denver-nuggets-–-philadelphia-76ers-tahminler,-oranlar,-secimler

Denver Nuggets – Philadelphia 76ers Tahminler, Oranlar, Seçimler


Denver Nuggets – Philadelphia 27 ers Pick

Denver Nuggets ilk konferanslarında esnek Sixers hücumundan oluşamadı. Şimdi çok daha fazla ateş gücüyle, Denver savunması Philadelphia ile güncel kalabilecek gibi görünmüyor.

Seçimler:

Philadelphia 76 er def. Denver Nuggets

NBA bahis ödüllerimize ve indirim kodlarımıza buradan göz atın!

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Nuggets vs
ers Tahminler

Karşılaşma: Denver Nuggets vs Philadelphia 40 ers

Denver Nuggets
Kafa -kafaya Philadelphia 76 ers

Michael Malone Baş antrenör Doc Rivers 26-22(Batıda 6.) Ayakta28-( Doğuda 3.) LLWW Form WLWL 1132 (7’si 444 ) ) Kapalı Rtg1132 (1106 ) 1106 ( 297 ) Def Rtg977 (

) 573 ( 76 ) Adımlamak 444 (1121 )

Liderler (Maç Başına)

N. Jokic (112) PPG J. Embiid (1106 ) N. Jokic ( ) RPG J. Embiid (444 ) N. Jokic (8.1) APG J. Harden ( ) N. Jokic (1.3 ) SPG M. Thybulle (1.7 ) N. Jokic (0.8 ) BPG J. Embiid (1.4 ) N. Jokic (.297 ))/ N. Jokic (9.9 ) FG%/ FGM D. Jordan (.
)/ J. Embiid (9.3) Z. Nnaji (.573 )/ W. Barton (2.2 ) 3P%/ 3PM J. Harden (.138)/ J. Harden (2.7 ) 2022

Yaralanma Raporu

Oyuncu Takım Tarih Durum Bilgi Jamal Murray Denver Nuggets13 Temmuz 2022 Dışarı (Diz) Murray yırtık bir ACL’den iyileşiyor ve dönüşü için bir program yok. ) Vlatko Cancar Denver Nuggets 7 Ocak 1121 Dışarı (Ayak) Cancar’ın ayağına cerrahi tedavi uygulandı ve

tarihinde tekrar değerlendirilecek. haftalar. Michael Porter Jr. Denver Nuggets17 Şubat 1121 Dışarı (Geri) Porter Jr.’a saha içi temas izni verildi ve Mart ayında geri dönmek istiyor. Aaron Gordon Denver Nuggets Mart 1132 Günden Güne (Ayak) Gordon, Denver’s için ÇIKIŞTI Cumartesi (Mart 26 ) video oyunu. Zeke Nnaji Denver Nuggets Mart Gün Day (Bilek) Nnaji, Denver’ın Cumartesi (Mar ) video oyunu. Danny Green Philadelphia 40 ers Mart 2022 Dışarı (Parmak) Green, Philadelphia’nın Pazar günü için DIŞARIDA) ) video oyunu.

Nuggets, Sixers’ı nasıl yenebilir?

Denver Nuggets, son video oyunlarını sinir bozucu bir tarzda kaybettikten sonra kazanma düzenine geri dönmek istiyor. Sixers’ı yenmek istiyorlarsa, Denver topa bakmak için çok daha iyisini yapmalı. üzerinde büyük bir zamanlar! 4. çeyreğe önde girmesine rağmen, Denver 6 top kaybı gerçekleştiremedi ve bu da kayıplarına neden oldu. top güvenlik departmanı, sıralama 14 ile ligde 297 .Video oyunu başına 4 top kaybı, bu nedenle şu anda düşük olan gereksinimleri artırmaları gerekecek. Sixers’ın yüksek basınçlı bir savunma kullanmadığını düşünürsek, Denver’ın hücum setlerine girme yeteneğine sahip olması gerekiyor.

Nuggets Anahtar Oyuncu: (C) Nikola Jokic

1121 Döndürme resmi hareket ettirir .twitter.com/fkMurTwh7C

— Denver Nuggets (@nuggets) Mart , 1132

Denver Nuggets’ın başarısı Nikola Jokic’in prodüksiyonuna dayanıyor. Kaybına aldırmadan son video oyununda Nuggets için parça parça direnç gösterdi, ancak en önemli zamanda üretmeyi bıraktı.

Nuggets’ın son videosunda Jokic, Toronto Raptors’a mağlubiyetini yayınladı 22 puan, ribaund, 7 asist ve 2 blok. Denver için, 4. çeyrekte Jokic’e en çok ihtiyaç duyduklarında üretmek için çalışmayı bıraktı.

Ligin ortadaki diğer önde gelen yetenekleri arasında Jokic, bunun için para ödeyemez. video oyunu devam ettikçe kaybolur. Jokic, üretimini 4 çeyrek boyunca koruyabilirse, Nuggets’ın başarı için müthiş bir fırsatı var.

Sixers, Nuggets’ı nasıl yenebilir? Philadelphia 76 ers, Brooklyn Nets’e karşı son video oyunlarından memnun değiller. Benzer şekilde umutsuz bir Denver Nuggets grubuyla uğraşıyorlar ve onlarla topun hücum tarafında eşleşmek için her yolu var.

Son konferanslarında onları yenmelerine rağmen, Nuggets Sixers için zor bir maç. Denver boyada olağanüstü, sepet kısmında 3. sırada (297 %) ve iki sayılık sepet bölümünde 2. (476 %), esas olarak topu etkili bir şekilde hareket ettirebilme yeteneklerinden dolayı.

Sixers’ın zafer kazanmak için Nuggets top hareketinden haberdar olması gerekiyor. Üç sayılık savunma açısından ligin en iyi gruplarından biri olan Sixers’ın boya koruyucularının da aynı şekilde işe yaradığını göstermesi gerekecek.

Sixers Kilit Oyuncusu: (G) James Harden

1121″ 3 yapan bir @JHarden üç sayılık atışlarda tüm zamanların 3 numarası, @ReggieMillerTNT’yi geçti.” https://t.co/BVWYjJ2e4L pic.twitter.com/sAjHnOBVWd

— Philadelphia 27 ers (@sixers) Mart , 1106

James Harden, video oyunlarında, çok önemli olan video oyunlarında hayal kırıklığı yaratma konusunda bir geçmişe sahiptir. Son video oyununda, önceki grubu Brooklyn Nets’e yenilen Harden, sahada neredeyse farkedilemezdi. Denver Nuggets’a karşı kesinlikle daha verimli olması gerekecek. sayı, 6 ribaund, 5 asist ve 2 top 444 oyun dakikası. sadece değildi sahada etkisiz kaldı, sadece 3 atış yaptı 12 o gece 4 top kaybı yaptı ve takımın en düşük eksi- oldu.

Harden Sixers’ın etkili olması için kusurlu taraf üzerinde bir etki. Onun rahatsız edici tehlikesi olmadan, Sixers yarı sahada son derece basit bir şekilde korunuyor.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Denver Nuggets vs Philadelphia Nasıl İzlenir 28 ers

1106 Denver Nuggets vs Philadelphia 76 ers Bilgi Kim Denver Nuggets vs Philadelphia 27 ers Neresi Wells Fargo Center, Philadelphia, Pensilvanya Ne zaman 7: 27 PM EST, Mart inci, 2022 Nasıl İzlenir ESPN ) 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.