lcs-2022-bahar-mevsimi-en-cok-talepler,-tahminler,-oranlar-19-mart

LCS 2022 Bahar Mevsimi En Çok Talepler, Tahminler, Oranlar 19 Mart


Ölümsüzler v 13 Thieves Pick

Seçim: 13 Hırsızlar (para hattı)

Ölümsüzler vs 13 Hırsızlar Tahminleri

Bu bir 30 LCS Spring Split’in 7. haftasına başlarken dünyanın her anlamında eşitsizlik. Ölümsüzler en son ne zaman kazandıklarını akıllarında tutamazlar. O kadar uzun zaman oldu. Aslında şimdi arka arkaya 5 kaybettiler. 3 hafta önce işler onlar için bu kadar kasvetli görünmüyordu. – grup yüzme havuzu aslında endişe verici. Şu anda 4 galibiyet ve 5 mağlubiyet yaşıyorlar.

100 Rulodaki Hırsızlar

19 Hırsızlar iyi başladı, dibe vurdu ve yeniden yükselişe geçti. Arka arkaya 3 galibiyet, masa ortasındaki sıkışmadan uzak durmalarına yardımcı oldu ve şu anda 8 galibiyet ve 5 mağlubiyetle 3. sıradalar.

Çekiliş şimdi onların hayatta kalmak için çılgınca büyük miktarda özgüven gerektiren bir grupla başa çıkmalarını görüyor. Şans 13 Hırsızlar lehine ve mükemmel faktör için. Performans geçmişi, oyuncu istatistikleri, yürütme ve kazanma kayıtları aslında bahisçiler tarafından hesaba katılmıştır. Ölümsüzler, kaybetme serilerini bitirmek için gerçek görünümlerinden oynamış olacaklar.

Elbette, Ölümsüzleri desteklerken daha büyük kazançların cazibesine kapılabilirsiniz. Bu şekilde inanmanız da olumlu olabilir. Ölümsüzler daha önce bölmeyi kaldırdıklarında 100 Hırsızlara karşı şanslarını hatırlamaya ihtiyaç duyarlar. Bu yarışmaya girmek için motivasyon yeterlidir. Tek başına bu sonuç, rakiplerinin favori olsalar bile onları nazikçe almamaları için yeterlidir.

Battle of 2 Junglers13 Hırsızlar jungler “Yakın”, şu düşünüldüğünde araç kutuları için gerçekten gerekliydi. LCS’ye girişi katlanıyor2020 Ve takımın önemli bir üyesi olmaya devam ediyor. Hiçbir yöntemle mükemmel bir sezon geçirmedi, metada ivme kazanma savaşı, sayılarının desteklediği bir gerçek. Burada tam bir verimlilik arayışında olacak.

Ölümsüzler ormancısı “Xerxe” aslında Avrupa’da yükseklerde uçuyor, ancak Ölümsüzler için öyle değil. onunla aynı oyuncuydu. Büyük yenilgi serisinden önce, Xerxe harita üzerinde harika bir etkiye sahipti. Ve yönünü yeterince çabuk bulmak için can atacaktır. Immortals’ta bir rut bırakma yeteneğine sahip olması onun iyileşmesi uzun bir yöntem olacaktır.

Liquid vs Counter Logic Oyun Seçimleri

Seçim: Liquid (para hattı)

Liquid vs Counter Logic Oyun Tahminleri

Team Liquid Bu Bahar Mevsiminde 10 veya daha fazla galibiyet toplayan 2 gruptan sadece biri . Şu anda 2. sıradalar ve lider alan için Cloud9’un boynunu soluyorlar. Başka bir galibiyet ve şu anda Cloud9’un 2’sine 3 mağlubiyetleri olsa bile birinciler ile aynı seviyeye geleceklerdi.

CLG’nin Beraberlikteki Zor Şansı

Pazar günkü çatışmaya girerken, eşitsizliklerle dolu bir taraf olmaları nedeniyle hareketli olacaklar. CLG 5 galibiyet ve 8 mağlubiyetle yedinci sırada, ancak 2 arka arkaya galibiyet onları bir şekilde playoff çekişmesine geri getirdi.

hala uzun bir yöntem, bir kez daha hayal kurmayı deneyebilirler. Çekiliş söz konusu olduğunda, bir zirveye karşı daha zor bir görev talep edemezlerdi. Buradaki elma arabasını rahatsız edebilirlerse, puan tablosunun alt yarısındaki diğerleri için umut devam edecek. Tüm belirtilenler, CLG şansın çok gerisinde. Bunu kazanmak için kasayı seçin, iyiyi seçin ve Team Liquid’e geri dönün.

Liquid’s Majestic Run

Team Liquid, T1’in LCK’daki muhteşem yenilmezlik serisiyle boy ölçüşemez, ancak yine de dünya çapında zirveleri yenme konusunda çok verimli bir grup. Bu bahar mevsiminin bitmesine 2 hafta kala Liquid, 10 ilk sırayı aldı. ) Evil Geniuses’ı yendiklerinde bu bölümü kazandı.

Santorin, video oyununda onlar için en önemli eğlence oyuncusu olduğunu gösterdi ve rakibin onları parçalayarak karşılık vermesini önledi. . Evil Geniuses’ın orta video oyununda altın liderliğini azaltmak için çok zaman harcadığı gerçeğine rağmen, sonunda yeterli değildi.

TSM v Cloud9 Pick

Seçim: Cloud9 (para hattı)

TSM vs Cloud9 Tahminleri

Bu yarışma, tahta kaşıkçılara karşı kabadayıları karşı karşıya getirir. Cloud9 yanlış bir adım atamıyor, aslında bazı erken gerginliklerden kurtularak sekiz maçlık bir galibiyet serisine devam ediyor ve şimdi onları ile zirvede tutuyor. -2 galibiyet-kayıp rekoru. TSM’nin 2- kaydı var, tam tersi.

Ayrıca, mevcut video oyunlarındaki kayıplar onları yokuş yukarı bir tırmanışla karşı karşıya bırakıyor. Belirtmek güvenlidir, bunun için kazanan seçiminizi yapmak için gerçekten sayılar ve bilgiler arasında arama yapmanız gerekmez. Cloud9 büyük olasılıkla bunu diğer video oyunlarında olduğundan çok daha kolay bir şekilde kullanacak. Geçen haftanın en çok beklenen video oyunlarından biri olan Cloud9, yakındaki rakipleri Liquid’i, sizi majestelerine güldüren bir koltuk kenarı geriliminde kaldırdı ve her iki tarafın da sorunlu ışıltısı.

Artık Cloud9’un bir playoff rıhtımı mühürlendiğine göre, onları çok daha girişimci bir şekilde oynamak kadar serbest bırakabilir. Başarılarının çoğu, Livv SANDBOX’tan taşınması tercih edilen sonuçları veren lider koridorları “Zirve”nin çalışmasına bağlı.

Her şeyi kontrol etme yeteneğine sahipti. meydan okuyucu ve önde gelen koridor şampiyonlarını getirme ve itmeyi bölebilme yeteneği, aslında meydan okuyanların ona karşı hazırlanmalarını zorlaştıran ticari marka olmuştur. Bu, paketin geri kalanına ek olarak video oyunlarını sayısız çentik yükselterek C9.

TSM’nin Olasılıksız Playoff Şansı

için iyiye işaret ediyor. Üstte kaçan iki grubun altta grupları var. TSM hala playoff yarışının tamamen dışında değil, tipte olsanız bile, onlara karşı şaşırtıcı bir şekilde orada olmak için bahse girersiniz. Özetle yapmaları gereken şey şu: Yeni başlayanlar için kalan 5 video oyununun hepsini kazanmak için bir boğaya git.

Ve eğer bunu başarırlarsa, o zaman oturup eşitlik bozulmasını önlemek için kendi yöntemlerine göre çok sayıda başka sonucun olmasını dileyebilirler. Cloud9, Immortals, 13 Thieves, CLG ve Team Liquid’e karşı video oyunları ile bunu söylemek yapmaktan daha basit.

Evil Geniuses vs Dignitas Predictions

Seçim: Evil Geniuses (para hattı)

Evil Geniuses vs Dignitas Picks

Bu 2 taraf arasında seçilecek fazla bir şey yok. EG’nin 6 galibiyeti ve 7 mağlubiyeti var ve 6. sıraya yerleşecek. Dignitas’ın 7 galibiyeti ve 6 mağlubiyeti var ve 4. sıraya yerleşecek. Eşleşmeler söz konusu olduğunda, bu Pazar, sadece grup dengesini ve mevcut tarihi geçerek sıkı bir mücadeleye gireceğimiz kadar yakın.

Şanslar, biraz Dignitas’a karşı, ancak gerçekten büyük kazançlar elde edebileceğiniz bir video oyunu varsa, paranızı Dignitas’a koysanız bile çok fazla rahatsız edilmemelisiniz.

Kötü Dahilerin Cesur Hareketi

Kötü Dahiler ‘da yok edildi dakikaları Cloud9. Açıkça görülüyor ki, video oyununa giren mazlumlar, Evil Geniuses, ormancı Inspired için Kha’Zix’i Blaber’in Volibear seçimine uyacak şekilde seçerek muazzam bir sürpriz kurmaya hazır olduklarını açıkladı.

Ve ilk video oyunu boyunca, 2 ormancı arasında harita baskısını uygulayan bir kavga vardı. Yer değiştirme işlemi gerçekten işe yaramış olabilir ya da olmayabilirdi, ancak Evil Geniuses paketi göz önünde bulundurarak ve meydan okuyanları raylarından çıkarmak için çeşitli koşullara hazırlanmak, zihin durumlarına bir göz attı.

Dignitas Stratejisi Kusurlu mu?

Geçen yıl tam bir Kuzey Amerika dizisini benimsediler. Bu sefer PSG Talon’dan jungler River ve SK Gaming’den Blue ile anlaştılar. Bu sezon çok sayıda oyuncunun başarısız olduğu, kazanan bir karışım bulmakta zorlandılar.

Aynı şekilde Biofrost’ta bir asistan oyuncusuna da sahip oldular. şampiyonlar 30 nedeniyle en yüksek seviyede tamamlayamamak Bu bir hata mıydı yoksa kararlı bir kumar mıydı? Bunlar, aslında en iyi ihtimalle düzensiz bir program olan bahar mevsiminden sonra yaz sezonunun bölünmesini beklemek için franchise’ın yanıt vermeye çalışacağı bazı endişeler.

Samimi olalım: onlar öyle ‘ en kötü grup ve aslında parlaklık tonları ortaya çıkardı. Onlar da yaygındı. Olağanüstü ve sıradan arasındaki bu vahşi sürtüşme, reddetmek isteyecekleri bir şeydir.

Golden Guardians vs FlyQuest

Seçim: FlyQuest (para hattı)

Altın Muhafızlar vs FlyQuest Seçimleri

Altın Muhafızlar aslında tamamen ivme kaybetti. Arka arkaya 4 mağlubiyet, 5-8’lik bir galibiyet-kayıp rekoru ile yedinci sırada yer alıyor. Basitçe, bir playoff rıhtımı umutları sezon ortasında yoğun bir şekilde parlarken, umutlarını bir ipte bırakan bir dizi ortak video oyunu oynamak için titrediler.

FlyQuest sadece kısmen çok daha iyi, 7-6’lık bir rekorla 4. ortak. sıra. GG aslında onlara karşı bir miktar yığılmış şansa sahip, ancak bu Pazar günü kazanmak için iki tarafı da seçmekte başarısız olmayacağınız başka bir video oyunu. Her kriterde çok yakın oldukları için.

GG Need To Sustain Pressure Better

GG, gönül rahatlığı aramayı gerektirir. Hatta son zamanlarda bir , altın kurşun onlara karşı yenilgiyi önlemeye yetmedi 27 Hırsızlar. Liderlik ne olursa olsun, 13 Hırsızlara bir dönüme bir inç açmalarına yardımcı olacak kadar bir mola sağladılar.

Video oyunu garip bir şekilde G2’nin bu yıl LEC Spring Split’teki Misfits’e karşı maçıyla karşılaştırılabilirdi, burada G2 k altın neden Misfits’in ölümden dönmesine izin ver.

FlyQuest’in şimdiye kadarki sezonu aslında muhafazakar bir oyun tasarımı tarafından şımartılmıştır. Özgür ruhlu yöntem aslında yok olmuştur. Kendilerine çok daha uygun bir tasarım keşfetmeleri ve bunu son derece hızlı bir şekilde yapmaları gerekiyor.

LCS Nasıl İzlenir Bahar Mevsimi

LCS 30 Bahar Bölünmüş Bilgileri Takımlar Sıvı, 27 Hırsızlar, Cloud9, Altın Muhafızlar, Dignitas, Ölümsüzler, TSM, EG, CLG, Fly Quest Yer Kuzey Amerika’da (LCS) yapılan yarışmalar Zaman Cumartesi, Mart 10 saat 4. PM EST’den itibaren Nasıl izlenir ) LCS ana Twitch kanalı 100 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.