detroit-pistons-–-brooklyn-nets-tahminler,-oranlar,-secimler

Detroit Pistons – Brooklyn Nets Tahminler, Oranlar, Seçimler


Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Detroit Pistons vs Brooklyn Nets Tahminler ve Seçimler

o Detroit Pistons son video oyunlarında olağanüstü bir irade sergilediler, dar kayıp ne olursa olsun. Brooklyn, sıralamadaki düşüşlerinden ilham alacak ve taze sağlıklı kadroları Pistons için zorlu olacak.

Seçim:

Brooklyn Nets def. Detroit Pistons

NBA bahis ödüllerimize ve promosyon kodlarımıza buradan göz atın!

Karşılaşma: Detroit Pistons vs Brooklyn Nets

Detroit Pistons Kafa kafaya Brooklyn Nets Dwane Casey Baş Antrenör Steve Nash -30( Doğu’da) Ayakta39-29(Doğuda 9.) LLWL Formu LWLW 668 (1131 ) Kapalı Rtg1131 ( 23) 1128 ( 55 ) Def Rtg668 (1131 ) 474 ( ) Adımlamak989 (
) Liderler (Maç Başına)

J. Grant ( ) PPG K. Durant (295) I. Stewart (8.6) ) RPG A. Drummond (9.8 ) C. Cunningham (5.6 ) APG K. Durant (6.1) ) C. Cunningham, H. Diallo (1.2 ) KMT K. Irving (1.3 ) I. Stewart (1.1 ) BPG N. Claxton (1.2 ) M. Bagley III (.295 )/ C. Cunningham (6.6 ) FG%/ FGM N. Claxton (. )/ K. Durant ( ) C. Yusuf (.
)/ S. Bey (2.6 ) 3P%/ 3PM S. Köri (.485)/ S. Curry, K. Irving (3.1 )

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Yaralanma Raporu Oyuncu Takım Tarih Durum Bilgi Chris Smith Detroit Pistons Mart 1128 Dışarı (Diz) Pistons başantrenörü Dwane Casey Chris’i belirtti Smith bu sezon geri dönmeyecek. Hamidou Diallo Detroit Pistons Mart 2022 Dışarı (Parmak) Diallo, sezonun geri kalanını sol işaret parmağı kopma kırığı ile kaçıracak. Jerami Grant Detroit Pistons16 Mart 2022 Günden Güne (Buzağı) Grant Detroit’in Pazar günü için ÇIKIŞTI ) video oyunu. Isaiah Livers Detroit Pistons23 Mart Günden Güne (Sarsıntı) Detroit’in Pazar Günü 22) video oyunu. Ben Simmons Brooklyn Nets Şubat 2022 Dışarı (Geri) Simmons’ın kadroya geri dönmesi için bir program yok. Joe Harris Brooklyn Nets 3 Mart 2022 Dışarı (Ayak bileği) Harris, ayak bileği cerrahi tedavisinden kurtulduğu için sezonun geri kalanını kaçıracak.

Pistons, Nets’i nasıl yenebilir? ?

Detroit Pistons, Brooklyn Nets’e karşı oynadığında ellerini tamamlayacak. Playoff konumlarını geliştirmek için deneyimli bir sistemle ilham alan Pistons’ın başarıyı keşfetmek için iyice yürümesi gerekiyor.

Brooklyn Nets olağanüstü yetenekli. Hazır şutörlerle dolu yıldızlar Kevin Durant ve Kyrie Irving, ikili gruplarla uğraşmak için seçenek ihtiyaçları yüzünden mahvoldu. Sadece NBA’deki en iyi orta menzilli şutör grubu değiller, aynı zamanda ligde sepet bölümünde 4. sıradalar (
)).

Detroit, rakiplerini üç sayı çizgisine kadar zorlamayı tercih ediyor. şut durdurma ve çember savunmasının olmaması. Nets’i yenmek istiyorlarsa, Pistons’ın onları seçtikleri hücumdan çıkarmaları gerekiyor.

Pistons Anahtar Oyuncu: (F) Marvin Bagley III

2022 Marvin Bagley III ters slam ile pic.twitter.com/kdnhqrHi3L

— ESPN’de NBA (@ESPNNBA) Mart 25, 1054

2022 Detroit Pistons son video oyunlarını kaybetmiş olabilir, ancak yetenekleri vardı Marvin Bagley III’ten sezonun en iyi verimliliğini keşfetmek için. Bir önceki toplam 2. seçim aslında genç mesleği aracılığıyla bir etki yaratmakta zorlandı, ancak Detroit’te oynamak için gerçek bir şansı var.

Son video oyununda, a 104-39 New York Knicks’e kaybetti, Bagley III programın yıldızıydı. 4. yıl büyük adam yayınladı 16 sayı, 7 ribaund ve bir blok 1134 dakika oynandı. Detroit’in güçlü pas oyununun dışında, Bagley etkili bir şut çekme yeteneğine sahipti ile ilgili 14 tarladan.

Brooklyn Nets güçlü ve çok yönlü bir grup, ancak aslında eşitsizlikle ilgili sorunları var. Bagley sondaki tutarlılığını koruyabilirse, Detroit’in hücumu çok daha güçlü hale gelir.

Nets, Pistons’ı nasıl yenebilir?

Kağıt üzerinde , Brooklyn Nets, Detroit Pistons’ı önemli ölçüde geride bıraktı. 102 alamazlar. ikinci sırada yer aldı. Detroit agresif ve enerjik bir grup, hücum eden tarafı patlatmakta fazlasıyla etkili.

Detroit Pistons birkaç zaferlerinde top hareketlerini gol fırsatlarını açmak için kullanıyor. Cade Cunningham’ın kadrosunda sadece bir gerçek oyun kurucu varken, Pistons’ın topu dikkatli bir şekilde hareket ettirmesi gerekiyor. Başarıda, Detroit ortalaması .3 yardımcı olur 27.5 basket.

Brooklyn topa basmayı seviyor, ancak sürekli olarak iyi toparlanmıyorlar. Sıralama Ligde asist etkinleştirildi, Nets kesinlikle Pistons’ın hücum sirkülasyonunu durdurmak için gerekli şartlara sahip.

Nets Key Oyuncu: (F) Kevin Durant

LOL Kevin Durant, Whiteside’ın şiddetli olup olmadığını sorguluyor pic.twitter.com/jJaNzt4XKc

— Shane Young (@YoungNBA) Mart , 2022

1131 Brooklyn Nets, Kevin Durant ve yardımcı kadrosunun çabalarıyla bugünkü rekorlarına ulaştı. Genellikle Durant debriyajda harika olacak. Son video oyununda Durant, video oyununu kapatmakta zorlandı.

Son video oyununda, Kevin Durant Charlotte Hornets’e yenildiğini yayınladı 22 sayı, 8 ribaund, 7 asist ve 2 alma. Nets için Durant sadece 9 atış yaptı 14 sahadan ve 3
3. Çeyrekte yaptığı 8 atıştan 1’i Brooklyn’in başarısızlığı.

NBA’deki en kötü koruyucu gruplardan birine karşı Durant, şut etkinliğini tekrar rayına oturtabilme yeteneğine sahip olmalı. Brooklyn, Doğu Konferansı sıralamasında yükselmek amacıyla, başarılı olmak için Durant’in lider tipte olmasını istiyor.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Detroit Pistons Nasıl İzlenir? vs Brooklyn Nets

Detroit Pistons-Brooklyn Nets Bilgileri Kim Detroit Pistons vs Brooklyn Nets Nerede Barclays Center, Brooklyn, New York Ne zaman 7: 23 PM EST, Mart 14 inci, 2022 Nasıl İzlenir EVET , Bally Sports DET, NBA League Pass (Yayın)
1134 1134 1134

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.