lec-cblol-2022-bahar-donemi-secimleri,-1-2-nisan-tahminleri

LEC-CBLOL 2022 Bahar Dönemi Seçimleri, 1-2 Nisan Tahminleri


G2 Esports vs Vitality Pick

Seçim: G2 Esports (para hattı)

G2 Esports vs Vitality Tahminleri

Ünlü Bir Rekabetin Yenilenmesi

Kayıp 1. Tur Galipleri Grubundaki Fnatic’e göre, Vitality in a Losers’ Bracket Lower Seed bileşeniyle başa çıktıklarından, G2 Esports’u artık tatsız bir konuma getirdi.

How Vitality ? Titreşen bir çarpışmada XL Gaming üzerinden 3-2 çizgisini geçmeyi başardıklarından beri. Bir çok yöntemde bu bileşen 2 grubun karşılaştırılabilir bir konumda bir araya gelmesidir.

Aynı kuvvete yakın olmaları tesadüf değildir. ve teknikler, eşleşmeler ve diğer konularla ilgili olduğunda aynı dalga boyunda. Ve tam olarak bu faktör için bu maç için şanslar neredeyse aynı. Pek çok yöntemle, kafa kafaya gittiklerinde popüler rekabetlerini yeniden kuracaklar. Fnatic ve G2, rutin sezondaki en iyi maçlarında birer galibiyet elde etseler de, Fnatic maçında galibiyeti korudu. LEC bahar playoffları. G2, kırıklardan geçen dakikaların bilincinde olmayı gerektirecek. Üst braket bileşenlerinde gerçekleştirdikleri gibi.

Video oyunu, Fnatic’in her şeyden önce yöntemini 2-1 öne geçmek için bilek güreşi yapmasıyla dengedeydi. aşağı atarak gitti. 4. video oyununda, Fnatic çılgına döndü ve 21 k altın kadar sayıya indi. G2’ler 55.4 k. Yere indiler 21 eler, kayıt dışında G2’den 9 fazla 10 G2’nin 1’ine yükselir. G2, İnhibitörler, Baronlar ve Ejderhalar için de boştu. Bu sadece baskı altında nasıl çalıştıklarının bir yansımasıydı.

Wunder ve Hylissang, G2’ye zar zor bir şans penceresi sundu. Jankos ve BrokenBlade, etkili hazırlıktan bu yana önemli ölçüde azalmış eleme seçme eğilimleriyle tanımlanmaları nedeniyle rekorlarının önerdiğinden çok daha az yetenekliydi. Şimdi, G2’nin Vitality’ye karşı bir karşı plan bulması gerekiyor. Fnatic’in oyunun ortasındaki yükselişi G2’yi hazırlıksız yakaladı. Muhafızlar, zırh ve aşılmaz savunma karışımıyla G2, harita boyunca esneklik ve harika video oyunu mekaniği ortaya çıkardı ve kazandıkları tek video oyununda Fnatic’i üssünde hızla kısıtladı. Böyle ışıltılı cepler, daha uzun süre sürdürmek isteyecekleri bir şeydir.

Vitality’s Hard Scrap

Vitality, geçen hafta 9-9’luk bir rekorla geç bir çizginin ardından playofflara kaldı.

Gerçi hem onlar hem de Excel benzer bir rekorla sonuçlandı , kadrolarındaki ön beklentiler ve oyuncular, harcama planları ve deneyim gibi diğer önemli unsurlar göz önüne alındığında çeşitli prizmalardan görüldüler.

9-9 olarak görülüyor. Excel için mükemmel, Vitality için önemli bir hayal kırıklığı olarak kabul edilme olasılığı var. En çok istiflenmiş ve abartılmış gruplar arasında 2022 girerek playoffları minimum düzeyde tuttukları hissi var. ) mevsim. Şimdi, eleştirmenleri bir kez daha yanlış göstermeleri onlara kalmış.

Rogue vs Fnatic Pick

Seçim: Rogue (para hattı)

Rogue vs Fnatic Tahminleri

Belirli kazananlar grubundaki galibiyetlerden sonra- 1 bileşen, Rogue ve Fnatic playoff yarı finalinde çatışacak. Bu, her iki tarafın da şampiyonluktan 2 galibiyet uzakta olduğunu gösteriyor.

İlk bakışta, bu son derece ilginç bir yarışma. Bunun için bir kazanan seçmek zor olacak, o kadar yakın. ) Bahar yarılması aslında tamamen Hylissang tarafından kontrol edildi, Hylissang, aslında gerçekten serbest bırakılmış ve sadece eğlenmesi istenen biri gibi oynadı.

Antrenör Yamato, ona Pyke ve Renata gibi cep seçeneklerinde esneklik sağladı. Ünlü asistan oyuncusu, saldırganlığı ve gaddarlığıyla gerçekten de kaleleri ezip geçiyor.

Pyke’ı, son derece muazzam bir liderlik geliştirdiği göz önüne alındığında, özellikle büyüleyici bir ödül oldu. lazer hassasiyetli kancalarıyla video oyununun başlarında, Razork ve/veya Humanoid’in ellerinde 3 veya dört kişilik bir dalış yapmak için rakiplerini parçalıyor ve flaşlarını yakıyor.

Hylissang aslında toplam projelerinin temel bir sürücüsü oldu ve 10 hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oldu. rutin bölünme boyunca kazanır. Wunder aslında ıstırabın derinliklerinden ortaya çıktı. 2015’da mesleğinin en kötü ayrılıklarına göğüs gerdikten sonra, biraz Wunder ve kurtuluşu hakkında konuşalım. ark.

Mesleğinin en kötü bölünmesinin ardından , aslında muhteşem bir şekilde toparlandı. Bunun faktörleri arasında, Wunder’ın oyun tarzında tarafsız ve zayıf taraf oyuncusuna geçişi yer alıyor, bu da aslında herkese gruba verdiği enerjiyi ve değeri daha da fazla etkiledi. Tüm bunlar belirtilmiş, o hala harika bir lider koridor oyuncusu.

Rogue’un Son Başarısının Nedenleri

Rogue’un şu anki başarısının tamamı aslında kapsamlı bir sinerji olmuştur.

Trymbi ve Hans Sama’nın alt koridorda sinerjisi, Hans Sama’nın en iyi ADC’lerden birine dönüştüğü yer dünya çapında, aslında bir çiftin bekledikleri bir gözdağı verme düzeyine ulaşmalarına yardımcı oldu. Ormanda Inspired, orta şeritte Larssen ve ön şeritte Finn ile iyi bir uyum yakaladılar. 2021 LCS’de oynanacak Dünya Şampiyonası, grubun toparlanıp ligde kalabileceği konusunda şüpheler vardı. playofflar.

Eh, herkese yanlış gösterdiler. Başarılarının çoğu, aslında güçlü stratejiler, gereksiz değişiklik ve çekirdek oyuncu gruplarına istikrar sağlama nedeniyle olmuştur. Uzun sürebilir

Red Canids vs Liberty Pick

Seçim: Red Canids (para hattı)

Red Canids vs Liberty Predictions

KaBuM’a 3-0’lık deflate bir kayıp! Kazananların 1. tur bileşeni, Red Canids’in artık, kaybedenlerin 1. tur video oyununun kazananları Liberty’yi ele aldıkları Lowe tohum 1. tur bileşeninde tamamlamasını sağlıyor. Liberty, Netshoes Miners karşısında 3-0’lık kesin bir galibiyet elde etti.

Rutin bölünmede Red Canids, ile) 3. oldu. galibiyet ve 7 mağlubiyet. Liberty, galibiyet ve 8 mağlubiyetle sıyrılmayı başardı. Sonunda, aynı şekilde bir ile tamamlanan) LOUD’un aşırı rakiplerini savuşturduktan sonra son sertifika alanını aldılar. -8 rekor.

Dolayısıyla, mevcut sonuçlar ve tür ve işçilerin bir karışımı ile ilgili olarak, Red Canids, Liberty çıksa bile güçlü bir konumda kalır. en az favoriler olarak başlayın.

Kırmızı Köpeklerin Pası Sallaması Gerekir

Kırmızı Köpekler KaBuM’un video oyununu yönetmesine izin verdi, bu da bir plaka üzerinde elemeleri kazanma şanslarını ele geçirmelerine neden oldu. KIRMIZI Ejderhaları almaya odaklandı ve ön video oyunundan en iyi şekilde yararlanmaya odaklandı, ancak strateji harika bir şekilde çalışmayı bıraktı.

Alma ile bile, Sürü işe yaramadı video oyununun dizginlerini ele geçirdiler ve Elder Dragon’u savunmayı kazanmaya çalışırken, büyük bir engelle karşılaştılar ve sonuçta bir kayıpla sonuçlandı.

KIRMIZI’dan da aynı şekilde paketi düşünme ve baskı karşısında çeşitli bir şeyler deneme arzusunu görmemiz gerekiyor. Betao ve Avenger’ın giriş yolu, sırasıyla ön ve orta şeritlerde Guigo ve Grevthar’ın bulunduğu yerde, 2. video oyununa girerken muazzam bir yer değiştirme olacağından emindi.

Bu sonuç beklendiği gibi gitmedi, sinir bozucu oldu, ancak değişime açık zihin çerçevelerine bir göz atarak bir piyasayı düşürdüler. Günün sonunda, KaBuM ilk video oyununda olduğu gibi elemeleri almaya devam etti ve daha da kötüsü, aynı şekilde Dragons’u da kontrol etti.

Nasıl KIRMIZI? bu deflasyon kaybından kurtulmak, hem kısa hem de orta vadede gelecekteki rotalarını belirleyecektir.

Libery Buoyed By Crushing Win

Liberty, Netshoes Madencilerini görevden aldı; Başarının yolu, bu maça girerken çok ihtiyaç duyulan bir asansörü sağlayacağından emin.

Matsukaze’nin ayrı ayrı liderliğindeki grup çok daha hazır göründü ve beklentinin ağırlığını zar zor hissetti. 3-0’lık galibiyeti yönetmek. Liberty ilk video oyununu kazandı, ancak ikincisi Liberty bazı seçimler keşfedene kadar dengede kaldı.

Yakın zamanda sunulan Zeri ve Renata Glasc ile. alt koridorda, Liberty 2-0 öne geçmek için muhalefet kampındaki bazı sinirleri en iyi şekilde kullandı. 3’ünde Krastyel ve arkadaşları haritayı yönetti, oyun oranını belirledi ve büyük bir azim ile hem maçı hem de seriyi 3-0

ile kapattı. Kabum vs Pain Pick

Seçim: Kabum (para hattı)

Kabum vs Ağrı Tahminleri

KabuM’un Başarı Formülü

Bu, tele kadar düşebilir. 1. tur kazananlar grubundaki ezici galibiyetler, onları yarı finalde karşı karşıya getiriyor. grup verimlilik ve sonuçlar açısından onlara bile yaklaştı. Bölünmenin büyük bölümünde kaçak kazananlardı ve sonunda 00 ile bir playoff rıhtımını koruyorlardı. galibiyet ve 5 mağlubiyet. Bu, şimdi önemli bir video oyununda takım oluşturdukları için şanslarını büyük ölçüde artırıyor.

Aslında 3. ve 4. -yerleştirilen grup, playofflarda Red Canids’i seçtiler. Ve aslında aramayı yaptıktan sonra, video oyunlarını onlara karşı yönettiler. KaBuM daha sonra ortaya çıktı. “Aslında onları 2. rauntta yenmiştik ve gerçekten uygunsuz oynadıklarını gördük.

Oldukça açıktı, yapmadık rahatsızlık almak ister. Bir hilal şeklinde mevcutlar ve bunu reddedemeyiz.” Bölünmeye oldukça kötü bir başlangıç ​​yaptıktan sonra aslında özgüveni sağlayan şey, Marksman David “Disave” gibi bazı göze çarpan parça dirençlerdi.

Ne kadar rahatsızlık Crushed FURIA

PaiN Gaming, Trigo tarafından belirli bir parlaklık tarafından yönetildi, çünkü onlar FURIA’yı 3-2 yendiler. Çizgiyi aşma konusunda inanılmaz bir psikolojik azim gösterdiler. FURIA ilk başta ejderha kontrolüne sahipken, rahatsızlık savaşlarla karşılandı. Baron’u aldılar, ardından 1-0 yaptılar.

Ardından rahatsızlık, seride avantaj elde etme ivmesinden en iyi şekilde yararlandı ve 2. video oyununa FURIA’dan çok daha iyi başladı, ancak sonunda 1-1 yapmak için direndiler. savaş, FURIA işi gerçekten güçlü bir şekilde açtı ve Alma do Oceano ve Barão’nun mükemmel hücumcu oyunu sayesinde rahatsızlığı bastırdı.

LEC-CBLOL Nasıl İzlenir

Bahar Mevsimi

LEC-CBLOL
Bahar Bölünmüş Bilgileri Takımlar LEC: G2 v Vitality, Rogue v Fnatic
CBLOL: Kabum v Pain, Red Canids v Liberty Konum Avrupa’da gerçekleştirilen çevrimdışı durum
Zaman 1 Mart Cuma . AM EST’den itibaren Nasıl izlenir LEC ana Twitch kanal 2022 2015 2021 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.