hakiki-madrid-–-manchester-city-tahmin,-oranlar,-secimler

Hakiki Madrid – Manchester City Tahmin, Oranlar, Seçimler


Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Etihad Stadyumu’nda Heyecanlı İlk Maçtan Sonra Hepsi Oynamak İçin

Manchester City ve Real Madrid 7 gol paylaştı son zamanlarda olağanüstü bir Şampiyonlar Ligi yarı final ilk ayağı. Pep Guardiola’nın takımı dakika içinde 2-0 öne geçti ve
golü atmakla tehdit etti. – zaman Avrupa şampiyonu deplasmanda. City, birkaç güzel açılışı reddetti, temelde maçı erkenden yatağa attı ve Madrid, yöntemlerini yarışmaya geri döndürmek için uygun bir şekilde mücadele etti. City baştan sona çok daha iyi bir gruptu, ancak los Blancos video oyununda kalmak için derinlere indi ve başta Karim Benzema ve Vinicius Junior’dan olmak üzere bazı harika dakikalar, yenilgilerinin az bir farkla olduğunu garanti etti.

City’nin 4-3’lük başarısı, 2. ayakta daha bahis oynanabileceğini gösteriyor. Deplasman hedefleri kılavuzunun kaldırılması, ek sürenin benzersiz bir olasılık olduğunu, çünkü bu kılavuz değişikliğinin sezon başında yürürlüğe girmemiş olsaydı olmayacağını gösteriyor. Sonuç olarak, Madrid’in sonuncuya ulaşma olasılığına sahip olmak için 2. ayağı kazanması gerekiyor. City için yenilgiyi önlemek yeterli.

Bu da Premier Lig tarafına avantaj sağlıyor. Bazı durumlarda, kazanmayı gerektiren netlik yararlıdır. Madrid, Çarşamba günü ne yapmaları gerektiğini tam olarak anlıyor. City, alternatif olarak, kendilerini 2 zihinde keşfedebilir. Eğer 20 dakika devreli gecede top oyunu 1-1 ise, sahip oldukları şeyi tutuyorlar mı yoksa beraberliği ortadan kaldırmaya mı çalışıyorlar? 2. gol atarak mı?

Guardiola, grubunu bir öne geçirmeye motive edecek türden bir süpervizör değil, bu yüzden City’nin maçı kazanmaya çalışıp kazanmasını bekleyebiliriz. erken aşamalarda minimum. Son zamanlarda Madrid’e karşı geliştirebildikleri çeşitli olasılıklardan cesaret alacaklar, ancak aynı şekilde Benzema, Vinicius ve Luka Modric gibi oyuncuların Avrupa’daki konumlarında en iyilerden birkaçı olduğunu da anlayacaklar. Bunu söylemek kolay değil.

Real Madrid Artık Tamamen Şampiyonlar Ligi’ne Odaklandı

Bu 2 grup ligde gerçekten çok farklı pozisyonlarda kalıyor. iç ligleri ve bunun Çarşamba günkü karşılaşma üzerinde herhangi bir etkisi olup olmadığını görmek büyüleyici olacak. Carlo Ancelotti, futbol tarihinde İspanya, İngiltere (Chelsea ile), İtalya (A/c Milan ile), Almanya (A/c Milan ile), futbol tarihinde ligi kazanan ilk süpervizör olduğu için, Real Madrid hafta sonu La Liga şampiyonluğunu tamamladı. Bayern Münih) ve Fransa (Paris Saint-Germain ile).

Madrid 20 4 tur bileşen delegasyonu ile sıralamanın en üstünde puanlar net. City, Premier Lig şampiyonluğu yarışında Liverpool karşısında çok daha ince bir puanlık tampona sahip. Her iki grup da hafta sonu kazandı, Guardiola’nın tarafı Leeds’i 4-0 yendi ve Liverpool, formda bir Newcastle karşısında 1-0 kazanan oldu.

Bir yandan, olabilir Madrid’in iç koşullarının kabul ettiği belirtilmelidir. Artık çabalarını yalnızca Şampiyonlar Ligi’ne odaklayabilecekler, çünkü La Liga ödülü şu anda Estadio Santiago Bernabeu’da güvenli bir şekilde kabinede saklanıyor.

Öte yandan , bazıları City’nin çok daha iyi bir konumda kaldığını iddia edebilir. Guardiola’nın muhtemelen onları dinlendirmeyeceği ve mevcut dört maçlık galibiyet serisinin uzatılmasının takım içindeki özgüven seviyelerini artıracağı düşünülürse, kritik oyuncuları haftadan haftaya maç keskinliğini koruyacaklar.

Manchester City Kayıt Yapabilir Madrid’de Moral Yükseltici Galibiyet

Manchester City ve Real Madrid, rakiplerine çeşitli yöntemlerle yenilgiye uğrama eğiliminde olan 2 lider gruptur. Şehir sizi dolaşımda yendi. Madrid seni dakikalarda yendi. Bu karşıtlık, Etihad Stadyumu’ndaki ilk ayağında ekranda görüldü ve büyük olasılıkla Estradio Santiago Bernabeu’da dönüş bileşeninde bariz olacak.

Deplasman grubu olmasına rağmen , City büyük ihtimalle topa daha fazla sahip olacak. Madrid daha reaktif iken esas olarak proaktif olacaklar. Her iki teknik de geçerlidir ve her ikisi de başarı getirebilir. Çarşamba günü kimin galip geleceği belli değil.

Her ne olursa olsun, City’nin zirveye çıkması için desteklenmesini hak ediyor. Her şey düşünüldüğünde, onlar daha güçlü olan taraftır. Madrid, önceki turlarda PSG ve Chelsea’yi geçtiği için biraz şanslıydı. City’nin düzenli olarak yaptığı yöntemle meydan okuyanları kontrol etmede verimli değiller. Carlo Ancelotti, bir kez daha performans sergilemek için Benzema’ya çok güvenecek.

Bu teknik aslında bu dönem birçok kutlamaya yerleşti, ancak City burada çok güçlü görünebilir. Bu maçta bir deplasman galibiyeti seçin.

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Real Madrid – Manchester City Maçı Nasıl İzlenir

Real Madrid – Manchester City Bilgileri 2022 Takımlar2022 Real Madrid-Manchester City Konum2022 Estadio Santiago Bernabeu, Madrid, İspanya Zaman2022 4 Mayıs Çarşamba 2022 ), 3.00 PM EDT 2022 Nasıl eğlenilir 2022 CBS 2022 1312

Leave a Reply

Your email address will not be published.