seattle-sounders-vs-la-galaxy-tahmin,-oranlar,-secimler

Seattle Sounders Vs LA Galaxy Tahmin, Oranlar, Seçimler


Seattle Sounders vs LA Galaxy Pick

Seattle Sounders sezonun ilk puanlarını alacak. DNB, Seattle Sirenleri. Genel Goller 2.5 Üstü

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Seattle Sounders vs LA Galaxy Tahmini

Seattle Sounders, son birkaç haftadır çarpıcı bir tipte kaldı. CONCACAF Şampiyonlar Ligi’nde MLS sezonu başlamadan hemen önce FC Motagua’yı kırbaçladılar ancak ligdeki ilk 2 maçlarını kaybettiler.

LA Galaxy, en kısa sürede tekrar kazanmanın favorisi, ancak aslında en iyi durumda değiller. Aslında her iki açılış oyununu da kazanmayı başardılar– her ikisi de tek bir amaç için.

Bu Cumartesi, Lumen Field’daki maçın bir gol olması muhtemel değil- Her iki taraf da gol ziyafeti verdiği için aslında hedefin önünde müthiş olmadı. Beklenen sonuç bir beraberlik ve sonunda golsüz olması sürpriz olmaz. Sahip olduğumuz ayrıntılar, tahmin edilmesi gereken hedeflerin çeşitliliğidir. LA Galaxy, şu ana kadar sezonda sadece 2 gol attı ve hiçbirini alamadı. Bu, güçlü koruma yoğunluğunun bir işareti olsa da, numune boyutu hala son derece küçük. ve 2 çıktı. Birlikte, her iki grup da video oyunu başına bir hedefi dengeledi. Bu analitik kanıttır – bir kez daha, küçük bir örneklem büyüklüğü olduğuna dikkat ederek – çok fazla gol olmayacağını, ancak bahisçilerin tercihen diğer yöntemi kullanması gerektiğini önermek için. MLS, gezegendeki en hızlı hareket eden ligler arasındadır, bu da grupların bir futbol sahasının aşamaları boyunca hızla değişmesi anlamına gelir.

Bu video oyunu, 2.5’in üzerinde geri dönmek için mükemmeldir. Spor kitaplarının, daha yavaş tempolu bir video oyunu öneren erken kanıtlar nedeniyle şansı artırma olasılığı yüksek olduğundan, atılacak hedefler.

Seattle Sounders Out To Get Sezonun İlk Puanları

Seattle Sounders sezona arka arkaya mağlubiyetle kötü bir başlangıç ​​yaptı. Açılış haftasında kendi evinizde Nashville SC’ye 1-0 yenildiler ve ardından Real Salt Lake’e benzer bir sonuç için gittiler.

Bu sezon için tek elverişli olan Sirenler aslında video oyunu üzerindeki kontrolleriydi. Her iki maçta da mülkiyeti kontrol altında tuttular ve gerçekten de objektif olma şansları oldu, ancak hiçbiri rakip kalecileri gerçekten tehdit etmiyor.

Seattle kalecisi Stefan Frei aslında tek yoğun oyuncuydu. Bu sezon ligde sahada tetikleyici. Bu sezon elde ettikleri her iki hedef de bu sezon koruyucular tarafından yapılan kötü boşluklardan dolayıydı. Medyayla konuştu ve sahada biraz zayıf bir organizasyon olduğunu itiraf etti. Lig. Henüz müsabakada bir gol atamadılar ve 3 maçta 8 gol attılar.

Seattle, FC Motagua’da 0-0 berabere kaldı, ancak onları daha da yükseltti. 5-0 sonuçla rövanş ayağı. Brian Schmetzer’in takımı bugün Şampiyonlar Ligi’nde Club León’un evindeydi ve 3-0 galip ayrılmayı başardı.

Sonunda savunmada biraz güç gösterdiler ve takımda kalmayı başardılar. Meksika tarafı körfezde. Video oyununda %’den fazla sahipliğe sahip olmasına rağmen, Liga MX tarafı sadece tek bir objektif şansı elde etti. MLS tarafı yerini koruduğu ve iyi korunduğu için. Ligde 10 yüzde galibiyet rekoru, ancak verimlilikleri aslında güvenilir olmaktan uzak. Şampiyonlar New York City FC’yi korumada geç kazanan bir galibiyetle başladılar ve ardından geçen hafta sonu Charlotte FC’de kazanmak için Efrain Alvarez’den bir kuşak oyuncusu gerekti.

Javier “Chicharito” Hernandez açılış gününde NYFC koruyucularını geçerek video oyununun son dakikasında ev sahibi takım adına galibiyeti elde etti. Video oyununda eşyaları kontrol ettiler, ancak savunmayı sonuna kadar bozamayabilirler. Charlotte FC deplasmandaydı. Maç boyunca rekor seyirci onların sırtındaydı, ancak Alvarez’in uzun menzilli hedefi karşısında şok oldular.

Video oyunundan sonra konuşan Alvarez, evin kalabalık onlara yaklaşıyordu ve amaç, “kutlamalarını kapatmak istediğini” belirterek onları susturmaktı.

LA Galaxy, 6 maçta 3 galibiyet ve sadece bir mağlubiyetle iyi bir sezon öncesi geçirdi. Elverişsiz bir objektif ayrımı nedeniyle geçen sezonu kaybettikten sonra bu sezon playofflara kalmayı sevecekler

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Seattle Sounders Nasıl İzlenir? vs LA Galaxy

Seattle Sounders vs LA Galaxy Takımlar Seattle Sounders vs LA Galaxy Konum Lümen Alanı Zaman Cumartesi, Mart 10 saat 3.30 öğleden sonra EST Nasıl görmek FOX, FOX Deportes 10 70 10 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.