dota-2-dpc-cin-secimleri,-29-mart-tahminleri

Dota 2 DPC Çin Seçimleri, 29 Mart Tahminleri


RNG vs LBZS Seçimi

RNG (para hattı)

RNG – LBZS Tahminleri

Çin’deki Dota 2 Pro-Division 1’deki yarışmalar kızışıyor. Royal Never Give Up şu anda genel bir 4-0 kazanma-kaybetme rekoru ile 2. sırada. Rakipleri LBZS yedinci sırada yer alıyor ve ayakta kalabilecek ve tamamlayabilecek, hatta galibiyetten bahsetmiyorum bile bir kadro oluşturmakta zorlanıyorlar.

Şimdi, Salı, özgüven yelpazesinin zıt iki ucunda 2 grubun mücadelesi olacak. Burada büyük olasılıkla sadece bir kazanan var ve şanslar LBZS’ye karşı büyük ölçüde yığılmış.

RNG Tick’i Ne Yapar

RNG aslında kış mevsimi bölünmesi boyunca etkili bir koşu yaptı.

Çoğunluk üzerinde bu tür bir üstünlüğü sürdürmek istiyorlar yerel rakiplerinden ileriye doğru ilerliyorlar. RNG’nin aslında iptal edilen yılın ilk önemli olayının zararını taşıması gerekiyordu. Uzun bir süre boyunca dünya çapında rekabet etme şanslarını reddetti.

Yıldızlarla dolu kadroları yine oraya gitmek ve bunu gerçekleştirmek için can atıyor. RNG takımı Ocak ayında herhangi bir açık hava müsabakasına katılmadı, bu da son DPC lig maçında Aster’e (2-1) karşı tamamen oynamalarına yardımcı oldu ve saygın bir üçüncülük elde etmelerine yardımcı oldu.

RNG oyuncuları, DPC içinde PSG.LGD ve Aster grubuna iyi dayandı. Bu sadece birikimde bir araya getirdikleri güçlü ekibin bir yansıması. Restore edilmiş RNG, seçkin departmanda, Elephant’ı şanslı bir şekilde dağıtmalarıyla mümkün olan yepyeni DPC döngüsüne 2022 başladı. takım.

Grup olarak, RNG 19 zaferleri 28 dota-2’nin şu anki noktasında, toplamda

bir kazanma kısmına kadar .29 Bu sezonki tüm verimliliklerine rağmen, şu anda neredeyse birbirinin zıttı olan genel elemelerini ölümüne geliştirmek isteyecekler. Karaya çıkarlar 00.59 ile birlikte tipik bir şekilde ortadan kaldırır. . ölümler. Yardım oranları itibarın üzerinde 54.75 Galibiyetlerde yaklaşık olarak alırlar. dakika ve Bir haritayı bitirmek için saniye. Genel olarak, tipik dönemleri – hem kazançları hem de kayıpları hesaba katarak – 54 .38

Müthiş Bir Ekip Kurmak

Başarısızlık işçilerin yeniden düzenlenmesini gerektirdi, aynı anda 3 yeni oyuncuyla sözleşme imzaladılar ve aynı anda bir performans sergilediler.

Grup, 2015 ile karşılaştırıldığında, hala Çinlilere sahip God King’i ve Malezyalı dörtlü FelixCiaoBa’yı, çözülmüş Elephant grubundan Kraliyet Kulübüne taşınan Çinli orta Somnum’M’nin eklenmesiyle getirin.

aynı şekilde EHOME’dan Çin 3 Kadeh ve Malezyalı 5 xNova, tamamen aynı EHOME ekibinden taşındı.

LBZS– Geçiş Sürecinde Bir Genç Takım

LBZS, Çin’de geç bir tarihte kurulmuş genç bir 3. kademe gruptur 2020.

Aslında th’den ilerlemişler. Çin DPC liginin elit seviyesi, ancak orada tek bir maç kazanmak için çalışmayı bıraktı ve doğrudan 2. bölüme gitti. Orada, sezonun 2. DPC ligine 2021 geri dönme hakkını en iyi oyuncularla başa çıkmak için yaptılar.

Zamanla, aslında kadrolarında, bazıları gerekli, bazıları taktik olmak üzere çok sayıda değişiklikle rekabet etmek zorunda kaldılar. Yepyeni DPC döngüsünün öncesinde, aynı anda 4 yepyeni oyuncuyla sözleşme imzaladılar: Kagome, Pyue, Melas ve müfreze.

Sadece aynı oyuncu Aslında bir yıldan fazla bir süredir grupla birlikte olan CatYou, daha doğrusu gelişimi nedeniyle. Bu karmaşanın ortasında, kendi başlarına yepyeni bir rota çizmeye çalışan bir grupla karşı karşıya kalıyorlar. onlara. Bir dolarlık bahis, kazanma ihtiyacının karşılığında size neredeyse 8 kazandırabilir.

Problems of Plenty

LBZS, Mart ayından itibaren Tier 2 DPC Şampiyonalarını tamamlamaya başladı2021 Bunlardan en önemlisi, $2021 $’ın üzerinde bir ödül havuzuna sahip olan China Dota 2 Pro Cup LBZS, turnuvada kendi başına bir isim yaptı.

Tier 1 turnuvasını aldılar ve aynı şekilde Tier 2 scrimlerde mücadele ettiler. Turların çoğu, katı pandemik kısıtlamalar nedeniyle çevrimiçi olarak gerçekleşti. Son turlar LAN maçlarıyla sınırlı olmasına rağmen. LBZS de aynı şekilde bir oyuncu takasına dahildi, ancak bu asla gerçekleşmedi. Team Spirit’in Tier 2’den The International kazananlarına yolculuğu bu gerçeğe bir övgüdür. .03 ortadan kaldırır ortalama, tercih dışında 05. ölümler. Bu büyük varyasyon, neden bu kadar kötü olduklarını açıklıyor. 1: 2 oranı onlara hiçbir fayda sağlamaz. İşin özü şu: elemeler harika, ölümler o kadar harika değil. Yardım oranı 19 inanılmaz derecede kötü

Harita üzerinde herhangi bir kontrole sahip olamamalarından bahsediyor. Basitçe bir haritayı kaybederler 24., bu da onların nasıl hızla ezildiklerini gösterir.

Vici Gaming vs Xtreme Gaming Pick

Seçim: Vici Gaming (para hattı)

Vici Gaming vs Xtreme Gaming Tahminleri

Vici Gaming şu anda 3-4 galibiyet-mağlubiyet rekoru ile 4. bölge için iki yönlü bir yarışta. Rakipleri Xtreme Gaming, 4 galibiyet ve bir mağlubiyetle 2. sırada yer alıyor. Xtreme çatışmaya girerken üstünlüğü elinde tutuyor, Vici aslında mevcut tipte onlara karşı yığılmış şanslara sahip.

Xtreme Gaming, gittikten sonra şimdi yerel lig tacı için çekişme içinde Team Magma ile birlikte Kış Turunda Bölüm II’den yükseldi. Ve PSG.LGD, Team Aster, Royal Never Give Up gibi diğer lider kadroların sürekli baskısı ile, Çin büyük olasılıkla ligde liderden dibe en çok yığılmış alan olduğunda. DPC– en az Bölüm I ile ilgili olduğunda.

Çin için, her iki Bölümde de eşleşir I ve Bölüm II, Mart ayı arasında değişecektir Nisan ayına kadar 17 yuvarlak bir deneme biçiminde. Çin, Batı Avrupa ile birlikte, Mayıs ayından itibaren yapılacak olan Stockholm Major’da 4 kez karşılanıyor 12 ile 17 gelecekteki değişikliklere izin vermez. Ve Xtreme, alanlar arasında yer almak için iyi bir konumda.

Vici Gaming, Kış Turu boyunca orta halli bir kanıtlama yaşadı ve toparlanmayı hedefliyor, ancak Xtreme ile liderliğin içinde bulunabilir. Paparazi, Pyw ve Dy, bir diğer tercih edilen mücadeleye girince lider 4’ü ayırmakta zorlanacaklar.

Vici’nin Rakamları İyi Ancak Don’ t Öne Çıkmak

Vici’nin onlara karşı şansı olabilir, ancak rekorları en kötü değil. En son yerdeki 55 haritalardan kazandılar 40, bu da ‘ın bir kazanma kısmına eşittir) .28 Öldürme oranları .28 oldukça güçlü, ölüm oranı .59 Yardım oranları .38, bazen uygulamalarını düzgün bir şekilde çivileme yeteneğine sahip olmasalar bile, elemelere doğru gelişmedeki verimliliği gösterir. Genelde 38 alırlar.48 dakikaları bir haritayı bitirmek için, bu da muhalefeti orada tuttuklarını gösterir.

Galibiyetlerde bu sayı kısmen artar, ancak bu onların performanslarının bir prosedürü değildir. Sadece, biraz zaman alsa bile, elemelere yönelik sistematik bir taraf olduklarını bize bildirir. Kayıplarda, harita süresi 37 kadar artar.

COVID Yine mi Gölge mi Aldı?

Üzerinde spekülasyonlar var Çin Dota Pro Circuit, ülkenin 2 yıldan uzun süredir en katı karantinaya girmesiyle zaman aşımına uğradı. Yarışma organizatörü World, federal hükümet yönergelerine uymak için.

Bu süre zarfında şehir içinde toplu tarama yapılacak, ev sahiplerinin evde kalması gerekecek, ve gerekli görülmeyen tüm şirketler toplu taşıma dahil kapatılacaktır.

Video oyunları hakkında iyi bir fikir devam ediyor Mart ayına kadar 22 hem Vici hem de Xtreme askıda bırakılmayacak ve belirsiz doğum sonrası beraberinde gelen stres ve endişelerle başa çıkmak zorunda kalmayacak.

Enerjilerini toplayabilirlerse aynı talimatlar, kazanan gerekli molaya girerek rahatlayacaktır.

Dota 2 DPC Çin Bölümü Nasıl İzlenir

Dota 2 DPC Çin Bölümü Bilgileri Takımlar RNG vs LBZS, Vici Gaming vs Xtreme Gaming Konum Çin’de yürütüldü Zaman50000 Mart Salı 24 3’te.00 AM EST’den itibaren Nasıl Görülür Resmi Twitch kanalı 2022 50000 78 782022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.