lck-2022-spring-split-en-cok-talepler,-tahminler,-oranlar-19-20-mart

LCK 2022 Spring Split En Çok Talepler, Tahminler, Oranlar 19-20 Mart


Nongshim Redforce vs Hanwha Life Esports Seçimleri

Seçim: Nongshim Redforce (para hattı)

Nongshim RedForce v Hanwha Life Esports Tahminleri

Bir kez daha başlıyoruz. Uzun ve dolambaçlı bir bahar yarılmasının sonunda, aslında çeşitli şeyler, çeşitli karışımlar deneyen 2 yorgun grup, belki de perdelerin inmesini bekliyor. Her ikisi de aslında matematiksel olarak playoff yarışından kurtuldu.

Nongshim Redforce’un kazanma-kaybetme rekoru 4-

dokuzuncu sırada yer alacak. Hanwha Life Esports 3-11 rekoru ile onuncu sırada yer aldı. Nongshim aslında arka arkaya 5, Hanwha 7’yi kaybetti. Çeşitli yöntemlerle, 2 taraf aslında 8 haftaya yakın bir süredir karşılaştırılabilir yolculuklardan geçti. 67 bu zamanda her şey çok çeşitli görünüyordu.

Hanwha LCK’da 4 grup arasında yer alarak üçüncü oldu 10 İlkbahar mevsiminde veya daha fazla kazanır. Nongshim ataklarla ateş etti, ancak yine de 7- ile 6. sıradaki mevcut konumlarından çok daha iyiydiler. kayıt. Bu sefer, başarısız olabilecek her şey aslında başarısız oldu. Rota düzeltme zamanı.

Belki bu sezonu daha sonra gözden geçirebilirler ve ya dönüşlerini harekete geçiren ya da onları daha da geriye götüren bir sezon olarak bahsedebilirler. Sadece zaman bilgilendirecek. Bununla birlikte, bahisçiler bugün gözlerini güçlü bir şekilde dikmiş görünüyor ve aslında Nongshim’i açık favoriler olarak belirlediler.

Nongshim Blow Up Winning Opportunity

Geçen hafta, Nongshim RedForce kutlama pooper oynama şansı buldu, ancak yapamadı. KT Rolster, LCK Spring Split’in son birkaç gününde 2-1’lik bir zaferle playoff çekişmesine geri dönmek için onları yendi. rutin sezon.

Baskı doğrudan KT’nin Nongshim’e karşı video oyununa girmesi üzerindeydi. Fredit BRION ve Kwangdong Freecs de dahil olmak üzere belirli sonuçlara işaret etse bile, bu onları hayatta tutardı.

Nongshim erken dereceleri aldı. Nongshim ilk video oyununu çaldı, ancak KT hızla geri döndü. Aiming, Jinx’in son video oyunu aracılığıyla video oyununun kontrolünü ele geçirene kadar KT üzerlerindeki baskıyı hafifletmedi. Jinx’in 6-1-4’lük bir derecelendirme çizgisiyle sona ermesiyle Nongshim, kontrolü kolayca kaybetti. Tesviye prosedürleri onları son video oyununda öldürmeyi seçmeleri için serbest bıraktı ve KT Nongshim’i mahvetti. önlerinde kaldıkları video oyunu, ancak herhangi bir derecede kontrol sağlayamadı. Evet, şu anda fazla bir şey yapamıyorlar, ancak minimum bir girişimde bulunarak kazanıp Yaz Mevsimi için ileriye doğru inşa edebilirler.

Hanwha’nın Revizyona İhtiyacı Var– Planlar veya Personel mi?

Hanwha Life Esports, sadece SamD’ye aşırı derecede bağımlı olmanın bedelini ödedi. Alt koridor oyuncusunun sicili mükemmel olsa da, en üst seviyede kalmayı arzulayan grupların olması gerektiği kadar değil.

Ancak geliştirme görevi sürekli bir prosedürdür ve denemeleri ve üzerinde çalışmaları gereken bir şeydir. Bu, dizilişte küçük bir değişiklik anlamına geliyorsa veya yepyeni grup karışımlarını ve grup stratejilerini çözmeyi gerektiriyorsa, bunu tam olarak zaman bildirecektir.

Kwangdong Freecs vs Liiv Sandbox Seçimi

Seçim: Kwangdong Freecs (para hattı)

Kwangdong Freecs v Liiv SANDBOX Tahminleri

Kwaangdong Freecs zayıf playoff umutlarını canlı tutacaksa, galibiyet pazarlık konusu olamaz. Pratikte Kwangdong, sezon ortasında dört maçlık galibiyet serisine devam eden grubun solgun bir gölgesi haline geldi.

Bu arada, Liiv SANDBOX bile anlıyor. Yıldızlar sıraya girmezse ve bu nedenle şanslar söz konusu olduğunda uygun şekilde eğri topun gerisinde kalırsa 4 galibiyet yeterli olmayabilir. Bunun onları juguler için mi yoksa muhafazakar bir oyun tasarımına katılmaya devam etmelerini mi sağladığı, sadece zaman bildirecek bir şey. , şu anda 7- rekoru ile yedinci. Liiv SANDBOX 8. sırada ancak aslında o kadar kötü bir şekilde düştü ki, bir galibiyet neredeyse sürpriz bir sonuç gibi görünecek. Beş maçlık bir mağlubiyet serisinin arkasındalar.

Kwangdong Frees aslında bahar mevsiminde zorlu dakikalar geçirme konusunda yeterince tecrübe kazandı. Hepsini kazanmayı başaramadılar, ancak oldukça genç bir grubun ortaya çıkmasıyla motive olacaklar.

Teddy yöntemine öncülük etti, bot arazi sahibi bölünmeyi en iyi genel sayılar– 3.23 ortadan kaldırır, 1.36 ölüm ve 4.38, 5 KDA’ya ek olarak yardımcı olur20 ve sürünme derecesi 59.19 Hoit yardım işlevini iyi oynadı, iniş 6.67 yardımcı oldu, en iyisi grup için. Bu tür özel yüksek tonlar, Yaz Mevsimine girerken olumlu bir şekilde taşımak isteyecekleri bir şeydir. Zor zamanlar geçiriyorsun. Özgünlüklere ve yepyeni stratejilere ihtiyacınız var. Bundan daha aşağısının olamayacağını anlıyorsunuz. Eski tasarım şablonlarını ortadan kaldırmak ve sezonu çok daha iyi bir şekilde bitirmeye çalışmak istiyorsunuz. Ve ondan sonra covid grevleri. Evet, Liiv SANDBOX’ın geçmişte uğraşması gereken gerçek bu gündür. Liiv SANDBOX’ın League of Legends bölümünün koçları Cho “Joker” Jae-eup ve Heo “PawN” Won-seok, olumlu baktı. İşin iyi tarafı, oyuncuların tümü olumsuz olarak değerlendirildi. SANDBOX, olumsuz bir şekilde sorgulandığında, covid’den etkilenmek için DRX, Gen G ve Nongshim RedForce benzerliği ile kaydoldu.

Neyse ki, diğer 2 koçları gruba yardımcı oldu. hazırlık, ancak son zamanlarda Fredit Brion ve KT Rolster üzerinde gördüğümüz şey zamanlama verimlilikleri. Kötü bir durumda olduğunuzda, sorunlar olduğundan çok daha büyük görünür. Lig liderlerinin hala gelmesiyle SANDBOX rahat edemez. Sadece daha da zorlaşacak.

T1 vs DRX Seçimi

Seçim: T1 (para hattı)

T1 – DRX Tahminleri

Aslında LCK çevresindeki herhangi birine T1’in tarih geliştirip geliştirmeyeceğini sormak kaçınılmaz hale geldi. Son 2 haftaya girerken, T1’in en büyük tehlikelerinin tümü arkalarında görünüyor. İkinci olan Gen G ve koruma şampiyonları DWG KIA’ya karşı maçları yapıldı ve olumlu bir şekilde temizlendi, ancak bir acı ipucu olmadan.

8. Hafta bir yürüyüş gibi görünüyordu. parkta Kwangdong Freecs ve Fredit Brion’u yendiler. Oradaki galibiyetler, artan Yaz Mevsiminde kendi rekorlarını kırmalarına yardımcı oldu. SK Telecom olarak anıldıklarında -0 galibiyet serisi. Düşünmek için ödül yok, T1 sinir bozucu favoriler.

T1 Come Out Clean

KDF onları çok zorladı ve Lee “Faker” Sang-hyeok, T1 KDF’yi uzaklaştırırken kendi izini bırakmadan önce video oyunu bir karar vericiye girdi. T1’in 2. serisine karşı Fredit BRION çok daha tek taraflıydı. BRION hayranı olsaydınız, video oyununun yer almadığını düşünmek isterdiniz; T1 için müthiş görünüyordu. BRION covid tarafından reddedildi ve oyuncuları LCK CL’lerinden yetiştirmeleri ve ayrıca personel yetiştirmeleri istendi.

Pek görüş üretmedi. T1 evi ezdi ve galibiyet onları 13 -0 rekoruna koydu ve şimdi ideal bir sezondan uzak sadece 2 dizi. Beste sırasında, T1 Pazar günü sona ermeden önce Liiv SANDBOX ile aşırı bir dövüşte yer alacaktı. DRX’in bu sezon onları son bir kez durdurup durduramayacağını görmek için tüm League of legends hayranları için tarihi bir dakika olacağından emin olabilirsiniz.

DRX Have En İyi Taraf Olduklarını Kanıtladılar

DRX, avantaj bazında lider 4 grup ve ezici bir yenilginin ardından 2 galibiyetin ardından 8. haftaya girdiler. Gen G. T1 gibi, DRX’in KDF’ye karşı video oyunu, sonuçta el değmeden çıkmadan önce 3. tura girdi. DRX’in haftanın diğer maçında, Nonghsim RedForce karşısında, DRX 2-0’lık bir galibiyetle kesin olarak kazandı.

Şimdi, sıcak bir çizgideler– 4 galibiyet son 5 video oyununda. KWG KIA onları kısa bir süreliğine geride bırakmış olsa da, TG1’i parkurlarında durdurmayı başarırlarsa o alanı kurtarabilir ve 3. sıraya dalabilirler.

LCK Nasıl İzlenir

Bahar Mevsimi

LCK 2022 Bahar Bölünmüş Bilgileri Takımlar ) Kwandong Freecs v Liiv Sandbox, Nongshim Redforce v Hanwha Life Esports, T1 v DRX Konum Kore’de (LCK) gerçekleştirilen çevrimdışı durum Zaman Perşembe, Mart -11 saat 2. AM EST’den itibaren Nasıl izlenir LCK yetkilileri Twitch kanalı 2015 67 67 3392015

Leave a Reply

Your email address will not be published.