avrupali-​​ustalarin-secimleri,-tahminler-15-nisan

Avrupalı ​​Ustaların Seçimleri, Tahminler 15 Nisan


Unicorns of Love Sexy Edition vs Atleta Pick

Unicorns of Love SE (para hattı)

Unicorns of Love Sexy Edition vs Atleta Predictions

EU Masters’ı başlatmak için bileşenlerin ilkinde 2020, Unicorns of Love SE ile Atleta’yı karşı karşıya getiren ağır bir D Grubu bileşenimiz var. Kağıt üzerinde, Tekboynuzlar sinir bozucu favoriler olarak başlar. Alman Ligi Bahar Mevsimi’ni, nihai şampiyon GamerLegion’a 3-1’lik bir farkla kaybettikten sonra 3. sırada tamamladılar. Bir önceki sezondaki gelişimleri gerçekten dikkat çekiciydi.

Tür olarak, AB’ye dahil olan oldukça genç İtalyan organizasyonu Atleta Esports’u yenmeleri için onları destekliyorsunuz. Tarihlerinde ilk kez ustalar. Bir grup bir noktayı göstermeye çalışıyor, bir diğeri ise şimdiye kadarki en büyük aşamaları olduğunu garanti eden sinirlerini savuşturmaya çalışıyor.

The Rise And Rise Of UoL

İçinde 11, franchise Rusya’ya transfer olmayı seçti ve sonuç olarak grubun akademi kurulumunun dayandığı Almanya’da “çekici bir baskı” kurdu. İtibaren 2018-2021, herhangi bir başarıyı elde etmek için çalışmayı bırakarak biraz çalkantı yaşadılar. AB Üstatlarına ulaşmak, ulaşılabilir hedefler açısından çok uzak bir ihtimaldi.

Birlikte yıllarca, UOL bayrağının bir parçası olduklarında, ne anlama geldiklerini anladılar. Talimatları olmayan agresif bir giysi olun. Haritadaki her öğeyi önemli kompleksler olmadan kullanma eğilimindeydiler. Geç bir yerde 2021, etraftaki şeyleri değiştirmenin gerekliliğini anladılar.

2015’da, değişim rüzgarları buradaydı. Tobias “Dreamer Ace” Schreckender, 2018 tarafından gerçekten tanıtılana giden tek bağlantıdır. bir tür dönüşüm. Grup daha yapılandırılmış ve aslında özel olan bir oyun hızına ve tasarımına sahip. Haritanın üst tarafındaki istikrar, aslında zamanla onların imzası haline geldi. . Lig angajmanlarının tamamlanmasına yönelik bazı hatalar için, başlangıçta veya ikinci olarak sona ermiş olabilirler. Arka arkaya 2 deflate mağlubiyetle sona erdiler.

Atleta’nın Makyajı

2021 ‘deki uzman yapıya yeni girdiler, ancak yapıları şu anda aslında bir iyileştirme geçirdi. Şu anda LCL’den 2 popüler Ukraynalı– XoNix ve MightyDragon–dan oluşuyorlar. Son zamanlarda, AB Masters’a girme hakkını elde etmek için PG Nationals’ı 2015 birincilik olarak tamamladılar.

Thomas “Phone” Kifle’da baş antrenör olarak kadrolarına 2 yeni antrenörün eklenmesi ve taktik antrenör olarak Evan van Loon’un takıma yaptıkları finansal yatırımdan fazlasıyla söz ediyor. mevcut gruptan en iyi şekilde yararlanın ve zemini çalıştırın. Kağıt üzerinde, başarı bir anda çok uzak bir köprü gibi görünebilir, ancak grup değerlerinin yüksek olduğu bir grubu, birkaç üzüntüyü tetiklemede fazlasıyla etkili olan bir grubu işaretlemeyin.

Phantasma vs GamerLegion Seçimi

GamerLegion (para hattı)

Phantasma vs GamerLegion Predictions

Sıradaki, mercurial GamerLegion ile istikrarsız Phantasma’yı karşılaştıran bir B Grubu bileşeni. son derece gelişmiş giysiler. Yunan Ligi’nin bahar bölümünde, sekiz takımlı bir yüzme havuzunda ile ikinci oldular. -3 galibiyet rekoru.

Lig aşamasının büyük bölümünde yüzme havuzunun zirvesine çıkmak için çekişme içinde kaldılar, ancak WLGaming’e eşlik eden mini bir çöküşün karışımı Birbirini takip eden 8 galibiyetle devam eden e-sporlar, 2.

GamerLegion’un Tutarlılık Arayışı

için gitmeleri gerektiğini önerdi. GamerLegion aslında 4 yıldır, video oyunlarının sahibi olan Prime League’in henüz ortalıkta olmadığı bir zamanda. O zamanlar GamerLegion, numaralandırmadaki birçok giysi arasındaydı. Sadece son 2 yılda geleceğe bakan güçlü bir ekip kurdular. 2020’da, karışımlarının bir parçası olarak 3 gazi ve 2 çekici acemi vardı. Petter “Hjarnan” Freyschuss ve Benjamin “Visdom” Ruberg Larsen o sırada onların kadrosuna dahildi, ancak temel anlayış onların asallarını aştıklarıydı. Hjarnan, G2 Esports için dünya çapındaki yarı finaldeki en zayıf halkaları arasında yer alıyor.

Bilinmeyenler– Jochem “Rabble” van Graafeiland ve Ardian “Nite” mSpahiu– şimdi AGO Rogue’da dalgalar yaratıyor. Sadece bir çekirdek grup geliştirmeye yönelik birazcık finansal yatırımın ve çabanın nasıl temettü ödeyebileceğini size bildirmek için gidiyor.

GamerLegion bahar mevsiminde playofflara zar zor kaldı, ancak BIG ve Unicorns of Love SE’yi yenerek çok fazla taahhütte bulundular. GamerLegion’ın dikkat etmesi gereken şey, iç savaş ve öngörülemezlik, aslında bir şekilde grupla bağlantılı olan 2 özellik. Tek kişilik oynarlarsa muhteşem güçlü olabilirler.

Phantasma’nın Yıldız Oyunculara Bağımlılığı Azaltması Gerekiyor

Phantasma bunu yapmak için çalışmayı bıraktı 2015’deki EU Masters play-in aşamasına. Engeli aslında daha büyük bir şeye sıçrama tahtası olarak kullandılar.

Bir yıl sonra işte buradalar. WLGaming üzerinden sansasyonel bir arkadan gelen beş oyun serisinin arkasında ve bundan gelen özgüveni AB Ustalarına getirme niyetinde olacaklar. Yine de, orta koridor oyuncusu Peppe’nin verimliliğinin bir uzantısından daha fazlası olduklarını göstermeleri gerekecek.

ESCA vs Fnatic TQ Pick

Fnatic TQ (para hattı)

Fnatic Hold The Aces

Bu C Grubu bileşenini kontrol edecek olan ESCA’nın cesareti ve Fnatic TQ’nun radikal tarzıdır. Müjdelenmemiş bir kıyafet olmanın ötesinde, ESCA neden Avrupa’nın en iyi ve gelecek vadeden grupları arasında olduklarını zamanla gösterdi. Şu anda 7. sezondaki verimlilikleri, yeteneklerinin yeterli kanıtıyla Polonya Ligi’nde kalıp belirleyiciler haline geldiler.

Üzülme Şansı Yok

Ama kendi liglerinde oynamak– ki, mantıklı olalım, örneğin, hala Çit liglerinin altında listelenen birkaç basamaktır– tamamen çeşitli fincan çay. Aralarında köprü kurmaya çalıştıkları gereksinimler arasında büyük bir uçurum var ve büyük çocuklara karşı bunun gibi şanslar doğrudan maruz kalmayı garanti ediyor.

Sahaya çıktıklarında, ESCA’ya karşı şanslar o kadar yüksek ki, kazanmaları için üzerine yapılan 1 USD’lik bir bahis, muazzam bir üzüntüyü tetiklerlerse, size neredeyse 4X getiri sağlayabilir. Ancak bunun gerçekleşme fırsatları uzak.

X7 vs Karmine Corp Pick

Karmine Corp ( para hattı)

Fırtına Gergin Savaşın Yüzeyinin Altında Demleniyor

Bu çok isabetli bir çarpışma ve büyük olasılıkla organizatörler, bu 2 favori yarışmacıyı ilk hazır fırsatta pite alma cazibesine karşı koyamadılar. Bu 2 grubun asırlardır bir rekabeti paylaştığını düşünmek inanılmaz, aslında daha önce hiç birbirleriyle oynamamışlar.

Bu Avrupa arası rekabet LEC gazileri arasında Fnatic ve G2 aslında hepsinin en iyi bilinen yarışması oldu. Bu, aynı alana hızlı bir giriş yapıyor ve ilk konferansları buna ilginç bir bölüm eklemeyi garanti ediyor. EUM, çeşitli vatandaşlıklardan grupların kalabalığı ziyaret ettiği, sansasyon yaratmayı amaçlayan bir yarışma olarak dünya çapında espor. Karmine Corp’un hayranlarının, grubun en azılı koruyucularından birkaçı olduğu anlaşılıyor; X7 daha az değil. Yardım anlamında da, birikim anlamında alabildiğine harika. Aslında hiç doyuma ulaşmamış 2 tarafın nasıl böyle bir rekabeti olduğunu sorgulayabilirsiniz. Genesis, takımın yapısına geri döner. Ultraliga for Gentlemen’s Gaming’de oynayan Polonyalı oyuncu “Badlya”, diğer rakip Avrupa gruplarının renklerini ve sembollerini temsil etmek için Karmine Corp’un maskotunun değiştirilmiş bir varyasyonunu yaptı.

KC tarafından kullanılan sanat eseri sipariş edilmiş bir parça olsa da, Karmine Corp hayranı Badlyyga’nın kendi grubunun sanat eserini kullanması nedeniyle çileden çıktı.

Onlar tartışmaya katkıda bulunan çeşitli konu uzmanları ile telif hakkı suçları ilan etti. NX twitter’da bunun özelleştirilmiş bir varyasyonunu, sembollerini ve renklerini kullanarak yayınlayınca dram arttı.

X7’nin tüm üyeleri aynı şekilde sosyal ağ hesaplarında aynı şeyi yayınladı. Sosyal ağ çılgınlığı tam bir savaşa dönüştü. Aynı şekilde, X7’nin rekabet ettiği ülke çapındaki ana NCL hesabı da aynı şekilde yayınlandığında çirkinleşti. Bu nedenle iki taraf sahaya çıktığında ruh hali dönem dönem yıpranabilir, uyarılar uçabilir ve gergin bir mücadele olacağını garanti eder.

EUM Nasıl İzlenir Bahar Mevsimi

Avrupa Ustaları 2018 Bahar Bölünmüş Bilgileri Takımlar X7 vs Karmine Corp, Phantasma vs GamerLegion, UoL vs Atleta Konum Çevrimiçi fırsat Zaman Nisan, Cuma adresinde 2020 . AM EST’den itibaren Nasıl eğlenilir Resmi Twitch kanalı 2021 2020 2020 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.