tampa-bay-lightning-vs-florida-panthers-tahminler,-oranlar,-secimler

Tampa Bay Lightning Vs Florida Panthers Tahminler, Oranlar, Seçimler


Karşılaşma: Tampa Bay Lightning vs Florida Panthers

Tampa Bay Lightning Birebir ) Florida Panthers Jon Cooper Baş Antrenör Andrew Burnette 48- -8 ( Atlantik Bölümü 3.’sü) Ayakta41-93 -6 (Atlantik Bölümünde 1.) Liderler Steven Stamkos (58) Puan Jonathan Huberdeau (88) Steven Stamkos ( ) Hedefler Aleksander Barkov (26) Steven Stamkos ( ) Asist Jonathan Huberdeau (48) Jan Rutta ( )+/- Gustav Forsling (41) Steven Stamkos (2. ) Şutlar (Maç Başına) Sam Bennett (3.41 )

Tampa Bay Lightning Neden Kazanabilir?

Tampa Bay Lightning zorlu bir maça çıkıyor Panthers’ta ise, ancak çok ateş ederlerse ve özveri suçlamalarını önlerlerse Miami’yi muzaffer bırakabilirler. e Şimşek o kadar fazla ateş etmez, ancak bir video oyununda 3.4 gol atar. Bu 3.4 gol, bu zorlu Panthers savunmasına karşı o kadar basit olmayacak. Bu doğru olduğu için, Lightning’in internete daha fazla çekim yapma gereksinimi. Yaparlarsa, puanlama olasılıklarını artıracaklar. Şimşek, bu video oyununda harcamaları ayırmayı önlemelidir. Bu 2 faktör içindir. Bir düşkünlükleri olduğu için, adak ücretlerini önlemek zorundadırlar; onların 859 PIM’leri ligin ikinci en iyisidir. Panthers’ın güçlü bir power-play sistemine sahip olması nedeniyle, harcama ücretlerini önlemek zorundalar. Panthers, güç oyunlarının % üzerinde dönüşüyor, ligin en iyi altıncısı.

Florida Panthers Neden Kazanabilir?

Panterler bariz favoriler, ancak akıllıca atışlar yaparlar ve sıcak eli kullanırlarsa bu video oyununu kazanacaklar. Panthers’ın pakı atmakta hiçbir sorunu yok. Video oyunu başına mantıksız 37.9 atış dengeliyorlar ve yaklaşık 4,2 gol puanlıyorlar. video oyunu başına. Disk konusunda akıllı olmaları ve en iyi atışları yapmaları gerekiyor. Panthers’ın gol atma yeteneği olduğu için bu çok zor olmamalı. Panthers’ın çok sayıda güçlü oyuncusu var. Jonathan Huberdeau, kullanmaları gereken en iyisi, ancak ondan sonra uzun bir yetenekli oyuncular listesi var. Bu yetenekli oyuncuların video oyunlarını oynamalarına izin vermeleri gerekiyor ve bazı olası olmayan kahramanlara sahip olacaklar.

Lightning Key Player: (RW ) Nikita Kucherov

Bu pek olası bir seçim değil, ancak benim düşüncem basit. Nikita Kucherover, Nashville Predators’a karşı tek gollü, iki asistli bir video oyunundan çıkıyor. Kucherov’un bugün büyük bir ivmesi var ve bunu Yıldırım’ın zafer kazanmasına yardımcı olmak için kullanması gerekiyor.

Panthers Anahtar Oyuncu: (C) Claude Giroux

Bu da aynı şekilde pek olası bir seçim değil, ancak Nikita Kucherov’u seçtiğim faktörle aynı faktör için Claude Giroux’u seçtim. Tek gollü, iki asistli bir video oyunundan çıkıyor.

Kucherov’un şansını bulmaya çalış ve sürekli bir Jonathan Huberdeau pasosu bekle.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Tampa Bay Lightning vs Florida Panthers

) Tampa Bay Lightning vs Florida Panthers Bilgi Ne Tampa Bay Lightning vs Florida Panthers Nerede FLA Live Arena Arena, Sunrise, Florida Ne zaman Pazar, Nisan , 7: PM EST Nasıl İzlenir ESPN+, Hulu 93 88 93

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.