ufc-274-oliveira-vs-gaethje:-prelims-oranlari,-tahminler,-tahminler

UFC 274 Oliveira Vs Gaethje: Prelims Oranları, Tahminler, Tahminler


Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Öne Çıkan Prelim

Randy Brown vs Khaos Williams– Welterweight Division

Bu karşılaşma için fırsatlar DraftKings Sportsbook tarafından sunulmaktadır. DraftKings’e gitmek ve bahis oynamak için aşağıda listelenen şanslara tıklayın. Randy “Rudeboy” Brown BANTIN HİKÂYESİ Khaos “Oxfighter” Williams 26 Yaş 6′ 3″ (177 santimetre) Yükseklik 6′ 0″ (740 santimetre) 780″ (198 santimetre) Ulaşmak690″ (179 santimetre) Jamaika Ulus ) Amerika Birleşik Devletleri Budokan Dövüş Sanatları Akademisi Takım Murcielago MMA -4 -0 Kayıt -2 -0 +34 ŞİMDİ BAHİS YAP Oranlar-28 ŞİMDİ BAHİS YAP ” Rudeboy” Randy Brown, Alex Oliveira’ya karşı bir ön başvuru ve Jared Gordon’a karşı rızaya dayalı bir seçim yaptıktan sonra şu anda 2 savaş galibiyet serisinde. Randy Brown kesinlikle bu maçta daha bilgili ve teknik bir dövüşçü olsa da, Khaos Williams geçmişte sadece çenesine düzgün bir atış yapması gerektiğini ve rakibi için ışığın söndüğünü gösterdi. Brown’ın son kayıpları, Khaos Williams’ta 2018 Niko Price’a karşı alt pozisyondan çekiç yumruklarından oluşan nakavtla oldu. aslında şimdiye kadar UFC’de KO tarafından 3 savaş kazandı, bunlardan 2’si ön elemede bulunabilir.

Bizim Seçimimiz

Khaos Williams KO/TKO/DQ ile 1. turda (+220)

Macy Chiasson vs Norma Dumont– Kadınlar Tüy Sıklet Bölümü

Macy Chiasson BANTIN HİKÂYESİ Norma “Ölümsüz” Dumont 11 Yaş18 5′” (177 santimetre) Yükseklik 5′ 7″ (173 santimetre) 680″ (177 santimetre) Ulaşmak274″ (156 santimetre) Amerika Birleşik Devletleri Ulus Brezilya Fortis MMA Takım Gordin Dövüş Takımı 8-2-0 ) Kayıt 7-1-0 +180 ŞİMDİ BAHİS YAP Oranlar-183 ŞİMDİ BAHİS YAP

) Teknik olarak yetenekli 2 dövüşçü arasında, oyunun 3 yönünü de harmanlamayı seven çok mükemmel bir maç. MMA. Macy Chiasson, daha yakın zamanda Raquel Pennington’a 2. tur TKO kaybı yaşamadan önce Shanna Young ve Marion Reneau karşısında 2 seçim galibiyeti biriktirdi. Norma Dumont, UFC’sini daha uzun boylu bir Megan Anderson’a karşı dirseği nakavtıyla kaybetti ve ardından sonraki 3 UFC savaşını arka arkaya kazanmaya devam etmeden önce, hepsi hakimlerin tercihi yöntemiyle. Aspen Ladd ile birlikte Ashlee Evans Smith, Felicia Spencer’ı gerçekten yendi.

Our Pick

Norma Dumont yargıç seçimi ile (+2019 )

Brandon Royval vs Matt Christopher Schnell– Flyweight Division

Brandon “Raw Dawg” Royval BANTIN HİKÂYESİ Matt “Tehlike” Schnell 11 Yaş 5′ 9″ (1100 santimetre) Yükseklik 5′ 8″ ( santimetre) 600″ (171 santimetre) Ulaşmak400″ (170 santimetre) Amerika Birleşik Devletleri Ulus Amerika Birleşik Devletleri FactoryX Muay Thai Takım Amerikan En İyi Takımı -6 -0 Kayıt -5 -0 -1 NC -210 ŞİMDİ BAHİS YAP

Oranlar+188 ŞİMDİ BAHİS YAP

Brandon Royval, UFC’ye kaydolduğunda Tim Elliot ve Kai Kar’da gerçekten üst düzey muhalefeti yenerek 2 savaş galibiyeti serisine devam etti. Brandon Moreno ve Alexandre Pantoja’ya sırt sırta yenen bir Fransa. Royval, Ocak ayında bölünmüş seçim yoluyla Rogerio Bontorin’i yendikten sonra son UFC gezisinde galibiyet sütununda geri döndü. Matt Schnell de benzer şekilde Bontorin’le son savaşında uğraştı, ancak bilinçli bir seçimle kaybetti. Her iki dövüşçü de, güçlü rakibe karşı UFC’dekinden daha kısa sürede tamamlama kabiliyeti gösterdi ve her ikisinin de yüksek düzeyde boğuşma ve vurma yetenekleri var.

Seçimimiz

Brandon Royval KO/TKO/DQ ile 1. turda (+

)

Marcos Rogerio De Lima vs Blagoy Ivanov– Heavyweight Division

Marcos “Pezao” Rogerio De Lima ) BANTIN HİKÂYESİ Blagoy “Baga” İvanov

14 Yaş19 6′ 1″ ( santimetre) Yükseklik 5′” (175 santimetre) 705″ (177 santimetre) Ulaşmak670″ (178 santimetre) Brezilya Ulus Bulgaristan Amerikan En İyi Takımı Takım Amerikan Kickboks Akademisi 00 -8 -1 Kayıt -4 -0 -1 NC +33 ŞİMDİ BAHİS YAP Oranlar-26 ŞİMDİ BAHİS YAP 2019 Blagoy Ivanov aslında yıllar boyunca UFC hayranlarına ne yapabileceğini gösterdi. Ben Rothwell ve Tai Tuivasa karşısında seçim galibiyetleri ile birlikte Derrick Louis ve Augusto Sakai’ye bölünmüş seçim kayıpları ile bölümün önde gelen adamlarıyla orada angajman. Önceki bir Sambo dünya şampiyonu olan Ivanov, kaydolmadan önce 1100 dikkate alındığında aslında bir yüzey üretmedi. UFC ile birlikte, yine de mesleğinde şimdiye kadar hiç nakavt olmadı. Öte yandan Marcos Rogerio De Lima, birkaç ön yüzeye sahip saygın bir bitiricidir. Tartışılmaz KO gücünden bağımsız olarak, De Lima da UFC mesleğinde boyun eğme yöntemiyle aslında birçok kez tamamlandı, sicilinde çok sayıda teslimi olan Ivanov’un kesinlikle kullanmayı hedeflediği zayıf bir nokta.

Bizim Seçimimiz

Blagoy Ivanov 1. turda teslim yoluyla (+750)

Erken Ön Hazırlıklar

Francisco Trinaldo vs Danny Roberts — Orta Sıklet Bölümü

Francisco “Massaranduba” Trinaldo BANTIN HİKÂYESİ Danny “Sıcak Çikolata ” Roberts 11 Yaş29 5′ 9″ ( cm) Yükseklik 6′ 1″ (178 santimetre) 690″ (170 santimetre) Ulaşmak675″ (181 santimetre) Brezilya ) Ulus İngiltere Sıkışan Takım Takım Yeni Nesil Liverpool 14 -8 -0 Kayıt -5 -0 – ŞİMDİ BAHİS YAP Oranlar-29 ŞİMDİ BAHİS YAP Eski hafif Francisco Trinaldo şu anda bir rekora sahip Müslüman Salikhov’a nakavt ile 1-1 ve Dwight Grant üzerinde bölünmüş seçim galibiyeti ile. Doğal bir Welterweight olan rakibi Danny “Hot Chocolate” Roberts, şu anda 2 savaş galibiyet serisine sahip ve Zelim Imadaev’i nakavtla geri kazandı 1600 ardından geçen Ekim ayında Ramazan Emeev karşısında bölünmüş seçim galibiyeti. Roberts’ın en yeni mağlubiyeti, savaşı birinci rauntta uçan bir diz ve ardından kara saldırıları ile bitiren Michel Pereira’nın ellerinde geldi. Roberts daha genç dövüşçü olsa da, Trinaldo aslında son birkaç yılda 2’den daha aktif dövüşçü oldu ve bu ona bu maçta avantaj sağlıyor olmalı.

Bizim Seçimimiz

Francisco Trinaldo üzerinden KO/TKO/DQ turda 1 (+750)

Tracy Cortez vs Melissa Gatto– Bayanlar Flyweight Division

Tracy Cortez BANTIN HİKÂYESİ Melissa Gatto 11 Yaş 5′ 5″ (675 santimetre) Yükseklik 5′ 5″ ( santimetre) 600″ (156 santimetre) Ulaşmak670″ (175 santimetre) Amerika Birleşik Devletleri Ulus Brezilya Dövüşe Hazır MMA Takım MSP 9-1-0 Kayıt 8-0-2 -156 BAHİS ŞİMDİ

Oranlar+36 ŞİMDİ BAHİS YAP Yenilmeyen Melissa Gatto ve hiç kaybetmemiş Tracy Cortez de dahil olmak üzere fantastik dişilerin Flyweight savaşı. savaş çünkü MMA’sı 1100 içinde geri dönüyor Cortez, tüm bileşenlerini kullanan son derece iyi yönlü bir dövüşçü. MMA savaşları boyunca, yine de henüz bir meydan okuyucuyu tamamlamadı ve aslında yakın bölünmüş seçimler yoluyla 2 savaşını kazandı. Gatto galibiyetlerinin yarısını yüzeyde yaptı ve bir boyun eğme, bir tıp uzmanının müdahalesi ve en son olarak Sijara Eubanks üzerinde bir vücut tekmesinden oluşan 3 savaşlık bir galibiyet serisine sahip. Her iki dövüşçünün de yüksek seviyede boğuşma yetenekleri var, yine de Cortez savaşı yönetmeye çalışacak, Gatto ise bir yüzey arayacak.

Seçimimiz

Melissa Gatto 2. turda sunarak (+ )

Kleydson Rodriguez vs CJ Vergara– Flyweight Division

Kleydson “KR” Rodriguez HİKAYESİ KAYIT CJ Vergara Yaş 5′ 6″ (2019 cm) Yükseklik 5′ 6″ (155 santimetre) 670″ (156 cm) Uzanma 675″ (165 santimetre) Brezilya Ulus Amerika Birleşik Devletleri Nogueira Takımı Takım Pete Spratt Muay Thai 7-1-0 Kayıt 9-3-1 -188 ŞİMDİ BAHİS YAP

Oranlar+181 ŞİMDİ BAHİS YAP Kleydson Rodriguez, UFC’ye, özellikle yüzeyler dahil olmak üzere 6 savaş galibiyet serisinden çıkan fantastik bir ivme ile giren büyük bir Flyweight departmanı olasılığı. O, rakibi de dahil olmak üzere bu karttaki diğer pek çok kişi gibi, Santo Curatolo’yu rıza ile yendiği rakip seri aracılığıyla UFC’ye kaydoldu. CJ Vergara da aynı şekilde UFC’ye kendi tarafında bir ivme ile girdi ve beraberinde 5 galibiyet serisi getirdi ve hepsi de yüzeydeydi. Vergara sonunda, rızaya dayalı bir seçimle fırlatılışını Jamaikalı savaşçı Ode Osbourne’a kaptırdı. Bu izlemesi keyifli bir savaş olacak ve her iki dövüşçü de her zaman bir yüzey bulmaya çalışacak.

Bizim Seçimimiz

Kleydson Rodriguez KO/TKO/DQ ile 1. turda (+ )

Ariane Carnelossi vs Lupita Godinez– Kadınlar Sawweight Division

Ariane “Sorriso” Carnelossi BANTIN HİKÂYESİ Lupita “Loopy” Godinez 10 Yaş 13 5′ 2″ ( santimetre) Yükseklik 5′ 2″ (130 santimetre) 350″ (125 santimetre) Ulaşmak 6.1″ (700 santimetre) Brezilya Ulus Meksika Muay Thai’nin içinde Takım Titan MMA -2 -0 Kayıt 7-2-0 + ŞİMDİ BAHİS YAP Oranlar-180 ŞİMDİ BAHİS YAP Airane Carnelossi bu maça arka arkaya 2 seri ile giriyor ve iki elinde de nakavt gücüne sahip. tam atletizm “Loopy” Godinez’in en son UFC kaçamağı, Looma Lookboonmee üzerinde rızaya dayalı bir seçim zaferine yol açtı, bu nedenle şu ana kadar promoda 2-2 gitti. Bu, muhtemelen Carnelossi’nin erken bir yüzey bulmaya çalışacağı ve Godinez’in rakibini boğuşarak yönetmeye çalışacağı ve onu geç bir yüzey veya hakem seçimi için yoracağı son derece yakın bir maç.

Bizim Seçimimiz

Ariane Carnelossi, KO/TKO/DQ aracılığıyla 1. turda (+780)

Journey Newson vs Fernie Garcia– Featherweight Division

Journey Newson BANTIN HİKÂYESİ Fernie Garcia Yaş 13 5′ 5″ ( santimetre) Boy 5 ‘ 7″ (156 santimetre) 615″ ( santimetre) Ulaşmak400″ (158 santimetre) Amerika Birleşik Devletleri Ulus Meksika Darbe Jiu Jitsu Takım Fortis MMA 9-3-0-1NK Kayıt -1 -0 ) +36 ŞİMDİ BAHİS YAP Oranlar-100 ŞİMDİ BAHİS YAP Journey Newson UFC’de şu ana kadar hiç şansı olmadı, 2 vuruş aldı ve bir olumluluk nedeniyle hiçbir yarışmada yer almadı. le esrar testi ve bu savaşta bunu tersine çevirmeye çalışacak. Fernie Garcia, pazarlama lansmanı olacak bu karşılaşmaya 5 savaş galibiyet serisi getiriyor. Garcia, ilk turda Joshua Weems’i TKO ile nerede yendiğini gösteren rakip seride Dana White’ı etkiledikten sonra UFC’ye kaydoldu. Her iki dövüşçünün de bu maçta erken bir yüzey bulmaya çalışmasını bekleyin.

Bizim Seçimimiz

Fernie Garcia KO/TKO/DQ ile 1. turda (+ )

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

2018 UFC Bilgi Etkinlik UFC : Oliveira vs Gaethje Konum Footprint Center, Phoenix, Arizona, Amerika Birleşik Devletleri Tarih/ Saat 7 Mayıs Cumartesi — : ET Nasıl eğlenilir ESPN, ESPN+ 2019 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published.