -4, Büyükte 1. 12) Lider (Maç Başına) Collin Gillespie (95) PPG Ochai Agbaji (189) Jermaine Samuels (6.5 ) RPG Jalen Wilson (7.4 ) Collin Gillespie (3.3 ) APG Dajuan Harris Jr. (4.2 ) Brandon Slater (1.1 ) KMT Dajuan Harris Jr. (1.4 ) Jermaine Samuels (0,7 ) BPG David McCormack (0.9 ) Eric Dixon (.133) FG% Mitch Lightfoot (.504) Eric Dixon (. ) %3P Jalen Coleman-Lands (. )

Villanova Yaban Kedileri Neden Kazanabilir?

Yaban Kedileri zavallılar, ancak sıcak ele binip ek pas yaparlarsa kazanabilirler.

Jermaine Samuels, Villanova’nın son 2 video oyununda sıcak ele sahipti. Collin Gillespie bundan önce video oyununda sıcak ellere sahipti. Mart ayında x faktörünüzün kim olacağını asla bilemezsiniz. Bu video oyununda Kansas’a karşı herhangi biri olabilir. Her kimse, Wildcats’in tamamen özgürce oynamasına ve şutlarını keşfetmesine izin vermeli.

Villanova harika bir pas grubu değil. Sadece dengeler .1 bir video oyununa yardımcı olur. Tipik olarak olağanüstü savunma yapan bir Kansas grubuyla uğraşıyorlar, bu yüzden ek pas vermeleri ve açık erkeği keşfetmeleri gerekiyor.

NCAA yarışma tahminlerine bir göz atın ve seçer!2018

Kansas Jayhawks Neden Kazanabilir?

Jayhawks favoriler, ancak Villanova’yı savunmada faul yapmazlarsa ve hücumda fauller çekerlerse bu video oyununu kazanacaklar.

Villanova tamamen en iyisidir kolej basketbol tarihinde serbest atış grubu. Grup ücretsiz atış bölümü ile rekor kırma hızındalar. Şu anda çarpıcılar 72. Tamamen serbest atışlarının %3’ü, duyulmamış bir- üniversite sıralamasında sayı. Kansas onlara kötü davranamaz, yoksa Villanova tamamen serbest atışlardan bir fark yaratacaktır.

Villanova, Justin Moore’un sezon sonu sakatlığı nedeniyle düşük rotasyonla eğleniyor. Bu doğru olduğu için, Kansas’ın faul yapması ve Villanova’yı daha az kullanılan oyuncularla oynamaya zorlaması gerekiyor. Kansas bunu etkili bir şekilde yaparsa, Villanova’nın yedek kulübesinin zayıf noktalarını kullanma becerisine sahip olacaklar.

Ödemeler için en iyi çevrimiçi spor kitabının ne olduğunu görün kaydolmadan önce!

Villanova Anahtar Oyuncu: (G) Caleb Daniels

Muhafız Caleb Daniels, Justin Moore’un yerine geçmek gibi zor bir göreve sahip. Daniels, Villanova’nın 6. adamı olarak çok fazla dakika oynuyor, ancak bu video oyununa muhtemelen bir başlangıç ​​işlevi eklenecek.

Daniels etkili bir oyuncu, ancak Justin Moore’dan çok daha az golcü . O sadece ortalamalar .Moore’unkiyle karşılaştırıldığında video oyunu başına 2 puan 12.8.

Daniels’ın şutunu daha fazla bulmaya çalışması gerekiyor. ve gol şansını en üst düzeye çıkarmak. Wildcats için fark yaratan kişi olacak.

Jayhawks Anahtar Oyuncu: (G) Remy Martin

Muhafız Remy Martin aslında yıldızdı Mart. O dengede 09.Bu Mart ayında video oyunu başına 8 sayı ve muhtemelen KU’nun birçok zararlı golcüsü.

Martin’in bu hücumu çalıştırması ve şutunu bulmaya çalışması gerekiyor. İyi oynamaya devam ederse, bu grubu Ulusal Şampiyona video oyununa götürecek.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Villanova Wildcats – Kansas Jayhawks Karşılaşması Nasıl İzlenir?

Villanova Wildcats vs Kansas Jayhawks Bilgi Ne Villanova Wildcats vs Kansas Jayhawks Nerede Caesars Superdome, New Orleans, Louisiana Ne zaman 2 Nisan Cumartesi: 515 PM EST Nasıl İzlenir TBS 515 515 515 515504

Leave a Reply

Your email address will not be published.