philadelphia-union-vs-columbus-crew-tahmin,-oranlar,-secimler

Philadelphia Union Vs Columbus Crew Tahmin, Oranlar, Seçimler


Philadelphia Union vs Columbus Crew Pick

Philadelphia Union kazanır, 2 gol üstü

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Philadelphia Union vs Columbus Crew Tahmin

Philadelphia Union vs Columbus Crew aslında sıkı bir şekilde arasında yer aldı. MLS tarihinde mücadele edilen maçlar. 2 taraf aslında çatışıyor çünkü 2010 ve gerçekten yerine getirdiler 11 ligde kaldı. Bu konferanslardan sadece 4 video oyunu aslında berabere bitti.

Philadelphia Union, bu video oyununa giren favoriler çünkü aslında çok daha iyi tipte kaldılar. mevsim. Supporters’ Shield masasında 2. sırada yer alıyorlar ve bir galibiyet daha alıp zirveye çıkmayı hedefleyecekler. Mürettebata karşı sadece kez kazandılar. konferanslar. Columbus Crew müthiş bir başlangıç ​​yaptı. sezona ancak o zamandan beri aslında istikrarsız olmuştur. Bu hafta sonu, özgüvenlerini geliştirmek ve masada yükselmek için büyük bir verimliliğe ihtiyaçları var. Aslında Birlik’e karşı oynadıkları maçların yarısını kazandılar ve rakiplere karşı üç maçlık yenilmezlik serisini sürdürmek isteyecekler.

Bu bileşen aslında harika bir sonuç görmedi. kırmızı kart dağıtıldı ve 30 konferanslara sadece 5 oyuncu gönderildi. Bu oyunculardan 4’ü Mürettebattandı, Kai Wagner ise Ekim ayında 2 taraf memnun kaldığında gönderilen ilk Union oyuncusu oldu 2021.

Bu maçın, her iki grubun da skor tablosunda yer alması ve ev sahibi grubun zafer kazanmasıyla tamamlanmasını bekliyoruz

Philadelphia Union Büyük Bir Galibiyetle Zirveye Çıkmayı Hedefliyor

Philadelphia Union sezona galibiyetle başladı. deplasman ekibi Robin Lod ile öne geçtikten sonra Cory Burke’ün eşitleyicisi sayesinde Minnesota United ile berabere kaldı. Video oyunu onların topu tutturduklarını ve hücum ettiklerini gördü, ancak olasılıklarını en üst düzeye çıkaramayabilirler ve bir noktayı seçmeleri gerekiyordu.

Jim Curtin’in bazı şeyleri değiştirmesi gerekiyordu. ve sonuçları almak için en iyi yöntemi bulmasına yardımcı olan, Julián Carranza’nın kırmızı kartıydı. CF Montreal’de 1-0 geriye düştükten sonra, Union 2. yarıda 2 hızlı ateş hedefi ile öne geçerek öne geçti. Forvet ihraç edildiğinde arkalarına yaslandılar, derinden korundular ve yepyeni yöntemleri tam hareket halindeydi. San Jose Depremlerine karşı başlangıç ​​ve Diego Simeone’nin Atletico Madrid’inin motivasyon olduğu açıktı. Cory Burke, Dániel Gazdag’ın 2. yarıda ağların arkasını keşfetmesinden hemen önce bir gol attı. % 17 olmasına rağmen, 2 gol 3 puanı almaları için yeterliydi. top.

Curtin, New York City FC ve Charlotte’a karşı aynı formülü kullanmaya devam etti ve sonuçlar tamamen aynıydı. Her iki maçı da 2-0 kazandılar ve sezona yenilmedik başlangıçları devam ediyor.

Kısacası Philadelphia Union takımını elinde tutmaktan zevk alan bir takım değil. Ancak, galibiyetleri almak için ihtiyaç duydukları hedefleri elde etmek için topu ele alıyorlar.

Birliğin kaptanı ve kalecisi Andre Blake, bu sezon gerçekten inanılmaz bir tipte kaldı ve 3 düzenli onun adına çarşaflar. Aslında bu sezon tüm video oyunlarında yer aldı ve Birliğin masada ortak olmasının başlıca nedenleri arasında yer alıyor.

Saldırıda, Daniel Gazdağ aslında bir iz yakıyor. Aslında bu sezona kadar tüm galibiyetlerinde gol attı ve 4 golle lider golcüsü. Julián Carranza aslında ona yardım etmeyi başarıyor ve bir golle birlikte 2 asisti var.

İşe yarayan koruyucu stratejilere rağmen, Curtin orta sahasıyla ilgilenmek zorunda. ve eşyaları biraz daha fazla tutmaya çalışın. Video oyunları haftalık olarak daha da zorlaşacak ve topa tutunmaya başlamazlarsa, devasa video oyunlarında işler son derece zorlaşabilir.

Columbus Mürettebat Henüz Bu Sezon En İyi Vites Vuruşunu Yapamadı

Columbus Crew aslında bu sezon ligdeki en düzensiz gruplar arasında yer aldı. Vancouver Whitecaps karşısında 4-0’lık bir galibiyetle başladılar ancak ardından 3-3 berabere kaldılar – erkek San Jose Depremleri.

Toronto FC’yi 2-1 yenerek daha iyi duruma geldiler, ancak New York Red Bulls’a 1-1 berabere kaldılar ve onu takip ettiler. Nashville SC’ye bir kayıpla. Süpervizör Caleb Porter, video oyunlarında sahipliklerini en üst düzeye çıkarma yeteneğine sahip olmayan oyuncularından biraz tutarlılık görmek isteyecektir.

Mürettebat ortalamasının üzerinde Maçlarda eşyaların % ve topun rakibin masanın yarısında kalmasını sağlar. Sorun, onlara karşı çok sayıda karşı saldırıya yol açtığı için, çok fazla şımarık geçiş yapmaya çalıştıklarında ortaya çıkar.

ile karşılaştırıldığında, paslarının % 30 rakibinin yarısında bitirmeyi başarırlar. %% kendi yarı başarılıdır.

Ancak, Mürettebat hala hedefleri elde etmek için uğraştığı için endişe aslında saldırıda kalmadı. Aslında bu sezon gol atmak için çalışmayı bıraktılar ve gerçekten interneti keşfettiler 10 kez– bölgeden gelenlerin hiçbiri ile. Porter’ın tarafı, genellikle video oyunu başına kadar çok atış yapar ve bunlardan 5.2’sine sahiptir. hedefte.

Genel olarak, saldırı aslında başarılı oldu, ancak savunmadan gerçekten çok az yardım alıyorlar. Takım aslında bu sezon, Whitecaps’e karşı sezon açılışında kalan tek bir düzenli sayfa tuttu. Aslında henüz gol atmalarına neden olan hatalar olmamasına rağmen, kaleci Eloy Room’a büyük baskı yapma eğilimindeler.

Lucas Zelarayán aslında sahadaki en iyi oyuncuları. Orta saha oyuncusu aslında bu sezon 4 gol attı ve isminin de katkısı var, bu da onu takımın en önemli oyuncusu yapıyor. Aynı şekilde kendi başına çok şey denemeye ve topu kaybetmeye meyillidir.

Derrick Etienne Junior, gerçekte yaptığından çok daha iyisini yapması gereken biridir. bu sezon gol atmak için 3 altın fırsatı kaçırdı. Forvetleri Gyasi Zardes aslında bu sayılarla eşleşti ve bu sezon henüz veremeyen başka bir oyuncu.

Aslında bu sezon en kısa sürede gol attı, ki bu mümkün San Jose ile 3-3 berabere kaldı. Forvet, video oyunlarında kaybolmaya meyillidir ve bu hafta sonu süpervizör tarafından yedeklenebilir. Olasılıklar üretebileceği ve aynı şekilde Zelarayan ve diğerlerine yardımcı olmak için ideal pozisyonlara girebileceği için Miguel Berry mükemmel bir yedek olabilir. ve daha fazla yardıma ihtiyacı olan biri. Aslında forvetleri için uzun toplar atıyor ve fırsatları geliştiriyor, ancak henüz adına bir yardım alamadı.

Mürettebat tüm oyuncularına ihtiyaç duyacak. Bu hafta sonu Birliği yenmek için herhangi bir fırsata sahip olmak için lider tipte. Bu sezonki kalıpları devam edecek bir şeyse, teknik olarak kazanmaları gerekiyor. Bu yöntemi onlar için uygulayabilir mi?

Burada Fantezi Sporları Oynayın!

Philadelphia Union vs Columbus Crew

Nasıl İzlenir? Philadelphia Union vs Columbus Mürettebat Bilgileri 2021 Takımlar Philadelphia Union vs Columbus Mürettebat Konum Subaru Parkı Zaman 9 Nisan Cumartesi, 18:00 EST Nasıl eğlenilir ESPN+’da MLS LIVE, DAZN’de MLS LIVE, PHL17, WWHO (CW Columbus) 2010 90 902010

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.